Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 20:18




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22715
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Та я в роді конкретно дав питання, як ще конкретніше можна. Як катол. церква тлумачить що таке секта, але на основі Біблії, бо інакше по секту ведені ви самі підпадаєте під це слова.
Тільки на основі Біблії, звісно якщо є у вас пояснення що таке секта.

Можна розгледіти це питання у відповідній рубриці. Правду кажучи, мене більше цікавлять богословські питання, а не хто кого називає сектантами.
Зрештою й вважаю себе католиком саме через власне усвідомлення Святого Письма, що повністю збігається з офіційними документами Церкви, Катехизмом зокрема, а також завжди знаходить відгук у працях святилів Церкви.
Й перконаний, що порозуміння між тими хто вважає себе християнами можливе лише у Божому Слові.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22716
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Й перконаний, що порозуміння між тими хто вважає себе християнами можливе лише у Божому Слові.

Святі слова, ще б так робили усі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23157
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ну що ж пани ви бачу дуже відійшли від теми яка тут повинна обговорюватись,та ще й мене збили зтолку.Повертаймось до теми.Людина покликана стати Богом.Щоб вести розмову в певних рамках та при здоровому глузді то перш треба зрозуміти -А хто ж то такий БОГ,??яким людина має стати.Пан щось пробував писати спочатку
sss написав:
Юр то хто такий Бог,до якого покликанна людина???Не мовчіть.

Yur написав:
Бог ДОСКОНАЛИЙ.
Пане ,але зауважте я не питав у вас яким є Бог,а хто такий Бог??.Ви розумієте мене?Ну і якщо ви так сміливо відповіли на заклик Ромка,
РоманІ написав:
В подальшому раджу усім не відповідати на провокаційні запитання SSS. Вони не на збудування а на утвердження його блудних помислів.

Yur написав:
Спробувати ж можна :)
У будь-якому випадку провокатор, себто лукавець, неодмінно запнеться на своєму слові. Абож йому відверто доведеться виступити супроти СЛОВА.
то давайте спробуйте та щей як ви пишете залюбки,по темі і не відволікайтесь на пусту балачку.Чекаю чогось розумного і по суті.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23186
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2010, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Бог ДОСКОНАЛИЙ.
Пане ,але зауважте я не питав у вас яким є Бог,а хто такий Бог??.Ви розумієте мене?

Авжеж, розумію. Бог і Є Бог, тож коли запитуєте хто є Бог, знаєте про Кого кажете й хочете довідатися яким Він є.
Моя відповідь Бог ДОСКОНАЛИЙ й означає, що Бог Є Той, Хто ДОСКОНАЛИЙ.

Бог ТВОРЕЦЬ. Адже будучи Його творивом нЕтворцем ми собі Його уявити не можемо. Так як і наша уява походить від Нього й не може міститися по-за Його сутністю, усвідомлюємо більшість Бога за нашу уяву. А отже усвідомлюємо нездатність власної уяви осягнути Бога, й кажемо про Нього, що Він НЕЗБАГНЕНИЙ.

Для нас Бог ДОСКОНАЛИЙ й тому, бо не можемо собі уявити щось більше за Нього. Досконалість же, не може бути різною, бо це означало б неповноту кожної з досконалостей; тож Бог ОДИН, як і ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама. А отже Бог НЕЗМІННИЙ (НЕЗРУШНИЙ).
Й коли кажемо про Бога Творця, кажемо про Його заДІЯність.

sss написав:
Ну і якщо ви так сміливо відповіли на заклик Ромка,
то давайте спробуйте та ще й як ви пишете залюбки,по темі і не відволікайтесь на пусту балачку. Чекаю чогось розумного і по суті. Дякую

Чекаю подальших запитань по-суті.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23197
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Бог ДОСКОНАЛИЙ.
sss написав:
Пане ,але зауважте я не питав у вас яким є Бог,а хто такий Бог??.Ви розумієте мене?
Yur написав:
Авжеж, розумію. Бог і Є Бог, тож коли запитуєте хто є Бог, знаєте про Кого кажете й хочете довідатися яким Він є.Моя відповідь Бог ДОСКОНАЛИЙ й означає, що Бог Є Той, Хто ДОСКОНАЛИЙ. Бог ТВОРЕЦЬ. Адже будучи Його творивом нЕтворцем ми собі Його уявити не можемо. Так як і наша уява походить від Нього й не може міститися по-за Його сутністю, усвідомлюємо більшість Бога за нашу уяву. А отже усвідомлюємо нездатність власної уяви осягнути Бога, й кажемо про Нього, що Він НЕЗБАГНЕНИЙ. Для нас Бог ДОСКОНАЛИЙ й тому, бо не можемо собі уявити щось більше за Нього. Досконалість же, не може бути різною, бо це означало б неповноту кожної з досконалостей; тож Бог ОДИН, як і ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама. А отже Бог НЕЗМІННИЙ (НЕЗРУШНИЙ). Й коли кажемо про Бога Творця, кажемо про Його заДІЯність.
Ага,знову ви берете хитрістю.Непогано.Бог то є Бог?!Але хто це такий,ви пояснити неможете,так??Наприклад багато собі уявляють Його як людину,то Бог це людина??,інші уявляють його як якусь тварину,то Бог це тварина??,ще інші кажуть що Бог це дух,то чи це так,а ще деякі вважають Його безособовою силою,може це і так є,а наприклад комуністи казалим що Бог це наша совість,може то і так є??То напишіть хто для вас такий Бог.Якщо неможете, то так і напишіть,а не хитруйте про те яким Він є.Мене цікавить не яким Він є ,а Ким?Якщо ви говорите що ми "будучи Його творивом не можемо собі його уявити",то чому ви його уявляєте як Тройцю,якщо це неможливо згідно ж з вашими розумними та мабуть добре продуманими висловами,це 1!!2)Ви кажете зараз що "Досконалість же, не може бути різною, бо це означало б неповноту",а також " ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама,проте перед тим пишете зовсім протилежне-цитую
sss написав:
Юр ви мене заінтригували. Скажіть а анголи досконалі??

Yur написав:
У певній мірі так, й досконалість їхня АНГЕЛЬСЬКА згідно покликання. Сутність їхня сформована й незмінна
Отже ви самі говорите що є досконалісь АНГЕЛЬСЬКА,тобто не БОЖА,а значить різна,чи не такий висновок слід зробити з вашого колишнього допису.Проте зараз ви пишете що досконалість неможе бути різною,вона ОДНА.Це озн що ви передумали,чи просто запутались,а може когось хочете запутати???3)Що озн бути досконалим,хто може таким бути??Що для цього потрібно??Тож дуже прошу вас формулюйте свої думки чітко та однозначно та без таких путанин які виникають у вашій уяві.Тож відповіді по суті,так??!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23209
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Ага, знову ви берете хитрістю.Непогано.Бог то є Бог?!Але хто це такий,ви пояснити неможете,так??

Та ж пояснюю, як умію: ДОСКОНАЛИЙ, ТВОРЕЦЬ, НЕЗБАГНЕНИЙ, НЕЗМІННИЙ (НЕЗРУШНИЙ). Що не те? У чому ви побачили тут хитрощі. У тому, що не все про Бога сказав.

sss написав:
Наприклад багато собі уявляють Його як людину,то Бог це людина??,інші уявляють його як якусь тварину,то Бог це тварина??,ще інші кажуть що Бог це дух,то чи це так,а ще деякі вважають Його безособовою силою,може це і так є,а наприклад комуністи казалим що Бог це наша совість,може то і так є??

А яке відношення мають чиїсь уяви до моїх відповідей.

sss написав:
То напишіть хто для вас такий Бог. Якщо неможете, то так і напишіть, а не хитруйте про те яким Він є.Мене цікавить не яким Він є, а Ким?

Виглядає, що тут справа не в моїх хитрощах, а в вашій невпевненості.
Коли кажемо, що Є ОДИН Бог, отже який сенс запитувати ким Бог є. Бо тоді б виглядало, що Бога (котрий сотворив усе) прирівнюєте з кимось іншим, або ж що богів є кілька. Тому Бог будучи ОДИН і Є Богом. Доступний нашій уяві у тій мірі, в якій вирішить Себе виявити.

sss написав:
Якщо ви говорите що ми "будучи Його творивом не можемо собі його уявити",то чому ви його уявляєте як Тройцю,якщо це неможливо згідно ж з вашими розумними та мабуть добре продуманими висловами,це 1!!2)

Якими б не були продуманими вислови, вони не діятимуть, коли не буде бажання порозумітися.
ТриЄДИНість -- означення Бога Творця. Себто Бога, що вирішив творити (ДІЯти). Тема доволі непроста, можливо й детальніше діткнемось її. В даному випадку хотів би навести порівняння, хоч в таких випадках вони не можуть бути у повній мірі коректнимим, все ж.
Уявіть собі чоловіка, що вирішив обзавестися господою. Такий і господар, він і будівничий що впорядкоаує усі господарські справи, він і захисник своєї господи. Себто будучи одним виступає в різних іпостасях, й ким би ми його не бачили, завжди бачимо того самого чоловіка.

sss написав:
Ви кажете зараз що "Досконалість же, не може бути різною, бо це означало б неповноту",а також " ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама,проте перед тим пишете зовсім протилежне-цитую
sss написав:
Юр ви мене заінтригували. Скажіть а анголи досконалі??
Yur написав:
У певній мірі так, й досконалість їхня АНГЕЛЬСЬКА згідно покликання. Сутність їхня сформована й незмінна

sss написав:
Отже ви самі говорите що є досконалісь АНГЕЛЬСЬКА,тобто не БОЖА,а значить різна,чи не такий висновок слід зробити з вашого колишнього допису.Проте зараз ви пишете що досконалість неможе бути різною,вона ОДНА.Це озн що ви передумали,чи просто запутались,а може когось хочете запутати???3)Що озн бути досконалим,хто може таким бути??Що для цього потрібно??Тож дуже прошу вас формулюйте свої думки чітко та однозначно та без таких путанин які виникають у вашій уяві.Тож відповіді по суті,так??!!

Так ви ж самі себе й плутаєте, :) я ж вам сказав: у певній мір. Певна міра не є повною, а отже Ангели є Ангелами, а Бог Є Богом, що їх сотворив у їхній АНГЕЛЬСЬКІЙ досконалості.

Якщо налаштовані на порозуміння, давайте подумаємо про Божу волю, котра будучи Божою, завжди буде досконалою якою б вона не була ..
Усе сотворене Богом (Небо і земля), це Його волевиЯВлення, втілення (виявлення на поверхню) Його замислів. Себто усе Ним сотворене є досконалим, бо походить від Його волі. Але у той же час це сотворене Ним не є, бо має свій початок. Бог же нЕсотворений, безпочатковий, незмінний, вічний. Саме такою розуміємо ДОСКОНАЛІСТЬ, а от міра досконалости залежить від того, як вона виявлена.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23258
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 16:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ага, знову ви берете хитрістю.Непогано.Бог то є Бог?!Але хто це такий,ви пояснити неможете,так??

Yur написав:
Та ж пояснюю, як умію: ДОСКОНАЛИЙ, ТВОРЕЦЬ, НЕЗБАГНЕНИЙ, НЕЗМІННИЙ (НЕЗРУШНИЙ). Що не те? У чому ви побачили тут хитрощі. У тому, що не все про Бога сказав.??
Ви пояснюєте пане те який Бог,проте не хто він такий?З одним можу погодитись що він Творець.Але ж і той хто створив автомат калашникова також є творець,чи не так?Отже відповід неповна.Дати вам підсказку,чи ви її непотребуєте??
sss написав:
Наприклад багато собі уявляють Його як людину,то Бог це людина??,інші уявляють його як якусь тварину,то Бог це тварина??,ще інші кажуть що Бог це дух,то чи це так,а ще деякі вважають Його безособовою силою,може це і так є,а наприклад комуністи казалим що Бог це наша совість,може то і так є??
Yur написав:
А яке відношення мають чиїсь уяви до моїх відповідей??
Це як приклад для вашої відповіді.
sss написав:
То напишіть хто для вас такий Бог. Якщо неможете, то так і напишіть, а не хитруйте про те яким Він є.Мене цікавить не яким Він є, а Ким?

Yur написав:
Виглядає, що тут справа не в моїх хитрощах, а в вашій невпевненості.
Коли кажемо, що Є ОДИН Бог, отже який сенс запитувати ким Бог є. Бо тоді б виглядало, що Бога (котрий сотворив усе) прирівнюєте з кимось іншим, або ж що богів є кілька. Тому Бог будучи ОДИН і Є Богом. Доступний нашій уяві у тій мірі, в якій вирішить Себе виявити.??
Запитуєм пане те ким є Бог тому щоб-1)Зрозуміти це,2)пізнати Його,3)Порозумітись,щоб не було різних уявлень.4)найголовніше-цього хоче Бог.Ви маєте стосовно цього якісь сумніви??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23259
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Якщо ви говорите що ми "будучи Його творивом не можемо собі його уявити",то чому ви його уявляєте як Тройцю,якщо це неможливо згідно ж з вашими розумними та мабуть добре продуманими висловами,це 1!!2

Yur написав:
Якими б не були продуманими вислови, вони не діятимуть, коли не буде бажання порозумітися.
ТриЄДИНість -- означення Бога Творця. Себто Бога, що вирішив творити (ДІЯти). Тема доволі непроста, можливо й детальніше діткнемось її. В даному випадку хотів би навести порівняння, хоч в таких випадках вони не можуть бути у повній мірі коректнимим, все ж. Уявіть собі чоловіка, що вирішив обзавестися господою. Такий і господар, він і будівничий що впорядкоаує усі господарські справи, він і захисник своєї господи. Себто будучи одним виступає в різних іпостасях, й ким би ми його не бачили, завжди бачимо того самого чоловіка.
Погоджуюсь стосовно початкових слів цієї цитати.Проте таке бажання повинне бути з обох сторін,чи нетак?Стосовно порівняння про одного чоловіка який виступає у різних ролях.Приклад логічний,проте не підтверджує Тройцю,а навпаки спростовує.Тож говорячи що вам важко уявити Бога своїм розумом,не уявляйте його як Тройцю,бо це нелогічно.
sss написав:
Ви кажете зараз що "Досконалість же, не може бути різною, бо це означало б неповноту",а також " ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама
Yur написав:
Так ви ж самі себе й плутаєте, :) я ж вам сказав: у певній мір. Певна міра не є повною, а отже Ангели є Ангелами, а Бог Є Богом, що їх сотворив у їхній АНГЕЛЬСЬКІЙ досконалості.
Ой хитрун ви Юрку."Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама".Це чиї слова пане??Ваші?Так.Тепер щодо ангелів ви пишете що вони теж досконалі?,так?проте ставете вставку що досконалість їхня ангельська,а у Бога Божа.Це озн що у Бога інша досконалісь ніж у ангелів,чи нетак??То всеж вона різна,бо у Бога одна ,а в ангелів інша.То чому ви перед тим писали що цитую:-"Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама.То що пане який висновок можна зробити з такої вашої логіки.Вона дійсно у вас відсутня,бо одного разу ви пишете одне ,а іншого зовсім протилежне??Чи правильний я зробив висновок.Нічого особистого,лише констатація факту.Отже будьте всетаки розсудливими пане.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23260
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Пане Юр тут ви я помітив увильнули ще від оцих простих питань які сприяють нашому порузумінню.Прошу вас приділіть і їм увагу.
sss написав:
Що озн бути досконалим,хто може таким бути??Що для цього потрібно??Тож дуже прошу вас формулюйте свої думки чітко та однозначно та без таких путанин які виникають у вашій уяві.Тож відповіді по суті,так??!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23273
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож говорячи що вам важко уявити Бога своїм розумом,не уявляйте його як Тройцю,бо це нелогічно.

Для чого уявляти, якщо Бог є Єдиний. Мені теж не логічно що він всюди присутній, всемогучий, все сотворив то що це не правда, бо воно нашій лозиці не підпадає? Я вас просив поясніть, для чого як ви говорите "увільнюєте від запитання", може ваша логіка інакша, розумніша.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23283
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 04:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Ви пояснюєте пане те який Бог,проте не хто він такий?
Уже пояснював. Бог Є ОДИН. Його ні з ким не порівнюємо. Його пізнаємо рівно настільки, наскільки він нам Себе виявляє.

sss написав:
З одним можу погодитись що він Творець.Але ж і той хто створив автомат калашникова також є творець,чи не так?Отже відповід неповна.Дати вам підсказку,чи ви її непотребуєте??
Та не нервуйте. Ви завжди можете як і запитувати, так і висловити свою думку.

sss написав:
Запитуєм пане те ким є Бог тому щоб-1)Зрозуміти це,2)пізнати Його,3)Порозумітись,щоб не було різних уявлень.4)найголовніше-цього хоче Бог.Ви маєте стосовно цього якісь сумніви??
Сумніви мої, хіба що до ваших відповідей на ті запитання котрі самі виносите.
Маєте нагоду розвіяти.

sss написав:
Стосовно порівняння про одного чоловіка який виступає у різних ролях.Приклад логічний,проте не підтверджує Тройцю,а навпаки спростовує.
Яким чином наведений мною приклад спростовує Трійцю.

sss написав:
Тож говорячи що вам важко уявити Бога своїм розумом,не уявляйте його як Тройцю, бо це нелогічно.
Чому нелогічно, обгрунтувати можете.

sss написав:
Ой хитрун ви Юрку."Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама".Це чиї слова пане??Ваші?Так.Тепер щодо ангелів ви пишете що вони теж досконалі?,так?проте ставете вставку що досконалість їхня ангельська,а у Бога Божа.Це озн що у Бога інша досконалісь ніж у ангелів,чи нетак??То всеж вона різна,бо у Бога одна ,а в ангелів інша.То чому ви перед тим писали що цитую:-"Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама.То що пане який висновок можна зробити з такої вашої логіки.Вона дійсно у вас відсутня,бо одного разу ви пишете одне ,а іншого зовсім протилежне??Чи правильний я зробив висновок.Нічого особистого,лише констатація факту.Отже будьте всетаки розсудливими пане.
Давайте спробуємо бути розсудливими.
Єдина "зачіпка" ваша, це мій вираз й досконалість їхня АНГЕЛЬСЬКА. Хоч я перш ніж сказати досконалість, зробив наголос на певну міру.
В даному випадку я міг і не давати вам цієї зачіпки, й не називати Ангелів досконалими, тим паче, що третина їхня відійшла від Бога. Але це було б невірно. Тому що попри НЕЗМІННІСТЬ, Досконалість це також й ЗВЕРШЕНІСТЬ.
В стосунку до Бога звершеності не може бути, бо Він безпочатковий і незмінний. Ангельський світ уже звершився. Частина залишилась з Богом, частина від Бога відійшла. Будучи з Богом, недосконалим бути не можна.
З людиною ситуація подібна, але інша. Статус людини вищий за ангельський. Обрані Богом перебуватимуть уже не з Ним (як Ангели), а в Ньому.
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)

Й можливо у вас виникнуть запитання стосовно обраности. Ті хто вважають Христа Богом, а себе християнами, повинні стриміти до цього.
Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23284
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Тож говорячи що вам важко уявити Бога своїм розумом,не уявляйте його як Тройцю,бо це нелогічно.

Для чого уявляти, якщо Бог є Єдиний. Мені теж не логічно що він всюди присутній, всемогучий, все сотворив то що це не правда, бо воно нашій лозиці не підпадає? Я вас просив поясніть, для чого як ви говорите "увільнюєте від запитання", може ваша логіка інакша, розумніша.
пане Ш21 ви знову хочете мене заплутати.Пишете Що Бог Єдиний,а маєте на увазі Троєдиний,так??Щодо всюдиприсутності,то наведіть цитату з Письма щоб я вам шось сказав згідно з контекстом.Щодо всемогутності та творчості то що вам у цьому видається нелогічним??Все зрозуміло.А от Як один Бог є одночасно трьома,це вже логіці непідлягає.Розкажу вам щось подібне ,що непідлягає логіці теж.Ви чули за таку релігію як ІНДУЇЗМ,до якої належуть близько мілярда осіб.?Так от,кажуть індуїзм налічує близько 330 мільйонів богів, проте це не політеїстична релігія. Як же це можливо я наприклад питаю?
Один Індійський письменник А. Партасараті пояснює: "Індуїсти не є політеїстами. Індуїзм говорить про одного Бога... Різні боги й богині індуїстського пантеону є простим відображенням сили та функцій одного Бога в матеріальному світі".Чи логічно це пане Ш21?Ні.Так і у вас -Бог один а поклоняєтесь трьом.А от в католиків там взагалі читав що молитва до св Миколая чи Антонія насправді молитва не до св М.чи А.,а до одного Бога.Чомусь ви панеш21 з цим не погоджуєтесь.Чому??Бо це не логічно,так?То чому Тройця нелогічна вам підходить,а інше ні?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23285
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ви пояснюєте пане те який Бог,проте не хто він такий?
Yur написав:
Уже пояснював. Бог Є ОДИН. Його ні з ким не порівнюємо. Його пізнаємо рівно настільки, наскільки він нам Себе виявляє.?
Та нічого ви не пояснили.Те що Бог один це зрозуміло.Не треба його ні зким порівнювати?,ну нехай.Але хто ж то є??-Отець який послав свого сина,Син якого послав Отець,чи св дух яким був помазаний Син??.
sss написав:
Запитуєм пане те ким є Бог тому щоб-1)Зрозуміти це,2)пізнати Його,3)Порозумітись,щоб не було різних уявлень.4)найголовніше-цього хоче Бог.Ви маєте стосовно цього якісь сумніви??
Цитата:
Сумніви мої, хіба що до ваших відповідей на ті запитання котрі самі виносите.
Маєте нагоду розвіяти.??
До яких саме відповідей пане??
sss написав:
Стосовно порівняння про одного чоловіка який виступає у різних ролях.Приклад логічний,проте не підтверджує Тройцю,а навпаки спростовує.
Цитата:
Яким чином наведений мною приклад спростовує Трійцю..
Я думав ви самі до цього дойдете,чи то знову така хитрість?Отже приклад.Чоловік який є рільником,бо вирощує городину,а також будівничим ,бо будує свій дім.Один і той же чоловік в різних іпостасях і рільник і Будівничий тощо.Тож чи може рільник бути головою будівничого?-це ж той самий чоловік,чи може чоловік будівничий померти,а в той же час рільник жити??-це ж той самий чоловік.Чи може будівничий виконувати волю рільника??-це ж той самий чоловік,тощо.
sss написав:
Тож говорячи що вам важко уявити Бога своїм розумом,не уявляйте його як Тройцю, бо це нелогічно.
Цитата:
Чому нелогічно, обгрунтувати можете.
Невже і це вам важко збагнути.Нелогічно тому що втой час як ви стверджуєте що Бога зрозуміти розумом неможливо -ви розумієте його тим же розумом,та щей якісь приклади наводите ,буцім логічні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23286
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 14:53 

Востаннє редаговано sss 19 травня 2010, 14:56 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ой хитрун ви Юрку."Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама".Це чиї слова пане??Ваші?Так.Тепер щодо ангелів ви пишете що вони теж досконалі?,так?проте ставете вставку що досконалість їхня ангельська,а у Бога Божа.Це озн що у Бога інша досконалісь ніж у ангелів,чи нетак??То всеж вона різна,бо у Бога одна ,а в ангелів інша.То чому ви перед тим писали що цитую:-"Досконалість не може бути різною"," ДОСКОНАЛІСТЬ ОДНА й та сама
Цитата:
Давайте спробуємо бути розсудливими.Єдина "зачіпка" ваша, це мій вираз й досконалість їхня АНГЕЛЬСЬКА. Хоч я перш ніж сказати досконалість, зробив наголос на певну міру.
Не хочете ви Юрку бути розсудливим.Так досконаліст може бути різною чи ні??Вона ОДНА чи їх декілька.До чого тут зачіпка "Ангельська"??.Просто ви немаєте рамок своєї уяви та чіткої позиції.Якраз про це свідчить ваша путанина.В той час як пишете що досконалість має міру кажете що вона всеж не є різною.А та досконалість яка має міру хіба не інша від тієї яка немає її.Досконалість вона або є ,або її немає,чи нетак??Прошу чітко розясніть свою помилку,а то ви запинаєтесь на своїх словах я помітив ,та шукаєте оправдань тим буцім зачіпкам на які я звертаю увагу.Цен несерйозно.Прошу відповідати.А і незасиджуйтесь допізна,бо це може бути причиною вашої путанини.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
23287
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 14:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Доведеться також повторити і це вам пане Юр,щоб у вас були рамки уяви.Прошу не ухиляйтесь від цього
sss написав:
Пане Юр тут ви я помітив увильнули ще від оцих простих питань які сприяють нашому порузумінню.Прошу вас приділіть і їм увагу.
sss написав:
Що озн бути досконалим,хто може таким бути??Що для цього потрібно??Тож дуже прошу вас формулюйте свої думки чітко та однозначно та без таких путанин які виникають у вашій уяві.Тож відповіді по суті,так??!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>