Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:50




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ісус Христос - Бог
39
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2006, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте пригадаємо, скільки місць з Біблії підтверджують, що Ісус Христос є Богом? Ось одне з них: ( євангеліє від Івана, 20:27,28 )

"27 Потім [Iсус] каже Хомі: Простягни свого пальця сюди, та на руки Мої подивись. Простягни й свою руку, і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий!
28 А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!"

Тобто, коли учень назвав Ісуса Богом, Ісус не став заперечувати, і на цій підставі можна стверджувати, що Ісус є Богом, "Богом в тілі".
Думаю, багатьом із нас доводилося спілкуватися зі свідками Єгови, які стверджують, що Ісус не є Богом, просто сином Божим. Непогано було б завдяки цій темі зібрати аргументи проти таких стверджень... :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення:
40
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2006, 18:53 
Не думаю, що варто з ними (зі свідками Єгови) вступати в суперечку. Так їм не допоможеш, бо вони самі налаштовані на суперечку, вони готові до неї, вони чекають її, маючи заготовлені наперед стандартні фрази.
Твої доводи вони все одно не почують, бо запрограмовані на заперечення.
Але кожному з нас для себе, для утвердження інших у вірі, звичайно, ця тема потрібна.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
41
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2006, 19:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це дуже важка для нашого бідного і обмеженого розуму тема. Людина не здатна осягнути своїм розумом Неосяжного Бога.
Написано: Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! Кол.1:16.
Очевидно, Бог є один, Він є Творцем неба і землі і саме Христом (Ним) сотворено все на небі і на землі, і через Христа і для Христа.
Ніби кожному повинно бути зрозуміло, що Христос є Творцем, є Богом.
Але попробуй все це вмістити у свій розум, збагнути це.
Тому треба просто довіритися Христу, вірою прийняти Бога.
А в кого віри немає, той і придумує всілякі доводи суперечливі (Свідки Єгови)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
50
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2006, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
О! Дякую, Winslet :lol:! Дуже цікава тема - принаймні заохочує Біблію відкрити :lol: Також, погоджусь що сперечатися взагалі ні з ким не треба...

У Біблії я знайшов місця, де чітко вказано, що Христос - Син Божий, а також є місця де говориться, що Христос - Господь...
Матв.16:16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого!
Iван.6:69 Ми ж увірували та пізнали, що Ти Христос, Син Бога Живого!
1Кор.11:3 Хочу ж я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова Христос, а жінці голова чоловік, голова ж Христові Бог.
1Тим.1:5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус...

Рим.8:34 Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас.
1Кор.8:6 та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним.
Фил.2:11 і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!
2Сол.2:16 Сам же Господь наш Ісус Христос і Бог Отець наш, що нас полюбив і дав у благодаті вічну потіху та добру надію...
1Iван.5:1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.

Також є місця, де від Бога говориться в множині:
Бут.1:26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою...
Бут.3:22 І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло.

Ну і врешті, а чи є для нас людей різниця як називати Христа - чи Бог, чи Син Божий, чи Господь, чи Посередник! Адже Отець, Син, і Дух Святий для нас людей - ОДИН і той же БОГ! І Отець - БОГ, і Син -БОГ, і Дух Святий - БОГ! Чи не так?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
57
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 10:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну ось... Я як відчувала... :D Вчора випадково зустрілася зі Свідками Єгови (а точніше - вони зі мною :wink: , адже саме вони першими заводять розмову на вулиці. Скільки разів давала собі слово, що ніколи не буду з ними спілкуватися - не виходить, просто я не така людина, що пройде, задерши носа вгору...) Простояла, пробалакала з ними півгодини, розїйшлися мирно, зі взаємними побажаннями "шукайте і знайдете" :)
Згодна, Гість, що вони завжди налаштовані на суперечки, адже вони добре навчені та досвідчені у своєму вченні. Але скільки разів я з ними спілувалася - вони, коментуючи вірш 1 Тим. 3:16 "...Хто [Бог] в тілі з'явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся", починають плутатися у своїх аргументах... :wink:
Добре, вони - люди, що так само потребують спасіння, як і ми, і потрібно за них молитися...

Дякую, jerelo, за цитати. Сумнівів не може бути, що якщо від людини народжується людина, від кішки - кішка, від собаки - собака і т.п., відповідно Народжений від Бога - є Бог, адже Ісус Сам сказав: "Я й Отець - Ми одне!" (Ів. 10:30)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
58
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 11:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Winslet написав:
Сумнівів не може бути, що якщо від людини народжується людина, від кішки - кішка, від собаки - собака і т.п., відповідно Народжений від Бога - є Бог

:D Отож бо! Мудро сказано!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
376
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2006, 23:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Подивися ще ці місця
Іс 9.5 "І кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру."
Рим. 9.5 "... від них (євреїв) же й тілом Христос, що він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
407
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 09:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую, Тарас, проінформував! Це також важливі місця-підтвердження.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1108
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 08:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Це питання є дуже складним і лише переліком місць, у яких стверджується, що Ісус Христос є Богом тут не обійдешся. Таких цитат є багато, але багато є місць, у яких Бог протиставляється Ісусу Христу як Своєму Сину. Ну, наприклад, ось таке місце:

Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа Рим.5:1.

Саме такі місця стають головною спотичкою для свідків Єгови, вони знаходять цитати, в яких Христос Сам говорить, що Він є меншим. І якщо ми будемо розуміти, ЧОМУ це так, то справді зможемо допомогти "свідкам" розібратися у цьому питанні. А як наводити місця з Біблії, де написано про Христа як про Бога, то виходить хіба суперечка.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1114
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 13:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я ніде не зустрічаю місця, яке б говорило, що Христос не є Богом. А з приведеного тобою місця, Бог Отець зовсім не протиставляється Сину, і в даному місці про Христа говориться, не як про Його божественну природу, а про людську. Тут мається на увазі, що Христос Себе непорочного Богові в жертву віддав. Тому, що без пролиття крові немає відпущення гріхів. Саме тому ми маємо мир з Богом через жертву, смерть Ісуса Христа, як чистого і непорочного ягняти. Це зовсім не заперечує Божественність Христа.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1161
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 19:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Дуже добре, Тарасе! :wink: Саме це я і мав на увазі. Наведене мною місце, звичайно, не є підтвердженням того, що Ісус Христос не є Богом, але такі місця служать спотичкою для тих, які не сприймають Божественність Ісуса Христа (зокрема, для свідків Єгови). Саме тому такі місця ми повинні чітко розуміти і вміти пояснити тим, хто сумнівається. Простим переліком Біблійних цитат тут не обмежишся!
Найперше, ми повинні ясно розуміти такі тези:
По-перше, Ісус Христос є окремою Божественною особою:

Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово
І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця. Ів.1:1, 14

Тут дуже чітко сказано, що Бог було Слово, і саме це Слово сталося тілом (тобто Ісус Христос), і саме Він був споконвіку.

По-друге, у Біблії Він виступає як Син Божий, а в багатьох випадках як Син Людський.
І саме як Син Людський, Він унизив Сам Себе, зійшовши на землю, Сам Себе зробив меншим для того, щоби ми, люди, брали з нього приклада:

Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина
Фил.2:6,7

Це місце і пояснює всі інші місця, в яких Бог нібито (на думку свідків Єгови) протиставляється Ісусу Христу як Своєму Сину.

Я думаю, що ми повинні вміти добре і зрозуміло пояснити ці місця, на які спираються ті люди, що заперечують Божественність Ісуса Христа!




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1162
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 20:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я з тобою в тому цілком згідний. Але я думаю, що ці місця, які ми привели треба знати. Нам спершу треба таким людям на основі Писання довести, що Христос - Бог, а потім пояснити їм ті місця, які вони не правильно розуміють.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1200
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 12:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 травня 2006, 19:48
Написано: 4
Anonymous написав:
Не думаю, що варто з ними (зі свідками Єгови) вступати в суперечку. Так їм не допоможеш, бо вони самі налаштовані на суперечку, вони готові до неї, вони чекають її, маючи заготовлені наперед стандартні фрази.
Твої доводи вони все одно не почують, бо запрограмовані на заперечення.
Але кожному з нас для себе, для утвердження інших у вірі, звичайно, ця тема потрібна.


А я зовсім не вважаю, що свідки втрачені вже люди... Звичайно сперечатися сенсу з ними немає але спілкуватися якщо є така можливість і бажання потрібно... Серед них справді є багато людей, які дійсно шукають Бога і є хорошими, просто пішли неправильним шляхом і погрузли в релігії... Але Бог їх любить і хоче їм відкритись... І взагалі я думаю що можливо деякі свідки навіть і народилися згори, просто вони не розуміють що з ними сталося...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3162
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2006, 00:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Христос тому так сказав до того юнака, що він не вірив в Його божественість, він сприймав Христа, просто як вчителя і не більше, тому Христос йому так відповів.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3164
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2006, 00:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Відносно того місця з послання до Римлян, то там пише, що за законом всі згрішили, тому жодна людина не може спастися ділами закону. А в 28 вірші пише, що людина виправдується вірою. Ми МОЖЕМО бути святі, через віру в Христа.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>