Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:15




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: мч.Філомена
17910
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2009, 12:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Слава Господу! От я зацікавиласяісторією великомучениці Філомени, до неї є молитви на вервиці (може хто знає як то молитись,або я не розумію або то має бути спеціальна вервиця). Підкажіть будь-ласка !


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17911
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2009, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Valia написав:
...я зацікавилася історією великомучениці Філомени...

Хоча я не знайомий з історією Філомени, але це добре, що Ви цікавитеся тими людьми, які прославляли Господа у своєму житті. Адже ті, хто залишився вірним Богу до кінця свого життя, подали нам приклада живої віри. І так ап.Павло писав до євреїв:
Євр.13:7 Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру.

Valia написав:
...до неї є молитви на вервиці (може хто знає як то молитись,або я не розумію або то має бути спеціальна вервиця).

А от молитися до покійних Господь не велів. Ніде в Біблії не рекомендується практика молитов до святих (ані живих, ані покійних). Більше того, Слово Боже застерігає від звернень до померлих духів:
Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. (Лев.19:31)
А коли вам скажуть: Запитуйте духів померлих та чародіїв, що цвірінькають та муркають, то відповісте: Чи ж народ не звертається до свого Бога? За живих питатися мертвих? (Ісая 8:19)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17913
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2009, 23:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Valia
Не звертайте уваги на протестанта Сонячника -- він один з братів наших менших, тому, нажаль, є обмеженим в багатьох речах. Зокрема, він не може ні усвідомити, ні зрозуміти багатьох духовних практик католицької церкви.
Про св.Філомену можете знайти інформацію тут: http://www.promin-lubovi.narod.ru/publi ... b13st6.htm
Постараюся найближчим часом дізнатися конкретніше про вервицю, яка Вас цікавить.
А взагалі-то, є греко-католицький форум http://forum.ugcc.org.ua/ , де Вам допожуть знайти відповіді на запитання.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17916
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2009, 01:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:)
сергій написав:
Не звертайте уваги на протестанта Сонячника -- він один з братів наших менших, тому, нажаль, є обмеженим в багатьох речах. Зокрема, він не може ні усвідомити, ні зрозуміти багатьох духовних практик католицької церкви.

Звісно, на мене увагу звертати не треба, а лише на Бога і на Святе Письмо, яке свідчить про Ісуса Христа. Так, Сергію, я справді не можу зрозуміти деякі практики католицької церкви, бо на духовні речі намагаюся дивитися через призму Слова Божого. Коли і чому католики почали молитися до померлих? - не розумію... :?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17917
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2009, 01:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Звісно, на мене увагу звертати не треба, а лише на Бога і на Святе Письмо

:)
цікаво, а як протестанти можуть опиратися на Святе Письмо, коли користуються Біблією, з якої Лютер повикидав книги? у Вас не повний канон, тому багатьох речей ви просто не чули!
а щодо святих, то ми вже про це не раз говорили, але виглядає, що ви навіть цього не запам"ятали. І, доречі, то по-вашому Ісус на горі Тавор теж духів викликав, коли з Мойсеєв і Іллєю розмовляв?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17918
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2009, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
цікаво, а як протестанти можуть опиратися на Святе Письмо, коли користуються Біблією, з якої Лютер повикидав книги? у Вас не повний канон, тому багатьох речей ви просто не чули!

З чого Ви таке взяли? По-перше, Лютер нічого не викидав, бо канон формувався за довго до нього, а по-друге, багато хто з протестантів повну Біблію вважають корисною для читання, принаймні я користуюся повною Біблією і всім рекомендую читати не лише канонічні, але й апокрифічні книги.

сергій написав:
І, доречі, то по-вашому Ісус на горі Тавор теж духів викликав, коли з Мойсеєв і Іллєю розмовляв?
Звісно, що не викликав духів, хоча й розмовляв з ними, а не молився до них.
Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус, що дав Самого Себе на викуп за всіх. (1Тим.2:5-6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
17920
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2009, 08:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
З чого Ви таке взяли? По-перше, Лютер нічого не викидав, бо канон формувався за довго до нього

цікаво ким? Лютер повикидав з канону всі неугодні йому книги! а це 7 книг.

Сонячник написав:
Звісно, що не викликав духів, хоча й розмовляв з ними

а як Ісус з ними розмовляв, якщо він їх не викликав??? то розмовляти можна, а просити допомоги ні? не говоріть нісенітниць, Сонячнику!




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
18399
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
Valia
Не звертайте уваги на протестанта Сонячника -- він один з братів наших менших, тому, нажаль, є обмеженим в багатьох речах. Зокрема, він не може ні усвідомити, ні зрозуміти багатьох духовних практик католицької церкви.
Про св.Філомену можете знайти інформацію тут: http://www.promin-lubovi.narod.ru/publi ... b13st6.htm
Постараюся найближчим часом дізнатися конкретніше про вервицю, яка Вас цікавить.
А взагалі-то, є греко-католицький форум http://forum.ugcc.org.ua/ , де Вам допожуть знайти відповіді на запитання.


Шановний Сергію неварто ображати Соняшника. Чим більше я читаю католицькі сайти то тим більше схиляюся до думки що харизмати і католики з віри в Бога роблять бізнес, для прикладу http://www.promin-lubovi.narod.ru/order.htm на мою думку це бізнес :sorry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
18411
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2009, 11:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
prostak написав:
на мою думку це бізнес :sorry:

Необов'язково! Цілком можливо, що тим збирають кошти на доброчинність.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
18431
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2009, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
prostak написав:
на мою думку це бізнес :sorry:

Необов'язково! Цілком можливо, що тим збирають кошти на доброчинність.


можливо :? але для чого так? Доброчинність є доброчинність, а бізнес є бізнес. Нелогічно доброчинність прикривати бізнесом, більш поширене навпаки як у циган.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
18953
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2009, 01:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Valia написав:
Слава Господу! От я зацікавиласяісторією великомучениці Філомени, до неї є молитви на вервиці (може хто знає як то молитись,або я не розумію або то має бути спеціальна вервиця). Підкажіть будь-ласка !

Попробуй знайти про це в Біблії, якщо це важливо, яка вервиця має бути, то обов'язково в Біблії є про це написано. :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: мч.Філомена
20258
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2010, 03:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
prostak написав:
Попробуй знайти про це в Біблії, якщо це важливо, яка вервиця має бути, то обов'язково в Біблії є про це написано. :)

взагалі дивно, що тут дописують люди, які Біблії навіть близько не знають... інакше, думаю, знали б, що у Біблії про це не пише. Рекомендую перш ніж писати дурниці все таки передивитись хоч одним оком Біблію, правда, простак?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>