Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:39




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
48838
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2020, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Деякі вказівки на Божественність Ісуса Христа:

Бог через пророка Йоіля звіщає: «І станеться, — кожен, хто кликати буде Господнє (יהוה) Ім'я, той спасеться, бо на Сіонській горі та в Єрусалимі буде спасіння, як Господь говорив, та для тих позосталих, що Господь їх покличе.» (Йоіл.3:5);
мова ап. Петра до начальників, старших, книжників і первосвященників: «нехай буде відомо всім вам, і всім людям Ізраїлевим, що Ім'ям Ісуса Христа Назарянина, що Його розп'яли ви, то Його воскресив Бог із мертвих, Ним поставлений він перед вами здоровий! ... І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.» (Дії 4:10,12);

слова Ангола до пастухів: «Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь(Лк.2:11);
Божі Слова через пророка Ісаю: «Я, Я Господь (יהוה), і крім Мене немає Спасителя (Іс.43:11)

є тільки один Спаситель.

• Ім'я יהוה – Ягве / Єгова - одне із імен Бога-Творця, Бога Ізраїля;
• Ім'я Ісус – Єшуа, що означає "Ягве є поміч, спасіння" або "спасіння Ягве";

деякі думки я почув колись від одного брата і від інших. я з ними згідний і вирішив поділитися.
слава Господу нашому і Спасителю Ісусу Христу!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>