Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 08:10




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6554
UNREAD_POSTДодано: 02 грудня 2006, 16:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 грудня 2006, 16:37
Написано: 1
Вважаю, що потрiбно прохати Бога про свою половинку, покладаючи надiю на його волю. Але пасивно чекати, доки суджений просто постукаэ до кiмнати, нерозумно. Деякi зусилля, дiйсно, потрiбнi, але як визначитися з межами, за якими наша воля може неспiвпадати з вольою Божою, досить складно. Вирiшення цього питання, певно, варто шукати у розмовi з духовником. Вiн добре знаэ душу кожного з пасомих, може допомогти в особистих вiдносинах. Але, звичайно, тут треба бути дуже обережним, обирати досвiдченого священника, якому можна довiритись без застережень.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6562
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2006, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що духовник може допомогти порадою на заключній стадії, вже коли юнакові сподобається якась дівчина, то священик може дати певні застереження щодо сім'ї нареченої(го), що за пташка.

Крім того, колись (і тепер іноді є) часто священик був посередником між юнаком та дівчиною: якщо юнак соромився засвідчитися коханій, то священик сам з'ясовував відчуття дівчини до того юнака.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9539
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 19:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
На це питання взагалі не потрібно шукати Божої Волі!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9559
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 08:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Частково погоджуюсь з Анафемою: з ким вступати в шлюб, не має принципового значення у вимірі вічності. Воля Божа щодо цього питання проста: плодіться та розмножуйтеся. А ще: кохайте один одного. Ніде немає написано що треба питатися в Бога з ким одружуватися. А з другого боку, ніхто не забороняє питатися у Бога поради. Радитися з Богом можна по дрібничним питанням, тим більше по такому важливому питанні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9571
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 12:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Братику головне зрозуміти своє призначення в Бозі, а дівчина сама знайдеться!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
23062
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 13:48 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
А можна дівчині першій починати шукати волю Божу? Якщо цій сестрі по серцю ( подобаєтся характер, погляди і т.п.) один брат і вона постійно думає про нього. Але вона не з таких, яка перша освідчиться, то чи треба їй шукати волю Божу? ч може звернути на себе увагу? Чи як бути?




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
23064
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 14:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Є подібна для тебе тема: Що робити сестрі, коли їй брат подобається? viewtopic.php?t=767




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25695
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
12 жовтня 2010, 17:19
Написано: 4
А якщо молишся вже декілька років... а нічого не відбувається... чи це означає що Бог хоче щоб я своє життя присвятила Йому ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25699
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 11:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
А чому ти думаєш, що якщо буде чоловік, то ти своє життя не присвятиш Богу?
В будь-якому випадку, чи заміжня, чи ні, було б добре виконувати волю Божу, особливо, якщо це молоді роки. Просто, якщо ти не навчишся цього зараз, то потім буде більше клопотів і це зробити буде набагато важче. Ти краще можеш це зрозуміти, в якому випадку ти ближча з Богом! А якщо важко, то проси Божої волі, Який точно все знає і розуміє. Але довірится Йому буває важко.
А це природне явище, щоб люди поєднували свої життя, так від самого творіння задумав Господь. І Він радіє, коли шлюби, які укладаються, укладаються з довірою до Нього, не зі своїх егоїстичних бажань, не на шкоду собі і комусь, а на славу Божу. Коли ти, справіді, служила Йому то й після весілля ще більше будеш служити (служіння - це і просто хороший вплив на оточуючих, християнське життя, вміння виховувати дітей, які б з часом чинили вгодне у Господніх очах).




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25712
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
12 жовтня 2010, 17:19
Написано: 4
Юліан написав:
А чому ти думаєш, що якщо буде чоловік, то ти своє життя не присвятиш Богу?

Я тут мала на увазі, якщо багато і довго просиш а воно не стається то значить Бог вважає що тобі це непотрібно, і Він для тебе приготував інше життя.... а якщо не сім"я тоді - монашество...але для цього потрібно справді ВЕЛИКЕ І БЕЗЗАПЕРЕЧНЕ ПОКЛИКАННЯ.... якого в мене нема...
Бог сказав "не добре бути чоловікові одному і створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю..." Але стільки людей самотніх, які живуть одні без чоловіка/жінки.... Чи є причина чому Бог не дав їм тої ласки?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25715
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Zolotce написав:
Я тут мала на увазі, якщо багато і довго просиш а воно не стається то значить Бог вважає що тобі це непотрібно, і Він для тебе приготував інше життя....
Якщо ви живете згідно волі Божої, але Бог не відповідає на молитву, то це може бути з кількох причин: ще не настав час, просите без віри, просите заради втіхи тілесної.
А віра наша повинна покладатися на Слово Боже. Адже, для кожного з нас є важливіше аніж просто вийти заміж - це шукати Царство Небесне, бо так Христос говорив:
Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.(Матв.6:33)

Тому безумовно, Господь хоче, щоб Ви перш за все шукали Царство Його, а решта Він зробить Сам, навіть якщо Ви не будете про це молитися, але просто довірите своє життя Богу.

Zolotce написав:
а якщо не сім"я тоді - монашество...але для цього потрібно справді ВЕЛИКЕ І БЕЗЗАПЕРЕЧНЕ ПОКЛИКАННЯ.... якого в мене нема...
Чому відразу монашество??? Хіба цього хоче Бог???
Христос говорив:
Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі. (Матвiя 5:14-16)

А ще хочу вас втішити словами ап.Павла:
А я хочу, щоб ви безклопітні були. Незаміжня ж жінка та дівчина про речі Господні клопочеться, щоб бути святою і тілом, і духом. А заміжня про речі життєві клопочеться, як догодити чоловікові. (1 Кор.7:32,34) ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25724
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2010, 08:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
12 жовтня 2010, 17:19
Написано: 4
Сонячник написав:
Христос говорив:
Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі. (Матвiя 5:14-16)

А ще хочу вас втішити словами ап.Павла:
А я хочу, щоб ви безклопітні були. Незаміжня ж жінка та дівчина про речі Господні клопочеться, щоб бути святою і тілом, і духом. А заміжня про речі життєві клопочеться, як догодити чоловікові. (1 Кор.7:32,34) ;)

ДЯКУЮ !!!! :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25829
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2010, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Zolotce написав:
А якщо молишся вже декілька років... а нічого не відбувається... чи це означає що Бог хоче щоб я своє життя присвятила Йому ?

Zolotce, пам`ятайте: "найбільші благословіння мають найбільшу ціну. Тому коли довший час немеє відповіді від Бога,то нам не слід розчаровуватись, але утішаючись Божими обітницями, продовжувати взивати до Бога. І мати на увазі, що Бог ніколи не запізнюється, хоча й не поспішає.
В мене на серці поділитися з Вами тим , як одного разу, під час приблизно такої молитви: "Господи, дай мені чоловіка" Бог проговорив: "Ти молишся не зовсім правильно. Ти повинна молитися, щоб Я тебе дав чоловіку, якому Я Сам вважатиму за потрібне." Це слово підтверджує місце Писання: "...не створений бо чоловік ради жінки, але жінка ради чоловіка."1Кор. 11:9




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25832
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2010, 17:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
12 жовтня 2010, 17:19
Написано: 4
Підсніжник написав:
Zolotce, пам`ятайте: "найбільші благословіння мають найбільшу ціну. Тому коли довший час немеє відповіді від Бога,то нам не слід розчаровуватись, але утішаючись Божими обітницями, продовжувати взивати до Бога. І мати на увазі, що Бог ніколи не запізнюється, хоча й не поспішає.
В мене на серці поділитися з Вами тим , як одного разу, під час приблизно такої молитви: "Господи, дай мені чоловіка" Бог проговорив: "Ти молишся не зовсім правильно. Ти повинна молитися, щоб Я тебе дав чоловіку, якому Я Сам вважатиму за потрібне." Це слово підтверджує місце Писання: "...не створений бо чоловік ради жінки, але жінка ради чоловіка."1Кор. 11:9

Неймовірно велике спасибі :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25928
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 00:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Братик написав:
Частково погоджуюсь з Анафемою: з ким вступати в шлюб, не має принципового значення у вимірі вічності. Воля Божа щодо цього питання проста: плодіться та розмножуйтеся

Не згідний із цим, бо думаю що Богу не байдужа наша доля.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>