Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 травня 2024, 00:31




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1450
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Щойно завершилася лекція Брайна Неумана - професійний музикант, вокаліст, композитор та організатор багатьох рок-концертів в Африці та Європі, це справді людина, яка все життя своє віддала музичній індустрії. Сьогодні Брайн розповідав про походження музики та сучасних музичних стилів (їх більше 10 налічив - блюз, джас, рок, рокенрол, поп, реп, рев, транс та ін.), починаючи ще з часів виходу Ізраїльського народу з Єгипту:
Цитата:
17 І почув Ісус голос народу, як кричав він, та й сказав до Мойсея: Крик бою в таборі! 18 А той відказав: Це не крик сили переможців і не крик слабости переможених, я чую голос співу! 19 І сталося, коли він наблизився до табору, то побачив теля те та танці... І розпалився гнів Мойсеїв, і він кинув таблиці із рук своїх, та й розторощив їх під горою!... Вих.32:17-19

В основі сучасних музичних стилів лежить африканський обряд викликання духів Вуду (Voodoo). Африканські племена обожествляли барабан. Ритмічний бій барабанів супроводжувався до тих пір поки народ не входив у транс - тоді на них сходила сила, яка супроводжувалася сексуальним потягом. Окрім музики шамани вдихали дим деяких трав.
В США ритуальні обряди африканців спочатку були заборонені. Тому вони стали застосовуватися у вигляді нових музичних стилів. У Congo Square (США) вперше був дозволений блюз. Потім на основі шаманської музики виник джас. Потім рок, рокенрол, рев (що стимулювали сексуальну розпусту). Потім транс - музика, яка вводить людину у стан гіпнозу, а тоді слухачам можна вливати будь-які команди. Усі відомі творці сучасної музики стверджують, що ця музика має демонічне походження.
Брайн доводив, що будь-який музичний стиль, що оснований на джазі (а це і рок, і рев, і реп, і поп, і транс), має демонічний вплив на людину. Тобто на слухачів такої музики сходить сила (або іншими словами сходять духи), яка побуджує до сексуальної розпусти, до танців, до крику, до трансу.
Брайн покаявшись, залишив рок-індустрію. Тепер славить Бога за допомогою гітари. І сьогодні він заспівав пісню "Великий Бог" (англійською мовою) під звуки гітари!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1453
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
трохи охолону і завтра напишу... :)

тут ні в кого часом вигляд гітари не викликає потягу до сексуальної розпусти?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1454
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 00:01 

Востаннє редаговано Сонячник 29 жовтня 2006, 14:22 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Музика будь-якого стилю може бути "доброю" та "поганою"... Так само й проти попу чи джазу я б не став категорично висловлюватися що в такому стилі не може бути християнської музики... важливо те щоб ця музика була написана під натхненням Святого Духа...

О тут, Братику, з тобою не погоджусь! Якщо сама природа музики демонічна, то хіба може вона бути написана під Божим натхненням? Це те саме, як кажуть, що чорна магія то зле, а біла магія - добре!
Не повинно в церкві бути (а тим більше не гоже озвучувати християнські пісні) музикою в стилі року, попу, репу, тощо - ані чорним джазом, ані білим!
І взагалі, вважаю, що будь-яка музика з використанням барабанного ритму - не християнська.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1455
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 01:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ще одне питання до Lightchild (на попереднє він правда знову не відповів).
Поясни будь-ласка назву стилю МУЗИКИ (я на цьому наголошую, не слів а музики) - Death Metal. Можливо це теж моє упередження і я суджу просто по словах, можливо така музика може прославляти Христа, якщо слова замінити. (парадокс!!!)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1458
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 08:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо ми вже заговорили про стилі, то які тоді стилі вважати християнськими?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1459
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 09:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Тарасе поясни мені будь ласка, що значить знову? То ти все ж таки вважаєш шо тоді тобою було поставлене запитання? Я тобі ще раз повторю, я його там до твого передостанного посту не бачив і не бачу. Хіба що відредагуєш свої пости.
А відповім трохи згодом, вибач зараз часу небагато




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1461
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 10:14 

Востаннє редаговано Сонячник 27 травня 2006, 11:18 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Якщо ми вже заговорили про стилі, то які тоді стилі вважати християнськими?

Я думаю, що не зовсім коректно говорити про "християнські" стилі - є просто музика, яка приносить добрі почуття. Якщо далі роздумувати над темою, то гадаю, що добра музика принаймні не повинна створюватися демонськими інструментами як барабан,... тощо (що їх африканські племена використовують для викликання духів). Добра музика повинна бути гармонічною мелодією, котра спонукала до поклоніння Богу. Мені здається, що цілком достатньо для цього використовувати струнні інструменти, які саме використовував Давид.

Лайт, згоден з тобою, що асоціації у кожного виникають в міру його розбещеності. Але мова йде про факти: очевидно, що ці демонські стилі музики завжди використовувалися для спонукання до розпусти. І це так є: чому на дискотеках люди наче біснуються, коли чують таку музику? Це не є нове: це було ще тисячі років тому в африканських племенах. І тільки зараз завдяки телебаченню цей стиль поширився на весь світ, і зараз входить навіть у християнські церкви.

слово бубна - викреслив, бо переплутав з іншим :oops:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1472
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 18:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Гм, не знав що барабан це демонський інструмент :)
Я думав що ціль використання барабана зовсім інша, ніж та про яку ти говориш. Та й не обовязково щоб звук барабана якийсь потяг викликав. Якщо б це було так, то страшно подумати на кого б перетворилися солдати в армії :)
Звук ударника підкреслює, допомагає підтримувати ритм пісні, без якого небуває жодної пісні, хіба що транс медитація.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1481
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 00:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що всеж без барабана можна обійтися в пісні (маю на увазі, що для підтримання ритму не обовязково використовувати барабан).
Але я не вважаю барабан демонічним іструментом, а бубни використовував Давид для прославлення Бога, але я точно впевнений, що це були такі ударники, які зараз використовують всі рок-групи. Важливо як саме ми той інструмент використовуємо. Знову вертаюсь, важливе походження самої музики. Якщо рок має демонічне походження, то не має значення чи там використовується електро гітара, чи скрипка, сама музика від того не стане побожнішою.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1490
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 07:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Походження музики може бути також різним, головне не походження а сам вплив музики яка вона є. Рок також має християнське походження: він походить від прославлення в чорношкірих американських церквах (до речі нічого поганого в цьому немає).
Звичайно можна обійтись без барабана, але всеодно, роль ударника буде грати якийсь інший інструмент: чи то гітара, чи навіть піаніно. Роль ударних інструментів полягає в дотриманні ритму, а вже сам ритм визначає емоційне забарвлення пісні. Тобто, справа не в барабані а в його використанні. Ножом також можна зарізати людину, але це не означає що потрібно заборонити ножі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1497
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 10:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я правда не думаю, що походження року таке, як ти написав.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1499
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 11:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Рок також має християнське походження: він походить від прославлення в чорношкірих американських церквах
А якщо глибше копнути? Звідкіля рок проник у негретянські церкви?
А щодо ударних інструментів - я ні за, ні проти, бо в музиці я не розуміюся. Бо головне, я хотів звернути увагу на те, що деякі інструменти можуть мати демонське походження, яке просто не пасує на місці святому. І також можна погодитися з Братиком і Лайтом, що на першому місці треба дивитися, який вплив має музика на людину.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1528
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 16:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячник написав:
Якщо далі роздумувати над темою, то гадаю, що добра музика принаймні не повинна створюватися демонськими інструментами як барабан,... тощо (що їх африканські племена використовують для викликання духів).

Ага, а так як під час спіритичних сеансів люди часто сидять за столами, то пропоную всі столи з наших домівок повикидати :lol:
Сонячнику, мені здається, що ти трохи перегнув палицю з демонським походженням. Для мене це вже трохи смішно звучить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1550
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 05:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
А щодо ударних інструментів - я ні за, ні проти, бо в музиці я не розуміюся.


А ми тут, Соняшнику, саме і обговорюємо питання музики :D
Але спробую тобі зобразити музику як фізику. Отже, музика - це набір таких електро-магнітних коливань :wink: , які у вдалому поєднанні дають приємний емоційний вплив на психіку людини (через її слуховий апарат та мозок, звісно :)) . Музика формується з допомогою трьох ключових елементів: частота звуку, амплітуда звуку, та часовий порядок цих звуків. :idea: Найважливіше у музиці саме частота (ноти) та упорядкування (цих нотів) часом (сюди входить як тривалість нотів так і ритм). Отже, в пісні ритм має не менш важливе значення як і ноти.
Звичайно, не обовязково використовувати барабан для відчуття ритму, але воно обовязково має бути. Ударні ж інструменти допомагають нам дотримуватися цього ритму. Навіть у співі хору, ритм дотримується за допомогою взмахів палочки регента.
Так що справа тут не в інструментах а в самому витворі цих інструментів (рок можна і на скрипці зіграти).


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2802
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2006, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сижу читаю і неможу надивуватися. Барабан - диявольський інструмент? А тимпан? А яка різниця - той гепає і дає ритм і той гепає дає ритм!!! Подивіться в симфонію і побачте що тимпан використовувався славить Бога! Послухайте ВСІХ тих дядьків в галстуках зі своіми балалайчиними фонограмами - АБСОЛЮТНО КОЖНА з них використовуе барабани (тільки вони дешево імітовані нікому непотрібними синтезаторами - і я не бачу різниці між грішнотою барабанного звука який виходить з колонки і барабанного звука який виходить з барабана).

Музика без ритму? Що за нісенітниці! Без ритму буде не музика а мазня! Або зараз є така ню ейдж музика - там часом зовсім ритму нема. Якщо ви знаете про ню ейдж, то ви знаете шо то таке...Тобто музика без ритму ще більше сатанинска ніж музика З ритмом!

А рок музикант - та яке там научне дослідження він може провести? З якої то пори він став вченим?

Звідкіля рок проник в неґр. церкви? А він туди не проникав, він там ВИНИК!

Струнні інструменти які використовував Давид? НІХТО не знає як вони навіть правильно настроювалися, і в нас нотів немає яких Давид грав - нічого не вийде з гранням як Давид грав.

І взагалі - АВСОЛЮТНО ВСІ ІНСТРУМЕНТИ які ми маемо як християни також використовуются в світі для ДЕМОНСЬКИХ цілей. Отож - винайдемо нові, святі інструменти?

До чого я веду? Немае ні одного диявольского (або християнског0) інструмента. Все. А якщо немае ні одного диявольского (або християнского) інструмента - то таке поняття як диявольский стиль музики також не існує.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>