Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:42




Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Голоси з пекла
939
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 23:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А ось цікава знахідка: Голоса з пекла. В 80-х роках група совєтських вчених працювала над проектом буріння надглибоких свердловин. Коли у свердовину опустили мікрофон щоб записати звуки руху літосверних плит, то почули... людські крики, що доносились з пекла. http://www.omolenko.com/publicistic/hell.htm#Nav

Взагалі я чув, що в Америці ходить ще й повір’я про те, що вчені завдяки телескопам побачили й Небесний Єрусалим. Як ви думаєте, чи є підстави в Писанні вірити чи не вірити такому?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
970
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 19:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я також хотів би обговорити цю тему. Це питання дискусійне. З одного боку, після смерті ми матимемо духовні тіла які не можна побачити фізичними очима або приладами. А з другого, пекло це реальна річ і в Біблії пекло часто називають "преісподней", в багатьох місцях коли мова йде про пекло вживається слово "опустився". Крім того, наукою доведено що всередині Землі температура є дуже високою (звідси виверження вулканів з гарячою лавою, гарячі глубинні джерела, в деяких країнах спеціально бурять глибокі свердловини щоб брати звідтам гарячу воду для опалення).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
974
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що нематеріальні звуки з пекла звичайним фізичним мікрофоном записати неможливо! Так само як ми вважаємо не можливим те, що змій чи осел людським голосом заговорив!
Але ж у Бога немає нічого неможливого! І для того, щоб ці комуністи-атеїсти (які вірять лише матеріальним речам і фізичним записам) замислились про духовні реалії, думаю, Бог в силі матеріалізувати ці звуки!
І врешті, якщо ми, земні люди, інколи можемо почути своїми матеріальними вухами, скажімо, голос Божий (мені звісно не доводилось чути, але знаю про такі випадки ;) ), то хіба звичайний матеріальний мікрофон не може виловити ті звуки, що Бог матеріалізував?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Голоси з пекла
979
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 07:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас написав:
Взагалі я чув, що в Америці ходить ще й повір’я про те, що вчені завдяки телескопам побачили й Небесний Єрусалим. Як ви думаєте, чи є підстави в Писанні вірити чи не вірити такому?


Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб багатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї
не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити.

Якщо так далі піде, то скоро в Америці придумають такий одяг, який вдягаєш на себе і відразу стаєш праведником :lol: Дуже зручно :lol:
А щодо голосів пекла, то я згідний з Сонячником: Господь все міг зробити, щоби атеїстам втерти носа! :) Але чи справді там пекло - то дуже сумнівно!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
984
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 08:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Біблія оповіщає нам що земля буде спалена вогнем. Не виключено що недра землі відкриються і цей вогонь поглине всю землю (як колись знищила землю вода яка була раніше і зараз є, просто в іншому вигляді: в парі і в леді).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
985
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 10:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Братик написав:
Біблія оповіщає нам що земля буде спалена вогнем. Не виключено що недра землі відкриються і цей вогонь поглине всю землю (як колись знищила землю вода яка була раніше і зараз є, просто в іншому вигляді: в парі і в леді).

Христос так колись скаже до невірних: Ідіть ви від Мене, прокляті,
у вічний огонь.
А як земля буде спалена, знищена, то де тоді буде цей вічний вогонь??? :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
994
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 12:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що пекло це духовне поняття, так само як і небо. Якщо зараз інформують про те, що записали голоси з пекла, то може скоро скажуть, що літаючи в космос, там записали голоси з неба? Просто зараз люди не хочуть заглядати, що пише Біблія, їм легше вірити в різні сенсації, такі як наприклад вага душі і т.п. Причому, я думаю, що оскільки люди матимуть інші духовні тіла, то і вогонь буде не матеріальний, духовний. Я думаю, що той вогонь, яким буде спалена земля, має не багато спільного з вогнем огняного озера. Бо пекло, місце дочасного перебування грішників, воно буде вкинуте після суду в озеро огняне.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
999
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 13:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я повністю згідний з Тарасом!!! Досить нам матеріалістичних поглядів і на пекло, і на небо, і на інші суто духовні речі. Давайте не будемо шукати Небесний Єрусалим телескопами, а своїм серцем.
А тоді й запитання і сумніви всі зникнуть!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Голоси з пекла
1013
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 17:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тарас написав:
Взагалі я чув, що в Америці ходить ще й повір’я про те, що вчені завдяки телескопам побачили й Небесний Єрусалим.

Це ти сам придумав? :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1035
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2006, 02:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ні, є навіть один екземпляр такої газети в одного брата у Львові, в якій описуються такі речі. Цей брат привіз її звідти, чи йому її передали. Справа в тому, що такі газети розповсюджувались в Слов’янських церквах. Якщо я не помиляюсь, то про голоси з пекла писалось в тій же газеті.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1043
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2006, 07:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, бо я про "голоси з пекла" довідався з України, а про телескоп взагалі не чув, тому і сприйняв це за жарт.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1189
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 06:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Отже, ми прийшли до висновку, що на плівці не було записано реальних голосів з пекла. Що ж це тоді було?
Пропоную такі можливі варіанти:
1) запис - фальшивка (що малоймовірно - який сенс радянським вченим придумувати те що заперечує комуністична ідеологія?)
2) на записі дійсно записані звуки руху літосферних плит (дуже цікавий звук получився, чи не так?)
3) як тут згадувалося, Бог вирішив "втерти носа" атеїстам та згенерував звуки пекла (що з біблійної точки зору взагалі виглядає нонсенсом: Бог ніколи не доводить своє існування)
4) звук згенерував сам диявол щоб ввести в оману людей.

Остання версія, на мій погляд, цілком ймовірна, якщо брати до уваги численні спостереження НЛО та "світящих обєктів на небі".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1205
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 23:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я припускаю два варіанти: просто якомусь журналісту захотілось стати відомим, чи написати щось незвичайне, або останній твій варіант.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1220
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2006, 06:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Таке також можливо, адже я не чув щоб цей факт десь серйозно розглядався вченими. Мабуть так воно і було...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1304
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Братик написав:
звук згенерував сам диявол щоб ввести в оману людей.
Остання версія, на мій погляд, цілком ймовірна, якщо брати до уваги численні спостереження НЛО та "світящих обєктів на небі".

Ця думка є справді цікавою. Усі ці НЛО також можна віднести до "голосів з пекла".
Диявол завжди хоче зацікавити, здивувати людину чимось незвичайним, несподіваним. :twisted:
Тому всі ці прояви: барабашки, привиди, НЛО, іншопланетяни тощо є не що інше як голосами з пекла :twisted:




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>