Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:52




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
42582
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
dead man walking написав:
Michail написав:
Є одне правило, сімя має попасти в жінку.

Вибачте, але на мій погляд, це вже ви добавляєте до Біблії, що являється гріхом, якщо я не помиляюсь.

Це не я добавляю, таке розуміння прийнято в Церкві. І я написав, що є таке правило (а не казав, що це в Біблії написано, чи що його туди треба дописати). Воно нічим не суперечить написаному в Біблії.
Дор речі прочитайте історію з Онаном. Якби він не викидував сімя назовні, або просто б признався, що не хоче продовжити рід брата, йому б нічого не було. Він просто поступив нечесно, і з жінкою брата лягти і дітей від неї взагалі не мати.

І ще, до речі, зауважте: коли в Біблії описується блуд - пишеться слово "лягли"; коли описується безгрішний процес, пишеться словосполучення "пізнав жінку"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
42970
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2013, 19:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Шановні чого це ВИ змішали все до купи,Онан та прочее це старий заповіт (много-жонство) а новий заповіт це моногамія,це дуже різні речі.По друге,тоді люди ходили закуті,з ніг до голови,чи не так?(який тут соблазн)?..А в наші часи.? мужчини ходять в одних шортах (думають що в жінок очей та похоті нема).А жінки вообще полу_ голі!!.Тільки імпотент може бути равнодушний.Бог создав людину,і дав якісь мабуть чувства,чи не так.? прочитайте песні_песней уважно!.ПО третє,Павло_як учив...? досить багато є написано.! У кожної людини різні емоції,різні чувства (чому наприклад є одна дівчина і три хлопці..а подобається тільки одному з них,чи може я не прав?.)Так що це велика тайна,і І всіх під один гребінець...?не можна.У кожного різна судьба,дана Богом,У мене був знайомий,дуже любив свою жінку,вона заболіла по жіночому,Цікаво як би кожен із вас поступив....А це моє,моя жінка,важить 120кг як можно заниматися сексом?..я її люблю і ціню за добрий характер та чесну душу? І таких історій безліч.Як тут бути?щасливо


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
43025
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Звичайно є різні ситуації. Але не можемо сказати на гріх, що то не є гріхом. І не можна робити гріх, кажучи, що то не гріх і не шкодуючи потім, що таке зробив.
Це найперше треба памятати.

Будь ласка, сформуйте своє питання чіткіше, бо я, наприклад, не розумію, що Ви хочете запитати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
43055
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 12:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
у мене скоріш не питання,я просто думаю,як тим віруючим бути,які по 1-2-5 років змушені працювати за кордоном,цікаво які уних інстинкти.ІМ_ мабуть,крім мастурбації, треба іще дописати один гріх,вони не люблять свое государство,своїх правителів,А "Вони дані людям на добро"..як думаете, чи виконуеться ця біблійна постанова.? (бо ті нічого не роблять для того,щоб людина жила і працювала в своїй країні. А ви прекрасно знете чим вони занімаються. .А ті люди які мастурбірують по чужим країнам, пересилають гроші у свою країну,яку дійсно люблять.ІЩЕ одне,я думаю,що наводити приклад на таких людях як (давид,..встал под вечер с постели...............? вночі мабуть на зміні був..,( прочитайте вдумчиво) не стоїть .Маючи на кожен день десятки свіжих жінок а ще позаритися на другу,жорстоко та лицемірно вбивши преданного,йому чоловіка...І цей чоловік між іншим, ( давид) буде в царстві).Я нікому не нав"язую своїх думок,але думаю що... людині треба мабуть условія якісь создати,а потім чогось вимагати.Мабуть зате стільки розвелось,усяких сект та атеїстів,що прості люди шукають хоч трохи якогось тепла,та порозуміння,в той же час люблячи Бога.А ТО одному даеться дуже багато, та ще і місце в царстві,а другий важко живе,нічого не мае,то ще від нього і вимагають стільки що і в голові не вкладаеться. Якась дурня получається. А може в наш час треба просто жити і вірити в те що Христос помер за нас,і в знак благодарності робити ближньому добро.І надіятися на спасіння на те що Бог помилуе.ДІЛО в тім що якщо вірити писанію,то там уже давно,записані імена,чи не так.? дякую що терпіли..щасти вам. :? :(


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
43070
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2013, 01:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Гріх,в тому числі сексуальний, зажди починається з слова "Якщо". НЕМАЄ жодної причини для гріха, і гірше гріха може бути лише його прикривання, оправдання, замість визнання гріха, наводячи всілякі причини. Майже усі ці причини коренем мають себелюбство, жаль до себе замість самозречення, стримання, терпіння, мужності. Якщо цих плодів нема, тоді прийде гріх - забезпечення потреб недозоленим Богом шляхом. А треба довіритись Богові, що Він МАЄ для довіряючого Йому Свій вихід і знає як допомогти тому, хто атакується спокусою. Зрештою інструкції для людського тіла Він дав ради нашого добра.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
43108
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2013, 22:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Підсніжник написав:
Гріх,в тому числі сексуальний, зажди починається з слова "Якщо". НЕМАЄ жодної причини для гріха, і гірше гріха може бути лише його прикривання, оправдання, замість визнання гріха, наводячи всілякі причини. Майже усі ці причини коренем мають себелюбство, жаль до себе замість самозречення, стримання, терпіння, мужності. Якщо цих плодів нема, тоді прийде гріх - забезпечення потреб недозоленим Богом шляхом. А треба довіритись Богові, що Він МАЄ для довіряючого Йому Свій вихід і знає як допомогти тому, хто атакується спокусою. Зрештою інструкції для людського тіла Він дав ради нашого добра.

Сказано гарно,нічого сказати,і я за те,..Але життя прожити_не поле перейти._Я уважаю тих у кого така віра амінь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
43768
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2013, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
сенька написав:
Підсніжник написав:
Гріх,в тому числі сексуальний, зажди починається з слова "Якщо". НЕМАЄ жодної причини для гріха, і гірше гріха може бути лише його прикривання, оправдання, замість визнання гріха, наводячи всілякі причини. Майже усі ці причини коренем мають себелюбство, жаль до себе замість самозречення, стримання, терпіння, мужності. Якщо цих плодів нема, тоді прийде гріх - забезпечення потреб недозоленим Богом шляхом. А треба довіритись Богові, що Він МАЄ для довіряючого Йому Свій вихід і знає як допомогти тому, хто атакується спокусою. Зрештою інструкції для людського тіла Він дав ради нашого добра.

Сказано гарно,нічого сказати,і я за те,..Але життя прожити_не поле перейти._Я уважаю тих у кого така віра амінь.


"Мабуть зате стільки розвелось,усяких сект та атеїстів,"

Оця тема у всіх християн має приблизно однакове розуміння. Вона не є противоречивою між конфесіями чи навіть сектами. Людина відчуває нечистоту глибиною душі. І не думайте, що всі тут чи де інде чисті від цього. Просто одні визнають що грішать і важко їм це переборювати, а інші не визнають, або ще гірше - стараються оправдати це.
Згрішив, покайся і старайся більше не грішити... Не втримався, покайся глибше і так, допоки не очистишся від гріха. Бог пробачає і більше разів, ніж "сім раз по сімдесят", адже сам Він і заповів нам наших винуватців так пробачати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48096
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2016, 01:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Слава Богу, що ця тема українською мовою бо вважаю її надзвичайно актуальною у нас. Обговорення не вивчив, Ви підбили підсумки форуму - заглиблення в те чи є мастурбація гріхом чи як її позбутись?

Стосовно теми гріха - запрошую на курс "Чистота сексуального життя" в Інституті ББН, там окремо цілий урок по темі, питань про хибність мастурбації не залишиться.

А ось теми як позбутись проблеми я ще не знайшов.

Звільнитись від гріха це сила віри - Євангелії, не заперечую, що завтра Ви можете відчути себе вільним.

А ось очиститись від гріха не так то просто.

Мастурбація як часто буває йде з дитинства або відпрацьовується по життю, і як вважаю може йти за спадковістю, і особливо важкий випадок якщо захворювання. Якщо Ви дійсно звільнились від гріха і стала мета бути чистим то відчуєте проблему.
Молитва допомагає і все ж без проведення Бога і певних рішень як то і лікування, самим постом не розрадиш.

Біблія визначає стан чистоти людини ще в книгах Мойсея, можна дізнатись яким має бути здорова природа чоловіка чи жінки. В основному це дні очищення як то полюції але полюції це ознаки сексуального здоровя і без здоровя... самі знаєте у що обертається проблема тобто мінімум шлюб але при цьому люди приховують мотивацію шлюбу а то й захворювання тобто люди сходяться нечистими в іншому випадку врачують себе мастурбацією, а то і вільним сексом.

Тому ця тема мені актуальна, і навіть мені самому бо борюсь зі спадковістю, слава Богу за успіхи, перш за все потрібна мета і Божий мир, без цього лікаря не знайти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48111
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2016, 10:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Це долається силою Бога. Хто прагне звільнитись - буде вільним. Одні падають на коліна і шукають Господньої допомоги день і ніч. Оплакують свою провину. Інші, здається, з меншим запалом, нетривалою молитвою просять те саме. Серед перших і других є ті хто досягає чистоти відразу, є ті хто з часом і то прикладаючи зусиль, є ті хто так і не може вибратись з тенет. Власне, мастурбація це наслідок певних причин: від нестачі знання до подружніх вхилянь. Не даремно апостол говорить: "Не вхиляйтесь одне від одного, хіба-що дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням." (1Кор.7:5) Як до шлюбу, так і в ньому "кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм." (Матв.5:28) Адже "пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть" (Як.1:14,15). Бо доходить до крайніх проявів фізичного блуду та збочень, що "соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно!" (Еф.5:12) Саме протистояння чи боротьба проти мастурбації часто дають малі результати в затяжному процесі. Так само, як хопту (бур'ян) чи будяки викошувати, аж поки не витягти корінь, воно буде рости. Так і тут, важливо усунути причину. "Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги." (Матей 15:19) "Отож, умертвіть ваші земні члени: розпусту, нечистість, пристрасть" (Кол.3:5), "але зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!(Рим.13:14)
Як позбутись гіркого кореня гріха? "За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! (Пс.26:8)" "Безперестанку моліться! (1Сол.5:17)" Такі, здавалось б, прості речі - шукання Божого лиця (присутності Божої) в молитві очистять серце від нечистих думок, і вже не буде місця гріху.
"Люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю (в усьому більше)!
І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм." (Повт.6:5,6)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48112
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2016, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Багато років тому, в час коли присвячував життя Богу, в мене була сильна спокуса на блуд. Мене буквально розривало так тягнуло. Усі думки до одного - до гріха. Аж знесилило. Тоді я сказав в голос: гаразд, сатано, йдемо славити Бога. Став на коліна і почав благословляти і хвалити Творця неба і землі. Буквально з першими словами відійшло, аж якось фізично відчувалось ніби тяжка хвиля сходить з тіла.
"Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні!" (Як.4:7,8)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48113
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2016, 17:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Nurono написав:
Тоді я сказав в голос: гаразд, сатано, йдемо славити Бога. Став на коліна і почав благословляти і хвалити Творця неба і землі. Буквально з першими словами відійшло, аж якось фізично відчувалось ніби тяжка хвиля сходить з тіла.
Чудова історія але ж тема застаріла, і пора підводити підсумки чи допомогли учасники Марині, і як кожен з нас славить Бога своїми членами або точніше як Господь прославляється у наших членах.

Тим не менш підкреслю деталі:

Так Ви позбулись саме залежності від гріха це перші кроки за Євангелією.

Між тим в старому заповіті є описи про часи очищення і оцінити про свій стан як то омити своє тіло та змінити одяг і постіль і сказано "ти чистий" також Біблія не радить вдягати чоловічий одяг, також Біблія оцінює здоров'я статевої системи за ознаками полюції.

Сучасна косметика(гігієна) та оголювання геніталій, може відпрацювати мастурбацію через запальні процеси, що є основною причиною проблем, сучасний гібридний одяг, і навіть транспорт укачує і натирає, що відпрацьовує мастурбацію.

Ось Ви описали ознаки похітливості, очевидно сучасна медицина визнає Вас адекватним але сучасна медицина різнить не адекватні збудження: відомо, що нетримання сечі буває при хвилюванні, сміху і т. п. а мало хто скаже, що те саме виникає в статевій системі... передчасні денні полюції, і ці хронічні недуги теж відпрацьовують мастурбацію або запальні процеси це відноситься до неадекватної збудженості. Одна з причин ослаблення мязів тазу через малу рухомість та збої нервової системи. Біблія говорить, що людина нечиста при надмірних полюціях і коли вони затримуються.

Як бачимо людина може зовсім не мислити про пожадливість і страждати з побічних причин... Потрібні богобоязні лікарі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48114
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2016, 21:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Слава Богу написав:
... але полюції це ознаки сексуального здоровя і без здоровя..

з чого ви взяли, що полюції це ознаки здоров'я? питання: чи у всіх юнаків є це? бо якщо це ознака здоров'я, то це у всіх має бути (ну хто здоровий).

Слава Богу написав:
також Біблія оцінює здоров'я статевої системи за ознаками полюції.

де таке написано? написано, що в кого таке, той нечистий.
уточню, що я виключно за юнаків пишу, бо зрозуміло, що в жінок звичайне жіноче - це ознака, що жінка здібна виношувати дитинку і народжувати.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48115
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2016, 22:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Ні, друже - у жінок менструація і навіть є полюція... у всіх чоловіків є полюція юнацька і зріла. Під час сну це ідеальний варіант і вздовж дня це допустимий варіант але як писав вище денна полюція є причиною збудження як адекватного з погляду світської медицини так неадекватної(всілякі захворювання у тому числі і простати)

В книзі Мойсея є розділи по темі чистоти і нечистоти у тому числі виявлення прокази тощо, також дні очищення у тому числі чоловіків і жінок.

2 Промовляйте до Ізраїлевих синів і скажіть їм: Кожен чоловік, коли з його тіла тектиме теча його, нечистий він.
3 А це буде про нечистість його в течі його: коли тіло його випускає течу свою, або коли в тілі його задержалась теча його, воно нечистість його.
(Лев.15:2,3)

Однак тут точніше

16 А чоловік, коли вийде з нього насіння парування, то обмиє в воді все тіло своє, і буде нечистий аж до вечора.
17 А всяка одежа й всяка шкура, що на ній буде насіння парування, то вона буде випрана в воді, і буде нечиста аж до вечора.
(Лев.15:16,17)

Чи не про полюцію це?

У чоловіка дорослого понад 35 років це відбувається раз на місяць.

Якщо хтось точно розуміє першу цитату то виправте мене але там йдеться про "затримку течі" тобто і це ознака нечистоти.

Отже дні очищення є показом здоров'я.

А те, що слова виглядають суворими то мені вказує одне: кроки чоловіка і жінки ніколи не повинні мотивуватись на інтимному рівні таку мотивацію Біблія визнає нечистою.

Тому можна не турбуватись про сексуальне здоров'я не тестувати себе мастурбаціями не тестувати дошлюбними вечірками, а розуміти себе по дням очищення.

Однак ці дні у багатьох людей проходять дуже важко або люди у стані нечистоти постійно(течуть) і вирішують по своєму...

Мене цікавить як бути чистим по Біблії :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48116
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2016, 08:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Слава Богу написав:
Ні, друже - у жінок менструація і навіть є полюція... у всіх чоловіків є полюція юнацька і зріла... Отже дні очищення є показом здоров'я.

я не лікар, але вважаю, що не у всіх чоловіків є це.
я думаю, що у 15 голові книги Левит описується три стани у чоловіків:
1. А це буде про нечистість його в течі його: коли тіло його випускає течу свою, або коли в тілі його задержалась теча його, воно нечистість його.(3 вірш; і по 15 включно);
2. А чоловік, коли вийде з нього насіння парування, то обмиє в воді все тіло своє, і буде нечистий аж до вечора.(16 вірш);
3. І жінка, що чоловік лежатиме з нею на парування, то обмиються вони в воді, і будуть нечисті аж до вечора.
(18 вірш);
я не знаю, що з цих трьох відноситься до полюцій, але видно, що в другому і третьому випадку, такий чоловік буде нечистим до вечора. а ось в першому випадку він повинен був очиститись, як я розумію, оздоровитися, а потім відрахувати 7 днів, аж потім буде чистим: А когда имеющий истечение освободится от истечения своего, тогда должен он отсчитать себе семь дней для очищения своего и вымыть одежды свои, и омыть тело свое живою водою, и будет чист;(13 вірш).
тому я так і не можу зрозуміти ваші слова, що як це може бути ознакою здоров'я?.. в 22 розділі, написано, що із священників, хто є течивий, не повинен наближатися до святощів.
або коли Йоав вбив підступно Авнера, то Давид каже, щоб не переставав в домі Йоава течивий.. (2 Цар.3:29). це ж слова не про бажання здоров'я..
і якщо таке у чоловіків пару раз в місяць стається, то тепер подумайте, якби у всіх чоловіків це було, то як такі могли ставати перед Боже лице і служити у храмі? вони, як не один, то інший були б нечистими.
я так міркую. може і помиляюся.

Слава Богу написав:
Мене цікавить як бути чистим по Біблії :)

о, це дуже важливо. про це Слово Боже багато вчить. найперше, як і навчав Ісус Христос, це чистота внутрішня, чистота серця, чистота сумління і розуму; це чистота від гріха. а коли буде внутрішність чиста, то й зовнішність буде чиста, що є теж важливим.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
48117
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2016, 12:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Так ось пояснюю на прикладі: ти не можеш знати, що таке полюція якщо займаєшся мастурбацією або знаходишся в шлюбі.

Вважається, що полюція належить лише підліткам та тим у кого чиряки та прищі, але це спростовує навіть світська медицина(яка лише пропагує секс).

Приміром чоловік ухилився від облудних дій або померла жінка, якщо статева система здорова то через певний час тривалого стримання, у нього відновиться полюція точнісінько така як у юнаків. Саме відновлення цього циклу і є ознакою здоровя.

Але якщо цикл не відновлюється то починається нескінченна течивість з запаленнями.

Не можу стверджувати, що перший вірш саме до випадку ціломудренних людей, а наступні вірші до подружніх пар але у мене давно склалось це враження, і поки змінювати не стану.

Оця фраза "освободится" вказує про успішне завершення циклу, що є ознакою здоровя. Наприклад у жінок є менструація ті які страждають на болі, а таких вважається 1 з 10 жінок, розуміють, що таке "освободиться" Тільки здоровий організм успішно і легко завершує цикли.

Тепер можна повернутись до питання Марини, уважно вчитатись в текст... і нехай правда Бога відкриється :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>