Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:46




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20798
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras написав:
Якщо можна, будь-ласка, напишіть тут які з протестантських церков не визнають дару інших мов (в розумінні п"ятидесятників), а які визнають.
Не визнають ті, котрі не отримали цей дар і мало що знають про духовне хрещення: в основному це баптисти. Зокрема, саме баптисти тим і відрізняються від п'ятидесятників, що не визнають дар інших мов ознакою духовного хрещення.
taras написав:
Справа в тому, що я недавно почав ходити до п"ятидесятницької церкви і мені все дуже подобається окрім лише факту, що я в глибині душі не можу зрозуміти їх тлумачення дару інших мов.

Не зрозуміло, що саме Ви маєте на увазі "їх тлумачення". Можете пояснити?
taras написав:
Крім того я не знаю, як самі віруючі цієї церкви відносяться до тих, хто не розділяє їх поглядів в цьому питанні, розумію, що "лаяти" мене ніхто не буде, але ж хочеться розділяти всі основні погляди церкви.
Я сам знаю таких "п'ятидесятників", які ходять на зібрання до п'ятидесятників, але не хочуть просити духовного хрещення, бо розуміють так як баптисти... Однак, їм нічого не заважає бути членом п'ятидесятницької церкви. Справа в тому, що духовне хрещення з ознакою інших мов дається Самим Господом і лише тим, хто цього буде прагнути, хто цього захоче, ну і попросить про це в молитві в Бога. Господь нікого не заставляє, це добровільна справа, а тому й Вас ніхто з віруючих не буде до цього змушувати.
taras написав:
...але ж хочеться розділяти всі основні погляди церкви.
Тобто, чи варто мені і надалі ходити на зібрання чи варто пошукати собі іншу церкву (водного хрещення тут я ще не приймав).
Це не правильна позиція. У будь-якому випадку Ви не зобов'язані розділяти усі погляди якої б то не було церкви. Завжди потрібно шукати Господа, допевнятися, що є Йому до вподоби. Кожен повинен сам особисто пізнавати Господа, незалежно від того, до якої церкви ходить.
У будь-якому випадку керуйтеся Словом Божим. А найкраще, помоліться Богу, і попросіть, щоб Він відкрив особисто вам Свою волю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20799
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 17:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2016, 18:52
Написано: 12
Сонячник написав:
Не зрозуміло, що саме Ви маєте на увазі "їх тлумачення". Можете пояснити?

Маю на увазі тлумачення дарів Святого Духа, що мають зовнішній прояв у вигляді молитви незрозумілими нікому повтореннями іншомовних слів або окремих звуків. При цьому стан, в якому перебуває людина дуже нагадує транс чи зміну стану свідомості. А я за ясний розум людей в церкві. Спочатку мене це трохи лякало, але з часом я отримав відповіді на мої питання. Та повірити в істинність таких явищ чомусь не можу.

Сонячник написав:
А найкраще, помоліться Богу, і попросіть, щоб Він відкрив особисто вам Свою волю.

Дякую Вам за увагу та поради, мабуть, так і робитиму.
Нехай вам Бог допомагає.
P.S. Істинно написано, що зі збільшенням обізнаності збільшується і біль і сумнів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20800
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 18:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras написав:
Маю на увазі тлумачення дарів Святого Духа, що мають зовнішній прояв у вигляді молитви незрозумілими нікому повтореннями іншомовних слів або окремих звуків. При цьому стан, в якому перебуває людина дуже нагадує транс чи зміну стану свідомості.
Можливо Ви попали у харизматичну церкву (бо харизмати часто називають себе п'ятидесятницькою церквою).
Справа в тому, що коли людина сповняється Духом Святим, то вона молиться іншими мовами, але благоговійно, тоді вона ніби палає, і велика радість тоді приходить, і всі хто поруч - відчувають ніжний трепіт присутності Святого.
Де Господь - там нема безладу, а все добропристойно і статечно!

Однак, якщо в церкві під час молитви піднімають крики або ж хитаються чи трусяться - потрібно тікати подалі з такої церкви, бо це не є дії Святого Духа. І якщо ви помітили щось подібне на транс чи зміну стану свідомості, то це вже свідчить про те, що у цій церкві діє чужий дух. У такому разі, я би радив вам пошукати справжню християнську церкву, де моляться іншими мовами, але тихо і благоговійно, і ви побачите різницю - а різниця велика.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20801
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 19:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2016, 18:52
Написано: 12
Сонячник написав:
Можливо Ви попали у харизматичну церкву (бо харизмати часто називають себе п'ятидесятницькою церквою)

Церква, до якої я ходжу вже деякий час - то центральна (чи одна з найбільших) київська церква християн віри євангельськоої, наскільки я зрозумів, принаймні її фото є на сайті союзу ХВЄ.
Ще раз дякую, мабуть, дійсно, потрібно просто молитись і Бог підкине мені відповідь та вирішення сумнівних для мене питань.
"Хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер"
Якова 1:6


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20802
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras написав:
Церква, до якої я ходжу вже деякий час - то центральна (чи одна з найбільших) київська церква християн віри євангельськоої, наскільки я зрозумів, принаймні її фото є на сайті союзу ХВЄ.

Церква християн віри євангельської є однією з п'ятидесятницьких церков, однак, не можна покладатися на церкву та на її членів - адже навіть церква ХВЄ також піддалася впливу харизматичного руху, а тому багато окремих церков цієї спілки вже відійшли від святості. Крім того, окремі члени церкви можуть попасти під вплив злого духа, що може справляти загальне враження про церкву.

Але наш Господь Ісус Христос і сьогодні хрестить Духом Святим так само, як це було за апостольських часів. І якщо Ви повірите словам Ісуса Христа, і проситимете Духа Святого безпосередньо в Нього, то Він неодмінно охрестить Духом Святим і Вас. Це є благодать нашого Господа, якою ми спасаємося.

І коли Ви просите Духа Святого безпосередньо в Господа, то Ви не повинні переживати, що можете отримати іншого духа, адже Сам Ісус Христос говорив такі слова:
11 І котрий з вас, батьків, як син хліба проситиме, подасть йому каменя? Або, як проситиме риби, замість риби подасть йому гадину? 12 Або, як яйця він проситиме, дасть йому скорпіона? 13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? (Луки 11:11-13)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20804
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 21:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
ХВЄ також піддалася впливу харизматичного руху, а тому багато окремих церков цієї спілки вже відійшли від святості. Крім того, окремі члени церкви можуть попасти під вплив злого духа, що може справляти загальне враження про церкву.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20806
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
чи трусяться

Не знаю,я ходжу в одну з п'ятидесятницьких церков Волині,і коли людину сповняє Дух Святий - вона починає сильно плакати,молитися і часто вона тремтить (руки ,плечі).А особливо якщо вона кається чи молиться за якусь провину,чи якісь проблеми і труднощі.І якщо та людина Хрещена Духом Святим ,то так вона буде говорити іншою мовою,якщо ні-то просто дуже щиро молиться душевною молитвою,;; чи якщо з вдячністю дякує за щось,чи просто Славить Бога і торкається серця Дух Святий.(ну,я не кажу.що вона як у гіпнозі.вона все чудово розуміє).Хоча не сперечаюсь - буває,що дехто голосніше молиться.І напевно,іншій людині важко це зрозуміти.В нас нещодавно було молодіжне 'їздне зібрання,був молодь наповняв Дух Святий.була сильна молитва,багато каялось чи виходили,бо хотіли обновитись(в кого напр. слабшала віра - кожен по своїй причині),люди плакали,плакали навіть діти(я не кажу за маленьких),і народ -спостерігаючи за вісма тими людьми.за їхніми вмитими сльозами очима,(особливо переповнених неземною радістю,теплом і любов'ю після покаяння)-сказати,що це не від Бога,не від Духа Святого,а від сатани ....??..не знаю,якось безглуздо певно...Ну так ,певно всяко буває,але відчуття присутносі Духа Святого(хто вірить в Нього і хто з присутніх п'ятидесятників знає і пам'ятає (особливо сильніші зібрання),а особливо ,коли хтось ророкує))) певно не переплутаєш ні з чим.Я коли згадую те зібрання з'їздне молодіжне - в мене серце починає пришвидшено битися.Сьогоднішнє зранішнє зібрання я не думала,що буде дуже сильним (адже ж знаєте,не кожен же раз дуже духовні зібрання),бо церква в нас невелика,(в селі),проповідників не дуже багато,пресвітера не було,та й людей не дуже багато ,-але якраз було навпаки,одна з молитов була досить сильною,дуже сильно відчувалась пристутність Духа Святого.були пророкування -як до церкви,так і до декого окремо.До того ж п'ятидесятники знають,що якщо людина стоїть спереду і пророкує-їй не обов'язково підійти до Вас -якщо слова звернені до Вас -ви самі почуєте і зрозумієте.
Вибачте,що так багато настрочила,просто......дивно якось стало.І вибачте за помилки-друкую - а сереце чомусь так схвильовано б'ється.... :oops:




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20807
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2010, 19:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вільний Вітер, я в дечому згоден з Вами. Справді, різниця між Божим і не Божим є, і її легко побачити.

До речі, саме на Волині голосні зібрання вважаються ознакою Божої присутності. І деякі проповідники навмисне заводять людей до емоційного стану, а в молитві піднімають крики. А це чужий вогонь, це не від Бога. Крім того, інколи буває, що хтось хоче показати себе за дуже духовного, і навмисне піднімає голос.

Коли Дух Святий благословляє, то справді приходить відчуття присутності Бога, ніжний трепіт, який важко передати словами. Але кожна людина може реагувати на це переживання по-різному: духовні немовлята кричать від радості, інші плачуть, бо визнають себе недостойними присутності Божої. Згадайте, що сказав Ісая, коли він побачив славу Господню: Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота! (Ісая 6:5)
Приблизно таке відчуття переживає кожен, хто сповняється Духом Святим.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20814
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2010, 19:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
До речі, саме на Волині голосні зібрання вважаються ознакою Божої присутності. І деякі проповідники навмисне заводять людей до емоційного стану, а в молитві піднімають крики. А це чужий вогонь,

ти мене дивуеш . почiтай хоч Бiблiю


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20817
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2010, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
pika написав:
почiтай хоч Бiблiю

У Біблії ми читаємо:
...і слава Господня показалася всьому народові. І вийшов огонь від лиця Господнього, і спалив на жертівнику цілопалення та товщ. А ввесь народ бачив це, і закричали вони з радости, та й попадали на обличчя свої... (Лев.9:23-24)
А далі ми читаємо:
1 І взяли Ааронові сини, Надав та Авігу, кожен кадильницю свою, і дали в них огню, і поклали на ньому кадило, і принесли перед Господнє лице чужий огонь, якого Він не наказав був приносити їм. 2 І вийшов огонь від лиця Господнього, та й спалив їх, і вони повмирали перед Господнім лицем. (Лев.10:1-2)
Бачите різницю? У першому випадку вогонь зійшов від Бога і прийняв жертву. А в другому випадку сини Ааронові принесли чужий вогонь (не Божий вогонь, а свій), а тому Господній вогонь попалив їх же.

І так само в молитві: не можна підносити крики в молитві, бо іноді така душевна молитва може бути перешкодою для дії Духа Святого. Але якщо вогонь сходить від Бога, і людина сповняється Духом Святим, то тоді той, хто переживає таку благодать, може від радості й кричати, й плакати, й падати на обличчя свої, а може тихо в трепеті радіти, що Господня слава навідала цю душу.
Головне, щоб благодать Божа запалила серця тих, хто молиться, а не проповідник чи лідер своїм криком, як це часто буває у харизматів.
Головне сповнятися Духом Святим, а не криком.
Головне молитися духовно, а не душевно!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20820
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 17:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Вільний Вітер, я в дечому згоден з Вами. Справді, різниця між Божим і не Божим є, і її легко побачити.

До речі, саме на Волині голосні зібрання вважаються ознакою Божої присутності. І деякі проповідники навмисне заводять людей до емоційного стану, а в молитві піднімають крики. А це чужий вогонь, це не від Бога. Крім того, інколи буває, що хтось хоче показати себе за дуже духовного, і навмисне піднімає голос.



КОШМАР!!!! Хіба в новозавітній церкві ми знаходимо такі приклади?!!? З чого ви взяли що то ознаки Божої присутності!?!? ТАк в Біблії написано!?!?... люди, не видавайте свої поняття за Божі! не обманюйтесь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20829
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
До речі, саме на Волині голосні зібрання вважаються ознакою Божої присутності. І деякі проповідники навмисне заводять людей до емоційного стану, а в молитві піднімають крики
Ну,не то що голосні,просто тоді коли Дух Святий наповняє і більшість починає молитися..ну..так..і іншою мовою і стан інший і через те виходить,шо зібрання голосніше.розумієте?На рахунок ємоційного стану і криків( я частенько в Луцьк на зібрання їзджу,бо в більшості в ходжу в цекву в сусідньому селі) -то є різні проповідники(теж не люблю.коли проповідь не є..ну якби сказати,такою змістовною і цікавою,а проповідник кричить).Але коли церква "спить",а проповідник справжній і сповнений любов'ю Господньою і бачить це-він мусить якось вивести ,пробудити людей і закликати то живої ,душевної молитви.а потім ще Дух Святий...от і виходить.(як колись хтось розповідав з проповідників:каже,стою.проповідую і бачу,що люди якісь сонні,неуважні,і ось бачу-що над людьми ніби як туман розповзається і то з правого кінця церкви,від однієї людини.Ну,каже,я давай подумки молитись,почав закликати людей до молитви ,почали молитись,ну а далі вже Бог взяв все в Свої Руки.Після молитви помітив.що туману нема і тієї людини теж нема.)
Сонячник написав:
КОШМАР!!!! Хіба в новозавітній церкві ми знаходимо такі приклади?!!? З чого ви взяли що то ознаки Божої присутності!?!? ТАк в Біблії написано!?!?... люди, не видавайте свої поняття за Божі! не обманюйтесь!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Обгрунтуйте,будь ласка свою відповідь.... :?




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20830
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
КОШМАР!!!! Хіба в новозавітній церкві ми знаходимо такі приклади?!!? З чого ви взяли що то ознаки Божої присутності!?!? ТАк в Біблії написано!?!?... люди, не видавайте свої поняття за Божі! не обманюйтесь!

Sofia, дякую за здивування! :) (радий Тебе бачити)
Я власне про те й писав, що це помилкова думка, нібито голосні зібрання є ознакою Божої присутності.
Хоча у Діях апостолів ми читаємо:
І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони...
Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав...
А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
(Дії, 2:2,4,6)
Як бачимо, там ніхто не кричав, так би мовити "не заводив" публіку, але зчинився шум з неба(!), а не з криків.
Крім того, вони не самі говорили іншими мовами, а як їм Дух промовляти давав. Тому ученики не докладали жодних зусиль аби зчинити шум, але весь шум та гомін був спричинений силою Божою, а не людською.

Саме на те я хотів звернути увагу, що ознакою Божої присутності є дія Духа Святого, а не емоційні крики.

Тим більше, що Сам Ісус Христос говорив такі слова: ...навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. (Матв.11:29)
І Дух Святий дає спокій, бо Він - Утішетель.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20866
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2010, 19:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Luther написав:
Шокуючі сцени з документального фільму "Секти" багатьох спонукали замислитись над побаченим. Натовп в стані релігійної несамовитості видає якесь незрозуміле бурмотіння, – і цей гамір п'ятидесятницькі і харизматичні деномінації називають біблійним даром мов! А що насправді відбувається?

а ще там показували псих болницю тiки це робили кгб а чому суботники радiють незрозумiло


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20867
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2010, 20:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
За + Дякую :oops:
Ну розкажіть як відбувається зібрання в неволинських церквах.Цікаво просто.А хто тут не з п'ятидесятників,то скажіть,ви були на п'ятидесятницьких зібраннях ,бачили і чули як моляться чи пророкують на власні очі,а не з того ,що дес хтось сказав?Мене цікавить Ваша власна думка про це.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>