Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:02




Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19453
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
Якщо вас хтось запитає чи ви святі в буквальному значені,то що ви відповісьте.?
Я не скажу, що є святим. :) Але вірю, що закінчу своє життя у святості.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19455
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 00:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демян написав:
Якщо вас хтось запитає чи ви святі в буквальному значені,то що ви відповісьте.?
Я не скажу, що є святим. :) Але вірю, що закінчу своє життя у святості.

А завдяки _чому_ ви закінчете життя у святості??Чому зараз ваше життя не є у святості


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19457
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 00:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
А завдяки _чому_ ви закінчете життя у святості??
Бо плоди святості можу приносити лише завдяки благодаті, якщо до кінця пробуватиму в Ісусі Христі.
Демян написав:
Чому зараз ваше життя не є у святості
Я писав, що не скажу, що я є святий, і ніколи не скажу, бо хочу знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою. (Фил.3:9)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19458
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 01:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Ні, Демяне, я боюся не тільки додавати а й віднімати від Слова Божого, бо стоїть у Писанні - "Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій." (Об. 22.18, 19). А не наводив цитат з Біблії я лиш тому, що це для мене одна з найбільших і найрадісніших істин, самособою зрозумілих, особливо після того як Господь почав потроху ставити мене на власні ноги в моєму новому житті, бо знаходячись в нього на руках я був близький до зарозуміння і гордині. Вернімось до цитат з Писання, ну хочаб оце місце - ''Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,
ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони! І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.'' (1 Кор. 6.9,11).
Це велика милість і дар Божий, це визволення від всього цього а не власна перемога над всим цим.

Дякую Борисе,так краще.Посилатись на Біблію не означає щось додавати чи віднімати ,а просто підтверджувати сказане Біблією, яким би не видавалось для вас зрозумілим це вчення.А тепер запитання на які я надіюсь ви дасьте відповіді з допомогою Писань.Тож:1)Яким чином Господь почав потроху ставити вас на власні ноги у вашому новому житті?2)Чому цього не відбувалось раніше? 3)Кого ви маєте наувазі під виразом "Господь",адже у Біблії наприклад в Мт22:44 згадуються дві особи з такими титулами-"Промовив Господь Господеві моєму: сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм".Буду радий прочитати ваші відповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19459
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 01:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демян написав:
А завдяки _чому_ ви закінчете життя у святості??
Бо плоди святості можу приносити лише завдяки благодаті, якщо до кінця пробуватиму в Ісусі Христі.
Демян написав:
Чому зараз ваше життя не є у святості
Я писав, що не скажу, що я є святий, і ніколи не скажу, бо хочу знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою. (Фил.3:9)

Зрозуміло.Проте якщо ви кажете що завдяки плодам ваше життя буде у святості(Бо плоди святості можу приносити лише завдяки благодаті),то що, зараз ви цих плодів не приносите,бо кажете що не є святими?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19461
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дем'яне, Ви знову не уважно читаєте. :(
Я - грішник, і не маю чим похвалитися... :cry: Але благодать Божа зі мною, і вона приносить плоди святості, не я. :-o
Я лише як та привита вітка, що не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19491
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 18:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Демян написав:
Борис написав:
Ні, Демяне, я боюся не тільки додавати а й віднімати від Слова Божого, бо стоїть у Писанні - "Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій." (Об. 22.18, 19). А не наводив цитат з Біблії я лиш тому, що це для мене одна з найбільших і найрадісніших істин, самособою зрозумілих, особливо після того як Господь почав потроху ставити мене на власні ноги в моєму новому житті, бо знаходячись в нього на руках я був близький до зарозуміння і гордині. Вернімось до цитат з Писання, ну хочаб оце місце - ''Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,
ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони! І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.'' (1 Кор. 6.9,11).
Це велика милість і дар Божий, це визволення від всього цього а не власна перемога над всим цим.

Дякую Борисе,так краще.Посилатись на Біблію не означає щось додавати чи віднімати ,а просто підтверджувати сказане Біблією, яким би не видавалось для вас зрозумілим це вчення.А тепер запитання на які я надіюсь ви дасьте відповіді з допомогою Писань.Тож:1)Яким чином Господь почав потроху ставити вас на власні ноги у вашому новому житті?2)Чому цього не відбувалось раніше? 3)Кого ви маєте наувазі під виразом "Господь",адже у Біблії наприклад в Мт22:44 згадуються дві особи з такими титулами-"Промовив Господь Господеві моєму: сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм".Буду радий прочитати ваші відповіді.
Борисе я чекаю?!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19501
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 19:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Ох, Демяне, нелегко це висловити своїми словами, краще я Вам скажу таке, Демяне, пізнайте - переживіть те, про що допитувався Никодим у Господа (Ів. 3.1 - 8). І тоді вам стане зрозумілим і 1), і 2), і 3), і все - все... .
Я Вам щиро бажаю цього.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19502
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 20:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Святий – відділений, чистий, Божий обранець. У найбільш такому крайньому розумінні святим є тільки Бог, Який не має нічого спільного з гріхом, з нечистотою. І Він говорить Своєму народу: «Будьте святі, бо святий Я» (Лев.11:44,45; 19:2; 20:7,26; 1Пет. 1:15,16). Всіх християн Біблія називає святими:
«Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого,» (1Петр.2:9)
«беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців!» (Рим.12:13)

І інші тексти (1Кор.6:2; Еф. 5:3; Кол. 3:12)
І це є даром Божим через заступництво Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Святими названі і діти християн (1Кор. 7:14). Таким чином, і люди, і місця, відділені для Бога, і в яких (або на котрих) перебуває Бог, називаються святими (Повт.З. 7:6; 14:12; 23:14; Числа 6:5; Пс. 86:2; Дан. 9:16; Матв. 24:15; Мк. 6:20; Дії 6:13; 2 Петра 1:18). Святими також є: заповідь (2Петра 2:21), завіт (Лк. 1: 72), субота (Вих. 31:14; Іс. 58:13), Закон (Рим. 7:12). Святим може бути життя (2Петра 3:11), але у всьому цьому проявляється святість Божа, тому що тільки Він святий (1Сам.2:2; Об. 15:4) і святе Його ім’я (Пс. 144: 21).




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19508
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 21:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демян написав:
А завдяки _чому_ ви закінчете життя у святості??
Бо плоди святості можу приносити лише завдяки благодаті, якщо до кінця пробуватиму в Ісусі Христі.
Демян написав:
Чому зараз ваше життя не є у святості
Я писав, що не скажу, що я є святий, і ніколи не скажу, бо хочу знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою. (Фил.3:9)

Дякую Сонячник за відповідь.Нехай вона буде відповідю милосердному Братику,який почув ту саму відповідь від "Єговіста".І дуже співчутливо висловився про нього на форумі ,та щей в справжній християнській манері.Справжній християнин.!Але чомусь я таким християнином бути не хочу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19510
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 21:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Юліан написав:
Святий – відділений, чистий, Божий обранець. У найбільш такому крайньому розумінні святим є тільки Бог, Який не має нічого спільного з гріхом, з нечистотою. І Він говорить Своєму народу: «Будьте святі, бо святий Я» (Лев.11:44,45; 19:2; 20:7,26; 1Пет. 1:15,16). Всіх християн Біблія називає святими:
«Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого,» (1Петр.2:9)
«беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців!» (Рим.12:13)

І інші тексти (1Кор.6:2; Еф. 5:3; Кол. 3:12)
І це є даром Божим через заступництво Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Святими названі і діти християн (1Кор. 7:14). Таким чином, і люди, і місця, відділені для Бога, і в яких (або на котрих) перебуває Бог, називаються святими (Повт.З. 7:6; 14:12; 23:14; Числа 6:5; Пс. 86:2; Дан. 9:16; Матв. 24:15; Мк. 6:20; Дії 6:13; 2 Петра 1:18). Святими також є: заповідь (2Петра 2:21), завіт (Лк. 1: 72), субота (Вих. 31:14; Іс. 58:13), Закон (Рим. 7:12). Святим може бути життя (2Петра 3:11), але у всьому цьому проявляється святість Божа, тому що тільки Він святий (1Сам.2:2; Об. 15:4) і святе Його ім’я (Пс. 144: 21).

Юліан вам теж дякую за відповідь.Проте запитання не стояло ,Що озн бути Святим у найбільш такому крайньому розумінні ,а просто що озн бути Святим -просто без пефіксів і суфіксів.Святим є тільки Бог,який не має нічого спільного з гріхом, з нечистотою.А ми все-ж грішні.Проте з погляду Бога ,а не людей ми теж можемо бути святими.,якщо будемо старатись(докладати зусиль)аби поводитись в усьому по Божій правді.Якраз те що говорив "Єговіст" милосердному "братику".А він чомусь з сарказмом похлопав його по плечу.Й не хоче нам пояснити чому він так "співчутливо повівся.!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19511
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 21:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Ох, Демяне, нелегко це висловити своїми словами, краще я Вам скажу таке, Демяне, пізнайте - переживіть те, про що допитувався Никодим у Господа (Ів. 3.1 - 8). І тоді вам стане зрозумілим і 1), і 2), і 3), і все - все... .
Я Вам щиро бажаю цього.

Можете висловитись ангельською мовою.Якщо такою володієте.Я вже зустрічав таких християн які не знаючи що відповісти ,переходили на ангельску мову.Так і ви спробуйте,якщо не можете своєю рідною.


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19512
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 21:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Причому тут суфікси і префікси :? Я просто навів цитати з Біблії, які говорять про значення слова "Святість", щоб легше було вам спілкуватися!
А якщо ви Демяне хочете почути відповідь на конкретне запитання: "Що означає бути СВЯТИМ?", то ось, будь-ласка моя думка:
бути святим - це відділити себе для життя з Богом. Це аж ніяк не означає, що я перестаю грішити, але я не планую гріх. Тим не менш, якщо все ж таки таке трапилося - я згрішив. То я каюся (принаймні було б добре) і намагаюся в подальшому не повторювати тих самих помилок. Це дуже нелегко! Але поки живу - постійна боротьба. І своїми силами мені не перемогти гріх, в цьому може допомогти тільки Бог і Він з радістю йде на допомогу тим, хто до Нього звертається. Дуже яскравий приклад для цього - Давид - муж по серцю Божому, тому що Давид вмів каятися, він щиро визнавав свої помилки.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19724
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 04:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Демяне, за що ти мене так не любиш? Або який мій допис тобі так не сподобалося, що ти мене згадуєш "незлим тихим словом" ледь не в кожному пості? :D Те, що назвав свідків Єгова єговістами? Вибач, не знав, що для них це принизливо, буду утримуватися від цього терміну. :yes:
Постараюся відповісти по даній темі. Бути святим - означає не бути бездоганним, чи не бути досконалим і навіть не бути прагнучим досконалості, бо завіряю Вас, Ви ніколи її не досягнете власними силами. Але! Неможливе це людям, але можливе це Богу! Амінь! Слава Господу!
Отже чи можна бути святій звичайній людині тут на землі? Так! Але для того треба стати дитям Божим через народження згори від Духа Святого! Бог є святий. То чи може бути те, що народжене від Нього несвятим? Звісно ні! Якщо ми не лише називаємо себе дітьми Божими, але такими і є, то ми святі! Слава Господу!
Чи є ти святим? Від відповіді на це питання, залежить чи готовий ти до вічності!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19725
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 04:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав так: "Я не скажу, що є святим. Але вірю, що закінчу своє життя у святості." Тобто, якщо ти зараз не готовий до вічності, ти надієшся що Бог буде чекати коли ти нарешті станеш достатньо святим, щоб забрати тебе? Чи ти надієшся на якесь чистилище між життям на землі та вічності?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>