Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:18




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Свідчити про Христа людям
15970
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2008, 08:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
:) Вітаю всіх ! Я буду дуже вдячний якщо хтось поділиться своїм життєвим досвідом або просто розумінням як в наш час правльно людині донести істину ! На мою думку потрібно бути дуже близько з Богом щоб Дух Святий говорив (діяв) через нас і відкривав серце людини. В мене таке було що я йшов по вулиці і підходив до людини і починав говорити про життя, або просто збіг обставин зустрічаєшся з чоловіком і так ніби його давно знаєш, починаєш говорити з ним він щось в тебе спитає я щось в нього і так я і про себе розказую як Христос мені допоміг! Бували люди що приймали з радістю слово а бували й такі що не дуже :( Але саме перше я думаю ми повинні бути світлом у своїх поступках і ділах . Бо коли я підійду до бідно чоловіка і поможу йому чи то хлібом чи грошима одягом і буду ним опікуватися тоді ще й скажу що Бог його любить і переживає за нього тоді він буде бачити явно світло і сам захоче слухати і це буде на Славу Божу ! :) Хай Бог нас всіх Християн Благословить і допоможе бути Світлом для світу амінь.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчити про Христа людям
15971
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2008, 09:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Правильно, Романсе, глаголиш. Ми перш за все повинні свідчити своїми ділами, а не словами. Ось наведу для роздумів деякі слова з Біблії:
Матв.5:16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
2Кор.3 2 Ви наш лист, написаний у наших серцях, якого всі люди знають і читають! 3 Виявляєте ви, що ви лист Христів, нами вислужений, що написаний не чорнилом, але Духом Бога Живого, не на таблицях камінних, але на тілесних таблицях серця.
Матв.7:6 Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчити про Христа людям
15973
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2008, 10:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
RomanS написав:
:) Вітаю всіх ! Я буду дуже вдячний якщо хтось поділиться своїм життєвим досвідом або просто розумінням як в наш час правльно людині донести істину ! На мою думку потрібно бути дуже близько з Богом щоб Дух Святий говорив (діяв) через нас і відкривав серце людини. В мене таке було що я йшов по вулиці і підходив до людини і починав говорити про життя, або просто збіг обставин зустрічаєшся з чоловіком і так ніби його давно знаєш, починаєш говорити з ним він щось в тебе спитає я щось в нього і так я і про себе розказую як Христос мені допоміг! Бували люди що приймали з радістю слово а бували й такі що не дуже :( Але саме перше я думаю ми повинні бути світлом у своїх поступках і ділах . Бо коли я підійду до бідно чоловіка і поможу йому чи то хлібом чи грошима одягом і буду ним опікуватися тоді ще й скажу що Бог його любить і переживає за нього тоді він буде бачити явно світло і сам захоче слухати і це буде на Славу Божу ! :) Хай Бог нас всіх Християн Благословить і допоможе бути Світлом для світу амінь.

Я згідний з Романом. У даний час - це значно ефективніше, аніж всі офіційні заходи, евангелізації, фестивалі. Людей великими шоу вже не здивуєш.
Звісно, великий вплив мають засоби масової інформації. Якщо є така можливість, то треба їх використовувати: це і інтернет, і газети/журнали, і радіо. Cвідчення через телевізор я щось не зовсім сприймаю, але це лише моя думка.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Свідчити про Христа людям
46842
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2014, 17:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
з любовью з повагою до Бога розповідаючі про Слово Боже.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>