Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:46




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23323
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 17:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ви мабуть просто неуважні або вам немає діла до того що тут пише Братік.Проте якщо ви вставили як ви кажете свої 50 та звинуватили мене в тому що я неправильно шось зрозумів,то напишіть як ви це зрозуміли,ось ці слова " правильної релігії не існує".

Та чому я не правильно зрозумів, треба читати увесь його контекст. Ну хоч наступне речення "Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він.".

Цитата:
Та якщо буде ваша ласка то напишіть шось по тих питанях які я поставив вище для обговорення щодо того чи усі чи деякі чи ніякі релігії є схваленні Богом.

Не хочу встригати у нову дискусію, не маю часу зараз.
Цитата:
Шось пишу тут не тому шо немаю чим занятись а тому шо бачу у вас такі проблеми.От я вам стараюсь допомогти у цьому тай щей допомагаю вам самим починати ясно думати.Дякую

А я думаю робите проблеми. Тут проблеми є з деякими, але ви там не пишете, а там де у нас 99% немає проблем то ви їх робите.
Але тут ви праві "...тай ще й допомагаю вам самим починати ясно думати". Критика завжди допомагає ясніше думати. Але ми і вам помагаємо ясніше думати також :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23343
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 14:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Та чому я не правильно зрозумів, треба читати увесь його контекст. Ну хоч наступне речення "Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він."..
Ну давайте наступне речення."Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі"-Якщо спасіння не в релігії то значит намає тої яку схвалює Бог та дає спасіння??Якщо спасіння не в релігії то для чого вона??Щоб тільки когось збагачувати??чи тільки для того щоб маніпулювати своїми пихожанами та лобіювати інтереси якихось смертних,особливо коли наближаються якісь важливі події??От скажімо перед виборами у різних протестантських та й нетіки маніпулювали свідомістю людей за кого голосувати.Я тут читав як один 50-к сперечався з інш 50-ками,через ту пропаганду яка відбувалася у їхніх церквах і стосувалась кандидатів на президентське крісло.Те саме мабуть відбувалось і у вашій церкві перед виборами??тож повторюю для чого тая релігія якщо спасіння не у ній,та чи це озн що неіснує такої релігії яку б схвалював Бог??
Цитата:
Та якщо буде ваша ласка то напишіть шось по тих питанях які я поставив вище для обговорення щодо того чи усі чи деякі чи ніякі релігії є схваленні Богом
Цитата:
Не хочу встригати у нову дискусію, не маю часу зараз..
Я непоспішаю
Цитата:
Шось пишу тут не тому шо немаю чим занятись а тому шо бачу у вас такі проблеми.От я вам стараюсь допомогти у цьому тай щей допомагаю вам самим починати ясно думати.Дякую
Цитата:
А я думаю робите проблеми. Тут проблеми є з деякими, але ви там не пишете, а там де у нас 99% немає проблем то ви їх робите.
Але тут ви праві "...тай ще й допомагаю вам самим починати ясно думати". Критика завжди допомагає ясніше думати. Але ми і вам помагаємо ясніше думати також :)
я не про ті проблеми вів мову які у вас є з тими єретиками,як ви їх називаєте.ви вирішуйте їх самі ,я до того непхаюсь.Я писав про ті проблеми які повязані з тим що немаєте куди часу діти.всякі ігри тут граєте.То я вам хотів допомогти цікавіше час проводити та щей розум підключати,ну і позбуватись того сліпого упередження через ОБС.Всього доброго.Негайте часу на марні справи,бо він є дуже дорогий.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23788
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 09:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! http://video.mail.ru/mail/svetasilich/211/539.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23793
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 12:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:

Романе поясніть будь ласка що саме у цій темі ви хотіли донести зіславшись на цей ролик.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
47447
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2015, 00:37 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
sss написав:
Та чому я не правильно зрозумів, треба читати увесь його контекст. Ну хоч наступне речення "Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він."... Якщо спасіння не в релігії то значит намає тої яку схвалює Бог та дає спасіння??Якщо спасіння не в релігії то для чого вона? Та якщо буде ваша ласка то напишіть шось по тих питанях які я поставив вище для обговорення щодо того чи усі чи деякі чи ніякі релігії є схваленні Богом. Я непоспішаю
.
Мир вам! До вас шановний sss у мене є декілька запитань. Перше що мене цікавить, це назва теми "Християньські розбіжності"? так як СЄ не являються християнами. Якщо ви мені можете заперечити, дайте відповідь на слідующі запитання.! Чи віруєте ви, що Ісус Христос є Син Божий і вмер і воскрес для вашого спасіння? Що кров Ісуса змиває наші гріхи? Що один шлях спасіння, через Голгофу?. Що оправдується людина вірою? Що Бог Триєдиний:Бог Отець, Бог Син, Бог ДУХ СВ'ЯТИЙ (що ви чомусь пишете з маленької букви при тім що сатана у вас пишуть з вел.?)? Що вічні муки ждуть тих , хто правди Божої відцурався. Однозачне !так! на всі запитання є основою християнства. Я думаю тут нема більше про що дискутувати. І ще одне, НА ЩО ЖИВУТЬ ЛЮДИ( дуже не бідно) ЯКІ ДЕНЬ У ДЕНЬ ХОДЯТЬ ВІД ХАТИ ДО ХАТИ? (як варіанти:милостиня, зарплата!) Думаю тут на рахунок вашого 'не поспішаю' також все ясно. Для вас це самореклама і робота!€$ з аналогічною настойчивістю продають косметику бріз ар %. Ви перекрутили половину Біблії що очевидно без пояснень. На рахунок релігії про яку ви так допевняєтесь, також все просто, Ісус сказав "Приблизіться до Мене і Я приближуся до вас". Воля Божа наше осв'ячення. Я надіюсь це вам зрозуміло? Якщо ні тоді нема смислу привертати людей, ви самі тонете і тема відродження для вас ще дуже далека.!!!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
47729
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2015, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Tanjuwa написав:
sss написав:
Та чому я не правильно зрозумів, треба читати увесь його контекст. Ну хоч наступне речення "Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він."... Якщо спасіння не в релігії то значит намає тої яку схвалює Бог та дає спасіння??Якщо спасіння не в релігії то для чого вона? Та якщо буде ваша ласка то напишіть шось по тих питанях які я поставив вище для обговорення щодо того чи усі чи деякі чи ніякі релігії є схваленні Богом. Я непоспішаю
Цитата:
.
Мир вам! До вас шановний sss у мене є декілька запитань.
І вам мир шановна добродійко.
Цитата:
Перше що мене цікавить, це назва теми "Християньські розбіжності"? так як СЄ не являються християнами.
Ну погодьтесь тема тут не про свідків Єгови і те чи вони християни чи ні.А про ті розбіжності які існують серед тих кого ви називаєте християнами.І те як ви сприйняли цю тему показує як ви,чомусь, вороже налаштованні до сЄ.

Цитата:
Якщо ви мені можете заперечити, дайте відповідь на слідующі запитання.!
що заперечити?те що сЄ не є християнами?
Цитата:
Чи віруєте ви, що Ісус Христос є Син Божий і вмер і воскрес для вашого спасіння?
Однозначно так і тільки так.чому ви про це питаєте?
Цитата:
Що кров Ісуса змиває наші гріхи?
наші це чиї гріхи??усіх людей?упевнений що ні.А лишень тих хто виявляє на ділі свою віру у цю пролиту кров.
Цитата:
Що один шлях спасіння, через Голгофу?.
Вибачте,але мені не дуже зрозуміло це.Як це спасіння через Голгофу?Що ви маєте на увазі.Голгофа-гора в їзраїлі.Як може бути спасіння через цю гору.Якщо ви вклали якусь символіку в цей вислів то вкажіть який саме?

Цитата:
Що оправдується людина вірою?
Не лише,бо Яків пише що така віра мертва.
Цитата:
Що Бог Триєдиний:Бог Отець, Бог Син, Бог ДУХ СВ'ЯТИЙ (що ви чомусь пишете з маленької букви при тім що сатана у вас пишуть з вел.?)?
Для початку яке відношення мае цей догмат про трійцю до того чи є сЄ християнами??Далі чи є десь у Біблії таке слово чи вислів Бог триєдиний.Очевидно що нема.Звідки ж він узявся,якщо в християнському першоджерелі ні такого слова ні такого вислову немає?Явно що не з християнства,того про яке описанно в Біблії,зоокрема в грецьких Писаннях.Окрім того подібно в Біблії ми не зустрічаємо вислову Бог-Син,чи Бог-Дух Святий.І це теж означае що це пішло не від перших християн,а зявилось століттями пізніше.Якби не так,то ті хто писав Біблію,чи проповідував Євангелію в той час,так чи інакше б про це згадали.Але ж ми цього не зустрічаємо.(Сатана -це імя дане Божому ворогові.А імена в укр мові пишуться з великої літери,як бі це вас не кололо в око.Щодо слова дух,то ви ж не пишете дух лагідності,чи дух людських синів,з великої літери.Чи не так?То чому коли пишете Дух Божий,слово дух пишете з великої літери.Яким правилом правопису керуєтесь.Нагадайте мені)

Цитата:
Що вічні муки ждуть тих , хто правди Божої відцурався.
Ну і щоб відповісти на це,то слід мені зрозуміти що ви маете на увазі під висловом "вічні муки".Якісь душевні болі, чи фізичні страждання,неприемні відчуття, чи щось інше?
Цитата:
Однозачне !так! на всі запитання є основою християнства.
Гм,цікаво,а що про це свідчить?Я думав що основою християнства є віра у викупну жертву Христа,виявленна в ділах.І Християнами становляться ті хто йде слідами свого голови Ісуса Христа і притримуеться його вчень,від імені котрого власне і зявилась назва християнин.Ви мене дуже здивували добродійко.Тож скажіть що свідчить, про те що основою християнства є догмат про тройцю чи вічні муки в пеклі.

Цитата:
Я думаю тут нема більше про що дискутувати.
А про що з вами можна дискутувати.Ви ж жодного свого слова нічим не обгрунтували.Так ,пусті слова))))

Цитата:
І ще одне, НА ЩО ЖИВУТЬ ЛЮДИ( дуже не бідно) ЯКІ ДЕНЬ У ДЕНЬ ХОДЯТЬ ВІД ХАТИ ДО ХАТИ? (як варіанти:милостиня, зарплата!)
У кожного свої якісь прибутки.У когось батьки мають не погані прибутки.У когось подружній партнер.Хтось працює неповний робочий день,задля того щоб мати можливість ділитись з людьми Доброю Новиною про Царство.Хтось працює в ночі.У когось наймані робітники і т.д.Варіанти різні.Я наприклад займаюсь підприємницькою діяльністю,що дає мені змогу утримувати своїх трьох діток і дружину,якій не потрібно працювати.Бо нам достатньо того що заробляю я.тому вона може собі позволити часто,іноді навіть кожного дня ходити до людей та ділитись з ними звісткою з Біблії.Тому мене дуже дивують ваші такі ворожі висновки та натяки,буцім то сЄ отримують якусь зарплату за свою діяльність чи милостиню.
Цитата:
Думаю тут на рахунок вашого 'не поспішаю' також все ясно.
Що вам ясно?
Цитата:
Для вас це самореклама і робота!€$ з аналогічною настойчивістю продають косметику бріз ар %.

Ну вибачте,якщо розмову про Біблію,Бога,Ісуса Христа ви називаете саморекламою,то мені тут немає що додати.Таким чином ви виявляєте якою особою ви є і з якими намірами сюди прийшли.Мабуть по вашому Христос та його учні ходячи мітсами та селами і звіщаючи Євангелію Царства,теж займались саморекламою??Чи правильно я вас зрозумів??
Цитата:
Ви перекрутили половину Біблії що очевидно без пояснень.
Наприклад що саме??Як на мене то оті розбіжності серед вас ,так званих християн, вказують на те що хтось з вас щось перекрутив.Адже вчення Біблії не може суперечити саме собі і у ньому не може бути розбіжностей таких як- поклонятись Марії,святим чи ні,Образи,Чистилище,Субота,Літургія,говоріння незрозумілими мовами,десятина,тощо,тощо ...)))Хіба ні добродійко??
Цитата:
На рахунок релігії про яку ви так допевняєтесь, також все просто, Ісус сказав "Приблизіться до Мене і Я приближуся до вас". Воля Божа наше осв'ячення. Я надіюсь це вам зрозуміло? Якщо ні тоді нема смислу привертати людей, ви самі тонете і тема відродження для вас ще дуже далека.!!!
Ну не все так просто,як ви хочете це подати.Бо якби було так то не було б стільки поділень серед т.зв. християнства.Наблизитись до Христа,кажите?,осятитись?.А як це?де Христос?що буквально треба зробити,робити на ділі??розкажіть,щоб мені це стало зрозуміло.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>