Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:20




Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: сайт журналу "Євангельський Голос"
20216
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 20:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Редакція "Євангельського Голосу" відкрила сайт він ще розробляє-ця але там вже є контакти і історія часопису. До речі в мене цей сайт на Фаєрфокс непоказує тільки на Експлорер і ГуглХром
http://evgolos.com/




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20222
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 21:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Leonidua написав:
Редакція "Євангельського Голосу" відкрила сайт він ще розробляє-ця але там вже є контакти і історія часопису. До речі в мене цей сайт на Фаєрфокс непоказує тільки на Експлорер і ГуглХром
http://evgolos.com/

Треба додати, що мова йде про відомий журнал редактора Каплуна В.Ф. у форматі А5, а не про однойменну підробку керівництва спілки ХВЄ у форматі А4.

viewtopic.php?t=54


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20230
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 22:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Tech написав:
Leonidua написав:
Редакція "Євангельського Голосу" відкрила сайт він ще розробляє-ця але там вже є контакти і історія часопису. До речі в мене цей сайт на Фаєрфокс непоказує тільки на Експлорер і ГуглХром
http://evgolos.com/

Треба додати, що мова йде про відомий журнал редактора Каплуна В.Ф. у форматі А5, а не про однойменну підробку керівництва спілки ХВЄ у форматі А4.

viewtopic.php?t=54

ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОПРАВКУ




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20232
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 22:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Leonidua написав:
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОПРАВКУ

Дуже гарно, що брат Славик нарешті відкрив сайт журналу, бо ми його вже давно про це просили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20238
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Мудрий брат. Хоча не всім подобаються його проповіді. А тим більше статі.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20241
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 23:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Leonidua написав:
Мудрий брат. Хоча не всім подобаються його проповіді. А тим більше статі.

Що саме не подобається? Так, я у деяких питаннях також не згоден, але не з ним, а з деякими авторами статей. Зараз багато християнських видань, але ж як мало таких, які несуть справжнє світло Євангелія! :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20245
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Не подобається те що він прямо в очі говорить. Я знаю бо він в нас в Кременці був дияконом не знаю як зараз чи ще дияконом чи ні бо я вже майже 8 років закордоном живу. Но мені його проповіді подобаються.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20248
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2010, 00:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Leonidua написав:
Не подобається те що він прямо в очі говорить.

Таке багатьом не подобається. Бачив конференцію за 2008 рік, де він виступав, запам'ятались його слова, які він сказав до керівництва спілки, коли його визвали на "килим": "Браття, а де ж Господь???".
Так, "духовні авторитети" та "великі служителя" багатьом затьмарили очі улесливими речами та допуском вільностей у церкви. Тому такі видання, що кажуть прямо в очі, багатьом не подобаються.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20326
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 18:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це просто супер, що улюблений журнал багатьох християн вийшов у цифровому вигляді! У мене він відкривається у Файєер Фокс, але чомусь тільки декотрі лінки активні. Мабуть ще знаходиться у стані розробки. До речі, як там паперовий журнал, ще виходить? Бо давно вже не читав його... І чи виходить журнал-підробка?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20338
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Значить в мене щось з ФаєрФоксом. А лінки ще не всі працюють.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20339
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
О, дякую за інформацію, Leonidua! Я вже давно чекав на цей сайт!
Братик написав:
До речі, як там паперовий журнал, ще виходить? Бо давно вже не читав його...

Так, паперовий журнал виходить! :yes: Але не всі мають можливість його дістати (оскільки в деяких церквах його підмінили фальшивкою :D ).

Будемо сподіватися, що через цей сайт можна буде передплатити цей журнал, або хоча б пожертвувати кошти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20396
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 23:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Сонячник написав:
Так, паперовий журнал виходить! :yes: Але не всі мають можливість його дістати (оскільки в деяких церквах його підмінили фальшивкою :D ).

Підпишись на журнал, як це роблять інші, та будешь його отримувати. Наша церква його отримує від відкриття. У інших церквах люди виписують окремо на себе, щоби "борці з цензурою" не відібрали :-)

Сонячник написав:
Будемо сподіватися, що через цей сайт можна буде передплатити цей журнал, або хоча б пожертвувати кошти.

Це можна було завжди зробити і без сайту :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20402
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 00:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Tech написав:
Це можна було завжди зробити і без сайту

Так, але не всі мають можливість його передплатити. Наприклад, я отримую цей журнал (приходить на пошту), а от сплатити пожертву забуваю... Приходить безплатно! :)
А через сайт було би зручно оплатити пожертвування чи виписати. І навіть американці (чи з будь-якої країни) зможуть пожертвувати кошти або передплатити.

Ну, і через сайт цей журнал стане більш популярнішим, доступнішим. Це важливий крок вперед! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
20908
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 21:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 квітня 2021, 20:26
Написано: 7
Вітаю усіх учасників на цьому форумі. Приємно здивований великою увагою до нашого сайту. Ми над ним лише почали працювати (навіть нікому не повідомляли про його існування) і – така увага! Дякуємо, що ви з нами, бо ми усі разом – за Євангельську істину.

Я прочитав повідомлення на головні стор. під заголовком «Американський суд руйнує українську сім’ю» і подумав: як це нагадує СРСР! І як так звана «світова еліта» жорстко взялася за справжнє християнство. А номінальне, зауважте, з їхніми з’їздами, конференціями і глянцевою пресою їх ніскільки не турбує. У нас, дякувати Богу, ще дітей не забирають і свободу ще маємо, але як не влада, то свої «брати» подекуди старанно відпрацьовують на тій же «ниві». То хіба це не час для нас, щоб друкувати духовний матеріал, чи просто правду, як вона є, і доносити її до всіх, хто може почути, чи кого вона ще цікавить? Кажу так, бо цікавить не всіх. Зараз люди прямо в вічі кажуть: «Що ти носишся зі своєю правдою, кому вона, та правда, зараз потрібна?»

Я, наприклад, не думаю над тим, кому вона потрібна. Вона мені просто дуже подобається. Маю насолоду, коли її чую, і люблю передавати іншим. Думаю, що й ви так само. Тому, давайте співпрацювати. На жаль, зараз ми припинили (на короткий час) роботу над сайтом, бо саме цими днями маємо здати в друк новий примірник Євангельського голосу, а тому всі сили – туди. У нас, коли йде макетування чи розсилка, це нагадує жнива в селі – усі справи відкладаються і усі йдуть на жнива :) Але, думаю, десь за тиждень часу ми повернемося до сайту і задіємо непрацюючі лінки.

У чому може полягати наша співпраця, ми ще поговоримо. Я думаю, що повернусь сюди за кілька днів, як тільки здам макет. І, до речі, ми плануємо написати у цьому номері оголошення про наш сайт, але оскільки ви вже знаєте, то будемо раді, якщо ви на своїх веб-ресурсах (у кого є) повідомите про наш сайт, розмістивши у себе лінк на «Євангельський голос»: http://www.evgolos.com , або evgolos.com

Ще раз дякую власникам Джерела-інфо і усім форумчанам за увагу до нашого сайту і надіюсь продовжити спілкування.

Олександр Каплун
Редакція «ЄГ»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: сайт журналу "Євангельський Голос"
24648
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2010, 00:13 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 квітня 2021, 20:26
Написано: 7
Думав повернутися за кілька днів, а вийшло через півроку.
Життєві обставини складаються так, що плани і реальність дуже розходяться :(
Однак за цей час ми вже дещо зробили на сайті (хоч значно менше, ніж хотілося). Бажаємо чути ваші зауваження чи побажання стосовно сайту, ваші оцінки і будь-які ідеї, щоб зробити його кращим і кориснішим.

У найближчих планах у нас – розмістити там «Сторінку редактора», посилання на дружні сайти (на надійні християнські джерела) та інформацію про майбутній журнал, типу «читайте у наступному номері». Але, можливо хтось з форумчан підкаже іншу ідею, словом – пишіть.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 10 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>