Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:51




Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23600
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Гадаю, аби зрозуміти про що йде мова, треба перечитати усю приповість й звернути увагу на дванадцяту строку:12 Я, мудрість, живу разом з розумом, і знаходжу пізнання розважне.
Отже мова про МУДРІСТЬ.
Вартує також зазначити що РОЗУМ є уособленням жіночої половини, а ВІРА -- чоловіче начало.
Дякую вам Юрію за відповідь.Ви думаєте що я не помітив що у 12 вірш згадується мудрість??Юрію ви мабуть не до кінця зрозуміли мого запитання.Я бачу що пише "мудрість".Також я бачу що написано що вона(мудрість) створена,та народженна.Як це зрозуміти??То що був колись такий час коли мудрості не було??Також я бачу що написанно у 30 вірші-"то я майстром у Нього була".Як це зрозуміти??Чому тут мудрість уособлюється??,"У НЬОГО"-Це у кого??Вибачте за навідні запитання,але ж ваша відповідь не докінця зрозуміла.Прошу пояснити.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23601
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Та душа, що грішить, вона помре. Син не понесе кари за батькову провину, а батько не понесе за провину синову, справедливість справедливого буде на ньому, а несправедливість несправедливого на тому буде. (Єзекіїль 18:20)Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене (Вихід 20:5)Гадаю тут слід зуміти побачити різницю між провиною і ненавистю.
Провинитися можна через необачність, лінивство. Ненависть же є свідомим виявом несприйняття.
Цікаво ви Юрію висловились.Хіба покарання за провину та ненависть,не одне і теж??Далі,якщо цю ненависть розвинув батько,а син навпаки розвинув велику любов до Бога,то чому Бог повинен карати сина який любить Його,за провину батька.Адже ця ненависть походить не від сина.За що??Також,ми читаємо ці слова у Вих після застереження перед поклоніням "різьбі і всякій подобі з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею".Навіть якщо хтось це робить необачно його теж стосується це покарання,чи нетак??То я знову прошу вибачення,але чомусь я постійно змушений ставити вам навідні запитання,через неясність вашого висловлювання.Будьте добрі,розясніть грунтовніше по сутті навідних запитань.Також Юрію ви щось по питанні з Мт 25 розд про овець ніц ненаписали.Чому??Сміливіше.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23631
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 01:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Гадаю, аби зрозуміти про що йде мова, треба перечитати усю приповість й звернути увагу на дванадцяту строку:12 Я, мудрість, живу разом з розумом, і знаходжу пізнання розважне.
Отже мова про МУДРІСТЬ.
Вартує також зазначити що РОЗУМ є уособленням жіночої половини, а ВІРА -- чоловіче начало.
Дякую вам Юрію за відповідь.Ви думаєте що я не помітив що у 12 вірш згадується мудрість??Юрію ви мабуть не до кінця зрозуміли мого запитання.Я бачу що пише "мудрість".Також я бачу що написано що вона(мудрість) створена,та народженна.Як це зрозуміти??То що був колись такий час коли мудрості не було??Також я бачу що написанно у 30 вірші-"то я майстром у Нього була".Як це зрозуміти??Чому тут мудрість уособлюється??,"У НЬОГО"-Це у кого??Вибачте за навідні запитання,але ж ваша відповідь не докінця зрозуміла.Прошу пояснити.Дякую
Що пояснити. Ви можете поставити конкретне запитання.

sss написав:
Yur написав:
Та душа, що грішить, вона помре. Син не понесе кари за батькову провину, а батько не понесе за провину синову, справедливість справедливого буде на ньому, а несправедливість несправедливого на тому буде. (Єзекіїль 18:20)Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене (Вихід 20:5)Гадаю тут слід зуміти побачити різницю між провиною і ненавистю.
Провинитися можна через необачність, лінивство. Ненависть же є свідомим виявом несприйняття.
Цікаво ви Юрію висловились.Хіба покарання за провину та ненависть,не одне і теж??Далі,якщо цю ненависть розвинув батько,а син навпаки розвинув велику любов до Бога,то чому Бог повинен карати сина який любить Його,за провину батька.Адже ця ненависть походить не від сина.За що??Також,ми читаємо ці слова у Вих після застереження перед поклоніням "різьбі і всякій подобі з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею".Навіть якщо хтось це робить необачно його теж стосується це покарання,чи нетак??То я знову прошу вибачення,але чомусь я постійно змушений ставити вам навідні запитання,через неясність вашого висловлювання.Будьте добрі,розясніть грунтовніше по сутті навідних запитань.
Не треба навідних з умозаключєніями, питання мають бути конкретні.

sss написав:
Також Юрію ви щось по питанні з Мт 25 розд про овець ніц ненаписали.Чому??Сміливіше.
Спало на думку, що баранам воно не допоможе.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23644
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Що пояснити. Ви можете поставити конкретне запитання..
Юрію це такий збіг чи то ви так прикидаєтесь тією тваринкою.Що неконкретного у моїх питаннях.---Чи може бути мудрість створенною або народженною??Якщо так ,то хто її створив?.Чи був колись такий час щоб мудрості не було??Чому її названно "майстром у Нього"?."У Нього"-це у кого??Якщо щось вам видасться неконкретним то пишіть.
.
Yur написав:
Не треба навідних з умозаключєніями, питання мають бути конкретні.
Таки напевно ви прикидаєтесь.Ну щож повторим:-Чи покарання за провину та ненависть,не одне і теж??Якщо цю ненависть розвинув батько,а син навпаки розвинув велику любов до Бога,то чому Бог повинен карати сина який любить Його,за провину батька.Адже ця ненависть походить не від сина.За що??Також,таке покарання згаданне після застереження перед поклоніням "різьбі і всякій подобі з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею".То якщо хтось вдається до такого поклоніння навіть необачно його теж стосується це покарання,чи ні??[/quote]"]
Yur написав:
Спало на думку, що баранам воно не допоможе.
Ну звісно.Ви спробуйте не баранам,якщо і самі ним не є.Нехай ваша природа не бере верх над вами.Чекаю




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: До кого прийшов Ісус ?
29900
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 лютого 2011, 15:08
Написано: 2
Віровизнання: інше віровизнання
Матвія 15:22-28

22 І ось жінка одна хананеянка, із тих околиць прийшовши, заголосила до Нього й сказала: Змилуйся надо мною, Господи, Сину Давидів, демон тяжко дочку мою мучить!
23 А Він їй не казав ані слова. Тоді учні Його, підійшовши, благали Його та казали: Відпусти її, бо кричить услід за нами!
24 А Він відповів і сказав: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого...
25 А вона, підійшовши, уклонилась Йому та й сказала: Господи, допоможи мені!
26 А Він відповів і сказав: Не годиться взяти хліб у дітей, і кинути щенятам...
27 Вона ж відказала: Так, Господи! Але ж і щенята їдять ті кришки, що спадають зо столу їхніх панів.
28 Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала.

Ось так, пророк знає до кого він прийшов, чи не так ! А щенята всі ми (нежиди) ...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
29901
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікавий вірш 24...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
29902
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 18:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 лютого 2011, 15:08
Написано: 2
Віровизнання: інше віровизнання
В останній главі християнської біблії, в Апокаліпсисі однозначно говориться про те, що під час "страшного суда" Яхве-Ісус знищить всі народи, "що говорять про себе, ніби вони юдеї, та ними не є, але вони зборище сатани" (Богослова 2, 8), а спасе лише " 144 тисячі від усіх племен Ізраїлевих синів" (Богослова 7:4)
Навіть у світовій релігії - християнстві чітко проглядається головна ідея юдаїзму - спасіння тільки для євреїв ...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
29905
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vinja написав:
Навіть у світовій релігії - християнстві чітко проглядається головна ідея юдаїзму - спасіння тільки для євреїв
Безумовно, спасіння лише для Народу Божого, для Ізраїля та юдеїв, але євреїв не по плоті, а по духу. Бо не той юдей, що є ним назовні, і не то обрізання, що назовні на тілі, але той, що є юдей потаємно, духово, і обрізання серця духом, а не за буквою; і йому похвала не від людей, а від Бога. (Рим.2:28-29)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
29912
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 09:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Виникло питання, якщо шановне паньство відповість, був би дуже вдячним.

Ів 1.19 Ось Йоанове свідчення, коли то юдеї були до нього послали з Єрусалиму єреїв та левітів, спитати його: «Хто ти?» 20 А він зізнався, не заперечив; зізнався: «Я - не Христос.» 21 То вони спитали його: «Що ж - Ілля ти?» - «Ні», мовив він. «Пророк ти?» - «Ні», відказав він. 22 Тоді вони йому: «То хто ж ти такий - щоб відповісти тим, які нас вислали, що сам про себе кажеш?» 23 Промовив: «Я - голос вопіющого в пустині: Вирівняйте путь Господню, - як ото пророк Ісая сказав.»

А ось тут:
Мт.17.10 Учні його тоді спитали його: “Чому то книжники кажуть, що спершу Ілля має прибути?” 11 Він відповів їм: “Ілля прийде й усе приведе доладу. 12 Проте, кажу вам, що Ілля вже прийшов, та вони його не пізнали, а вчинили з ним, що хотіли. Так і Син Чоловічий має від них постраждати.” 13 І збагнули тоді учні, що він їм говорив про Йоана Христителя

Там Іван говорить, одне. В другому стиху, Ісус говорить інше. Як би ви це пояснили?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
29914
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Відповідь криється у пророцтві про Івана Христителя його батькові:"І він буде на радість та втіху тобі, і з його народження багато-хто втішаться. Бо він буде великий у Господа, ні вина, ні п'янкого напою не питиме, і наповниться Духом Святим ще з утроби своєї матері. І багато синів із Ізраїля він наверне до їхнього Господа Бога.І він сам перед Ним буде йти в духу й силі Іллі, щоб серця батьків привернути до дітей, і неслухняних до мудрости праведних, щоб готових людей спорядити для Господа." Лк.1:14 - 17.
Про це предвіщав також Малахія:"Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний." Малах. 4:5




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30687
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 09:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Серед деяких християн існує наступна практика: під час небезпеки, перед початком богослужінь, чи якоїсь дороги , "призивати кров Христа", "ставити охорону крові Христа". Що це за обряд такий Чи підтверджується він Писанням, новозаповітньою християнською практикою? На чому таке використання пролитої за нас крові Божого Сина базується?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30688
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 10:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Серед деяких християн існує наступна практика: під час небезпеки, перед початком богослужінь, чи якоїсь дороги , "призивати кров Христа", "ставити охорону крові Христа". Що це за обряд такий
Ого, це та сама магія. Чарівники не уповають на Слово Боже, а надіються на свої заклинання. А ще хтось хрестики чи ікони вішає в машинах, надіючись, що воно їх збереже. Ні, це все є огидою в очах Божих, бо лише той, хто надіється на Бога і перебуває в Його Слові, не буде посоромлений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30692
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну це звичаї ортодоксалів. А звичаї протестантів. що на мій погляд нагадує мені як звернення до ворожбитки. Наші роблять як. щоб отримати відповідь ніби від Бога, відкривають Біблію де їм відриється і читають. Чим це відрізняється від того що пишеш ти і Підсніжник?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30693
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 12:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Наші роблять як. щоб отримати відповідь ніби від Бога, відкривають Біблію де їм відриється і читають.
Так, це також ворожіння. Так роблять ті, хто ще не читав Біблію.

Однак, якщо людина не ворожить, а шукає Бога і допевняється, що вгодно Йому, то Господь може і таким чином показати людині те, що Він хоче сказати. Я не раз чув такі свідчення, коли християнин шукає Бога, то іноді відкриваються очі на читане. Ніби й раніше читав те місце, але тоді не розумів... А тут Господь відкриває очі, і ти розумієш, що Бог хоче сказати. Я допускаю, що також може й випадково відкритися те місце, де Бог дає відповідь на молитву, але не тоді коли людина ворожить - тобто ставить Богу умови.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30696
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 14:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Серед деяких християн існує наступна практика: під час небезпеки, перед початком богослужінь, чи якоїсь дороги , "призивати кров Христа", "ставити охорону крові Христа". Що це за обряд такий Чи підтверджується він Писанням, новозаповітньою християнською практикою? На чому таке використання пролитої за нас крові Божого Сина базується?

Христос пролив Свою кров за наші гріхи, щоб ми мали життя вічне. Він не проливав крові щоб нас оберігати на дорозі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>