Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:25




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45615
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2013, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
-- За музичні інструменти я не говорю. Я говорю за тих, хто на них грає, і що грає. Всім відомо, хто грав і грає рок-музику, і до чого вона закликає.

Цікаво, а ви знаєте всіх, хто грав і грає рок-музику?
Швидше за все ви не можете знати абсолютно всіх. І серед них є люди, які ведуть моральний спосіб життя і не мають шкідливих звичок. І при цьому їхні пісні закликають до кращого. Давайте не будемо упередженими, ставлячи всіх під один рівень.
Цитата:
Я скажу, що про куріння теж Біблія нічого не згадує, але ми знаємо, що це мерзість перед Господом. Так само і тут.

Ви порівнюєте непорівнювані речі. Куріння шкідливе для людини у будь-яких відношеннях.
Музика ж може бути корисною, звісно якщо ставитись до неї без фанатизму.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45617
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2013, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Цікаво, а ви знаєте всіх, хто грав і грає рок-музику?
Швидше за все ви не можете знати абсолютно всіх. І серед них є люди, які ведуть моральний спосіб життя і не мають шкідливих звичок. І при цьому їхні пісні закликають до кращого. Давайте не будемо упередженими, ставлячи всіх під один рівень.

Так, я всіх не знаю, але те, що мені відомо, і думаю, більшості людей, що рок-музика і ті, хто її грає культивує зло: розпуста, наркоманія, ідолопоклонство і тд. Саме те робиться на всіх подібних концертах, люди ніби в тумані, який наводить ця музика, чинять великі гидоти. І найбільше це спрямоване на молоде покоління. Це чинять і самі виконавці.
Рок - це богохульство. Бо диявол всіма способами намагається змішати цей брудний потік із божественним. І суть не в словах, а духу цієї музики. Це підтверджують і місіонери, що трудилися серед поганських народів: рок - музика духів зла. І нею неможливо прославити Бога...
Ось і це я намагаюсь вам сказати, але ви або мене не розумієте, або не хочете розуміти. Як писав ап. Павло: "Розумійте, що я пишу, а хто не розуміє, нехай не розуміє".
Alim написав:
Ви порівнюєте непорівнювані речі. Куріння шкідливе для людини у будь-яких відношеннях.
Музика ж може бути корисною, звісно якщо ставитись до неї без фанатизму.

Я не музику, як таку, порівнював, а рок-стиль.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45618
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2013, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Біблія ніде не засуджує будь-які конкретні стилі музики. Вона ніде не говорить про будь-які музичні інструменти як про нечестиві. Біблія згадує багато видів струнних і духових інструментів. Хоча в ній конкретно не йдеться про барабани, але згадуються інші ударні інструменти (Псалом 67:25; Ездри 3:10). Майже всі форми сучасної музики використовують види та / або комбінації тих же типів музичних інструментів з різними швидкостями й пріоритетами. Немає біблійного підґрунтя для оголошення будь-якого конкретного стилю музики нечестивим або таким, що суперечить Божій волі.
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... music.html
Taras15, за якими критеріями ви визначаєте, яка музика сумісна з християнством, а яка ні?
Буду вдячна за цитати з Біблії.

Біблія не говорить про стилі музики та інші явища, властиві тій чи іншій культурі , а дає нам божественні принципи як відноситись до них (Повт. Зак 22:10,11), а також вимоги від Самого Бога"... і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість."Рим.12:2 "Тож, коли ви їсте, чи коли ви п'єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть!"1 Кор. 10:31" Адже Син Божий розум нам дав (1 Ів.5:20) Ударні інтструменти теж можна використовувати по-різному: глушити ними людський слух, або ж для підкреслення ритмічності пісні. До речі, ви цікавилися якого розміру були ці" бубни" в ізраїльтян (дуже маленькі)?
А нечестивою музика все ж може бути, якщо написана нечестивцями, бо з гіркого джерела не витече солодка вода, із серця злого й безбожного, а ще й зв`язаного з окультизмом, не може бути Богом натхненної мелодії. Про походження, джазу, року і т.п. модних зараз серед молоді напрямків музики, думає не має сенсу знов починати писати. Всі знають, що зовсім не християни їх створювали. Думаю, пройде зо 50 років (якщо з Божою поміччю доживемо) і в світі й серед частини християн, популярними будуть зовсім інші мотиви і їх так само відстоюватимуть "неконсервативні християни". І доводитимуть свою правоту, що то правильне і щире прославлення, бо якщо Господь в своїй милості не просвітить очі серця, то людина не побачить небезпеки в тому, що є таким привабливим осліпленій душі і плоті.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45625
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 10:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Так, я всіх не знаю, але те, що мені відомо, і думаю, більшості людей, що рок-музика і ті, хто її грає культивує зло: розпуста, наркоманія, ідолопоклонство і тд. Саме те робиться на всіх подібних концертах, люди ніби в тумані, який наводить ця музика, чинять великі гидоти.

Дивно як можна так впевнено говорити за всіх, якщо всіх, згідно ваших же слів ви не знаєте?
Так, можливо таких більшість, але не всі!
Не плутайте світських виконавців і християнських. Вони не чинять нічого з того, що вище ви описали.

Цитата:
Ось і це я намагаюсь вам сказати, але ви або мене не розумієте, або не хочете розуміти. Як писав ап. Павло: "Розумійте, що я пишу, а хто не розуміє, нехай не розуміє".

Дуже хочу правильно зрозуміти цю тему і прошу в Бога допомоги в цьому, але поки що не бачу Біблійних підстав для підтвердження вашої точки зору. Апостол Павло також казав не думати більш ніж написано.
Влучно написав Братик:
Цитата:
Богу не може подобатися чи не подобатися матеріальне звучання електро-магнітних хвиль, бо Бог - є Дух, Він чує звучання струн нашого серця.

Чітко і зрозуміло!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45626
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 11:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
До речі, ви цікавилися якого розміру були ці" бубни" в ізраїльтян (дуже маленькі)?

Їх розмір не має особливого значення, важлива суть. І факт залишається фактом: вони були!
Цитата:
А нечестивою музика все ж може бути, якщо написана нечестивцями, бо з гіркого джерела не витече солодка вода, із серця злого й безбожного, а ще й зв`язаного з окультизмом, не може бути Богом натхненної мелодії.

Звісно може. Але загалі то мова йшла про християнські пісні, написані віруючими авторами у виконанні музикантів-християн.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45627
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 15:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim, я намагаюсь вам сказати, що маловажливо які це люди, ті що чинять все, що я вище писав, чи це культурно-моральні люди. Вся справа в дусі рок-музики, і цей стиль (як багато інших, про які писала Підсніжник) є музикою духів зла. І повторюся, неважливо, які там використовуються слова, ця музика не може прославити Бога, вона оглушує розум і совість людини, зводячи все до душевного, емоційного переживання.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45629
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Вся справа в дусі рок-музики, і цей стиль (як багато інших, про які писала Підсніжник) є музикою духів зла. І повторюся, неважливо, які там використовуються слова, ця музика не може прославити Бога, вона оглушує розум і совість людини, зводячи все до душевного, емоційного переживання.

Я б не сказала, що вона оглушує розум чи совість (якщо говорити про християн, а не фанатиків).
В такому разі назвіть ,буд-ласка, який стиль музики є виключно християнським? (тобто в якому немає написаної жодної світської пісні)??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45635
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 20:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim написав:
taras15 написав:
Вся справа в дусі рок-музики, і цей стиль (як багато інших, про які писала Підсніжник) є музикою духів зла. І повторюся, неважливо, які там використовуються слова, ця музика не може прославити Бога, вона оглушує розум і совість людини, зводячи все до душевного, емоційного переживання.

Я б не сказала, що вона оглушує розум чи совість (якщо говорити про християн, а не фанатиків).
В такому разі назвіть ,буд-ласка, який стиль музики є виключно християнським? (тобто в якому немає написаної жодної світської пісні)??

Не існує якогось конкретного стилю, а всяка пісня, яка натхненна Духом Святим, як я вже писав така, яка
"торкається духа людини, спонукує його до сокрушіння, Дух Святий розм'якшує серце через такий спів, і людина може каятися перед Богом. Така музика спонукує дух, а не емоції, до поклоніння Богу. Такий спів розказує слухачам про велич Божу, про жертву Ісуса Христа, закликає задуматися людину."
Приклад такого співу нам показали Павло і Сила, коли у в'язниці були, вони співали, а в'язні їх слухали, а потім стався землетрус, і кайдани з них поспадали, і Бог їх врятував із тюрми, бо почув їхні молитви і їхній спів.
і ще ап. Павло нам пише: "Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!" Кол. 3:16




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45652
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2013, 19:50 

Востаннє редаговано Alim 21 жовтня 2013, 07:43 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
цей стиль (як багато інших, про які писала Підсніжник) є музикою духів зла.

Мабуть точніше буде сказати, що будь-який стиль музики може використовуватися духами зла у своїх цілях, але нам, християнам, до цього немає ніякого діла. Чи не так?
І взагалі у сучасному світі у кожному стилі музики існують пісні, що культивують зло і т.ін. Ви ж не станете стверджувати, що християнам не слід слухати християнську музику певного стилю тільки тому, що в ньому існуть світські пісні?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45653
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2013, 20:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Приклад такого співу нам показали Павло і Сила, коли у в'язниці були, вони співали, а в'язні їх слухали, а потім стався землетрус, і кайдани з них поспадали, і Бог їх врятував із тюрми, бо почув їхні молитви і їхній спів.
і ще ап. Павло нам пише: "Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!" Кол. 3:16

На жаль, не маю змоги послухати приклад співу Павла і Сили.
Чи могли б ви дати декілька посилань на музичні композиціі, які ви вважаєте духовними християнськими і які чинять на людину такий вплив, як вище ви описали?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45878
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 22:27 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Alim написав:
Ви ж не станете стверджувати, що християнам не слід слухати християнську музику певного стилю тільки тому, що в ньому існуть світські пісні?
Саме так,не слід таке слухати, бо хіба можна з чаші, яку використовують для отрути, зачерпнути джерельної води, щоб напитися? Остерігаймося злого у всякому вигляді (1 Сол 5, 22)




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45890
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2013, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Alim написав:
Ви ж не станете стверджувати, що християнам не слід слухати християнську музику певного стилю тільки тому, що в ньому існуть світські пісні?
Саме так,не слід таке слухати, бо хіба можна з чаші, яку використовують для отрути, зачерпнути джерельної води, щоб напитися? Остерігаймося злого у всякому вигляді (1 Сол 5, 22)

Assol, хіба Біблія забороняє слухати християнську музику? Мова йшла саме про таку. Вона не є злом, про яке говориться у 1 Сол 5,22.
Інакше виходить, що ви забороняєте християнам слухати музику взагалі, оскільки християнського стилю як такого не існує?!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45904
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 05:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Alim написав:
І взагалі у сучасному світі у кожному стилі музики існують пісні, що культивують зло і т.ін. Ви ж не станете стверджувати, що християнам не слід слухати християнську музику певного стилю тільки тому, що в ньому існуть світські пісні?
Справа не в словах, а власне в музиці. Слова можуть бути благими, але якщо їх покласти на рок-музику, то це те саме, що Біблію кинути в болото. Адже рок-музика не є гармонійною і викликає у людей роздратування.
Alim написав:
Інакше виходить, що ви забороняєте християнам слухати музику взагалі, оскільки християнського стилю як такого не існує?!
Ніхто нікому не забороняє слухати, просто буває така музика, що просто неприємно слухати і боляче, коли на таку музику ще й кладуть християнські слова.
Alim написав:
Чи могли б ви дати декілька посилань на музичні композиціі, які ви вважаєте духовними християнськими і які чинять на людину такий вплив, як вище ви описали?
Християнських пісень з приємною музикою є дуже багато, але у таких піснях музика не заглушує слова, а лише доповнює... музика може бути ледве чутною, гармонійною, такою, що допомагає сприймати Боже слово до серця та заохочує до хвали нашого Господа Бога.
Послухайте пісні на http://radiomv.com - вони ніколи не включають рок-музику чи такі пісні, що є неприйнятними для християн.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45916
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 19:20 

Востаннє редаговано Alim 29 грудня 2013, 19:31 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
... рок-музика не є гармонійною і викликає у людей роздратування.
У деяких людей акапельний спів викликає роздратування і вони, як і ви, на підставі власних уподобань, стверджують, що така "музика" не є гармонійною і приємною для слуху. Як на мене особистий музичний смак людини не є підставою для оголошення буд-якого стилю музики прийнятним або неприйнятним (маю на увазі лише християнські пісні).
Сонячник написав:
Ніхто нікому не забороняє слухати, просто буває така музика, що просто неприємно слухати і боляче, коли на таку музику ще й кладуть християнські слова.
Так, буває в наш час така музика, що неприємно слухати. Ситуація вирішується дуже просто: не подобається - не слухайте! :-) Але в кожного своє поняття приємного і неприємного. В даному випадку на пам'ять приходять слова Ісуса:"Не судіть і несудимі будете"!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45917
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
.
Послухайте пісні на http://radiomv.com.
Щиро дякую за посилання! Обов'язково послухаю. :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>