Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:36




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
16875
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2009, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Тарас написав:
Я хочу запитати думки тих, що слухають рок: Ви стверджуєте, що сама рок музика не впливає на дух і душу?

Впливає. АЛЕ...вплив цей не відрізняється від класики. Чи поп-музики.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
16880
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2009, 11:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
dead man walking написав:
Впливає. АЛЕ...вплив цей не відрізняється від класики. Чи поп-музики.


dead man walking :eek:

погоджуюсь) впливає, але не обов'язково негативно)))
будь-яка музика може як позитивні наслідки мати так і негативні)

наприклад більшість класики - написано людьми неурівноваженими психічно з величезними духовними проблемами...
композитори що писали всім відому класику переважно вели безладний спосіб життя, тут були і алкоголізм і позашлюбні стосунки і гомосексуалізм і відверте поклоніння сатані...

але чомусь цю музику слухають навіть найконсервативніші християни і також виховують на ній своїх дітей... :(

а ось на рок-музику чомусь наложили тавро... що не може рокер вести чисте і святе християнське життя лише тому, що він слухає та виконує музику де використовуються звуки що не є настільки "мелодійними" для середньостатистичного вуха...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
16927
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2009, 07:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Leri написав:
а ось на рок-музику чомусь наложили тавро...

Наложили бо не вкладається в голову шось нове. Все привикли по совєтскому. Але нічо, ше трошки, років с 50, і тоді я з вами будем тута захищати старомодний рок, а наші внуки будуть тут шось нове і ше покруче толкати...... :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
16939
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2009, 17:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це головний аргумент прихильників рок-музики: мовляв ви зі старого покоління, а ми продвинуті, нове покоління. Але ж рок-музика це не нове покоління. У мене таке враження що ми з вами обсуджуємо рок-музику у 70-80-ті роки, тобто роки мого дитинства, юності. Рок-музика давно вже не преорітет сучасної музики. Після рок-музики були і диско, і техно, і реп, і бозна що. Однак рок-музика залишається популярною в певних колах завдяки своїй порочності, агресивності, демонічності. І буде популярною вічно, поки існуватиме зло. Були спроби робити "християнську" музику і в стилях реп, і техно, і диско. Але получався якийсь незграбний, навіть бридкий, гібрид християнського тексту та світської музики. Навіть світська інтелігенція розбирається яка музика є пристойною, а яка ні. А наші християни розрізниит не можуть. :(




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
16952
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2009, 08:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Рок музика вже давно нічий не пріоритет. І я не казав шо то пріоритет. А просто класна музика. Так само і реп, чи шось друге.

А на рахунок інтелигенції, то так я згідний. Вони справді розбираються: де якесь нещасне невміле мурликання під нікому непотрібний самограй, а де класний музон, або який рок є насправді якісним. Так саме і розберуться в класиці. Я ще таких інтелигентів поки не зустрічав які не є відкриті для всіляких видів музики. Інтелигент поважає якісну музику в якому би вона стилі не була: джаз, блюз, рок чи Бетховена.

І ще інтелигент ніколи не буде говорити таких нелогічних речей як "рок музика демонічна". Чи "непристойна". Чи від рок музики квітка в горшку погано росте, чи ше шось там... В такі нісенітниці інтелигенти давно перестали вірити. А скоріше всього навіть і ніколи не починали вірити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
21969
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
dead man walking написав:
Рок музика вже давно нічий не пріоритет. І я не казав шо то пріоритет. А просто класна музика. Так само і реп, чи шось друге.

А на рахунок інтелигенції, то так я згідний. Вони справді розбираються: де якесь нещасне невміле мурликання під нікому непотрібний самограй, а де класний музон, або який рок є насправді якісним. Так саме і розберуться в класиці. Я ще таких інтелигентів поки не зустрічав які не є відкриті для всіляких видів музики. Інтелигент поважає якісну музику в якому би вона стилі не була: джаз, блюз, рок чи Бетховена.

І ще інтелигент ніколи не буде говорити таких нелогічних речей як "рок музика демонічна". Чи "непристойна". Чи від рок музики квітка в горшку погано росте, чи ше шось там... В такі нісенітниці інтелигенти давно перестали вірити. А скоріше всього навіть і ніколи не починали вірити.

думаю що ця музика віруючим непотрібна
Цитата написав:
Люди, які часто слухають рок, стають просто загіпнотизованими зомбі. Вони починають одягатися по новому, поводитися по новому, стають слабкими до алкоголю та наркотиків, стають взагалі слабовольними. Нерідко такі люди схильні до агресії, бунту, самогубств. Музика - це баланс душі. Втративши його, ці люди відчувають душевну порожнечу, дисбаланс, вони починають шукати вихід у чомусь іншому, заповняють цю порожнечу наркотиками, курінням, алкоголем, сексом, насиллям.
Слухаючи "християнський" рок, я бачу суміж глини з залізом, тобто то, що змішати не можна. Я бачу як натовп людей скаче в ритм рок музики, мов ті біснуваті, і не віриться що співає християнська група християнську пісню. По зовнішньому вигляді такий концерт нічим не відрізняється від світського рок концерту. Чи такою повинна бути християнська музика?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
22034
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 12:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
prostak написав:
думаю що ця музика віруючим непотрібна


віруючим взагалі ніщо крім Ісуса насправді не потрібне...
бо не може музика вирішити питання твого спасіння... будь-яка музика
(хоча маю одного інтернет-знайомого, що щиро вірить ніби слухаючи музику з використанням соло-гітар та барабанів можна втратити спасіння і навіть не помітити цього)

Апостол Павло пише - все тобі можна, але ніщо тобою не повинно володіти

якщо будь-яка музика (наголошую на слові будь-яка) починає займати у твоєму серці, у твоєму житті більше місця ніж Бог - кидай її

можна і хоровою музикою захопитися настільки, що поставити цей "творіння" вище за Творця (є сумні приклади... коли професійні музиканти (з класичною освітою) через можливість займатися хором - кидали церкву)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
22041
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 17:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну так хор, чи класична музика - це не аргумент, і зовсім не означає, що вона духовна.
Я не погоджуюся з твоїм інтернет-знайомим, що через слухання барабанів можна втратити спасіння. Я сам своєму племіннику на день народження подарував електронні ударники. І сам люблю грати на них. Це вже перегиб в іншу сторону забороняти ударники. Можна скрипкою грати світську музику, від якої негативний ефект буде не менший, ніж від соло-гітари з ударниками. Просто, коли у серці людини звучить музика від Духа Святого, то вона не буде просто слухати ту всю нечість світську.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
22468
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2010, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Бог створив людину і створив звук. У людину Бог заклав здатність творити, в тому числі й музику. Музика - це самовираження людської душі, в тому числі вираження свого ставлення до Бога, поклоніння Йому. Але для поклоніння Собі Всемогутній установив певні правила. Першим їх порушив Каїн, коли приніс таку жертву, котру Господь не прийняв, тому що бачив з яким серцем Каїн її приніс і докорив йому за це. Так само щодо так званої сучасної християнської музики. У більшості випадків сучасне християнське поклоніння далеке від біблійного поклоніння, тому що кероване власними уявленнями про те, що правильно, а що ні. Якщо музика заводить плоть і збуджує емоції (наприклад, "християнський рок"), при цьому не приводячи людське серце в трепет смирення та розкаяння перед Творцем, що є ознакою переживання Божої присутності, то навряд чи вона є християнською.
Найкращою музикою для Божого вуха - є музика посвяченого та благочестивого серця.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
22500
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 16:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, згоден. Ще одна якість Божого творіння - це краса. Буває слухаєш гарну християнську музику (навіть просто мелодію), і думаєш, яка гарна музика! Але коли слухаєш сучасну християнську музику, якою захоплюється невідроджена християнська молодь, то просто бридко слухати: краси у тій музиці немає.
Мені недавно один харизмат каже: ось подивися який класний кліп зробили у нашій церкві. Я дивлюся, а там група співає у лісі. Задля відео ефекту зробили колосальну роботу: притягнули усі інструменти в той ліс: барабани, навіть піаніну. Якщо виключити звук, то складається враження, що то якась світська рок група співає: гримаса у співака перекривлена, гітаристи згинаються і трясуть головами, ударник теж має ефектний вигляд, "достойний" до світського кліпа. Одним словом - суцільна копія світської рок групи. Музика теж ніякої краси не має. Ну це й було б дивно, якби музиканти з таким виглядом зіграли щось гарне. Питання, для чого усі оці світло-звуко ефекти кліпу, теж для прославлення Бога, чи можливо прославлення себе?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
23030
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Головною складовою сучасної музики, зокрема року, є використання ударних музичих інструментів для створення ритму. Коли її слухаєш, то мимоволі виникає питання: що ж вона виражає, який прояв Божого характеру і яку роботу робить у людських серцях? Ці голосні акорди, шумові ефекти, збуджуючі ритми у мене асоціюються хіба із гнівом Божим :(
У справжніх віруючих почуття повинні бути привчені звичкою розрізняти вплив такої музики на внутрішню людину. (Євр. 5:14)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
45564
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2013, 09:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Якщо дивитись по писанню, то стрибання і танці завжди були виявом емоцій, але ніколи не були служінням для Бога, чи служінням прославлення. Взагал тему прославлення пропоную обговорити в іншій темі.

Як же тоді розуміти псалом 150:4 "Хваліте Його на бубні та танцем..."
Що мається на увазі під словом "танцем"? Поясніть будь-ласка хто знає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45565
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2013, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Головною складовою сучасної музики, зокрема року, є використання ударних музичих інструментів для створення ритму. Коли її слухаєш, то мимоволі виникає питання: що ж вона виражає, який прояв Божого характеру і яку роботу робить у людських серцях? Ці голосні акорди, шумові ефекти, збуджуючі ритми у мене асоціюються хіба із гнівом Божим :(
У справжніх віруючих почуття повинні бути привчені звичкою розрізняти вплив такої музики на внутрішню людину. (Євр. 5:14)

Вона виражає прояв Божої сили і всемогутності. Християнська музика в стилі "рок" у комплексі із змістовними текстами робить величезну роботу в людських серцях, підбадьорює, заохочує не сидіти на місці, а змінювати життя відповідно до Божої волі. Хочеться прославляти Його не лише подумки чи словесно, я діями! Ці "голосні акорди, шумові ефекти, збуджуючі ритми" змушують не занепадати духом і нагадують, що все в руках Творця"! Щиро вдячна Богу за те, що дав змогу людям насолоджуватись багатьма прекрасними творами мистецтва, такими як християнська рок-музика зокрема!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
45567
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2013, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Як же тоді розуміти псалом 150:4 "Хваліте Його на бубні та танцем..."
Що мається на увазі під словом "танцем"? Поясніть будь-ласка хто знає.

Треба розуміти, що культура, звичаї і традиції інші в народів Ближнього Сходу, ніж в слов'ян. Та й часовий проміжок дуже великий. В одному випадку це є норма, в іншому ні. Далі, як і Тарас пише, що це було тільки виявом емоцій, напр. перемога у війні. Але ніколи це не зустрічалося в храмі Божому.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45568
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2013, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Вона виражає прояв Божої сили і всемогутності.

в чому саме ви побачили прояв Божої сили? в гучності ударів?
Alim написав:
Християнська музика в стилі "рок" у комплексі із змістовними текстами робить величезну роботу в людських серцях,

тільки Дух Святий може робити роботу у серцях людей, приводячи їх до покаяння
Alim написав:
підбадьорює, заохочує не сидіти на місці, а змінювати життя відповідно до Божої волі. Хочеться прославляти Його не лише подумки чи словесно, я діями!

а чи це не емоційні прояви, які через деякий час потухають, і ще до більшого розчарування і подавлення приводять?
Alim написав:
Ці "голосні акорди, шумові ефекти, збуджуючі ритми" змушують не занепадати духом і нагадують, що все в руках Творця"!

Ісус казав, щоб ми завжди молились і не занепадали духом. щира молитва, ось засіб від цього.
Зрозумійте, не буває християнського "року"! Християнство і "рок" - поняття несумісні.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>