Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2021, 08:50
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16204
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Акупунктура (голкотерапія) або Чжень – цзю терапія

В перекладі Чжень – золота голка, цзю – припалювання.
Голкотерапія – вчення, яке стверджує, що рух енергії,, чі" в тілі людини проходить по меридіанам. В Китаї енергію космосу називають
"чі", або "ци", в Індії "прана".
Вважається, що голкотерапія виникла у Китаї, але в Лондоні зберігається папірус, на якому позначені точки для голковколювання. Цей папірус датується 1550 р. до н .е.
Китайці лікарі визнають 12 парних меридіанів (правої і лівої половини тіла).
Меридіан – це траєкторія руху енергії (чі) по шкірі людини від однієї акупунктурної точки до іншої.
Китайці вірили, що енергія "чі", яка ніби-то є у космосі, пронизує людину, і що "чі" близько підходить до поверхні тіла в 365 точках, їх ще називають точками Марма, або акупунктурними точками (АТ).
Стародавні медики вважали, що хвороба виникає тоді, коли порушується рівновага "чі" в організмі, для її врівноваження, на точки Марма діяли проколюванням (акупунктура), надавлюванням (акупресура) або припалюванням. Цими методами врівноважували енергії "янь" і "інь", з метою відновлення хорошого самопочуття. Для балансування цих двух енергій застосовували також східні бойові мистецтва, медитацію.
Багато вчених старалися знайти гістологічні або анатомічні докази існування АТ або меридіанів, але їх зусилля до цього часу виявилися марними.
"Сучасна наука не підтверджує наявність існування акупунктурних точок і меридіанів." (В.Д . Молостов. Голкотерапія. Вид. Фенікс, Ростов на Дону 2000р.)
Вчені з університету Лома Лінда жили в Китаї і досліджували цю тему. Виявилося, що самі китайці лікарі ствердили, що АТ і меридіани є уявні, тобто віртуальні, коли їх попросили показати меридіани на тілі людини, то вони здивувалися, як ми можемо це зробити?
На даний час, з великою швидкістю відкриваються лікувальні центри з масажними ліжками - "Нуга Бест", "Церагем Центр", також дуже популярна комп'ютерна діагностика по Фоллю.
Згадаємо Євангеліє від Івана 7:17
"Коли хоче хто волю чинити Його, той довідається про науку, чи від Бога вона..."
Ми детально дослідимо, яке вчення скривається за цими видами лікування.
Акупунктура, акупресура, точковий масаж шиацу,
рефлексологія (рідна сестра голкотерапії), дія масажних ліжок в центрах Церагем –центр, Нуга – Бест, комп'ютерна діагностика по Фоллю, засновані на нехристиянських філософіях даосизму, конфуціанства, релігіях буддизму і індуїзму.
Доводиться часто спостерігати, як лікарі і не лікарі, займаються гомеопатією, голкотерапією, комп'ютерною діагностикою по Фоллю, розповсюджують аюрведичну продукцію, продукцію Тянь-Ші, займаються рефлексологією, урінотерапією, гіпнозотерапією, екстрасенсорикою, точковим масажем (Шиацу), йоготерапією, іридодіагностикою та іншими містичними видами медицини.
Але чи ми замислюємося над тим, що лежить в основі цих методів лікування?
В їх основі лежать нечисті східні філософії і нехристиянські релігії. Інакше кажучи, в їх основі лежить диявольське вчення.
Відкриємо Біблію, і прочитаємо перше послання апостола Павла до коринтян:
"Я за благодаттю Божою, що дана мені,
як мудрий будівничий, основу поклав,
а інший будує на ній;
Але нехай кожен пильнує, як він будує
на ній!
Ніхто-бо не може покласти іншої основи,
Окрім покладеної, а вона - Ісус Христос."
Чи в цих вищеприведених методах лікування, в цих видах бізнесу, в їх основі є Ісус Христос? Чи кожен пильнує як він будує? Чи ми є мудрими будівничими, якщо в основі нашого бізнесу, чи нашого методу лікування лежить диявольське вчення - вчення даосизму, конфуціанства, буддизму і індуїзму?
"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16205
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Ми коротко розглянемо, що несуть нам ці язичницькі вірування:
- Даосизм.
Засновник Лао Цзи, китайський філософ, який жив у V ст. до нашої ери.
Його вчення говорить, що реальний світ і життя людей підкоряються шляху Дао. Дао керує послідовністю і порядком у Всесвіті ( акцентуємо на цьому, що не Господь Творець, а дао).
Шлях Дао - все починається з однієї точки, рухається по колу, коли проходимо весь шлях повертаємося в попередню позицію.
Даосизм це також філософія п'яти першоелементів.
Стародавні китайці вірили, що світ створений з п'яти першоелементів: дерево, вогонь, земля, метал, вода. Вони вірили, що якщо змішати ці п'ять першоелементів в різних пропорціях, то можна отримати Всесвіт, в тому числі і живі істоти.
Лікарі – філософи до першоелементу ,,Дерево" віднесли меридіани VB, F. До елементу ,,Вогонь" – чотири меридіани IG, C, TR, MC і т.д. Вважалося, що акупунктурні точки на тілі, також відповідають п'яти стихіям, а до цих стихій віднесли всі головні органи людини. Тобто, якщо ми колемо точку ,,Води" на руці, а до елементу ,,Води" у нас відносяться такі органи як нирки і сечовий міхур, то це не означає, що ми можемо повпливати на ці органи, з тієї простої причини, що між точкою ,,Води" на руці і цими органами не виникає рефлекторна дуга. Для того, щоб відбувся рефлекс потрібні всі елементи рефлекторної дуги, в цьому випадку у нас відсутнє еферентне волокно. Винятком становлять зони Захар'їна – Геда, які розташовані на спині.
Сучасна людина знає, що Всесвіт складається не з п'яти елементів, а більше як зі ста (періодична система Менделєєва), і що тонкий кишківник і серце не мають ніякого відношення до ,,вогню", а легені і товстий кишківник до ,,металу".
Акупунктура – далека від істини філософія п'яти першоелементів: ,,Дерево" при горінні породжує
,, Вогонь", він плавить ,,Землю", в якій знаходиться ,,Метал", з нього роблять лопати, копають ними криницю, з якої добувають ,, Воду" нею поливають ,, Дерево", яке дає нам життя. Утворився шлях Дао, все повернулося в ту точку, з якої все почалося.
Філософія даосизму це також вчення про існування двух енергій: позитивної ,,янь" і негативної ,,інь". Китайські лікарі вірили, що у здорової людини ці дві енергії знаходяться у рівновазі, а коли людина хворіє, то енергія нібито завивалася ( як воронка в річці) не проходила далі по меридіану, і тоді виникає дисбаланс енергій. Для відновлення цього балансу, вони вводили голку в це місце і ніби-то відкривали канал, щоби енергія могла далі просуватися без перешкод.
На емблемі цих двух енергій ви бачите символ ,,Янь"- білий колір, позитивна енергія і ,,Інь"- чорний колір, негативна енергія. Вони також символізують добро і зло. Як ми бачимо, що на малюнках ці дві енергії існують разом, згідно цій філософії вони доповнюють одна одну, хоча і весь час протидіють одна одній, внаслідок чого вивільняеться енергія, яка разом з п'яти першоелементами слугувала поштовхом для виникнення Всесвіту. ( звернути увагу людей на те, що не Господь створив землю а ,,янь" ,, інь" і першоелементи.) Це вчення призводить до дуалізму. Дуалісти змішують добро і зло, стверджують, що вони можуть разом співіснувати.
Для християн це неприйнятна позиція, Святе письмо навчає нас, що для досягнення викуплення, потрібно відділитися від зла, на прикінці світу, коли прийде Син Божий, зло буде остаточно знищене. У християнстві добро і зло не доповнюють одне одного і не можуть мирно співіснувати разом.
Голкотерапія заснована на теорії, що людина тільки тоді здорова, коли ці дві енергії існують в нашому організмі гармонійно.
А тепер давайте розглянемо таку схему.
По цій схемі відбувається лікування. До першоелементів ,, Дерево" віднесли такі органи як: жовчний міхур і печінку. До ,, Вогню" тонкий кишківник і серце, до ,, Води" нирки, сечовий міхур, до ,, Металу" легені, товстий кишківник. Елемент ,, Земля" слугує перехідним містком між ними, до нього віднесли шлунок і селезінку. Подивіться, що при цій схемі лікування утворюється коло, що символізує шлях Дао, а всередині утворюється пентаграмма.
Подивимося на китайця, а на його руці точки.
На руці в ділянці долоні ніби-то знаходиться точка ,,Води". До ,,Води" в нас відносяться такі органи як нирки і сечовий міхур. Отже, для того, щоб повпливати на ці органи, голкотерапевт буде ставити вам голку у долоню. Трохи вище на руці розміщені точки ,,Дерева", ,,Вогню" і ,,Землі". Отже, щоби повпливати на ваш шлунок лікар поставить голку в точку ,,Земля". Як ми вже дослідили, що ніякого зв'язку між цими точками Марма і внутрішніми органами немає, окрім зон Захар'їна – Геда.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16206
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Конфуціанство.
Засновник філософії – Конфуцій, жив у Китаї у VI ст. до н.е. Релігійні погляди Конфуція виявлялися у культі бога ,,шанді"- бога неба, ,,тянь" – вищої сили духів, а також у культі померших предків. Вчення, яке визнає існування багатьох богів і спілкування з духами померших. З ІІ-І ст. до н.е. і до 1911 року, конфуціанство було державною релігією Китаю.
Сучасні маркетингові компанії ,,Тянь –Ші", компанії, які торгують аюрведичною продукцією, навчають своїх дистриб'юторів цим нечистим східним філософіям і релігіям на спеціальних семінарах. Дистриб'ютори в свою чергу несуть ці ,,знання" в маси.
Одна молода дівчина, яка була дистриб'ютором ,, Тянь –Ші", засвідчила, що продукція цієї фірми містить пентаграму (знак диявола), і на кінці зірки розташовані п'ять першоелементів (філософія даосизму). Отже продукція несе на собі диявольську символіку.
Згадаємо Євангеліє від Івана 7:17 ще раз:
"Коли хоче хто волю чинити Його, той довідається про науку, чи від Бога вона..."
Ці слова зі Святого письма так вразили дівчину, що вона негайно покинула цей бізнес, і раділа, що отримала ці знання.
Голкотерапія опирається також на дві нехристиянські релігії – індуїзм і буддизм.
Буддизм.
Засновник – княжеський син Сіддхартха Гаутама.
Мати його померла при його народженні, його виховував батько і старша сестра. Батько так любив сина, що відгороджував його від усіх неприємностей, від нього приховували, що є смерть, хвороби. Хлопчик ріс в ізоляції від навколишнього світу в атмосфері задоволень і свята. Слуги в палац добиралися тільки молоді і здорові. Одного разу Гаутама втік із палацу і побачив хворого, немічного старця, його це сильно вразило, підрісши він таємно покидає батьківський палац з твердим наміром врятувати людство від смерті. Він навчався у багатьох філософів, йогів, практикував медитацію, вів аскетичний образ життя, одного разу мало не загинув внаслідок сильного виснаження організму.
Через 6 років до нього прийшло ,, просвітлення" і він став буддою. Люди почали поклонятися йому як богу.
Буддизм навчає, що людина внаслідок занять йогою, медитацією, може вирватися з круговерті життів, і вийти в ,,нірвану", тобто стати богом (проведемо аналогію з Едемським садом і нашіптуванням сатани - ,, і будете немов боги...")
Гаутама проповідував по всіх закутках Індії, що спасіння може бути досягнуте самою Людиною (це диявольське вчення, що ми самі собі боги, нам не потрібна заступницька жертва Агнця...)
Помер Гаутама за 544 роки до народження Христа, повністю розчарований у своєму вченні, незважаючи на це, буддизм є однією з самих потужних релігій світу.
Індуїзм.
Визнає мільйони богів, богинь, демонів і пропагує поклоніння їм. Ритуали нічим не відрізняються від чорних мес сатаністів.
Фанатичний аскетизм, що нерідко призводив до божевілля, для того щоб отримати ,,просвітлення" люди місяцями не їли, заживо ховали себе в печерах, закопували в землю і т.д.
Для індуїзму характерне вчення про касти, 95% населення відноситься до нижчої касти. Розвинутий культ дерев, рослин і каміння. Індуїзм описаний у ведах. Існує веда гімнів, веда жертвоприношень, веда мелодій, веда магічних заклять. Знавці вед – брахмани, за допомогою магічних обрядів викликали духів і демонів, які робили чудеса. Індуїзм відрізнявся принесенням людських жертв і сексуальними обрядами. В індуїзмі також існує закон карми, а мета людини стати богом подібна до буддизму, тільки у буддистів – це вийти в нірвану, у індуїстів – досягти мокші, внаслідок занять йогою і медитацією. Відрізняється індуїзм вченням про касти. Вища каста – це брахмани, існує каста воїнів і знаті, каста землеробів і селян, найнижча каста це шудри (слуги), заборонялися міжкастові браки. Людина яка належала до нижчої касти не мала ніякої надії піднятися вище, досягти кращого положення в суспільстві.
Отже ми коротко розглянули дві філософії – конфуціанство, даосизм, і дві релігії – буддизм і індуїзм на яких заснована голкотерапія. Ці філософії і релігії відкидають нашого Господа, як Творця Всесвіту, умаляють Голгофську жертву Ісуса Христа, вони є повністю протилежні християнству. І коли ви приймаєте лікування голкотерапією, рефлексологією, урінотерапією чи іншим містичним методом, то визнаєте даосизм, конфуціанство, буддизм, індуїзм. Визнаєте Брахму, Вішну, Шіву, Крішну, тим самим глибоко ображаєте Господа.
Пригадайте, що сказано в книзі Повторення Закону 6:13,14:
,, Бійся Господа, бога свого, і Йому будеш
служити, і Йменням Його будеш присягати.
Не будеш ходити за іншими богами з богів
тих народів, що в околицях ваших.
Бо Господь Бог твій – Бог заздрісний посеред
тебе, щоб не запалився на тебе гнів Господа,
Бога твого, і щоб не вигубив тебе з поверхні
землі."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16207
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Коли голкотерапевт ставить на вашій руці голку в точку ,,води" чи в точку ,,дерева" і стверджує, що тим самим він оздоровлює ваші внутрішні органи, а наукою доказано, що цих точок немає, вони містичні, і при цьому не виникає рефлекторна дуга, то ви автоматично визнаєте філософію даосизму, філософію, яка Творцем Всесвіту вважає не Господа, а Дао і п'ять першоелементів, автоматично визнаєте існування ,,Янь" і ,,Інь", бо голкотерапія – це насамперед метод врівноваження цих двух енергій, стаєте учасниками сатанинської концепції здоров'я і зцілення, яка твердить, що хвороба виникає в результаті дисбалансу ,,Янь" і ,,Інь".
Так як Біблія говорить нам, що ми храм Духа Святого, то чи буде перебувати в нас Дух Святий, якщо ми будемо користуватися диявольськими методами зцілення?
Звичайно, що ні. Храм буде занечищений, осквернений . Чи зможе перебувати Святий Дух в оскверненому храмі? А якщо людина постійно практикує нечисті методи зцілення? То тоді людина оскверняється постійно, то тоді виходить, що Дух Святий в нас постійно відсутній.
Якщо людина отримала на рахунок містичних методів лікування знання, що це не Божі методи зцілення, але свідомо їх відкидає і надалі їх практикує, то вона весь час оскверняється і оскверняється свідомо. Чи може така людина ввійти в Царство Боже?
Подивіться що пише пророк Осія 4:6:
,, Погине народ Мій, за те,
що не має знання:
Тому , що знання ти відкинув,
Відкину й тебе..."
Але мені допомагає? Говорить багато-хто. Мені окрім гомеопатії не допомагають ніякі ліки, я пополоскав горло сечею і воно перестало боліти, Ванга мені поставила правильний діагноз, від точкового масажу мені робиться легше, всі мої гороскопи збуваються, а моя бабця вміла заговорювати біль, вона мала дар від Бога. Бабця виходила вночі до місяця і щось там шептала, і біль як рукою знімало, що там стоматологи... і т.д. Допомагає? Але питання в тому, хто допомагає! Задумаймося над цим!!!
Для чого диявол так замасковано розставляє свої пастки? Для того, щоб ми стали нечистими і не змогли успадкувати Царства Божого, для нас приготованого, бо написано: ,, і не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця." ( Об'явл.21:27) Дияволу ніколи не успадкувати неба і він використовує тисячі пасток, щоби цього неба не успадкували і ми, і чим ближче до кінця, тим більше він буде лютувати, бо написано, що йому поклониться майже весь світ.
Зараз по всій Україні відкриваються безкоштовні оздоровчі центри ,,Церагем центр" ,, Нуга Бест".
Подивимося рекламу ,, Церагем центру".
Апарат електротерапевтичний, безпечний і ефективний, дозволений до застосування в медичній практиці, має сертифікат. Ідея центру – любов, служіння, безкорисність, на перши погляд все ідеально. Але далі у нас написано: Дія апарату базується на: ефекті масажу – одному з видів фізіотерапії, при якому надавлювання на певні ділянки тіла викликає відкриття енергетичних потоків, що покращує природню здатність організму до зцілення.
Ефекті акупресури,
Припалювання біологічно активних точок як різновид східної медицини. Можете не сумніватися - на цьому ліжку діють на акупунктурні точки, бо голкотерапія вже не така модна.
Безплатно! Лікують! Нарешті дочекалися, про нас нарешті хтось дбає! В чергах збуджені люди навперебій розповідають – "як мені це лікування допомогло", приймають по 60 сеансів. А потім виявляється, що без цього ліжка і взагалі жити не можу, а медичний центр вже закривається, або послуги його вже робляться платними. І тоді пенсіонери беруть кредит у банку, бо це ліжечко коштує ой як недешево, декілька тисяч доларів.
В центрах Нуга Бест взагалі в рекламі немає жодного натяку на чому базується дія ліжка. Але коли до них зателефонували і запитали, то вони навіть злякалися, що хтось міг подумати, що вони діють не на акупунктурні точки, ,,на акупунктурні, можете не переживати" - була відповідь. Коли ж спитали, чому в роликовому масажері використовують нефрит (на сході цей камінь обожествляється, з нього роблять статуетки Будди), то вислухала цілу лекцію нечистої східної філософії. Виявляється нефрит нас очищує від зла, зціляє. Навіщо нам Христос? Нас зціляє камінь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16208
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Так як голкотерапія вже не є сучасна, то на точки Марма діють інфрачервоними променями, як у цих центрах, або лазером. Або стверджують, що прилад Фолля відшукує точки Марма на тілі пацієнта, і котра точка болить, то по цьому лікар ставить діагноз, бо кожна точка відповідає ніби-то за певний орган (чого наука не підтверджує) або ще модніша діагностика, комп'ютерна діагностика по Фоллю, яка вам видає по 8-10 діагнозів, після яких хіба-що треба готуватися до власного похорону, і обов'язково у вас ціла купа глистів, і не тільки у вас, у всіх глисти, хто ходив на цю діагностику.
Що ж показують ці прилади, якщо точок Марма і меридіанів не існує?
Наприклад прилад Фолля - це звичайний омметр, котрим вимірюють електричний опір шкіри пацієнта, доторкуючись до неї зондом. Прилад містить низьковольтне джерело. Один дріт від приладу іде до латунного циліндру, котрий пацієнт тримає в одній руці. Другий дріт з'єднаний з зондом, котрим лікар торкається точок акупунктури на нозі, або на руці пацієнта. Таким чином замикається ланцюг і прилад регіструє струм. Інформація передається на датчик з числовими показниками. Від чого ж залежить розмір отриманого опору? Від того як сильно лікар натискає на зонд.
Виявляється, що опір шкіри людини величина непостійна, і може мінятися за хвилину від 10 до 90 кілоом. Все це робить прилад Фолля абсолютно непридатним ні для якої достовірної діагностики взагалі. Тому цей прилад і прилади побудовані на його основі офіційно заборонені в США, і будь-якого лікаря, який використовує цей метод, звинувачують у шахрайстві і накладають на нього арешт.
На даний час самим сучасним приладом є прилад вегето-резонансного тестування, а це не що інше, як вдосконалений прилад Фолля, або біорезонансна терапія. Рекламні проспекти фірм, які випускають ВРТ, стверджують, що регіструють власні електромагнітні коливання пацієнта. Після регістрації ці коливання обробляються таким чином, що проходить розділення нормальних і патологічних коливань в широкому спектрі частот. Так проходить діагностика.
Після діагностики можна полікуватися за допомогою біорезонансної терапії БРТ, електромагнітні коливання знову скеровують в організм пацієнта, лікарі стверджують, що форми сигналу підбираються таким чином, щоби пригнічувати патологічні коливання і посилювати нормальні (фізіологічні). Стверджується в рекламі, що після цієї терапії відбувається 90 -95% зцілення пацієнта.
Лікування струмами БРТ – це звичайна фізіопроцедура, яку роблять в фізкабінетах більшості державних поліклінік. Якщо дію приладу скеровують на точки Марма, яких взагалі не існує, то про який ефект може йти мова? Звичайно, що це не стосується зон Захар'їна -Геда, ці зони давно вивчені і досліджені, вплив на них з успіхом застосовується не одне десятиліття, але не як самостійне лікування, а як частину комплексної терапії відповідного захворювання. І говорити про 90 – 95% зцілення внаслідок дії БРТ на зони Захар'їна – Геда це варварство, тим більше, що деяким людям взагалі фізіопроцедури протипоказані. Деякі люди стверджують, що це нешкідливе лікування, якщо пацієнту допомагає то нехай лікується, але це не зовсім так: по перше, якщо цю діагностику і лікування використовують по точкам Марма, то для християн це неприйнятна позиція і чому ми вже з вами говорили, по друге – це марно витрачені кошти, по третє - це втрачений марно час. Як ви знаєте, що вчасно поставлений онкодіагноз може врятувати пацієнта на ранніх стадіях захворювання, або набагато продовжити життя, я вже не кажу за моральні страждання пацієнта і всієї родини від невірно поставленого діагнозу. Одній дівчині на комп'ютерній діагностиці по Фоллю було поставлено 5 невірних діагнозів, серед яких був і рак молочної залози. Відчаю і сльозам не було кінця, страх обстежитися ще раз традиційними методами. За два тижні відчаю дівчина змарніла і мало не захворіла по справжньому. Як виявилося під час традиційного обстеження, цих хвороб не було насправді.
Завдання лікаря, якщо вже не вилікувати хворого то принаймі йому не зашкодити. Так і хочеться сказати словами пророка Єремії 6: 14
,, І рани народу Мого легковажно лікують, говорячи: ,, Мир, мир", а миру нема!"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16209
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Якщо ми вважаємо себе християнами, вірними дітьми Божими, які прагнуть успадкувати Царство Боже, то повинні прагнути бути чистими і тілом і душею, повинні пильнувати кожен свій крок, будувати свій бізнес, свої стосунки з людьми на фундаменті, основою якого є Ісус Христос, а не нечисті східні філософії і релігії. Ми, як вірні діти Божі, не можемо служити мамоні і одночасно Богові.
Євангеліє від Матвія 6:24:
,, Ніхто двом панам служити не може, - бо
або одного зненавидить, а другого буде
любити, або буде триматись одного,
а другого знехтує. Не можете Богові
служити й мамоні."
Перше послання апостола Павла до коринтян 10:21:
,, Бо не можете пити чаші Господньої та
чаші демонської, - не можете бути
спільниками Господнього столу і столу
демонського."
Апостол Яків у своєму соборному посланні, 3:11,12 говорить такі слова:
,, Хіба з одного отвору виходить вода
солодка і гірка? Хіба може, брати мої,
фігове дерево родити оливки, або виноград фіги? Солодка вода не тече з солонця."
Як часто люди беруть кредит в банку, для того щоб купити собі це масажне ліжко, або комп'ютер і діагностику по Фоллю, а потім після цих лекцій опиняються в такому становищі, що і займатися цими методами вже не хочуть і кредит потрібно віддавати, а бізнес цей приносить хороші гроші. І дуже часто, через гроші людина вирішує продовжувати займатися цим бізнесом.
Наше завдання допомогти людям розібратися у цих питаннях, висвітлити їм цю правду, допомогти спротивлятися дияволові, як це говорить апостол Яків 4:7:
,, Тож підкоріться Богові та спротивляйтеся дияволові."
Звичайно і самим бути для людей взірцем:

,,Ні в чому ніякого спотикання не робимо,
щоб служіння було бездоганне..." (2 Кор. 6:3).

Пороздумуємо сьогодні також і про рефлексологію.
Рефлексологія – це рідна сестра акупунктури, також відноситься до містичної медицини, так, як наука не підтверджує наявність цих точок і рефлекторний зв'язок їх з внутрішніми органами.
Слово рефлексологія походить від латинського reflexus – повернутий назад.
Методи лікування засновані на принципах астрології:
Засновником методу вважається Уільям Фітцжеральд ( 1913р.), ЛОР-спеціаліст, використовував АТ (акуп.точки) для проведення анестезії при лор операціях. Почав розробляти карту відповідності органів в організмі. Він є послідовником Сведенборга, ведучого спірита 19 сторіччя.
Те, що кожна точка відповідає якомусь певному органу, це містика, насправді це омана, наука не підтверджує наявність цих точок, і їх зв'язок із внутрішніми органами, по тій простій причині, що не виникає рефлекторна дуга.
На цій омані деякі фірми будують свій бізнес, продають прилади, в рекламі яких написано, що якщо ви будете ними користуватися, то у вас будуть оздоровлюватися внутрішні органи.
Це і постановка голок у вухо, також ніби для оздоровлення внутрішніх органів. Рефлексолог ставить голки у долоню, для цієї ж мети , і також точкові масажі по точкам Марма, тобто масажі Шиацу є для нас неприйнятними.
Іридодіагностика.
Раніше цю діагностику називали очним пророцтвом, вона була тісно переплетена з астрологією.
В печерах Малої Азії знайдені зображення райдужки і її зв'язки із організмом. Діагностикою по райдужці займалися єгипетські жерці за часів правління фараона Тутанхамона. Потім метод поширився у Вавілон, Тібет, Індокитай. Єгипетський жрець Ел Акс описав діагностику по райдужній оболонці на двух папірусах, довжина яких сягає 50 м. Ці папіруси були знайдені при розкопках гробниці в м. Гізе.( Єгипет) Зараз вони знаходяться у ватиканській бібліотеці.
У 1670 році Філіп Маєнс в Дрездені видав книгу ,,Медична хіромантія", в якій описав діагностику по очам і бровам.
Але засновником сучасної іридодіагностики вважають Ігнаца Пекцелі ( 1826-1907рр..). Він народився в будапештському передмісті. Коли йому було 11 років, він гулявши в лісі, натрапив на совине гніздо і захотів взяти з нього яйце. Налетівши на нього розлючена сова вчепилася йому дзьобом у руку. Боровшись із совою, хлопчик зламав їй лапу. Він стверджує, що одразу побачив на великих совиних очах рисочку. Ігнац виріс і почав цікавитися іридодіагностикою, він вивчився на лікаря, і в хірургічному госпіталі, де працював, почав спостерігати за змінами райдужки у хворих людей з різними діагнозами
Ця діагностика також відноситься до містичної медицини, так як не має наукового підґрунтя. Так як райдужна оболонка не є сталою, вона весь час змінюється, цей вид діагностики є зовсім непридатним і наукового підтвердження, що органи людини якимось чином пов'язані з станом райдужки, немає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16210
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Перед кінцем світу диявол буде особливо лютувати, щоби погубити, якщо можна і вибраних, і серед народу Божого будуть ... ,,учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. І багато хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться. І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. Суд на них віддавна не бариться, а їхня загибіль не дрімає" (2 Петр.2:1-3)
Євангеліє від Матвія 10:28:
,, І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а
душі вбити не може; але бійтеся більше
того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні."
2 Тим.2:19:
,,... Нехай від неправди відступиться всякий, хто Господнє Ім'я називає."
1 Тим. 6:3:
,, А коли хто навчає інакше, і не приступає до здорових слів Господа нашого Ісуса Христа, та до науки, що вона за правдивою вірою,-
той згордів, нічого не знає, але захворів на суперечки й змагання, що від них повстають заздрість, сварки, богозневаги, лукаві здогади".
Ми маємо вибір:
Прийняти Божий план здоров'я і зцілення і успадкувати вічне життя.

Або прийняти оманливий план сатани і отримати вічну смерть.
Якова 1:12:
,,Блаженна людина, що витерпить пробу,
бо бувши випробувана, дістане вінця життя,
Якого Господь обіцяв тим, хто любить Його."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16212
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Гомеопатія без таємниць

Гомеопатичні „ліки" займають унікальне місце на ринку медичних послуг. Сьогодні вони виставлені в продаж в аптеках, медичних офісах, продаються по пошті, через інтернет, їх активно розповсюджують дистриб'ютори.
Гомеопатія - це медична система, яка базується на теорії, що хвороба може бути вилікувана шляхом застосування дуже малих доз ліків, які у здорових людей, і в великих дозах можуть викликати симптоми, які подібні до симптомів цієї хвороби.
Слово „гомеопатія" має походження від грецьких слів homoios (подібний) і pathos (хвороба, страждання).
Батьком гомеопатії є Самуель Ганеман, німецький лікар, який в кінці XVIII сторіччя сформулював три основних закони лікування. (Хочу відмітити, той факт, що по віросповіданню Ганеман був франкомасоном.Ви всі напевне знаєте, про таємні масонські ложі із сатанинськими обрядами посвячення в градуси.
Після смерті Ганемана, всі його особисті речі були зібрані доктором Хаєлем у Штутгарді. Збереглися 54 томи історій хвороб, які він записував, лікуючи своїх хворих. Всі вони були насичені кабалістичними знаками , які вказували дозування і розведення. До речі, кабала – єврейське, середньовічне містичне вчення, яке застосовувало магічні ритуали і гадання).
Отже Ганеман запропонував світові не менш містичні 3 закони гомеопатії:
1 закон – „ Подібне виліковується подібним".
2 закон – „Закон безмежно малих величин" чим більше розводять ліки, тим вони ефективніші).
3 закон – „Закон потенціювання" (послідовного збовтування). Власне цей, і тільки цей процес, на його думку перетворює розведену речовину в гомеопатичні ліки.
В якості сировини для приготування лікарських препаратів Ганеман використовував рослини, мінеральні сполуки, речовини тваринного походження (ящірок, божих корівок, раків, павуків, бджолиний і зміїний яди). Вже поверхневе ознайомлення з Гомеопатичною фармакологією виявляє ознаки рівня середньовічної медицини (емпіричної, тобто медицини, яка базується тільки на досвідах, науково не обґрунтованої). В ній ви зможете знайти такі рецепти - божу корівку потрібно розтерти, змішати з 90 % спиртом, ящірку потрібно спочатку оглушити, розчавити для приготування настойки на спирті. Використовують також і слимаків.
Потім вихідна речовина послідовно розводилась в 10, 100, 1000, 10 000, ...
На кожному етапі пробірку з розчином обов'язково трясли. Якщо препарат погано розчинявся, то отриманим розчином насичували цукрові крупинки, котрі призначали хворим. Дивує підбір препаратів для лікування деяких захворювань. Наприклад - червоні корали використовують для лікування рожистого запалення, пір'я орла - для гостроти зору, річковий рак - для лікування злоякісних пухлин. Рослини, які мають неприємний запах, використовують для лікування зловонної нежиті, екстракт тарантула - для лікування розсіянного склерозу, беладонну, листя якої мають гострі зубці - для лікування зубів.
У XVIII ст. основними методиками лікування хворих були кровопускання, постановка п'явок, припалювання ран. Недивно, що можливість лікувати і лікуватися „солодкими кульками" одразу привернула увагу як лікарів, так і пацієнтів. Новий метод швидко розповсюдився в країнах Європи, Північної Америки, Індії. Нової науки зцілення навчали в кращих університетах.
Але по мірі того як розвивалася наукова медицина, гомеопатія була відкинута. На даний час ні одна солідна клініка, де ведуться наукові медичні дослідження, цією практикою не користується.
Для того, щоб речовина була включена в Гомеопатичну Фармакопею, не беруться до уваги наукові дослідження. В останньому дев'ятому виданні зроблено опис більше тисячі речовин, але не ідентифіковані симптоми і хвороби, для котрих гомеопатичні препарати повинні бути використані. Все це вирішує практикуючий гомеопат (або фірма виробник). При одному і тому ж захворюванні гомеопати використовують абсолютно різні ліки. Між ними навіть немає віддаленої подібності. Хочу зауважити те, що в гомеопатії немає поняття хвороби в строгому значенні цього слова. Один і той же гомеопатичний препарат може призводити до протилежних результатів. А як же тоді правило подібності? Котре каже, що, хворобу можна вилікувати дуже маленькою дозою, і якщо її призначити здоровому пацієнту в більшій дозі, то вона може викликати цю хворобу.
Давайте розглянемо такий приклад – гомеопати призначають арніку людям котрі багато кричать, плаксивим – препарати міді. Отже, якщо здоровій людині дати препарати міді, на веселому святі, то вона повинна плакати, а якщо дати арніку перед похоронами, то повинна сміятися. Але ж такого ефекту ми не спостерігаємо!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16213
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Сучасний гомеопат Дана Уільман у своїй книзі „Відкриття гомеопатії: медицина ХХI сторіччя" застосовує „ закон подібності" в деяких незвичних сферах. Він порівнює гомеопатію з щепленнями, тому що з його слів, ця процедура також заснована на принципі подібності.
Але при вакцинаціях ми піддаємося впливу ослабленої культури вірусів або бактерій, це викликає добре вивчену реакцію імунної системи, в крові з'являються антитіла, які ми можемо побачити в мікроскопі, полічити. Кількість активних інградієнтів у вакцинах набагато більше і вони можуть бути виміряні. Гомеопатичні ж ліки діють на „ життєву енергію". Вони не створюють одноманітну, вимірну дію, крім того часто розбавлені до такої ступені, що у ліках не залишається ні однієї молекули вихідної речовини.
Давайте тепер більше детальніше розглянемо Ганемановські розведення.
Його другий закон звучить так – „чим більше ми розводимо вихідну речовину, тим сильніші стають ліки, тим сильніший вони мають терапевтичний ефект.
Якщо вихідна речовина добре розчинна, то її 1 частину розчиняють у дев'яти або дев'яносто дев'яти частинах дистильованої води, або етилового спирту і енергійно збовтують. Якщо вихідна речовина погано розчиняється, то її мілко диспергують і в порошкоподібному вигляді змішують в подібних пропорціях з порошковою лактозою. Одна частина утвореного препарату знову розчиняється в основі, і так цей процес повторюється багато разів поки потрібна концентрація не буде досягнута. Розведення від 1 до 10 позначені римською цифрою Х (1Х=1/10, 3X=1/1000, 6X= 1/1000 000). Розведення 1 до 100 позначаються С (1С = 1/100, 3C = 1/ 1000 000). Більшість препаратів сьогодні запропоновані такими розведеннями - від 6Х до 30Х і виставлені на продаж.
Розведення 30Х означає, що вихідна речовина була розведена в 1 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 раз. Враховуючи, що кубічний сантиметр води може містити 15 крапель води , то це число більше ніж число крапель води, котрі би заповнили ємність, яка перевищує в 50 раз розмір Земної кулі.
Гомеопатичний препарат „oscillococcinum", який виписують для лікування нежиті, має розведення 200С, ще більш фантастичне розведення! Його активний інградієнт готується , культивуванням малих доз печінки і серця свіжозабитої качки, на протязі 40 днів. Розчин фільтрується, висушується заморожуванням, знову насичується водою, багаторазово розчиняється і нарешті імпрегнується в цукрові гранули. Якщо би 1 молекула серця або печінки качки могла би пережити таке розведення, його концентрація би була 1 до 100200. Це величезне число, котре має 400 нулів, є значно більшим ніж приблизне число молекул у Всесвіті ( 1 з 100 нулями). Тільки одна качка потрібна для виготовлення цього препарату, прибуток від котрого складає 20 мільйонів доларів.
Зараз по телебаченню активно рекламується препарат гомеопатичний Лома Люкс, зверніть будь-ласка увагу на його ціну - 170 грн.
Сам Ганеман розумів, що немає ніякої надії, що навіть одна найменша частина вихідної речовини залишилася би після таких критичних розведень. Він заявив, що енергійне трясіння препарату, який виготовляють, після кожного розведення, залишає після себе „ духоподібну" есенцію , котру ми не можемо сприйняти почуттями, але котра може лікувати і відновлювати наші життєві сили (це третій закон гомеопатії).
Сучасні гомеопати стверджують, що навіть коли в розчині зникла остання молекула вихідної речовини, пам′ять про неї залишається. Але як можна гарантувати, що розчини настільки чисті, що не містять одну – другу молекули якоїсь іншої речовини? Якщо готувати ліки в особливо стерильних умовах, то пилюка яка є у повітрі, несе в собі тисячі різних молекул біологічного походження (бактерії, віруси, грибки, клітини епідермісу, виділення комах, метеоритну пилюку). Яким чином, під час поетапного розведення і трясіння, утворений препарат розпізнає, яка з речовин і є ТА САМА ? Звідки тисячі, мільйони молекул знають, що їм потрібно зачаїтися і стояти в стороні, поки ТА САМА РЕЧОВИНА не буде піднесена в ранг Цілителя?
Такі сучасні методи аналізу структури речовини як спектроскопія, аналіз ультрафіолетового випромінювання, електронна мікроскопія не змогли виявити ніяких специфічних або постійних змін в гомеопатично потенційованій воді.
Гомеопати також стверджують, що кожна людина має свою „конституцію" і свої препарати призначають відповідно до характеру людини. Наприклад „ Ігнація" нервовий, схильний до сліз і не виносить тютюнового диму. Типова „пульсатила" - це молода жінка, яка має русяве або світло каштанове волосся, голубі очі, ніжну шкіру обличчя і т.д. Невже це є достатніми факторами для встановлення діагнозу і призначення лікування?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16214
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Деякі лікарі гомеопати стверджують, що хворобу можна вилікувати, давши тільки понюхати гомеопатичний препарат! На пам′ять приходить така легенда:
До засновника гомеопатичного методу Ганемана за медичною порадою звернувся лорд. Лікар уважно вислухав хворого, потім підніс до його носу пляшку з ліками:
• Понюхайте, - сказав він, і тепер ви здорові.
• Скільки я вам маю заплатити? Запитав приголомшений лорд.
• Тисячу франків, пролунала відповідь.
• Лорд вийняв з гаманця банкноту і простягнув її Ганеману.
• Понюхайте лікарю, і рахуйте, що вам заплачено.
Гомеопатія це насамперед окультний вплив. Препарат в якому взагалі відсутні ліки діє, на духовну і психічну сферу людини. Якщо всі гомеопатичні препарати однакові по хімічному складу, що тоді призводить до змін в організмі людини? Адже деякі люди стверджують, що їм допомагають саме гомеопатичні ліки. Відповідь можна отримати вивчивши біографію Самюеля Ганемана. Як він сам стверджує, він зустрічався з представниками „позаземних цивілізацій" і при контакті з ними дістав уяву про шляхи лікування „подібним", про підбір сировини і методи її приготування. Неважко здогадатися хто нашіптував Ганеману гомеопатичний метод лікування, що за „представниками позаземних цивілізацій" скривається великий Божий ворог. Спіритизм був популярний і в часи Ганемана, не менш популярний він і в наш час .
Світогляд Ганемана формувався під впливом відомого шведського вченого – містика Імануїла Сведенборга. Він зробив спробу об′єднати науку і містицизм, був ведучим спіритистом того часу. Сведенборг мав здатність говорити з духами померших, як з людьми, бачити їх.
Біблія ось що говорить нам з цього приводу:
„ Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через вогонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого, та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою. Бо ці народи , що ти посядеш їх, слухають тих, хто ворожить по хмарах та ворожбитів, а ти не таке дав тобі Господь, Бог твій."( Повторення Закону 18:10-14).
Метод розведень гомеопатичних ліків наповнений східною філософією ( шкала LM та LMK розведень заснований на філософії п'яти першоелементів.) Філософія п'яти першоелементів відкидає Господа нашого, як творця Всесвіту і Землі. Ця філософія стверджує, що весь світ складається з п'яти елементів це дерево, вогонь, земля, метал, вода, і що ці елементи знаходяться в постійній круговерті життя. Тобто дерево при горінні породжує вогонь, вогонь плавить землю, в якій є метал, металічною лопатою копають криниці і отримують воду, водою поливають дерево, яке дає нам життя. Ми знову повертаємося до тієї точки з якої почали. Все рухається по колу, коли проходимо весь шлях, повертаємося на попередню позицію. Це вчення називається даосизмом, його засновник є Лао Цзи, китайський філософ, який жив в v ст. до н.е. Його вчення говорить, що реальний світ і життя людей підкоряються шляху Дао. Дао керує послідовністю і порядком у Всесвіті. Його вчення стверджує, що змішавши ці п'ять першоелементів в різних пропорціях, можна отримати Всесвіт, в тому числі і живі істоти.
Сучасна людина знає, що на даний час науці відомі більш як сто хімічних елементів. Філософія п'яти першоелементів - це далека від істини філософія, яка відкидає нашого Господа, як Творця Всесвіту, Землі, людини.
Гомеопати також використовують астрологію, дні і години прийому ліків, розраховують по гороскопу хворого.
Нехай наш добрий Господь дарує нам чистий розум і серце, щоб ми могли зробити правильний висновок для себе у даному питанні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16215
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Месмеризм, магнітотерапія, гіпноз

Феномен гіпнозу завжди викликав дуже великий інтерес. В різні періоди історії відношення до гіпнозу було різне, в античні часи він викликав захоплення, в середні віки – страх, в наш час гіпноз проголосили невід'ємною частиною світової науки, а гіпнотизерів називають лікарями і цілителями.
Якщо запитувати людей, що таке гіпноз, то переважно люди думають, що це досягнення медицини, інші запевняють, що це шарлатанство, треті думають, що цей дар нам дістався від предків, четверті бачать в ньому невинну розвагу і відвідують сеанси гіпнозу в лекторських залах і цирках. П'яті переконують, що ця здатність захована у людини, і якщо її звільнити, то можна досягти небувалих висот в пізнанні буття, шості запевняють, що сили і можливості скриті в гіпнозі походять з безодні, і людина, яка бере участь в гіпнотичних сеансах вступає у зв'язок із сатаною. Сьомі вважають, що гіпноз це пережиток минулого.
Серед самих вчених і спеціалістів, які займаються гіпнозом існує дві думки
1. Гіпноз – це частина науки
2. Гіпноз – це контакт з потойбічними силами.
Єдине, що об'єднює вчених, це впевнення, що це реальна сила з величезними можливостями, яка підкоряє волю людини.
Гіпнотизм – це стан людського організму, подібний до сну, який супроводжується зміною свідомості, відриву людини від навколишнього середовища, обмеженням сприйняття і дій організму.
Гіпноз виникає під впливом сильних зовнішніх подразників, звукових або зорових. Він виникає внаслідок фізичних або психічних факторів.
Фізичний фактор досягається внаслідок одноманітних рухів рук над головою, розхитуваннями головою, або дією на слуховий аналізатор монотонними ударами, фіксацією погляду на нерухомому предметі (згадайте медитацію на манделлу, на полум'я свічки), одноманітним надавлюванням на голову пальцями.
Психічний фактор проявляється шляхом словесного або письмового навіювання.
Коли розвивається гіпноз виділяють три його фази:
1. Каталептична фаза – людина нерухома, очі відкриті, погляд скерований в одну точку, кінцівки зберігають ту форму, яку ви їм надасте.
2. Летаргічна – характеризується втратою чутливості, розслаблення мускулатури, глибокий сон.
3. Сомнабулічна фаза – людина в'яла, бездіяльна, але зберігає м'язову активність, не може самостійно мислити, перетворюється на сомнамбулу – автомат, який виконує, любі, навіть самі неймовірні накази гіпнотизера, не зберігаючи у пам'яті спогади про це
Людина стає роботом, маріонеткою в руках гіпнотизера, починає жити по тому завданню, яке він навіяв.
Гіпнотизер може заставити людину опускати руку в полум'я, наносити собі рани, при цьому не відчуваючи болю. Він може заставити, сотні людей у залі, дрижати від холоду у 30 градусну спеку, або роздягатися у лютий мороз. При цьому лікарі, які спостерігали за людьми, відмічали появу гусячої шкіри, тремтіння кінцівок, крижані руки і ноги у спеку. Відомі випадки , коли під дією наказів гіпнотизера, ніжна мати кидалася з ножем на свою дитину, люблячий чоловік бив свою дружину. В стані гіпнозу були зафіксовані вбивства, зґвалтування, самогубства. При чому все це звершували порядні люди, які вийшовши із стану гіпнозу не могли повірити і не пам'ятали, що вони зробили. У деяких людей після гіпнозу змінювався характер, мінялися звички вже дорослої людини.
Отже ми бачимо, що гіпноз являє собою реальну силу.
Головним в гіпнозі є підкорення однієї людини іншій, яке засноване не на грубій силі, любові чи почутті вдячності. Ні, воно засноване на дії незрозумілій науці силі гіпнотизера, який поневолює при цьому розум, і волю іншої людини.
Ні один світовий диктатор не може добитися контролю над думками своїх підданих, а гіпнотизер може. Він не порушує анатомічної і фізіологічної цілостності мозку, ні, але мозок людини знаходиться під контролем іншої людини. Гіпнотизер в любий час може повернути людині свободу особистості, а може і знову заволодіти нею.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16216
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Тирани стародавності створювали собі манкуртів – людей, котрим в дитинстві одягали на голову шапочку з невиробленої верблюжої шкіри, котра потім всихалася і вростала в шкіру стискуючи голову. Вона не давала можливості мозку розвиватися, в результаті чого доросла людина залишалася з мозком дитячих розмірів. Манкурти були слухняними сотворіннями , які виконували любі накази.
В наш час манкуртів готують собі іншими методами.
Щоби розібратися в сутності гіпнозу дослідимо, як він виник.
Офіційним засновником гіпнозу вважають австрійського лікаря Франца Антона Месмера ( 1734 – 1815 р.р.) У 1766 році отримав диплом лікаря у Венському університеті. Під впливом астрології написав книгу ,,Про вплив зірок". Він ввів в ужиткову мову поняття ,,універсальна магнетична рідина". В своїй лікарській практиці почав прикладати магніти до хворих органів. Месмер вірив, мікрокосм (тіло людини) відображає процеси макрокосму ( Всесвіту). Він вірив в те, що цей союз людини із Всесвітом з'єднаний магнетичною рідиною, яку він назвав ,, тваринним магнетизмом", він вважав його недостатньо вивченою силою, яка впливаю на людину, невидимим флюїдом, частиною сили, яка заповнює Всесвіт і походить від зірок.
Месмер лікує своїх хворих магнітами, спеціально виготовленими для нього працівниками обсерваторії у Вені. Отримує при цьому результати, помічає, що коли доторкається до больових точок голими руками це також дає еффект. Месмер вперше почав застосовувати магнітні ванни. Пацієнти занурювали металічні прути в воду, де були магніти, залізна стружка, товчене скло, сірка. Всі дійові особи повинні були мовчати і сидіти нерухомо і тільки Месмер міг пересуватися накладаючи руки на хворі місця пацієнтів, доторкаючись до них металічною палицею.
В Парижі Месмер відкрив студію, найняв маестро, який мав акторські здібності, кутався у плащ мага, вводив у транс пацієнтів погладжуючи їх магнітами. Ці поглажування магнітами заспокоювали невротичних аристократів, особливо лікування подобалося літнім дамам.
Під впливом священника Джона Гасснера (1727 – 1779 рр..), який використовував лікування роблячи пассажі над тілом, Месмер вирішив обходитися без магнітів і використовувати тільки руки, проводячи ними на відстані від пацієнта, від вводив у транс людину. Гроші рікою потекли в кишеню австрійця. Так продовжувалося доти, поки королівська комісія не оголосила його шарлатаном.
Месмер став одним з перших систематично застосовувати метод гіпнозу для лікування, він був самим відомим дослідником властивостей магніту. Він розробив техніку гіпнозу, відому під назвою месмеризм. Про нього шуміла слава по цілому світу, що він відкрив засіб лікувати хвороби за допомогою ,,чудодійної сили". По його теорії весь світ і всі живі організми просякнуті магнетичним флюїдом. Він стверджував, якщо цей магнетичний флюїд правильно тече по організму людини, тоді вона має відмінне здоров'я. Любе порушення течії по магнітним лініям спричиняє омути і вихори флюїду, що спричинює виникненню хвороби. Для того, щоб їх виправити пропонують використовувати звичайні магніти , щоб скерувати ці флюїди по потрібному руслу. Пізніше ці флюїди назвуть ,, любовним магнетизмом".
9 лютого 2002 року в одній з країн СНД був проведений сеанс колективного гіпнозу в одному з оперних театрів по методу Месмера. Під час опери були використані потужні магніти, які були сховані за сценою, про це не знав монтер сцени, в результаті чого декорацію заклинило і оперу прийшлося зупинити. Слухачам довелося цілу годину провести у буфеті. Знервовані актори погано виступали і фальшивили при виконанні оперних партій. Дивно, але після закінчення вистави слухачі залишилися задоволеними, їх відгуки були чудові, вони відмічали у себе незвичайну веселість і підвищений настрій.
На даний час, для скерування флюїдів у потрібному напрямі, для нібито покращення здоров'я нам пропонують магнітні браслети, диски, вистілки для взуття. Недавно з'явилася така фірма, яка продає магнітні таблетки, ректальні і вагінальні. В рекламному проспекті стверджується, що верхня половина тіла має заряд + , для того щоб урівноважити магнітний заряд, вставляємо собі таблетку , яка має заряд – у відповідне місце і отримуємо здоров'я.
Відкриємо перше послання апостола Павла до коринтян 3:18,19:
,, Хай не зводить ніхто сам себе.
Як кому з вас здається, що він мудрий
В цім віці, нехай стане нерозумним,
Щоб бути премудрим.
Цьогосвітня бо мудрість –
У Бога глупота..."
,, ... месмеризм від лукавого, з бездонної глибини, і він швидко піде також в цю глибину разом з усіма, хто з ним має справу."
Подумайте над цими словами перше ніж надіти на своє тіло магнітний браслет, диск, чи купити собі магнітні вистілки до взуття.
,, Ангели Божі будуть охороняти його народ у виконанні життєвих обов'язків, але ті, котрі свідомо стали на територію сатани, не можуть розраховувати на подібну охорону.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16217
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Сатана буде говорити і робити все, щоб заволодіти розумом людини, і не важливо як він себе називає – спіритистом, цілителем використовуючим електричний струм, або цілителем використовуючим магнетизм."
Хоча засновником сучасного гіпнозу вважають Месмера, він старий як світ.
Диявол застосував гіпноз в Едемському саду, у відношенні Єви, коли вона, з цікавості, легковажно ступила на заборонену територію. Цю ж силу він пробував застосувати і до Христа, але коли Ісус процитував слова із Святого Писання, сатана зрозумів, що у нього немає ніякої можливості отримати перемогу.
У всіх стародавніх народів, в деяких релігіях ми зустрічаємося з проявами гіпнозу – у шаманів, які вводять людей в гіпнотичний транс, заставляючи їх танцювати під звуки бубна і виконувати їх накази. Це також священники тантричного буддизму, які вводять себе і своїх учнів в транс під час медитації. Це дельфійський оракул в стані прострації проголошуючий майбутнє в стародавній Греції, це африканські жерці ( релігія вуду), це сивілли в стародавньому Римі. Подібні явища ми зустрічаємо в ісламі, індуїзмі, релігії стародавнього Єгипту, вавілону. У ацтеків в доколумбовій Америці доходило до того, що десятки тисяч людей, водимі страшною силою, під призиви жерців брали участь в канібалічних оргіях, поїдали м'ясо тільки що принесених в жертву людей. На цих явищах були засновані вчення М. Еріха, Олени Блаватської і нарешті фашизм, його окультна філософія, жертвою якої стали мільйони людей.
На жаль, в наш час гіпноз високо підняв голову, гіпнотична музика звучить постійно у супермаркетах, у елітних спортклубах, на пляжах, дискотеках, кафе, піцеріях, рок-концертах. Диявол масово впливає на свідомість людей готуючи їх на загибіль. Пам'ятаємо слова Біблії, де сказано, що йому поклониться майже увесь світ.
У вас слушно постане запитання - а як захиститися від впливу гіпнозу?
Завдяки вірі у Бога ми можемо протистояти його впливу так, що він зовсім не пошкодить нам.
,, Ми просимо не дозволяти людям керувати вашим розумом – це сама огидна наука, яка була запропонована людям. Всяка нечестива людина може скористатися нею втілюючи свої злі наміри. Ми не маємо нічого загального з любою з подібних наук. Ні в якому разі її принципи не повинні бути привнесені до наших лікувальних закладів."
,,Служителі і лікарі захоплені у пастку. Деякі лікарі і служителі опинилися під великим впливом гіпнозу, який практикує отець всілякої брехні.
Вони не приймають до уваги попередження.
Та ж наука, під оману якої попали наші прабатьки спокушає багатьох і сьогодні.
Служителі і лікарі попали в пастку."
Давайте ж зробимо правильні висновки з прочитаного, будемо молитися, міцно триматися за руку Божу, просити Його захисту, мудрості не попадати у сіті диявольські. Бажаю вам всім стати перед Небесним нашим Отцем чистими і нескверними і бути гідними успадкувати царство Боже.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16226
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2008, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
"Перед кінцем світу диявол буде особливо лютувати, щоби погубити, якщо можна і вибраних"

Друже я нерозумію твою думку, можливо я помиляюсь, а можливо ні но зрозумів із твого тексту, що ти хочеш сказати що медицину потрібно взагалі відмінити і лікувати молитвами, так чи ні?

Стосовно Гіпнозу скажу от що тобі друже:
Гіпноз - відкинутий офіціальною наукою!

За Гипноз вот что скажу:
С середины XIX века по настоящее время наряду с учением о гипнозе (от греч. hypnos — сон) возникло и закрепилось учение о суггестии (от лат. suggestio — внушение, намек). Если первый термин означал воздействие на человека в особом состоянии, то второй термин означал воздействие на человека в любом состоянии. Гипноз слился с суггестией вообще, хотя является только одним из множества ее проявлений. Первый термин ввел в 1843 г. английский хирург из Манчестера Джеймс Бред (1795 — 1860), второй термин ввел в 1866 г. французский врач из Нанси Амвросий Август Льебо (1823 — 1904).
Во второй половине XIX века происходил научный спор о природе гипноза. Его вели с 1870 по 1890 гг. два французских ученых: профессор терапевтической клиники университета в Нанси Ипполит Бернгейм (1840 — 1919) и известный невропатолог из Сальпетриерской психиатрической больницы в Париже, метр неврологии того времени, член французской Академии наук Жан Мартен Шарко (1825 — 1893). Каждый из них возглавлял соответствующую школу.
Нансийская школа гипноза придерживалась следующей точки зрения на гипноз. 1. Все проявления гипноза сводятся к суггестии (психическому воздействию на воображение человека). 2. Физические факторы при гипнозе не играют роли или играют вспомогательную роль. 3. Гипноз — нормальное явление, свойственное здоровому человеку, и его следует сближать с естественным ночным сном.
Противоположной точки зрения на гипноз придерживалась Сальпетриерская, или Парижская, школа гипноза. 1. Все проявления гипноза сводятся к физическим воздействиям (потоки тепла, мерные звуки, зрительные раздражители). 2. Суггестия при гипнозе играет второстепенную роль. 3. Гипноз — это проявление искусственно вызванного истерического припадка (ненормального патологического состояния психики, свойственного больным, страдающим истерией).
В результате этого спора победу одержали сторонники Нансийской школы гипноза. Девиз нансийцев «Гипноза нет, есть только суггестия» оправдал себя экспериментально.
В конце XIX — начале XX века французский аптекарь из Нанси Эмиль Куэ (1857 — 1926) основал «школу самообладания путем сознательной аутосуггестии» — неонансийскую школу суггестии". Неонансийцы считали, что суггестия возможна благодаря воображению, и она действует через аутосуггестию.
Физиологические механизмы гипноза и суггестии вскрыл в 1921 г. русский советский физиолог Иван Петрович Павлов. Он установил, что гипноз — это частичный, или «парциальный», сон, результат условного частичного внутреннего торможения клеток коры больших полушарий мозга человека. Гипноз, как и суггестию в целом, Павлов относил к простейшему условному рефлексу.
Советский биофизик, академик Петр Петрович Лазарев в 1922 г. объяснил феномен мысленной суггестии (телепатии) с точки зрения электромагнитной теории света. Он считал, что наш мозг — это своеобразный клеточный вибратор, генерирующий в пространство особые электромагнитные волны определенной длины и частоты. Длина и частота электромагнитных волн, излучаемых мозгом человека, зависит от характера и содержания его мыслительной деятельности. Скорость излучения мозговых электромагнитных волн равна скорости света, т.е. 300 000 км/сек. В другом мозгу чужая мысль отмечается в том случае, если оба мозга одинаково настроены.

Имеено Эзотерика построна на учении про електромагнытные волны.
Эзотеризм — система философских взглядов на природу явлений. В эту систему входят учения, доктрины, а также практики и другие методы тайного знания о природе явлений, которые якобы доступны только узкому кругу «просвещённых» или высокообразованных людей.
Эзотеризм называют также "эзотерикой".


Эзотерика - тайные учения, знания, предназначенные только для избранных. Многие учёные, считают эзотерику лженаукой.
Эзотерики(от греческого "внутренние") - члены пифагорейской общины, посвященные в таинства адепты.

Суггестия применяется и проявляет себя в следующих областях:
— религия;
— медицина (суггестотерапия);
— педагогика (суггестопедия);
— спорт;
— военное дело;
— профессиональное обучение;
— театрально-сценическая деятельность;
— художественная литература;
— живопись;
— музыка;
— аутогенная тренировка.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський погляд на нетрадиційну медицину
16227
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2008, 13:29 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Околосмертные переживания (базова часть эзотерики) — англ. A near-death experience , (NDE) — описывает широкий диапазон личных переживаний людей, в момент их клинической смерти. Этот опыт включает многие феномены. Например, чувство отделения от тела или парения, перемещения, чрезвычайного страха или безопасности и умиротворения, теплоты, чувства абсолютного растворения. Многие отмечают присутствие света, который некоторые люди интерпретируют, как божество [1] или духовное присутствие. Большинство определяет NDE как не поддающийся объяснению духовный опыт перехода в загробную жизнь. К таким случаям обычно причисляют тех, кто был признан клинически мёртвым. Чаще всего это происходит при остановке сердца и последующим возвращении к жизни. По мере развития техники реанимации число сообщений о NDE непрерывно увеличивается. Большая часть научного сообщества расценивает такие переживания как галлюцинации,[2][3] обосновывая невозможностью их объективной проверки. Другие специалисты и учёные используют эти факты как свидетельства жизни после смерти. [4][5]

Регрессия прошлой жизни (дополнительна часть эзотерики) буддисты это называют "Хроники Акаши" — метод психотерапии, психологии и феномен парапсихологии, связанный с воспоминаниями из прошлой жизни или реинкарнациями. Феномен проявляется при введении человека в состояние транса посредством регрессивного гипноза. В некоторых случаях удается достигнуть состояния транса посредством медитации, а возможно и во время сна или летаргического сна

Тобто суггестия и гипноз это часть лже-науки которую называют Эзотерика.
Получаеться суггестия не лженаука лишь потому что харашо зарекомендовала себя в психиатрии..

Какая то туфта получаеться ведь написано эзотерика - лже-наука, и её часть (суггести) получаеться научной, че за бред получаеться?
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2021 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ> Радіопрограма щосуботи 23:15