Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:22




Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Один Господь, одна віра, одне хрещення
20988
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Як Ви думаєте, чи можливо щоб усі християнські конфесії знов обєдналися, і називалися тільки християнами Дiї.11:26 З Вперше в Антіохії учнів названо християнами., бо Христос сказав:" щоб були одне, як і ми одне. " . Я би хотів щоб усі наші вище духовенство сили за стіл, узяли тільки Біблію і дійшли до єдиної думки.
Але є і друга думка, що це ніколи не буде, бо в християнстві крутяться великі гроші, і це в багатьох на першому місці. А другі діляться через деякі доктрини. Я думаю що Христос не хотів щоб так було.
Чи то вже тільки антихрист обєднає усі релігії світу?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
20989
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 01:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Справа в тому, що кожен християнин повинен особисто пізнати Бога, незалежно від вчення наставників.
І бути єдиним означає бути єдиним з Богом. І в будь-який час кожен християнин може об'єднатися з Богом через духовне хрещення. А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Iван.2:27)
Sh_21 написав:
Чи то вже тільки антихрист об'єднає усі релігії світу?

Оце, мабуть, так і буде. До того йде.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
20992
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідний з тобою що кожен повинен особисто пізнати Бога, а не коликтивно, або "тому я вірю у Бога, бо мої батьки вірили". Напевно ти мене не зрозумів, я хотів сказати що не можна вещас ділитися, дробитися. Тільки щось не по його уже утворює свою церкву. Так Біблія не вчить. Навіть Мартин Лютер не хотів виходити із католицької церкви, його можна сказати з вітам вигнали, бо не хотіли щоб Церква навернулась до першо апостольського вчення.
Цитата:
А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Iван.2:27)
тут треба сказати ширше, бо начнеться спикулювання, треба вернутися до 21 вірша Не написав я вам, начебто не знаєте правди, але що її знаєте, і що всяка брехня не є від правди. щоб помазання вчило правильно, треба знати спочатку правду яка записана у Біблії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
20993
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Напевно ти мене не зрозумів, я хотів сказати що не можна вещас ділитися, дробитися. Тільки щось не по його уже утворює свою церкву. Так Біблія не вчить.

Слово Боже не закликає до поділення, але апостол Павло про поділи пророкував:
Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою... Тому то пильнуйте, пам'ятаючи, що я кожного з вас день і ніч безперестань навчав зо слізьми ось три роки. А тепер доручаю вас Богові та слову благодаті Його, Який має силу будувати та дати спадщину, серед усіх освячених. (Дiї.20:30)
То ж Церква Христова зберігається Самим Богом до цього дня. А те що є багато різних вчень, то про це Біблія попереджала. Але я вірю, що кожен, хто шукатиме Бога, той знайде, бо так говорив Христос.
Мене зовсім не хвилює той факт, що є дуже багато різних церков з різними домішками людського вчення.
Адже написано ще: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. (Іван.10:27-28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
20994
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю не добре ти відповів, так себе такими словами може люба конфесія захистити і навіть секти.
Тебе можливо і не хвилює, бо ти знаєш як має бути правильно. А людей які не знають Бога хвилює от приблизно так відповідають "ви самі не можити між собою порозумітися, а інших хочете навчити". Я думаю що це не правильно, щоб кожного разу утворювались нові конфесії, якщо я не так думаю, у Біблії теж не має таких слів, але є навборот. Ісус сказав Лук.22:31 [Сказав же Господь]: Симоне, Симоне, ось сатана випросив вас, щоб пересіяти, як пшеницю;32 я ж благав за тебе, щоб не забракло тобі віри; і ти, коли навернешся, зміцни своїх братів. 33 Той відказав йому: Господи, з тобою я готовий іти і до в'язниці, і на смерть. " і інші місця наводив вище.
Я розумію що протестантів з католиками не можливо обєднати, але всі протестанські конфесії це ж реально.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21097
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 03:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А для чого обєднуватися? Щоб показати невіруючим, що ось ми нарешті обєдналися, прийміть і ви нашу науку? Не думаю, що це для них буде серйозним аргументом, щоб покаятися у своїх гріхах і не думаю, що Бог цього хоче. Бог хоче щоб люди каялися, а не долучалися до церкви.
А чому іде подріблення? Ви не зауважили, що чим ближче до істини, тим більше іде подроблення? Бо незгода може бути тільки у людей мислячих і шукаючих правди, бо у мертвих не буває незгод, і тим, хто не шукає її, байдуже яка і де правда. Світ іде широкою дорогою. Над будь-якою церквої є велике тяжіння до широкої дороги. Крім того, Христос сам сказав: "Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю...", тобто Христос прийшов не для того, щоб світ змінити, примирити, а щоб розділити, відділити церкву від світу. Замість слова світ, можна вставити термін світська, або номінальна церква, тобто іншими словами, Христос хоче не примирення різних релігійних деномінацій, а розділення, тобто відділення істинних християн від номінальних.




Хай благословить тебе Господь!
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21099
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 04:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Братик написав:
А для чого обєднуватися? Щоб показати невіруючим, що ось ми нарешті обєдналися, прийміть і ви нашу науку?

танi . бо в единствi велика сила та i Бог цего хоче


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21118
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 15:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Невже Бог справді хоче об‘єднання саме конфесій, а не сердець щиро віруючих християн у Його Дусі :( ? Щодо мене, то я маю єдність із християнами із різних конфесій, не поділяючи деяких їхніх поглядів на істину.Чого і вам бажаю.
Здається мені, що коли Бог допустить гоніння на Свій народ, тільки тоді багато християн зрозуміють суть справжьої єдності в Бозі та Його слові :yes: . А поділення вони неминучі, бо ж так виявляються вірні.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21133
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 20:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю згоден!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21135
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Здається мені, що коли Бог допустить гоніння на Свій народ, тільки тоді багато християн зрозуміють суть справжьої єдності в Бозі та Його слові


Добре написала, тобі + поставив, але жалко що до такого треба аж дожити щоб мати єдність один з одним.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21137
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик я як прочитав то ти жахи пишиш, треба хоч трохи Біблію знати.
Братик написав:
А для чого обєднуватися? Щоб показати невіруючим, що ось ми нарешті обєдналися, прийміть і ви нашу науку? Не думаю, що це для них буде серйозним аргументом, щоб покаятися у своїх гріхах і не думаю, що Бог цього хоче.

Вiд Iвана 17:21 щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі, - щоб і вони в нас були; щоб світ повірив, що ти мене послав.

Братик написав:
Бог хоче щоб люди каялися, а не долучалися до церкви.

Iван.13:34 Нову заповідь даю вам: любіть один одного; як я полюбив вас, - щоб і ви любили так один
одного.
Матв.5:16 Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька
вашого, Який на небі.
1Кор.3:3 бо ви ще тілесні. Звідки між вами є заздрість, суперечки [й поділи], то хіба ви не тілесні, хіба не поступаєте як люди?


Братик написав:
А чому іде подріблення? Ви не зауважили, що чим ближче до істини, тим більше іде подроблення? Бо незгода може бути тільки у людей мислячих і шукаючих правди, бо у мертвих не буває незгод, і тим, хто не шукає її, байдуже яка і де правда.

Є ще: гроші, влада, велека "святість" , "духовні" ( замітив в лапках),

Братик написав:
Христос хоче не примирення різних релігійних деномінацій, а розділення, тобто відділення істинних християн від номінальних.

А тут взагалі єрись написав, Слова Христа :
щоб були одне, як і ми одне Вiд Iвана 17:22
Лук.22:31 [Сказав же Господь]: Симоне, Симоне, ось сатана випросив вас, щоб пересіяти, як пшеницю;32 я ж благав за тебе, щоб не забракло тобі віри; і ти, коли навернешся, зміцни своїх братів.
Матв.23:37 Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків і побиваєш камінням посланих до тебе, скільки
разів хотів я зібрати твоїх дітей,
як квочка збирає своїх курчат під крила, то ви не захотіли.


Без обіт :sorry: ; просто подумай спочатку перед тим як у Біблії написано.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
-2
(0-2)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21218
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 23:44 
згідна з тим, що на все Воля Божа.і Він допустив поділ, щоб відсіяти...і стає досить очевидним що відсіяне.
Але особисто я хотіла б ,щоб католики і православні обєднались.вони ж від початку одне ціле.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21224
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 13:16 

Востаннє редаговано Протестант 18 березня 2010, 15:18 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
його крила написав:
згідна з тим, що на все Воля Божа.і Він допустив поділ, щоб відсіяти...і стає досить очевидним що відсіяне.


Як перший хтось вище був це написали, я промовчав, не думав що хтось буде зловживати цим. Але другий раз уже не варто мовчати.

Прочитаємо ще раз як там дослівно записано:
Вiд Матвія 13:27 І прийшли господареві раби, та й кажуть йому: Пане, чи ж не добре насіння ти сіяв на полі своїм? Звідки ж узявся кукіль? 28 А він їм відказав: Чоловік супротивник накоїв оце. А раби відказали йому: Отож, чи не хочеш, щоб пішли ми і його повиполювали? 29 Але він відказав: Ні, щоб, виполюючи той кукіль, ви не вирвали разом із ним і пшеницю. 30 Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив; а в жнива накажу я женцям: Зберіть перше кукіль і його пов'яжіть у снопки, щоб їх попалити; пшеницю ж спровадьте до клуні моєї.

1. Жах читати що тут пишуть. Друзі тут чітко написано «Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив». Немає зараз збирання урожаю, жнива ще не настали. Як ми можемо самі визначити хто є хто.

2. Хто «Він» допустив поділ, де ви таке у Біблії прочитали? Але є однак той «Він» що хоче поділити це сатана. Ісус сказав Лук.22:31 [Сказав же Господь]: Симоне, Симоне, ось сатана випросив вас, щоб пересіяти, як пшеницю;32 я ж благав за тебе, щоб не забракло тобі віри; і ти, коли навернешся, зміцни своїх братів.

3. Ще є ті що хочуть поділити:
Дiї.20:29 Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть...30 Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою...
Якова 4:1 Звідки війни та свари між вами? Чи не звідси, від ваших пожадливостей, які в ваших членах воюють? 2 Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся та воюєте та не маєте, бо не прохаєте, 3 прохаєте та не одержуєте, бо прохаєте на зле, щоб ужити на розкоші свої.

4. Тепер про « Волю Божу» читаємо до римлян 12 увесь розділ.
1 Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, 2 і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.
А дальше Павло розписує що він має на увазі:
3.…… кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно
4……. так багато нас є одне тіло в Христі, а зосібна ми один одному члени.
6 …маємо різні дари …… виконуй його в міру віри,
7 а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання
8 коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю!
9 Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго!
10 Любіть один одного братньою любов'ю; випереджайте один одного пошаною!
11 У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господеві, 12 тіштесь надією, утиски терпіть, перебувайте в молитві, 13 беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців!
14 Благословляйте тих, хто вас переслідує; благословляйте, а не проклинайте!
15 Тіштеся з тими, хто тішиться, і плачте з отими, хто плаче!
16 Думайте між собою однаково;не величайтеся, але наслідуйте слухняних; не вважайте за мудрих себе!
17 Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми!
18 Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! 19 Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. 20 Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його…
21 Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21225
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А як розуміти слова Ісуса Христа про дві дороги?
Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:13-14)

Чи не говорять вони про те, що християни діляться на тих, хто йде широкою дорогою, та тих, хто йде вузькою дорогою? Причому тісні ворота та вузеньку стежку знайти досить важко, і мало таких, що знаходять її. Чи ви закликаєте об'єднати вузьку дорогу з широкою?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21226
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 13:40 

Востаннє редаговано Протестант 18 березня 2010, 15:44 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
А поділення вони неминучі, бо ж так виявляються вірні.


Не знаю, чи ти потім дописала, чи я до кінця не прочитав. Але Біблія каже чуть інакше мають виявлятися не вірні, а досвідчені.
1-е до коринтян 11:18 Бо найперше, я чую, що як сходитесь ви на збори, то між вами бувають поділення, у що почасти я й вірю. 19 Бо мусять між вами й поділи бути, щоб відкрились між вами й досвідчені. .

А вірних інакше визначають:
Вiд Марка 4:16 Так само й посіяні на кам'янистому грунті, вони, як почують те слово, то з радістю зараз приймають його, 17 та коріння не мають у собі й непостійні; а згодом, як утиск або переслідування наступає за слово, вони спокушаються зараз.

Виникає логічне питання "вірні" це - ті що відділилися, чи ті що залишися? Напевно відповідь буде така: хто де знаходеться той й вважає себе вірним.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>