Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:21




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30549
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2011, 09:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Скажу вам із власного досвіду... Багато наслухалася думок стосовно волі Божої щодо одруження, як іноді кажуть про "Любов з неба"...Чесно кажучи, не вірила, що таке трапляється з людьми :sorry: Ну так, одружуються, але якось то все так просто (стандартна схема), або люди просто не діляться переживаннями. І Господь показав мені "на мені ж :lol:", що таке буває! Господь подарував мені такого чоловіка, про якого я і мріяти не могла. Ми знайомі були давно, але ніколи не спілкувалися і відстань між нами була (жили в різних містах), та й жодних спільних інтересів, одним словом бути разом в нас шансів не було(люди з різних світів(так мені тоді здавалося))! Але згодом почалися відбуватися дивні речі: частіше бачитись, спільність ні з того всього появилася... І перше питання до Бога (підтримую те, що Господа питати потрібно обов'язково) "Що це? Чи це воля Твоя?" І Господь показував, що це Його рука! Ми почали зустрічатися, було багато складнощів, багато не приємних моментів, що хотілося сказати - все кінець відносинам, але дивним чином в тих ситуація ми розуміли,- "Ти або ніхто буде поряд!" І все таки ми одружилися :) І сумніву в нас нема, що ми дані одне одному ніким іншим, як тільки Богом, за що йому подяка і хвала! Так що моліться обов'язково і Господь покаже в своїй милості Себе!


+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33096
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 19:50 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Вітаю, брати і сестри. Якшо Ви переглянете попередні сторінки, то знайдете там моє повідомлення про сумніви і т.д. Відтоді пройшло більше, ніж пів-року. Ситуація змінилася. Недарма, все-таки, у мене були сумніви. Мій хлопець зробив мені пропозицію, я погодилась. А через 2 тижні він мене "розлюбив"... :) Тому тепер я можу з впевненістю сказати, що слід бути обережними у таких питаннях. Якщо немає миру і спокою на серці - не варто поспішати приймати такі серйозні рішення. Тому що реально - це дууууже тяжко!(я маю на увазі це все пережити) Але з Богом можна пережити все!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33097
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Тому що мені було двічі пророцтво від Бога про те, що Він мені приготував людину, але щоб я не поспішала, а дочекалась саме того, хто має бути мій!

Дитина написав:
Недарма, все-таки, у мене були сумніви. Мій хлопець зробив мені пропозицію, я погодилась. А через 2 тижні він мене "розлюбив"... :)

Аяяй. Господь сказав не поспішати, а ти поспішила! :) Нас послухала... ;-D
Але дякувати Богу, що воно не склалось, адже він був не той. Слава Богу за це! :)
Дякую за свідчення. Будьмо обачнішими... :)

Але ж перш ніж погоджуватися, ви молилися за цю справу, невже Господь не відповів?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33099
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 22:53 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Молилася, просила Бога, щоб якось підказав, але,напевне, я не вмію чути голос Господній - моя вина...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33100
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Мій хлопець зробив мені пропозицію, я погодилась. А через 2 тижні він мене "розлюбив"... :)
Він також чудний хлопець (мабуть також дитина :lol: )... Але все таки краще вчасно розійтися, коли побачили невідповідність, аніж потім розлучатися.
Дитина написав:
Тому тепер я можу з впевненістю сказати, що слід бути обережними у таких питаннях. Якщо немає миру і спокою на серці - не варто поспішати приймати такі серйозні рішення.
Можливо це і була відповідь від Бога. Все таки усі ми вчимося на помилках.

До речі, а скільки тобі років, Дитино? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33102
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2011, 00:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Хі-хі-хі...27...А він справді дитина - йому 21! Але мене всі дуже переконували, що ця різниця - не повинна бути перешкодою.
Сонячник написав:
коли побачили невідповідність
-до-речі, ми по характеру дуже підходили один-одному( на мою думку). У нас мислення, погляди збігалися. Тому про невідповідність напевне не варто говорити. Ну, хіба що, різниця у віці. Але, навіть, мій пресвітер сказав, що тут немає нічого страшного - безліч пар і з більшою різницею гарно живуть.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33109
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2011, 14:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Вітаю, брати і сестри. Якшо Ви переглянете попередні сторінки, то знайдете там моє повідомлення про сумніви і т.д. Відтоді пройшло більше, ніж пів-року. Ситуація змінилася. Недарма, все-таки, у мене були сумніви. Мій хлопець зробив мені пропозицію, я погодилась. А через 2 тижні він мене "розлюбив"... :) Тому тепер я можу з впевненістю сказати, що слід бути обережними у таких питаннях. Якщо немає миру і спокою на серці - не варто поспішати приймати такі серйозні рішення. Тому що реально - це дууууже тяжко!(я маю на увазі це все пережити) Але з Богом можна пережити все!.. До речі, ми по характеру дуже підходили один-одному( на мою думку). У нас мислення, погляди збігалися. Тому про невідповідність напевне не варто говорити.

Вітаю, сестро! Рада за тебе, бо й сама не мала миру, почувши твою ситуацію ;) Вона мені знайома з власного досвіду і є досить поширеною серед незаміжніх християнок ... Справді, Бог навчає нас через таке не лише обережності, а й того, щоб ми не покладалися на власні мінливо - оманливі почуття, а допевнялися чого Він хоче для нас. Того й посилає у наш дух Свої сигнали: надприродній мир чи тривогу, як застереження: "а думка духовна життя та мир".Рим. 8:6. А також дає нам сили пережити наслідки власної волі та лікує сердечні рани так, що не зостається жодного болю :)
Цитата:
Молилася, просила Бога, щоб якось підказав, але,напевне, я не вмію чути голос Господній - моя вина...
Мені здається, що важчим є не просто почути голос Божий, а погодитися з ним, коли він каже щось, що нам не зовсім підходить. У цьому дійсно наша вина. Просто довіритись, відкинувши своє (доводи, нерозумніння, амбіції, ще щось) може лише дуже покірна і близька з Ним людина. Та це вже інша тема.
P.S. Надіюсь той "хлопець, що розлюбив" теж вивчив такий урок.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33124
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 18:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А як же пророцтво від Господа про приготовленого, яке було двічі, воно вже збулося? ;)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33126
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 19:51 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Ще ні... ;)


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Дитина | 19 жовтня 2011, 19:53.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33128
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 19:57 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
важчим є не просто почути голос Божий, а погодитися з ним, коли він каже щось, що нам не зовсім підходить

Але ж у той час, коли ти любиш людину і бачиш, що вона тебе любить, то ці переживання і сумніви не видаються чимось настільки серйозним, щоб припиняти стосунки. :???:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33133
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2011, 00:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Але ж у той час, коли ти любиш людину і бачиш, що вона тебе любить, то ці переживання і сумніви не видаються чимось настільки серйозним, щоб припиняти стосунки.
Так, коли ти кохаєш, то навіть ангел з неба не зможе вплинути, щоб припинити стосунки... а коли немає любові, тоді ти можеш прислухатися до голосу Божого, але що з того, коли немає любові... :???:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33149
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2011, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Підсніжник написав:
важчим є не просто почути голос Божий, а погодитися з ним, коли він каже щось, що нам не зовсім підходить

Але ж у той час, коли ти любиш людину і бачиш, що вона тебе любить, то ці переживання і сумніви не видаються чимось настільки серйозним, щоб припиняти стосунки. :???:

Ну так, коли у християн є взаємні почуття, тоді здається непотрібним і нелогічним питатися думки Господа про Його волю, бо ж усе йде так, як їм хочеться, по їхній волі. Але все-таки благословіння Боже=Його воля пізнається не в почуттях, а береться вірою. А діюча віра є лише у віданних Творцю людей, котрі посвятили всі сфери свого життя Тому, Хто краще знає як зробити щасливим їхнє майбутнє (і подружнє життя). Думаю, не всім Бог звіщає свою конкретну звершенну волю щодо вибору спутника життя, а лише тим, хто прагнуть пізнати її, прийняти з довірою і бути готовим боротися з всілякими сумнівами та перешкодами. Того й написано: "За кого хочеш, але в Господі". Бо не всі спитаються: "А як Ти для мене, Господи, хочеш?". Та виникає проблема (і від того подібні теми) : наші почуття та бажання можуть розходитися з планами, побажаннями Божими для нас. В такому випадку, я думаю, Бог не насильник: Він запропонує Свій варіант, але не змушуватиме, насильно посилаючи "невиліковну любов". Як на мене, то те кохання, що є полум`ям від Господа, котре жодні ріки не зможуть загасити (Пісні 8:7), дається тим, в кого відкрите для Нього серце, і воно насильно не "впивається стрілою амура" в душу :) Адже і кохання буває різним (для порівняня любов Самсона до Даліли і Авраама до Сари).
Особисто мені, Бог пророче проговорив такмими словами (Буття 29:16f): "Яків любив Лію, а отримав Рахіль". Коли я почала досліджувати це питання, то виявилося, що волею Божою для Якова була не бажана Рахіль, а небажана Лія, бо саме через неї прийшов Месія. Рахіль же виявилася не тією, через котру Бог хотів благословити Якова, тим більше, що вона поклонялася ідолам (Бут 31:31). І хоча Яків і мав власні почуття, та виявилося, що їх недостатньо для Божої волі=Божого благословіння.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33151
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2011, 18:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Бог уже відкрив нам усім свою волю: Плодіться та розмножайтесь. В будь-якому випадку, воля Божа у тому, щоб люди одружувалися та створювали сім"ї. А може не так важливо з ким одружитися (з точки зору Бога), адже полюбити можна кожного?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
33220
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2011, 23:36 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Дитина написав:
Але ж у той час, коли ти любиш людину і бачиш, що вона тебе любить, то ці переживання і сумніви не видаються чимось настільки серйозним, щоб припиняти стосунки. :???:

Цікаво получається: якщо ми хочемо, щоб з нами був той, хто нам подобається (навіть якщо і не відповідає взаємністю), то ми молимося: "Боже, якщо це Твоя воля, щоб ми були разом, то дай їй (йому) до мене взаємні почуття". Бо прагнемо взаємності. А якщо ж той, на кого вказує Бог, (що ця людина Його воля) нам не подобається чи "не вписується в наші рамки", то ми не дуже поспішаєм молитися вищеприведеною молитвою. Чи не так? ;)




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>