Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:53




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Обєднана Європа - новий Вавілон?
775
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2006, 18:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Зараз багато говориться про обєднану Європу. Багато дослідників Біблії, вважають що це утворення має пряме відношення до пророцтва Івана Богослова (Об. 17) і символізує Обєднану Європу як Вавілон. Хто має які думки стосовно цього?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
780
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2006, 19:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хм... я думаю, що це свого роду християнська політика, якщо можна так висловитися.
Думаю, що пророцтва Івана Богослова відносяться до духовних речей, а не до політичних...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
782
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2006, 19:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але ж там буквально пояснюється що йдеться про земні царства.
А що хто ще думає?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
789
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2006, 09:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Взагалі, я чув ще таку думку, що духовний Вавілон - це лжерелігія, яка вводить в духовний блуд народи, проливає кров святих.
Правда я поки що схильний думати, що це окрема держава. Оскільки Вавилон був конкретною окремою державою, ба навіть імперією, то я думаю що це також буде якась держава-імперія. Правда я не відкидаю і першої думки про світову релігію. А щоб однозначно сказати, то я поки що не знаю.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
813
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2006, 19:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Очевидно, духовною основою нового Вавілону буде лжерелігія яка обєднає християнство та іслам. А Вавілон це дійсно буде імперія яка складатиметься з семи головних держав та 10 асоціайованих членів. Не виключено що до цього суперутворення примкне також Росія та Україна.
Це та сама імперія, яку бачив Навуходоносор у сні у вигляді суміші заліза та глини. Деякі богослови вважають що це суміж католицької церкви та пятидесятницької, які обєднаються (харизмати уже сьогодні готові обєднатись з католицькою церквою), а можливо що це суміж християнства (вже обєднаного) та ісламу. Мотиви зрозумілі: арабам потрібен сильний союзник в боротьбі проти Ізраїля та Америки, Європі - дешева нафта.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
884
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Тут багато політики ! Але що дісно стоїть за тим всім?




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
986
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 10:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Братик написав:
Очевидно, духовною основою нового Вавілону буде лжерелігія яка обєднає християнство та іслам.

А чого обовязково іслам??? То хіба для самозаспокоєння, шо поки з ісламом не обєдналися, то ше нічо, ше всьо добре, ше не Вавілон. А ви подивіться уважно довкола - хіба мало єресі, лжевчень, підозрілих релігійних обєднань, спілок? :evil:
Всі чогось дуже хочуть обєднуватися, і розмінною монетою завжди у таких обєднаннях слугує ІСТИНА. Нею завжди можна пожертвувати (інколи така побутує думка) ЗАРАДИ ВИЩОЇ МЕТИ :twisted:
І мусульман тут не треба... бо вони себе рівняють з тою ж Америкою, і називають її кублом розпусти і нечисті. І шо тут скажеш, як заперечиш???
Тому ліпше на себе дивитися, навколо себе, аби якось не опинитися не замітно у Вавилоні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
987
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 10:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Братик написав:
Очевидно, духовною основою нового Вавілону буде лжерелігія яка обєднає християнство та іслам.

А чого обовязково іслам??? То хіба для самозаспокоєння, шо поки з ісламом не обєдналися, то ше нічо, ше всьо добре, ше не Вавілон. А ви подивіться уважно довкола - хіба мало єресі, лжевчень, підозрілих релігійних обєднань, спілок? :evil:
Всі чогось дуже хочуть обєднуватися, і розмінною монетою завжди у таких обєднаннях слугує ІСТИНА. Нею завжди можна пожертвувати (інколи така побутує думка) ЗАРАДИ ВИЩОЇ МЕТИ :twisted:
І мусульман тут не треба... бо вони себе рівняють з тою ж Америкою, і називають її кублом розпусти і нечисті. І шо тут скажеш, як заперечиш???
Тому ліпше на себе дивитися, навколо себе, аби якось не опинитися не замітно у Вавилоні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1188
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 06:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тут є дві причини, чому саме я вважаю що відбудеться обєднання з ісламом, хоча можливо мусульманські країни не входитимуть як складові в новітню імперію.

Перша причина: сноведіння Навуходоносора, а саме суміж заліза та глини - намагання змішати те що неможливо змішати. Скоріше за все під залізом та глиною розуміються дві масові але несумісні релігії.

Друга причина: на основі аналізу тих подій що відбуваються у світі. Як я вже говорив, Європа та Іслам дуже зацікавлені у союзі. Ми бачимо, що Європа все більше стає на бік арабів у протистоянні США+Ізраїль - Арабський світ. Крім того, європейські країни дуже толерантно ставляться до самого ісламу. Зараз практично у кожному європейському містечку, де тільки є мусульмани, стоїть мечеть. Їм надано широкі права для поширення своєї релігії і мусульман стає в Європі дедалі більше. Також радужно приймаються численні біженці-емігранти з ісламських країн.

Ще одна ознака вірогідності того що християнство та іслам змішаються - екуменічний рух, який набуває все більшої популярності. Духовні лідери обох релігій уже зараз погоджуються що Алах це той самий Бог і тому різниці в цілому немає. Крім того, в Європі (як і в Америці)популяризується твердження що в ісламі нічого поганого немає, що іслам вчить тільки добра та що іслам не суперечить християнській моралі.
Звичайно, це не доводить те що мусульманські країни ввійдуть в імперію, і скоріш за все цього не станеться, але можливо нова імперія Вавілон буде базуватися на суперрелігії - суміші християнства та ісламу. Така кінцева мета екуменістів. А з ісламськими державами Європа просто буде союзниками.

Є ще два погляди на глину та залізо.
Отже, друге уявлення суміші глини та заліза - це суміж Західного християнського світу (католицької церкви) та Східного (православ"я). Саме це є першоціллю екуменічного руху.

Третє бачення - у поєднанні несумісного: католицької церкви та протистанських церков, які набувають все більшого впливу у політиці, перш за все, завдяки бізнесменам та політикам з харизматичних церков. Тенденції і навіть реальні кроки такого можливого обєднання уже є сьогодні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2389
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2006, 13:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 серпня 2013, 18:53
Написано: 22
Звідки: NewVol, UA
Віровизнання: п'ятидесятник
Вважаю, що та тинденція яка йде в законодавчому полі розвитку Євросоюзі як такого свідчить про явну безбожність, не читав конституції Євросоюзу, але вірю критикам, які вказуєть про те, що із тексту основного документу викинено будь-які згадки про Творця :(
Масована підтримка, популяизація роспусти, в конкретному випадку гумосексуалізм.
Ось тільки 2 аргументи, 20-ть років тому таких речей ніхто і не сподівався, керуючись на висновках виключно людської логіки, але Дух Святий попереджав, попереджає і звісно Слово Боже.




DIXI
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9101
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 06:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
На фотографії скульптура "The Rape of Europe” на Європейській площі біля Київського вокзалу у Москві, відкрита в 2002 році і створена бельгійським скульптором. Виглядає що жінка на бику стає символом Обєднаної Європи.
Зображення




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9102
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 06:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А ось як виглядає будинок Європейського парламенту:
Зображення
Архітектори спеціально надали йому форми недобудованого будинку, що має символізувати Вавілонську вежу. Зауважмо: Вавілонську вежу не завершили будувати через помішання мов. Це ж саме ми маємо зараз в Євросоюзі. Один дотепник підписав під малюнком Вавілонської вежі: "Європа. Багато мов, та голос один."




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9115
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Аргументи Братика є доволі переконливими. :) Але все ж я погоджуюся з думкою Тараса.
Тобто я не виключаю того, що видимим Вавілоном може бути певне політичне обєднання держав, але й не відкидаю того, що духовним Вавілоном може бути обєднання релігій. Можливо що цих два варіанта поєднуватимуться.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9121
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2007, 05:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Саме так і є: католицька церква все ближче і ближче підходить до ідеї екуменічного руху - обєднання трьох релігій в одну: християнську, ісламську та юдейську. Чи не для того попередній папа (палкий екуменізатор) здіснив свою поїздку у мусульманську Туреччину? Цікаво, що ненавидячи християн і переслідуючи їх, мусульмани дуже поважають папу Римського. Юдеїзм же долучиться до союзу релігій уже в той час, коли у антихриста впізнають месію. Я не думаю що антихристом буде папа Римський, скоріш за все він буде політиком-правителем Обєднаної Європи (на той час можливо будуть вибирати єдиного правителя), а завдання папи зараз - підготовка до обєднання трьох релігій, а потім - визнання та підтримка антихриста. Ми бачимо наскільки швидкими темпами відбуваються зараз ці обєднавчі процеси: це вказує що цей час вже близько і все це скоріш за все станеться за нашого життя.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12840
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2007, 12:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2007, 22:15
Написано: 5
Таке об'днання дуже довго не проіснує, як на мою думку. Планується створити єдину державу, Федирацію. Там буде єдина Конституція, громодянство, валюта вже є єдина, спільна армія, єдиний Президент, Парламент, Уряд. Це ознаки створення єдиної Імперії, де поступово будуть стиратись національна самосвідомість. І ми будемо говорити всі на англійській мові. Я проти входження до ЄС, НАТО, також проти входження до Росії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>