Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:05




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Євангельський голос російською мовою
20827
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 19:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 вересня 2010, 18:17
Написано: 3
Звідки: Нижній Новгород
Вітаю вас дорогі брати і сестри.

Я з Росії, християнин-п'ятдесятник з досить великою (за російськими масштабами) традиційної консервативної церкви, яка існує вже близько 20 років.

Ми знаємо про ситуацію в Новій Каховці і про дуже некрасивою історії з журналом Євангельський голос.
У Росії ситуація з періодичними виданнями для віруючих ще гірше - їх просто немає (не харизматичних і ліберально-богословських). Ми б дуже хотіли мати журнал російською мовою. Хоча б кілька номерів. Це буде дуже корисно для підбадьорення членів Церкви.

На жаль, Євангельський Голос видається тільки на українському, і тільки в "реальному" вигляді. Ми ж хочемо налагодити публікацію матеріалів журналу в Інтернеті російською мовою. Бажаємо зробити сайт для російських віруючих з російською версією журналу.

Якщо у когось з Вас є можливість знайти матеріали журналу в електронному вигляді (хай і на українську мову), або набирати хоча б частина текстів і перенаправляти нас - ми будемо дуже вдячні. Можна почати здалеку. Зараз у нас є близько 20 досить старих номерів, які ми плануємо сканувати і перекладати. Я вирішив запитати - може у когось є в текстовому вигляді.

Для переказу ми будемо використовувати http://translate.google.ru/ і власні пізнання в родинному нам мовою. Ну і звичайно, у нас є віруючі, родом з України і знають зик добре. Особисто я так написав листа російською і перевів http://translate.google.ru/, що б не порушувати правил форуму (які свідчать, що писати треба українською мовою).

P.S. Я не знаю української мови, (крім окремих слів), скористався перекладачем від Google, не судіть строго. Якщо знаєте російська можете писати мені особисто російською. :)

Заздалегідь дякую всім хто відгукнувся.

Хай благословить Вас Бог.




Як учні ж Його це зачули, здивувалися дуже й сказали: Хто ж тоді може спастися?
А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові.
(Матв. 19:26)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
20837
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Про сайт "Євангельський голос" написано тут:
viewtopic.php?t=912

А ось і сайт: http://evgolos.com/ (але він ще не наповнений).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
20862
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2010, 07:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 вересня 2010, 18:17
Написано: 3
Звідки: Нижній Новгород
Сонячник написав:
Про сайт "Євангельський голос" написано тут:
viewtopic.php?t=912

А ось і сайт: http://evgolos.com/ (але він ще не наповнений).


Шановний Сонячник,

Дякую Вам за інформацію. Сайт я бачив, але на ньому матеріалів поки немає і тому я змушений був звернутися за додатковою інформацією.

Вам Точно відомо, що найближчим часом, матеріали журналу ЕГ будуть розміщуватися на сайті в електронному (саме текстовому) вигляді?




Як учні ж Його це зачули, здивувалися дуже й сказали: Хто ж тоді може спастися?
А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові.
(Матв. 19:26)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
20912
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 01:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 квітня 2021, 20:26
Написано: 7
Євангельський голос російською мовою – це наша давня мрія. На жаль, до цього часу ми не мали можливості її реалізувати. Усе впиралося у недостаток фінансів, бо практично це означає власними силами робити у двічі більше роботи та ще й вкладатися у той самий термін.

Проте тижнів два назад ми знову обговорювали цю можливість і дуже раді, що у той же час ви (вже з боку Росії) також підняли це питання. Можливо, це знак згори. Я думаю, що ми повинні спільно усе обговорити. Ми зв’яжемось з вами електронною поштою десь через тиждень.

А щодо сайту, то маємо намір зробити його і російською і, звичайно, будемо подавати на ньому вибрані матеріали. Правда, зараз ми маємо деяку затримку (див. тут), але сподіваємось, що це не на довго.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
20945
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 14:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 вересня 2010, 18:17
Написано: 3
Звідки: Нижній Новгород
Шановний брате!

Ми розпочали проект Здоровій Науці (Здравое Учение), http://zdr-uch.ucoz.ru , де будуть публікуватися статті з газети "Християнин" з Журналу "Євангельський Голос" і деякі інші, але з таким же духовним напрямком.

У даний момент проектом займається 2 людини, я і Євген Дулесін (Евгений Дулесин). можливо Ви про нього чули.




Як учні ж Його це зачули, здивувалися дуже й сказали: Хто ж тоді може спастися?
А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові.
(Матв. 19:26)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
20950
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 01:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 квітня 2021, 20:26
Написано: 7
Олександр з НН написав:
Шановний брате!

Ми розпочали проект Здоровій Науці (Здравое Учение), http://zdr-uch.ucoz.ru , де будуть публікуватися статті з газети "Християнин" з Журналу "Євангельський Голос" і деякі інші, але з таким же духовним напрямком.

У даний момент проектом займається 2 людини, я і Євген Дулесін (Евгений Дулесин). можливо Ви про нього чули.



Так, чув. Мені батько розповідав про цього брата.
Проглянув ваш сайт. Пізніше повернуся до нього, щоб познайомитися з матеріалами, бо зараз ніч, а я ще працюю. Я радий, що ви удвох взялися за таку добру і відповідальну справу. Думаю, що з часом ми познайомимося ближче, бо працюємо на одній ниві, хоча й на різних ділянках. І у нас буде про що поговорити :)
Нехай Господь благословить вашу працю!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євангельський голос російською мовою
24649
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2010, 00:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 квітня 2021, 20:26
Написано: 7
У «Євангельському голосі» № 159 (3) за 2007 рік ми друували матеріал Білла Буркетта «П’ятидесятницька, але не харизматична». Там стаття з 4 частин на 25 сторінках.
Якщо вона вас зацікавить, і ви захочете опублікувати її на своєму сайті (а я думаю, що це якраз здорове вчення :) ), під статею є посилання на джерело, де ми брали російський переклад. Правда, четвертої частини там не було, тому я користувався англійським оригіналом. Тепер ви можете взяти її у нас. Переклавши цю частину з української на російську, ви будете мати весь матеріал для свого сайту.
Стаття тут:
«П’ятидесятницька, але не харизматична»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>