Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:19




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23355
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
В однму з апокрифмів розповідається про сходження Христа у пекло. І як пекельні сили сполошились упізнавши Бога, і Ад почав докоряти дияволу, як це він міг допустити що би Того, Хто без вини, діткнулася смерть.Святитель Григорій Нисьий з цього приводу говорить, що хитрий диявол сам попався на гачок, проковтнувши божество.До чого я це веду, пане sss. Я не даремно згдував про брак інтелекту, якого не надолужиш хитрістю.Згадаймо, коли починалася наша розмова, один з дописувачів висловив свою думку, що таких провокаторів, як ви, найкраще ігнорувати. На що я відповів, що спробувати можна і що у будь-якому випадку провокатор, себто лукавець, неодмінно запнеться на своєму слові. Абож йому відверто доведеться виступити супроти СЛОВА.Ви, що самі ж пропонували мені дискусію, не змогли, чи не захотіли побачити в моїх словах доброї волі. Адже ж по суті я нічого злого не сказав; погодився з вами на розмову й дав зрозуміти, що хотів би, аби наша дискусія проходила у щирій і відверотій атмосфері. Проте ви потрактували це по-своєму, й головною метою для вас була не сама дискусія, а бажання зловити мене на слові, себто виявити моє лукавство.І коли я по ходу розмови поставив поряд два слова досконалість і Ангельска, вам одразу ж засліпило, ви намертво учепилися за цю зачіпку не бажаючи вникнути в саму суть, що будучи одною безпочатковою й безконечною, досконалість також містить у собі звершеність, котра не може стосуватися безпочаткового й незмінного Бога, але має звершеність у Його твориві. Що зрештою й було лейтмотивом започаткованої мною теми "Людина покликана стати Богом", з закладеною у ній суперечністю, що: людина має свій початок, але не має кінця.Отим зацикленням на двох словах, не бажанням побачити головне, ви й попались на гачок, в повній мірі виявивши своє лукавство.Недаремно антипкових служок малюють зі свинячими рилами, -- тупроилі ж бо.
От і все Юра на що ви здатні зі своїми лейтмотивами.До чого тут зачіпка за ці два слова.У моїх останніх питаннях щодо ваших вигадок згадка про ці слова відсутня.Тож, це мабуть вас, так засліпило що ви стали неспроможними надалі бути людиною,а почали перетворюватись на тих як ви пишете "тупорилих".Воно й не дивно ,адже і вони є предками мавп.Небажаєте ,то ваша справа,принаймі розясніть іншим чому,ви недали відповідей на чіткі питання щодо того чи людина і тільки покликана стати Богом.Не мені,бо я розумію,а іншим це поясніть ,ЧОМУ_У_У_У???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23362
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2010, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Що зрештою й було лейтмотивом започаткованої мною теми "Людина покликана стати Богом", з закладеною у ній суперечністю, що: людина має свій початок, але не має кінця..
А хіба тих же ангелів це нестосується. Вони теж мають початок та не мають кінця згідно з вашими уявленнями.Той що з того,яка суперечність Юрку.Просто ви забули вказати що нетіки людина покликанна стати Богом а й ангели.???Ну не забувайтесь так.
Цитата:
Отим зацикленням на двох словах, не бажанням побачити головне, ви й попались на гачок, в повній мірі виявивши своє лукавство.
Та й не тіки на цих двох повторюю знову.У вас певно дійсно шось з математикою не те.Думаю це неважко прослідкувати та переконатись у тому яким ви є з погляду математики.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
24966
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 04:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
От і все Юра на що ви здатні зі своїми лейтмотивами.До чого тут зачіпка за ці два слова.У моїх останніх питаннях щодо ваших вигадок згадка про ці слова відсутня.Тож, це мабуть вас, так засліпило що ви стали неспроможними надалі бути людиною,а почали перетворюватись на тих як ви пишете "тупорилих".Воно й не дивно ,адже і вони є предками мавп.Небажаєте ,то ваша справа,принаймі розясніть іншим чому,ви недали відповідей на чіткі питання щодо того чи людина і тільки покликана стати Богом.Не мені,бо я розумію,а іншим це поясніть ,ЧОМУ_У_У_У???

Інші пояснень не просять, бо отримали чіткі відповіді.
А от з "тупорилими" таки біда. Кажуть, що розуміють, а пояснень просять :D




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
24973
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 09:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
подiбнiсть в повнотi любовi божоi.
будьте досконалi як Отець ваш досконалий, який посилаэ дощ на грiшних i праведних.


ви отут всi пишите про досконалiсть...
тож дайте собi вiдповiдь чи э межа досконалостi?

i вiдразу зрозумiэте куди ви рухаэтесь....




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
24999
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 11:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
подiбнiсть в повнотi любовi божоi.будьте досконалi як Отець ваш досконалий, який посилаэ дощ на грiшних i праведних.ви отут всi пишите про досконалiсть...тож дайте собi вiдповiдь чи э межа досконалостi?i вiдразу зрозумiэте куди ви рухаэтесь....
Звісно що межа досконалості є.То-як саме це зрозуміти рух кудись??Людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??Юрко образивсь може ви розясните.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25001
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 12:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Інші пояснень не просять, бо отримали чіткі відповіді. А от з "тупорилими" таки біда. Кажуть, що розуміють, а пояснень просять :D
Ви забули вже-інші не питають вас про це бо вважають вас єретиком Юрку.Як то у вас така память коротка.Невже процес єволюції звернув у протилежну сторонну??Якісь дива та й годі.Неображайтесь,я просто використовую вашу риторику.Будьте всеж стриманішими,це допоможе вашому здоровю.Здоровя міцного вам Юрію.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25011
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Інші пояснень не просять, бо отримали чіткі відповіді. А от з "тупорилими" таки біда. Кажуть, що розуміють, а пояснень просять :D
Ви забули вже-інші не питають вас про це бо вважають вас єретиком Юрку.Як то у вас така память коротка.Невже процес єволюції звернув у протилежну сторонну??Якісь дива та й годі.Неображайтесь,я просто використовую вашу риторику.Будьте всеж стриманішими,це допоможе вашому здоровю.Здоровя міцного вам Юрію.

Не треба про інших. Нехай кожен відповідає сам за себе.
А от "тупорилим" краще буде мовчати, -- не так помітно.

Й дякую, за побажання. Будьте певні, мене вистачить :yes:




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25020
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 22:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
подiбнiсть в повнотi любовi божоi.будьте досконалi як Отець ваш досконалий, який посилаэ дощ на грiшних i праведних.ви отут всi пишите про досконалiсть...тож дайте собi вiдповiдь чи э межа досконалостi?i вiдразу зрозумiэте куди ви рухаэтесь....
Звісно що межа досконалості є.То-як саме це зрозуміти рух кудись??Людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??Юрко образивсь може ви розясните.

зупинка в розвитку це смерть i зупинка в досконалостi це смерть.
кожний творчий акт це нова ступiнь досконалостi.
межi досконалостi нема нi вчому. бо тодi нема змiсту творити все нове))))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25027
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 13:43 

Востаннє редаговано sss 25 вересня 2010, 13:51 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Інші пояснень не просять, бо отримали чіткі відповіді. А от з "тупорилими" таки біда. Кажуть, що розуміють, а пояснень просять :D
Ви забули вже-інші не питають вас про це бо вважають вас єретиком Юрку.Як то у вас така память коротка.Невже процес єволюції звернув у протилежну сторонну??Якісь дива та й годі.Неображайтесь,я просто використовую вашу риторику.Будьте всеж стриманішими,це допоможе вашому здоровю.Здоровя міцного вам Юрію.

Не треба про інших. Нехай кожен відповідає сам за себе.
А от "тупорилим" краще буде мовчати, -- не так помітно.

Й дякую, за побажання. Будьте певні, мене вистачить :yes:
Повірте у мене сумнівів немає,як і минулого разу.Але я дуже переживатиму за вас,якщо ви перетворитись остаточно на отого-"тупо......".Будьте обережними,адже назад дороги з такого стану неіснує.А про інших я пишу бо ви забуваєтесь,от я вам просто нагадую.Чи вам соромно за це?То всеж чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25028
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 13:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
подiбнiсть в повнотi любовi божоi.будьте досконалi як Отець ваш досконалий, який посилаэ дощ на грiшних i праведних.ви отут всi пишите про досконалiсть...тож дайте собi вiдповiдь чи э межа досконалостi?i вiдразу зрозумiэте куди ви рухаэтесь....
Звісно що межа досконалості є.То-як саме це зрозуміти рух кудись??Людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??Юрко образивсь може ви розясните.

зупинка в розвитку це смерть i зупинка в досконалостi це смерть.
кожний творчий акт це нова ступiнь досконалостi.
межi досконалостi нема нi вчому. бо тодi нема змiсту творити все нове))))
Гм,цікаво.А що таке досконалість.?Чи Бог досконалий неповністю?,бо буде творите,ба вже творить нове суспільство.?Також я прохатиму вас з любовю,розтлумачте мені чи людина покликана стати отим Богом і чи тьлки людина.Та всеж величезне прохання до вас Нецікавий,будуйте свої уявлення на основі Слова Божого.Я й цього разу не помітив щоб ви це робили.Такі слова вони не мають жодної вартості для щирорго та чесного християнина.А якщо ви просто хочете пофільософствувать,то так і пишіть-я фільошофствую??Бувайте здорові.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25031
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 13:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
я готовий зустрітись з вами sss i пояснити




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25037
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
я готовий зустрітись з вами sss i пояснити
Та ви що,серйозно.То я вас дуже прошу до своєї господи.Ш21 знає де вона є.Недалеко від Тернополя в селі Лучки.Там бідолашні сЄ за селом покупляли собу розвалені халупи,а решту грошей залишених від продажі квартир повіддавали своїм пастирям.От і я там мешкаю.Прийдіть разом з цим щирим та чесним форумчанином туди та й поговоримо.Там багато сЄ є.От ви й нетільки мені поясните а й всім що там є сЄ.Так Ш21??ви знаєте де це і що там робиться,от і приведіть туди свого брата Нецікавого,який так бажає мені щось розяснити.Я вас чекатиму пани.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25040
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 15:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Інші пояснень не просять, бо отримали чіткі відповіді. А от з "тупорилими" таки біда. Кажуть, що розуміють, а пояснень просять :D
Ви забули вже-інші не питають вас про це бо вважають вас єретиком Юрку.Як то у вас така память коротка.Невже процес єволюції звернув у протилежну сторонну??Якісь дива та й годі.Неображайтесь,я просто використовую вашу риторику.Будьте всеж стриманішими,це допоможе вашому здоровю.Здоровя міцного вам Юрію.

Не треба про інших. Нехай кожен відповідає сам за себе.
А от "тупорилим" краще буде мовчати, -- не так помітно.

Й дякую, за побажання. Будьте певні, мене вистачить :yes:
Повірте у мене сумнівів немає,як і минулого разу.Але я дуже переживатиму за вас,якщо ви перетворитись остаточно на отого-"тупо......".Будьте обережними,адже назад дороги з такого стану неіснує.А про інших я пишу бо ви забуваєтесь,от я вам просто нагадую.Чи вам соромно за це?То всеж чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???

Те, що "тупо......" не забуваєте минулого, говорить само за себе.
А переживати таки доведеться, воно уже калатає, еге ж.
От погляньте як запитання поставили, чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??? Як це, людина чи людина. Це що пальці у вас уже трусятья.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25045
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
То всеж чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???

Тепер второпав у чому справа.
Справа в тому, що гілку започаткував не я. Були взяті мої слова "Людина покликана стати Богом" до них було доданий знак запитання й таким чином була створена тема.
Питання не стоїть чи тільки юдина, чи іще хтось інший покликаний стати Богом.
Людскість Божественого відпочаткова, що в образі і Божій подобі. Сотворення ж усього видимого і невидимого, як шлях людини до Божої досконалости.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25048
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
[Те, що "тупо......" не забуваєте минулого, говорить само за себе.
А переживати таки доведеться, воно уже калатає, еге ж.
От погляньте як запитання поставили, чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??? Як це, людина чи людина. Це що пальці у вас уже трусятья.
Юрію про"тупо.." давно уже забув.Ви самі про це нагадали.Невже і тут непамятаєте.От дива.А щодо того що й у кого труситься,то це очевидно.Адже питання для вас, чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???,не є новим.Саме після нього ви почали заікатись та всякі погані слова друкувати сюди на форум.То можемо разом про це забути,а зосередитись на тому одному,що мене досі непокоїть- чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???.А якщо ви нерозумієте питання,чому я його так ставлю,то я пригадаю.Колись ви наз ангелів -досконалими по ангельськи.З цього випливає що людина -досконала по людськи,тобто неповністю.То як і людина покликанна до досконалості так і ангели будучи такими.Тому й було давно поставлене таке питання.Чи людина і тільки людина(може ангели теж).Розумієте.Отож забуваємо минуле,а зосереджуймось на сьогоденні.А далі видно буде.Успіхів вам.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>