Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 25 квітня 2024, 19:22




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1370
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
вибач, але знову протиріччя між першою і другою частиною...
спробуй знайти його і зрозумієш про що я...
так само як слово більше збудовує, так само воно більше і руйнує
бо відбувається це на тому ж рівні... чи то є "гарне" слово, чи "погане"...

а попередній пост був у відповідь Сонячнику, я не казав що ти це говорив :).




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1373
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 01:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Можливо слово і більше руйнує ніж музика, але я маю на увазі, що поганий вплив музики важче зауважити, ніж дію єретичного слова. Це подібне до того, як диявола в образі ангела світла важче впізнати, ніж тоді, коли він ходить як лев рикаючий.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1374
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 01:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
ми ходимо по колу... я розумію що ти маєш на увазі...і на це і відповідаю з початку
тобі ж зається що я не розумію і ти знову повторюєш те саме, те саме, у чому протиріччя (з мого погляду).
:!:то я й кажу, слово ї є тим, вплив чого важче зауважити:!:
а щодо музики - там можливо більше упередженого ставлення до неї ніж її впливу... дивись мій перший пост...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1375
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 01:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я з тобою не згідний, що якщо я відфільтрував слово, то воно має вплив на мою підсвідомість (якщо я його відфільтрував грунтовно), тому що якщо я його відфільтрував, то я закрив своє серце від його впливу. Якщо не брати до уваги навіювання і 25-го кадру та тому подібних речей, то слово в більшості подається на свідомому рівні і приймається чи не приймається теж, що не скажеш про музику. Слово в першу чергу сприймається розумом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1376
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 01:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
lightchild написав
Цитата:
певна музика (напрям) ідентифікується нами як погана саме через змістове навантаження текстів мирської музики цього напряму,

Не завжди. Від того, що ми вдягнемо вовка в овечу шкіру він вівцею не стане.Я маю друга, який коли був в світі займався джазом, а коли покаявся то залишив його. Він підтверджує те, що джаз - музика демонічного походження (виключаючи джаз музику негрів-рабів).




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1377
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 02:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я тут подумав, може ми взагалі даремно обговорюєм, що має більш руйнівний вплив. Факт, що одне і друге має руйнівний вплив, а ми цього допустити не повинні! :)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1384
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 08:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ось тобі й вплив слова на підсвідомість :)
Я думаю, все ж таки, що в пісні головне - музика, бо слова ми слухаємо у віршах, проповідях, а в пісні в першу чергу ми підпадаємося під вплив музики. Від гарної християнської музики (без слів) серце людини топиться, я чув про випадки що люди навіть каялися слухаючи одну лиш музику. Я не хочу судити використання сучасної музики в християнських піснях, не всяка сучасна музика має диявольський вплив, але така музика не має тої могутньої сили, здатної топити серця і приводити людей до покаяння.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1386
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
дуже цікаво що є християнською музикою без слів...
поясни мені будь ласка
і що є диявольською музикою без слів?

повторюся: тут більше упередженого ставлення до музики аніж її впливу...
дійшли до того, що джаз є демонічною музикою, а от джаз негрів-рабів - то все нормально
принаймні я так зрозумів
і музика без слів, якщо ми знаємо, що вона християнами написана - то вона вже виходить християнська і топить серця, приводить до покаяння.. а така ж гарна музика, написана нехристиянами, цікаво як вона буде діяти
та не музика має вплив, а наше ставлення упереджене до неї
і з огляду на це якщо є у людини до певної музики таке упереджене ставлення то дійсно її слухати не варто, бо дійсно буде мати руйнівний вплив. а якщо немає, то в самій музиці нема впливу. вона не є тим вовком чи вівцею
а лиш отою шкірою, тим, у що зодягають слово, яке і є суттю. а ти, Тарасе, все з ніг на голову поставив




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1391
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 10:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Невже ти хочеш сказати, що музика не має жодного впливу? Про вплив музики на підсвідомість я напишу тоб конкретні факти: Одного разу одного фізика (забув і’мя), нобелівського лауреата, попросили сконтруювати інструмент, який граючи під час вистави, створив би відчуття середньовіччя. Він сконструював трубу, яка при грі не видавала звуків, але вона подіяла на слухачів так, що вони вийшли з вистави дуже пригніченими, з відчуттями, що вони побували в середньовіччі. Вони зовсім не мали ніякого упередження до музики, вони взагалі не чули ніяких слів, вони навіть не чули вукхами музики. Від чого ж тоді вплив. Цей відомий факт нам розповідали на уроці фізики ще в ліцеї.
А щодо джазу рабів-негрів, то це зовсім інший стиль ніж звичайний джаз.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1393
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 11:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
то тут фізика, і біологія і фізіологія
до чого тут музика. це вплив певних звуків та коливань.
такими коливаннями можна і вбити, це загальновідомо.
але ми по моєму говорили про музику. навіщо наводити крайні приклади, коли мова йшла в першу чергу я так розумію певні сучасні стилі прославління чи просто християнської музики.
можна включити у пісню такі речі, так вони будуть певним чином впливати, але...
це все одно що розмовляти про вплив певних фільмів, і як аргумент наводити можливий вплив 25-кадру, що може бути застосований. аргумент вірний і правильний, але не по темі




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1396
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Від гарної християнської музики (без слів) серце людини топиться, я чув про випадки що люди навіть каялися слухаючи одну лиш музику.

Згоден, через музику (а це механічне коливання повітря... потім гра по нервах наших молоточків у вусі... тоді мозок... а мозок відповідно торкається нашої душі) наше серце пристосовується до зручного сприйняття інформації. Буває музика, що ми її чуємо не лише вухами, а грудьми (вплив на серце в обхід мозку - жарт :) )!
lightchild написав:
...якщо ми знаємо, що вона християнами написана - то вона вже виходить християнська і топить серця, приводить до покаяння.. а така ж гарна музика, написана нехристиянами...

Ні, lightchild! Мова зовсім не йде про те хто писав музику! Буває, що й християни пишуть таку музику - що мороз по шкірі йде!

Я думаю, що музика є доброю, коли вона закликає до покаяння перед Богом, яка пронизує наше серце... і нам хочеться славити Бога!!!
А є музика від якої хочеться пригати і танцювати, а ще гірше - музика, яка озлоблює, чи навіть є еротична музика, чи музика ритмічна (під бій барабанів), яку використовували шамани, тощо.

Хіба можна не бачити різниці?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1397
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені дуже цікаво як ти розділюєш фізику і музику. Будь яка музика є фізичним явищем. Диявол знає закони природи краще за нас і впливає через них на душі людей. Так само як він знає потяг протилежних статей - це також фізіологічний процес, але саме цим він впливає на людей для того, щоб вони грішили. Таким самим механізмом він впливає і на людей через музику. Музика несе з собою теж інформацію, подібно до слова. Тому сама музика і без слова має вплив. З твого розуміння музики випливає, що якщо музика без слів, то вона ні не руйнує ні не будує. Практика показує, що це не так.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1398
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Музика несе з собою теж інформацію, подібно до слова. Тому сама музика і без слова має вплив. З твого розуміння музики випливає, що якщо музика без слів, то вона ні не руйнує ні не будує. Практика показує, що це не так.

З чого ти взяв, що з мого розуміння музика ні не руйнує, ні не будує?
Я якраз хотів підкреслити, що музика через наші вуха (хотя і не тільки, бо гучна музика нас аж підкидає), через нервову систему доходить до мозку. А мозок цю інформацію підсвідомо обробляє і у нас виникають певні думки.
Так само і слова мозок сприймає, але слова ще проходять додаткову обробку нашою свідомістю, а тоді вже мозок генерує відповідні думки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1400
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:23 

Востаннє редаговано lightchild 25 травня 2006, 12:26 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
то проблема не у фізіологічному потязі, правда?
а в тому, чи це диявол використовує чи це відбувається у коханні від Бога
добре, гарна нехристияньська музика (без слів) будує? чи може вона підвести людину до покаяння (наприклад, зіграна у церкві)?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1401
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Сонячнику, то він мені написав :)




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>