Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:52




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15825
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2008, 14:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
Брати, сестри я радий бути з вами на цьому форумі Слава Ісусу ! Я б хотів щоб ми поговорили в цій темі кожен про своє життя , історію в якій Господь допоміг, укріпив віру, явив милість ! Я думую це буде нам всім на збудування не залежно від конфессій Ісус любить нас !


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15829
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2008, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, Господь справді чудний і дивний!
Господь чує молитви всіх і допомагає тим, хто надію покладає на Бога!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15850
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2008, 21:07 

Востаннє редаговано Віталек 29 серпня 2008, 14:38 (всього 1 раз).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 листопада 2010, 15:31
Написано: 6
Ось коротенька історія із життя моєї сім'ї, і таких історрії є дуже багато.
тато був тут з нами, мама поїхала в Італію, татові було дуже погано самому і одного разу по телефоні він сказав:
давай одного ддня, у одній і тій самій годині ти в Італії(до мами казав), а я тут в Укр. будемо дивитись на Сонце і молитись до Бога щоб Він поміг нам перетерпіти той час розлуки. Настав той день, в Укр, і Італ. було хмарно цілий день, моя мама собі була подумала: от не повезло, і треба було такий день сказати. Но все ж таки прийшла та година, і моя мама вийшла на балкон, а тато став біля вікна, і.............. в ту саму хвилину і в Італії і в Україні, хмари в тому місці де було сонце розійшлися.
Можна сказати що збіг, але щоб у двох місця розійшлися в одну хвилину. Сонце вийшло тіки на декілька хвилин, і потім вже до вечора було хмарно. Такого не могло бути випадково. Та взагалі, такого як випадково в житті нема нічого, все стається для чогось, все.


+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15858
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2008, 11:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
[quote="Віталек"]Ось коротенька історія із життя моєї сім'ї,
Слава Богу дуже інтерена історія ! Господь чує наші прохання, і чи в Італії чи в нас Бог той самий :) Дякую


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15934
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2008, 17:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
Привіт ! Я хочу коротко описати своє життя до того, як в нього увійшов Христос і змінив його :)
Мені 20 років я живу у місті Тернопіль ,Україна . Моє життя завжди проходило в цьому прекрасному місці !
З малечку мав багато друзів і ріс як всі діти! Батьки мої Християни як і вся родина, але коли я почав більше пізнавати
світ я почав розуміти, що він не такий, добрий , що в ньому багато зла і що люди бувають дуже жорстокі ! В сім ї виховували добре з моралью і чесністю, але світ, компанія помаленьку мене втягнули і я пристосовувався до друзів...
З 15ти почалися проблеми я не слухав батьків , вживав алкоголь згодом , куріння, роспусні справи в компаніях (часто приходив побитий і чуть не ломали носа ) .
Так я ріс і почав шукати ціль в житті , я хотів полюбити якусь дівчину, сильно і триматися тільки її , але всеж таки роспуста завжди робила своє і дівчат було в мене багато . Так і в цьому я розчарувався, почав думати що любов справжня не буває !
У 16 я почав писати електронну , клубну - танцювальну музику , був сильно захоплений і у мене появилась ціль в житті.
Було дуже багато праці, але я був упевнений що з цього щось буде, згодом я почав цим жити ! Я працював по 6, 8 годин у день, пропускав заняття у школі,так було 3 роки ! Появився інтернет у дома і я почав виходити на відомих діджеїв і показав свою музику ! Багатьом дуже сподобалося і за мене взявся один діджей з нашого міста із самого популярного і найбільшого нічного клубу Алігатора ! Я Був щасливий всі друзі також !
Згодом почалися серйозні роботи які слухали діджеї різних країн і я почав продавати музику в інтернеті через лейбли .
З явилися звязки запрошення ( поїздки по великих клубах в інше місто), слава і я радів що життя в мене помало наладжується, але все було не так ! І я знаю що на все це дивився Бог !
Я часто хворів у мене були нервові розлади депрессії і страх ! Почалися лікарні лікування і хвороби ! У 18 років коли я працював на радіо станції звукорежиссером мені було дуже погано і я приїхавши до дому вже не міг піднятися з ліжка мені віднімало ліву руку і ногу ! Забрала швидка і я 3 дня в свідомості пролежав у реанімації ! Майже 3 ночі я не спав і я побачив життя з другої сторони (йшли місяці реалібітації ! Але і це мене не зупинило згодом я підлікувався і почав дальше жити роспусним життям ! А у 19 коли я працював на телебаченні, мене забрала швидка з високим тиском прямо з комп ютера! Це найбільший стрес який я пережив, мене трясло було погано тиск критичний, гіпертонія (голова розривалася я думав що в мене інсульт ) я міг померти але і тут Бог був зі мною хоть я не знав !


+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
15935
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2008, 17:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
Тут виявили захворювання на нервовому грунті а також хребет і я рохчарувався у всьому, почалися депрессії !
Життя стало непотрібне і я боявся в мене були часті приступи і я думав що мені потрібно готуватися до гіршого ! Я не виходив з дому не хотів бачити друзів і рахував себе якимось забутим і не потрібним нікому інвалідом! В мене був порушений сон , постійний страх перед смертю і я не знав виходу ! Я дивився на світ і бачив щасливих людей бачив дітей і розумів що я все втратив бувши таким молодим в мене не було ніяких інтересів більше до життя ! Почався алкоголь почасту і я спускався нище і нище ! Але і це бачив Христос !!! І Я хочу сказати Він не пройшов коло мене він постукав і в моє серце ! Одного разу батько запропонував мені піти на служіння в церкві але я відреагував негативно, все ж таки я пішов ! І там я почув слово Христа до мене , правда я довго вагався але все ж таки я прийняв Ісуса в серце і в той момент Бог змінив мене, моє життя все бачення і я почав розуміти що я люблю людей і Бога (я почав відчувати! Ісус дав мені любов і я був зцілений душевно і фізично і по сьогоднішній день я щаслива людина ! СЛАВА БОГУ БО ВІН Є ЖИВИЙ Ісус Він моє життя ! Ним я живу і я хочу всім сказати, ЖИТИ ВАРТО, життя прекрасне стає, тільки тоді коли в нього увійде Ісус !


+7
(7-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
20803
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2010, 21:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2016, 18:52
Написано: 12
Свого часу я не вступив на бюджет до ВУЗу (який на даний момент закінчив), батьки подали документи на контрактну форму навчання.
Я розумів, що їм батькам дуже важко платити за моє навчання, в мене було відчуття того, що я є ніби обузою для них, бо вони й так мало заробляють і мають ще одну дитину, яку теж потрібно одягати, доглядати і теж незабаром вчити.
Крім цього я знав, що теоретично існує можливість при абсолютно відмінному навчанні (без жодної четвірки за 4 сесії!) на протязі 2-х років і при наявності вільного (!) бюджетного місця на факультеті перевестись на безкоштовне навчання.
І я вчився, дякувати Богу. Була маса випадків, коли мені от-от могли поставити 4-ку, навіть один раз викладач сказав, що зараз я не заслуговую на об"ктивну 5, але на фоні знань інших студентів він мені її поставить.
Після відмінного навчання на протязі двох років я навіть звертався до міністерства освіти і науки України в департамент вищої освіти, говорив там з керівником цього департаменту, де й написав відповідну заяву на переведення, бо в мене було враження, що наш декан не є дуже чесною людиною і при наявності місця може віддати його комусь комусь іншому за "домовленістю".
Крім всього в останні дні навчання я, звичайно, дуже просив Бога, щоб Він дав мені можливісь відчути, що я справжній студент, що я досяг чогось вже і т.д. Можливо, тоді мої прохання не були дуже мудрими, але й до них Він прислухався і допоміг.
Коли я дійсно поклався на Бога і після всіх зусиль просто зайшов з чистим серцем в наш деканат зі своїм проханням, декан сказав мені: "Ну, що ж, будемо щось думати..." Для мене це означало - Так.
Наступний семестр (перший семестр 3-го курсу) я вже вчився на бюджетній формі навчання.
Ця подія настільки вразила спочатку мене, а потім і всіх, кому я про неї розповідав, що я тепер ніколи не зможу відкинути найвищу роль Бога в моєму житті. Бо це все сталось ще в період коли процвітало хабарництво (2005-й рік) в ВУЗах (принаймні в моєму точно) і просто так дозволити дитині вчитись безкоштовно ніхто би не дав, я в цьому впевнений.
А взагалі чудес від Бога в нас стається багато, просто ми часто про них забуваємо.
Буде дуже добре, якщо комусь моя історія теж вселила надію =) Вірте і працюйте і Бог Вас ніколи не залишить самих!


+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
20920
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 17:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Розриває серце корупція в Україні... :cry:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
26877
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 21:46 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
15 квітня 2018, 21:04
Написано: 1
Звідки: Ізяслав, Хмельниччина
Віровизнання: харизмат
Я хочу посвідчити про Божу милість і Його славу у моєму житті!!!
Недавно я лежала на обстеженні в Хмельницькій обласній лікарні. Бо у мене були сильні болі в шлунку, в животі, іноді навіть важко було ковтати їжу. Мені робили крапельниці, уколи... Зняли загальне запалення. Але під час обстеження виявилось, що у мене є вроджена вада: стравохід короткий, тому частина шлунку піднята вгору, вище діафрагми
( це така м'язева плівка, яка відділяє грудну частину від живота).Шлунок у формі «пісочного годинника». Це зафіксовано на рентгені. Лікарі дуже дивувалися, бо з такою вадою взагалі-то не живуть, бо їжа не може правильно засвоюватись...
Дякую Тобі , Господи, що я дивно утворена!!!
Тут треба додати, що я народилась в 1961 році з двойні, восьмимісячна; сестричка народилась мертвою, а мене, як казала мені мама, витягли за ногу... Я пам'ятаю, що часто хворіла, часто болів шлунок, навіть зондувалась я вперше, коли мені було десь 5 чи 6 років.
Ще лікарі дуже дивувались, як я з такою вадою змогла виносити(!!!) сімох дітей!!! Моя ситуація ускладнилась тим, що зараз діафрагма ослабла і мені сказали, що є велика діафрагмальна грижа(по-простому дірка), яку можна лікувати тільки оперативно. Отож я молилась, читала Слово, щукала Божого Лиця, боролась зі страхом і невірством...
Оце на початку цього тижня їздила в Київ на консультицію. Перед поїздкою молились за мене у громаді, благословили мене грошима в дорогу. Я їхала з повною довірою Богові, була готова до будь-якого діагнозу; як-то кажуть, згодна була «з'їсти агнця з рогами і копитами». Зробили мені там ще один рентген. Діагноз був зовсім протилежний: що я абсолютно здорова, що нема ніякого зміщення органів, ніякої діафрагмальної грижі, отож і операція не потрібна. Вся слава Богові Живому!!!!!!!!!!!!!!!
Вірю, що він міцно тримає мене у Своїх всемогутніх долонях, вірю, що так, як зняті ці діагнози, то відійдуть і всі болі.




Не будете, як Діти -- не увійдете в Царство Небесне
+7
(7-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
43283
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 15:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Слава Богу за Його милості!!! Напишу дещо і я. Моє свідчення може здаватись трохи дивним, але, погодьтеся, як можна перед Богом мовчати? Я навчаюся у ЧНУ, зараз на третьому курсі. Ще з початку навчання кожної сесії у мене обов'язково була якась перездача(екзамену), так було півтора року, а так як я меланхолік за темпераментом( дуже близько все беру до серця) то так зморилася за цей час, що просила Бога: "Боже, ти бачиш, що в мене вже просто немає сили, допоможи мені здавати решту сесій без перездач... Господи, нехай у мене будуть, навіть, самі трійки, тільки, хай перездачі не буде..." І Бог почув мою молитву і сказав "Я зроблю те, що ти просиш". Спочатку я не зрозуміла про що йде мова, але після чергової сесії все зрозуміла, і дякувала Богові. Але на цьому я ще не хочу закінчити, пам'ятаєте, я писала як я молилась: "нехай у мене будуть, навіть, самі трійки, тільки, хай перездачі не буде..." Богу не потрібно умов, Він хоче, щоб ми до Нього приходили як діти, у простоті... і ,що ви думаєте, наступної сесії у мене були самі трійки :( :shock: Викладачка, яка минулої сесії (по тому ж предмету) на заліку поставила мені п'ятірку, і обіцяла її і зараз поставити, поставила трійку, яку я побачила аж через тиждень у заліковці. :? :) І таке буває... Але варто памятати, що кожного часу, в любій ситуації Бог хоче чогось нас навчити, головне правильно Його розуміти. :)




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+5
(5-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
43324
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 03:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
У мене також є подяка. У нас на роботі відбулося чергове скорочення (економіка далі падає а з нею і доходи нашої компанії), скоротили половину працівників нашого відділу, і по стажу я мав би бути скорочений, але Бог так зробив що вони розділили тих хто працює повний робочий тиждень і тих, хто працює неповний робочий тиждень (я до других відношуся) так, що перші не можуть брати позиції других, і таким чином скоротили тих, хто пропрацював по 16 років, а я залишився!




Хай благословить тебе Господь!
+7
(7-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
44863
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2013, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Я теж хочу подякувати Богу. Кілька днів назад наша молодь розїхалась по школах Чернівецької області проводити пришкільні табори, щоб таким чином засвідчити дітям. У мене теж було велике бажання поїхати, але так як я навчаюсь то не мала такої можливості бо мусила бути на навчанні, адже на носу сесія. Через це мені навіть хотілося плакати.Та ось у неділю, перед тим як усі мали їхати, я вивихнула ногу і почала шкутильгати. Вранці в понеділок я не могла іти на навчання, бо дуже боліла нога, то й залишилася дома. Потім виявилось, що молоді ще потрібно було дещо довезти, я вирішила не дивитись на біль, а повезти їм те що потрібно. Коли я дійшла до зупинки і сідала в автобус, нога так боліла, що я вже почала себе картати: "чому я пішла!", але до кінця поїздки(а це недалеко їхати, біля 20 хв) нога перестала боліти зовсім, так, що я забула про те що вона мене боліла і вибігла з автобуса. ДИВНІ ДІЛА ГОСПОДНІ!!! А після того, як ми провели кілька годин з дітьми, я їхала знову додому, а по дорозі мені прийшов такий віршик від Біблійної СМС-розсилки: "Ибо только Я знаю намерения , какие имею о вас, говорит Господь, намерения во благо, а не на зло, чтобы дать вам будущность и надежду" Єр. 29:11 Тільки нещасна, невіруюча людина може сказати, що це був просто випадок, "совпадение", а ті хто вірить, побачить і в цьому невеличкому свідченні роботу Божу.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+5
(5-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
44865
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2013, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
Коли я дійшла до зупинки і сідала в автобус, нога так боліла, що я вже почала себе картати: "чому я пішла!", але до кінця поїздки(а це недалеко їхати, біля 20 хв) нога перестала боліти зовсім, так, що я забула про те що вона мене боліла і вибігла з автобуса.

А у мене був такий випадок, що під час робіт попала дерев'яна скалка в око, і я три дні нічого не міг з тим зробити: не міг ані розплющити око, ані моргати - точніше моргав, але кожне моргання було болячим. :shock:
Ніхто не міг витягнути скалку, і до лікаря не міг піти, бо це було в США (мінімум кілька сотень доларів віддати за це не міг).

Звичайно, я все перепробував, і всякі каплі, і сам шукав її, і навіть молився, але одного разу зателефонував мій дядько (він дуже богобійний), і я його лише попросив: помоліться за мене... він пообіцяв. І що ви думаєте... я лише встиг вийти на подвір'я (не пройшло і п'ять хвилин), як моє око стало кліпати безболісно, а та скалка кудись зникла сама і з тих пір все добре. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+7
(7-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
45233
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2013, 21:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Недалеко від мого будинку розкинули великий намет "Балтика", ну ви зрозуміли, щоб пиво та інші алкогольні напої продавати і тд. І я коли проїжджав біля нього і собі пару раз в думках кажу: "Боже так не хочу щоб було це місце тут". І вже про це забув, і ось через тижнів 2-3 дивлюся почався демонтаж цих наметів. А мама ввечері приносить звернення жителів прилеглих будинків до вищих міста, щоб демонтували ці намети, бо там завжди багато дітей, які чують лайку, цілу ніч спати не дають і тд. І ось через 3 дні і сліду не стало від тих наметів. Слава Богу!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+6
(6-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чудо, свідоцтво, милість, рука Господа у вашому житті :)
45817
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2013, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Так було сталося, що батько загубив паспорт. І це при тому, що він повинен був їхати в район, якісь переписи із землею робити та з спадщиною. Паспорт обов'язково потрібен. Ми дуже переживали, всю квартиру перерили, і в селі все перешукали, і ніде немає. Десь тиждень часу минув наших пошуків, а може і більше. Я звичайно, молився. Але все було глухо, і ми вже роздумували про вироблення нового паспорту.
І тут, суботнього ранку, я за звичай пішов у вільну кімнату помолитися. Помолився, дивлюся татова сумочка (ну така через плече). Думаю, перегляну ще раз, хоч тато з нею постійно ходить і дивився її багато раз. Відкриваю одну кишеньку - пусто, відкриваю другу - а там... паспорт! Слава Богу! Я пішов показав мамі, вона почала стрибати з радості по кімнаті, плакати, всім обдзвонила, тато ледь не розплакався (він не віруючий), просто дійсно важко ми той паспорт шукали. Слава нашому Господу, що Він ніколи не спізнюється!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+4
(4-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>