Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:33




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Особливості Вашого віросповідання...
11
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2006, 20:57 

Востаннє редаговано jerelo 02 травня 2006, 10:56 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Очевидно, наші форумчани є представниками різноманітних конфесій, вірувань, і по-різному розуміють Слово Боже. Водночас сподіваємося, що у всіх є одна мета, усі вірять в Єдиного Бога і намагаються йому служити.

Отже, хотілося б тут почути, чому саме ту чи іншу конфесію ви вважаєте правдивішою чи більш правильнішою?...

конфесія (від лат. confessio) - саме віросповідання, або релігійний напрям.
А краще напишіть про особливості вашого віросповідання.

Примітка: Назва теми змінена 2 травня 2006р.(раніше була: Яка християнська конфесія правдивіша?)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
17
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Я належу до п'ятидесятницької церкви. Але на підставі того, що написано Єфес. 4:4-6, мені не хочеться стверджувати, що саме ця конфесія - правдивіша. І мені здається, якщо людина вірить у Бога, шукає Його лиця, якщо живе або хоча б намагається жити праведним життям, якщо "уважає на самого себе та на науку"(1 Тим. 4:16) і приймає те, що пропонує Бог, а не диявол - то належність до тієї чи іншої конфесії не завадить їй досягти Царства Божого. І мені здається, що для Бога немає ні баптистів, ні п'ятидесятників, ні харизматів тощо, для Нього існують тільки Його діти...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
19
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Winslet написав:
для Бога немає ні баптистів, ні п'ятидесятників, ні харизматів тощо, для Нього існують тільки Його діти...

:lol: вірно!

Люди придумали назви, а назви ані не приближають до Бога, ані не віддаляють.
Очевидно, що не тільки конфесії відрізняються за поглядами одна від іншої, але й кожен християнин має своє розуміння Божого Слова.
Але Христос благав Свого Отця, "щоб одно були в Нас і вони, - щоб увірував світ...", "щоб були досконалі в одно" (Ів.17:21,23)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
22
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Я ходжу до харизматичної церкви, бо вона є моєю церквою. Мене саме до неї привів Господь (для мене в цьому ніяких сумнівів, і слава Йому за це!), і саме тут Він хоче мене бачити. Так само кожного з нас Бог поставив на певне місце у певній церкві (деномінації). І найголовніше - завжди чути Його волю щодо нас і прямувати за нею.

Погано не те, що у нас багато часто зовсім різних деномінацій, конфесій з різними поглядами, доктринами, обрядами тощо, а ці постійні звинувачення щодо правильності/неправильності інших, свари, суперечки, розбрат, оце є безсумнівним гріхом... (Це чесно кажучи це так вже втомило :roll: ) Важливо, щоб кожен сам йшов тільки за Христом, а коли починаєш шукати неправду і недоліки в інших, не бачиш їх у собі і відходиш сам.

Давайте усі разом докладемо усіх зусиль, щоб на цьому форумі такого не було! :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
29
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Цитата:
Важливо, щоб кожен сам йшов тільки за Христом...
Давайте усі разом докладемо усіх зусиль

Давайте! :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
42
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2006, 19:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Дуже приємно спілкуватися з мирними людьми. Бо, чесно кажучи, вже набридли ці війни між християнами, суперечки, в кого краще вчення.
Давайти просто йти за Христом, шукати Його шляхів не як мудреці великі, а як діти.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
70
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2006, 11:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
taj написав:
Давайти просто йти за Христом, шукати Його шляхів не як мудреці великі, а як діти.

Справді... Адже усі суперчки між християнами виникають саме тоді, коли ми вважаємо, що ми чимось кращі, що щось більше знаємо за інших. Але коли ми зможемо умалитися, відкинувши усілякі наші переконання, то тоді нас об'єднає любов Ісуса Христа...

Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне! (Матв.18:3)

Хотілося б, щоб цей форум християн різних конфесій не роз'єднував, а об'єднував довкола Ісуса Христа та Слова Божого - Джерела живої води!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
81
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2006, 17:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Я думаю, що тільки Бог знає, хто правий, а хто помиляється! Я добре ставлюся до всіх конфесій...головне, щоб людина мала живі відносини з Богом, а не просто відвідувала якусь церкву :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
219
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2006, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Смиренний християнин не буде нікого осуждати, але завжди направить того, хто шукає істину, у тому напрямку, де ЇЇ можна знайти.

А Істина вічна - це Ісус Христос!!! Тому не можна, як то кажуть у світі, затягнути когось у секту, бо кожен сам, особисто повинен знайти Бога, побудувати із Ним живі стосунки.

Нехай кожного з нас благословить на цьому шляху Господь!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
268
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2006, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Амінь.

Тему можна вважати закритою? :-)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
278
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2006, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Або закрити, або дати нову назву, наприклад: "Особливості християнських конфесій"... :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Особливості Вашого віросповідання...
11063
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 13:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 вересня 2007, 15:59
Написано: 9
Звідки: Київ
Хочу процитувати:
(на жаль, українського перекладу ще немає)

С того самого момента, как я стал христианином, я всегда считал, что лучшая и, возможно, единственная услуга, какую я мог бы оказать моим неверующим ближним, - это объяснить и защитить веру, которая была общей и единой почти для всех христиан на протяжении всех времен.
...вопросы, которые разделяют христиан (на различные деноминации), часто касаются отдельных проблем высокой теологии или даже истории церкви, и эти вопросы следует оставить на рассмотрение специалистов, профессионалов.
.... думаю, мы должны признать, что дискуссии по этим спорным вопросам едва ли способны привлечь в христианскую семью человека со стороны. Обсуждая их, мы скорее отпугиваем его от христианского сообщества, чем привлекаем к себе.
Наши расхождения во взглядах следует обсуждать лишь в присутствии тех, кто уже пришел к вере в то, что есть один Бог и что Иисус Христос - Его единственный Сын.
Наконец, гораздо больше талантливых авторов было вовлечено в обсуждение этих спорных вопросов, чем в защиту сущности христианства, или "просто" христианства....

Клайв Льюис. Просто Христианство
http://www.lib.ru/LEWISCL/mere.txt


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11244
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2007, 17:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 серпня 2007, 15:48
Написано: 2
Одному проповіднику приснився сон.Підходить він до воріт раю і постукав,виходить ангел і питає він ангела,баптисти,харизмати,п'ятидесятники,православні,тут є?ні немає відповідає ангел.Іде він до воріт аду і стукає,виходить служитель того місця,а він його питає,баптисти,харизмати,п'тидесятники,православні тут є?Є.Вертається він доворіт раю і питає то хто ж тут є?Він відповідає,обмитії кров'ю Христа.Спасає не конфесія.Глубоко помиляються хто надіється на назву,адже написано,що ніхто не побачить Бога без святості.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12404
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Отто Ти сказав суперово :D . Бо людина може лише називатися членом якоїсь церкви, а жити в супереч усього. Найголовніше, це щоб обрана тобою конфесія не суперечила голосові твого серця і совісті. Ніколи не слід куплятися на гарно процитовані рядки, "на білі сорочки і костюми". Слід шукати перш за все Бога Істинну, яка є лише одна. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13579
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 20:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 березня 2009, 12:12
Написано: 126
Я не відвідую жодної церкви, але коли є можливість то іду до будь-якої,


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>