Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:38




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22526
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 11:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
В подальшому раджу усім не відповідати на провокаційні запитання SSS. Вони не на збудування а на утвердження його блудних помислів. Біблію можна знати напамять але жити без Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22566
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 03:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
А що озн у певній мірі досконалі??-неповністю чи як??. А якщо досконалі ангели то значить немє різниці між досконалим Богом. Щодо ссилок то мову веду з вами.Пишіть сюди по сутті без ссилок.Дякую

В певній мірі -- у мірі ангельській, те що й написав. Різниця в тому, що людину Бог сотворив на Свій образ і Свою подобу (Буття 1:26). Про ангелів такого не сказано.

Ти Господь єдиний! Ти вчинив небо, небеса небес, і все їхнє військо (Неемії 9:6)

Хваліте Його, всі Його Анголи, хваліте Його, усі війська Його:
. . . .
Нехай Господа хвалять вони, бо Він наказав, і створились вони
(Псалом 148:2, 5)

Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! (Колосян 1:16)


Посилання ж мої на святителя, в даному випадку не як відповідь, а як бажання подати інформацію для подальшого осмислення і порозуміння. Якщо не хочете, обмежемось Святим Письмом чого абсолютно достатньо. Звичайно ж за наявности бажання і здорового глузду.

Запитання далі ;)
========================================================
РоманІ написав:
В подальшому раджу усім не відповідати на провокаційні запитання SSS. Вони не на збудування а на утвердження його блудних помислів.

Спробувати ж можна :)
У будь-якому випадку провокатор, себто лукавець, неодмінно запнеться на своєму слові. Абож йому відверто доведеться виступити супроти СЛОВА.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22569
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 08:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Сонячник написав:
Yur, а для Вас католицький Катехизм - це аксіома, абсолютна істина? Чи Ви допускаєте, що там може бути помилка чи описка?

КАТЕХИЗМ є відображенням моєї віри. У ньому знаходжу підтримку і впевненість.


Писання інакше говорить, де треба знаходити підтримку.
Пс.1:2.... та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!
Давид говорить протележне вашим словам.

1Iван.5:3 Бо то любов Божа, щоб ми додержували Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі.
Це про які тут заповіді нам говориться додержуватися, можливо катехизму?

Iс.Нав.1:8 Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Євреї уже в часи Христа теж мали свої додатки до Біблії, то Христос їх за це не похвалив.

Я розумію так, дадотки до Біблія роблять щоб узаконити своє відступлення від Бога. Хіба Біблії не достатньо?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22570
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 09:06 

Востаннє редаговано Протестант 24 квітня 2010, 12:08 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Пропоную, якщо є бажання побалакати на цю тему, відштовхуватись сугубо від Святого Письма й здорового глузду, звичайно. Й аби не розпорошуватися почнемо з окремих цитат, можна уже наведених. (Матвія 5:48), (Луки 6:40), (Ефесян 5:30)
Як ви їх розумієте.
Можемо почати з того, що ви мені задаватимете запитання, а я відповідатиму.

Матв.5:48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
Лук.6:40 Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його.

То це про яку досконалість говорив Ісус, чому ви пропустили головні думки п’ятого розділу, там чітко сказано про яку досконалість іде мова? Можна так підкреслити слова Христа:
1Iван.3:3 І кожен, хто має на Нього надію оцю, очищає себе так же само, як чистий і Він.

Кол.1:28 Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі.
Як бачимо досконала людина робиться від проповіді, потім від навчання мудрості. І апостоли чомусь не так розуміли цю досконалість. Вони не говорили що будуть люди богами, а досконалі у Христі. Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його.


До ефесян 5 30 бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його!

І де ви тут побачили що ми боги?
.....32 Ця таємниця велика, а я говорю про Христа та про Церкву!
23 бо чоловік голова дружини, як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!
24 І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. 25 Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, 26 щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, 27 щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна!

29 Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, 30 бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його!

Тут ясно написано, що нас Христос відкупив від гріха на хресті ( від костей Його!), освятим (удосконалив), і дбає про нас, тобто дав у Церкву Духа Святого. Просто я не розумію, де ви хоч один намйок побачили що ми боги?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22571
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 09:20 

Востаннє редаговано Протестант 24 квітня 2010, 12:13 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Сонячник написав:
Зрештою, катехизм має бути для того, щоб пояснити Слово Боже

Ті, хто не вважає себе членом Вселенської Церкви -- не зобов'язані довіряти й КАТЕХИЗМУ.


Не так ви виразилися, хто не вважає себе членом Вселенської Церкви, зобов'язані довіряти й КАТЕХИЗМУ. ( це я так із іронією, це не моя думка). А чому не вартову башту, а чому не в книгу мормонів? Яка різниця?
Як би ви сказати це про Біблію, я б з вами погодився, а так це сугубо ваша католицька думка, щоб ваші парафіяни не порозбігалися до протестантів.
Ви ще забули сказати, хто не є католик той не спасеться. Тобто головне бути католиком, а не християнином, так? Чи можна бути християнином і не бути католиком?

Всяка книга на яка суперечить Писанню і на яку спираються люди , це не від Бога.


Почитайте і подумайте де той голос Пастиря ми маємо почути у Писанню і молитвах, чи у катехизм. І хто є той Пастир - Церква чи Христос?

Вiд Iвана 10 1 Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. 2 А хто входить дверима, той вівцям пастух. 3 Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. 4 А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. 5 За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. 6 Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив. 7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям. 8 Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх. 9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде. 10 Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. 11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22572
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 11:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
В подальшому раджу усім не відповідати на провокаційні запитання SSS. Вони не на збудування а на утвердження його блудних помислів. Біблію можна знати напамять але жити без Бога.
А хто ви такий щоб давати такі провокативні поради??Не провокуйте мене і ми домовимось-спасеннії.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Yur | 25 квітня 2010, 20:39.
Причина: помилився гілкою
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22656
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
КАТЕХИЗМ є відображенням моєї віри. У ньому знаходжу підтримку і впевненість.

Писання інакше говорить, де треба знаходити підтримку.
. . .
Давид говорить протележне вашим словам

Не говорить такого Писання, й Давид протилежного нічого не каже.
Прикладом важі ж цитати, на котрі посилаєтесь. Ви хоч читаєте їх? Як і те, про що пише опонент?.
Відображення віри й означає, що в Катехизмі й також святоотцівських працях знаходжу підтвердження моїй вірі, котра стоїть на Його Слові, на Котре посилаюсь.
Зі своїми одновірцями вважаю за доцільне посилатися й на КАТЕХИЗМ, й праці святителів. З іншими, що називають себе християнами, посилаюсь сугубо на СЛОВО, чого абсолютно достатньо. Звичайно ж за наявности здорового глузду й доброї волі.

Sh_21 написав:
Я розумію так, дадотки до Біблія роблять щоб узаконити своє відступлення від Бога. Хіба Біблії не достатньо?

То й не робіть жодних додатків. Не приписуйте Біблії того, чого там немає.
Чому намагаєтесь довести, що Писання заперечує Чистилище, й у той же час жодного конкретного посилання, де було б сказано що Чистилища нема, не наводите .. Й підтвердженням моїм словам буде те, що й зараз не наведете.
Натомість переливання з пустого в порожнє, купа-купезна цитат, у яких ні слухом ні духом про заперечення догмату й відверте небажання розмовляти по-суті.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22662
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Я розумію так, дадотки до Біблія роблять щоб узаконити своє відступлення від Бога. Хіба Біблії не достатньо?

То й не робіть жодних додатків. Не приписуйте Біблії того, чого там немає.
Чому намагаєтесь довести, що Писання заперечує Чистилище, й у той же час жодного конкретного посилання, де було б сказано що Чистилища нема, не наводите .. Й підтвердженням моїм словам буде те, що й зараз не наведете.
Натомість переливання з пустого в порожнє, купа-купезна цитат, у яких ні слухом ні духом про заперечення догмату й відверте небажання розмовляти по-суті.

До чого тут чистилище, є для цього відповідна тема, і чомусь ви нічого не спростили, для чого це тут писати.
Я вас запитав, а ви не відповіли:
Хіба Біблії не достатньо?
Ви ще забули сказати, хто не є католик той не спасеться. Тобто головне бути католиком, а не християнином, так? Чи можна бути християнином і не бути католиком?

І інші питання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22673
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 02:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
До чого тут чистилище, є для цього відповідна тема, і чомусь ви нічого не спростили, для чого це тут писати.

в даному випадку згадка про Чистилище було як приклад. Згадуєте ж ви про Чистилище у гілці "Я - спасений!?" :)

Sh_21 написав:
Я вас запитав, а ви не відповіли:
Хіба Біблії не достатньо?

Уже відповідав не раз. Біблії абсолютно достатньо. І в ній сказано, що усе дослівно там не записано.
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
Але ..
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
(Матвія 10:26,27)


Sh_21 написав:
Ви ще забули сказати, хто не є католик той не спасеться. Тобто головне бути католиком, а не християнином, так? Чи можна бути християнином і не бути католиком?

Спасає Господь, а не приналежність до конфесії. Спасіння ж втрачає той, хто свідомо відлучає себе від Христа.

Sh_21 написав:
І інші питання.

Які. Вкажіть конкретно.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22693
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 17:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Я вас запитав, а ви не відповіли:
Хіба Біблії не достатньо?

Уже відповідав не раз. Біблії абсолютно достатньо. І в ній сказано, що усе дослівно там не записано.
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)

Мова про життя і чуда ведеться І.Х. І для чого ви те саме усіх рубриках пишете.

Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви ще забули сказати, хто не є католик той не спасеться. Тобто головне бути католиком, а не християнином, так? Чи можна бути християнином і не бути католиком?

Спасає Господь, а не приналежність до конфесії. Спасіння ж втрачає той, хто свідомо відлучає себе від Христа.

Слава Богу що ви так визнаєте, але чому ваше священство так не визнає?ІА може ви так офіційно визнаєте, маєте силку на катехизм.

Yur написав:
Sh_21 написав:
І інші питання.

Які. Вкажіть конкретно.

Ця сторінка 4 повідомлення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22705
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 20:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Уже відповідав не раз. Біблії абсолютно достатньо. І в ній сказано, що усе дослівно там не записано.
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)

Мова про життя і чуда ведеться І.Х. І для чого ви те саме усіх рубриках пишете.

Я не про чуда, а про ваші настирні бажання знайте УСЕ дослівно в Біблії, що Біблії і перечить.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Спасає Господь, а не приналежність до конфесії. Спасіння ж втрачає той, хто свідомо відлучає себе від Христа.

Слава Богу що ви так визнаєте, але чому ваше священство так не визнає?ІА може ви так офіційно визнаєте, маєте силку на катехизм.

Священство Католицької Церкви теж так вважає й у Катехизмі http://www.catechismus.org.ua/ є про це, зараз не пригадую де саме, але постараюсь відшукати.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22707
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Спасає Господь, а не приналежність до конфесії. Спасіння ж втрачає той, хто свідомо відлучає себе від Христа.

Слава Богу що ви так визнаєте, але чому ваше священство так не визнає?ІА може ви так офіційно визнаєте, маєте силку на катехизм.

Священство Католицької Церкви теж так вважає й у Катехизмі http://www.catechismus.org.ua/ є про це, зараз не пригадую де саме, але постараюсь відшукати.


Та у мене є ваш катехизм. Мені чомусь ваші священики не дали відповіді на це запитання0- промовчали, а значить не визнають інші конфесії.
Також не дали значення що таке секта на основі Біблії? Може ви відповісте на це запитання, але дайте у відповідній рубриці, а то так уже у рубриці про спасіння, говорив про чистилище, але вона там не помішає :)

Я тому вам даю це питання, бо з простішими людьми легше спілкуватися ніж з вашим духовенством.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22710
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Та у мене є ваш катехизм. Мені чомусь ваші священики не дали відповіді на це запитання0- промовчали, а значить не визнають інші конфесії.

Претензії до них. Тут кожен дописувач відповідає сам за себе.

Sh_21 написав:
Також не дали значення що таке секта на основі Біблії? Може ви відповісте на це запитання, але дайте у відповідній рубриці, а то так уже у рубриці про спасіння, говорив про чистилище, але вона там не помішає :)
Я тому вам даю це питання, бо з простішими людьми легше спілкуватися ніж з вашим духовенством.

Я готовий вести розмову з вами по усих цих питаннях, але просив би не скакати й не розпорошуватися, а говорити конкретно й по-суті. Питання - відповідь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
22712
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Також не дали значення що таке секта на основі Біблії? Може ви відповісте на це запитання, але дайте у відповідній рубриці, а то так уже у рубриці про спасіння, говорив про чистилище, але вона там не помішає :)
Я тому вам даю це питання, бо з простішими людьми легше спілкуватися ніж з вашим духовенством.

Я готовий вести розмову з вами по усих цих питаннях, але просив би не скакати й не розпорошуватися, а говорити конкретно й по-суті. Питання - відповідь.

Та я в роді конкретно дав питання, як ще конкретніше можна. Як катол. церква тлумачить що таке секта, але на основі Біблії, бо інакше по секту ведені ви самі підпадаєте під це слова.

Тільки на основі Біблії, звісно якщо є у вас пояснення що таке секта.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>