Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:13




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Давайте поговоримо про сатану
15581
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2008, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 листопада 2008, 12:02
Написано: 4
Звідки: Тернопіль
Слава Ісусу Христу. :)
Я тут знайшов деяку інформацію, і хочу нею поділитися:

:twisted: Сатана скликав всесвітній з'їзд бісів :twisted:

У своїй промові з приводу відкриття він сказав: “Ми не можемо перешкодити християнам ходити в церкву. Ми не можемо утримати їх від читання Біблії. Ми навіть не можемо не дозволити їм сформувати близькі особисті стосунки з їх Спасителем. Як тільки вони встановлюють зв'язок з Ісусом, ми позбавляємося влади над ними. Так хай ходять в свої церкви, хай владнують дружні зустрічі з обідами, але ми вкрадемо їх час, так що вони не зможуть розвивати свої стосунки з Ісусом Христом.”
- “Ось що я хочу, щоб ви зробили", - сказав диявол. “Перешкодьте їм увійти до спілкування з їх Спасителем і підтримуйте цей зв'язок протягом дня.”
- “Як нам це зробити?” - закричали демони.
- “Займіть їх дурницями і винайдіть незліченну кількість способів, щоб зайняти їх розуми” - відповів він.
"Спокушайте їх витрачати, витрачати, витрачати і брати, брати, брати у борг. Переконаєте їх дружин затримуватися на роботі, а мужів - працювати б-7 днів в тиждень, 10-12 годин вдень, щоб ним було по кишені їх порожнє життя.
Не давайте їм проводити час зі своїми дітьми.
Коли їх сім'ї розваляться, а це буде швидко, їх будинки більше не будуть притулком від тиску на роботі. Стимулюйте понад міру їх розуми так, щоб вони не могли чути цей тихий, спокійний Голос. Спокусите їх включати радіо і плейєри, куди б вони не їхали.
Зробіть так, щоб телевізори, відеомагнітофони, cd-плейєри і комп'ютери в їх будинках працювали постійно, стежите за тим, щоб в кожному магазині і ресторані світу постійно звучала не християнська музика. Це заблокує їх розуми і зруйнує їх єдність з Христом.
Розкладете на столах в кафе безліч журналів і газет. Бомбардуйте їх розуми новинами 24 години в добу. Хай по дорозі їм впадає в очі море рекламних щитів. Наповните їх поштові скриньки рекламою, каталогами для замовлення товарів поштою, всілякими іформационнимі бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і помилкових надій. Показуйте в журналах і по телевізору худих, хороших моделей, так щоб їх муж повірив, що зовнішня краса - найголовніше і стали б невдоволені своїми дружинами. Це швидко зруйнує їх сім'ї!
Відверніть їх Санта-Клаусом, щоб вони не учили своїх дітей дійсному значенню Різдва. Дайте їм пасхального кролика, щоб вони не говорили про Його воскресіння і владу над гріхом і смертю.
Нехай навіть відпочиваючи, вони доходять до крайності. Хай з відпустки вони повертаються виснаженими.
Зробіть так, щоб вони були дуже зайняті, щоб поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх до парків розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти і кіно. Хай вони будуть зайняті, зайняті, зайняті! А коли вони зустрінуться для духовного спілкування, нав'яжіть їм плітки і чутки, так щоб вони вирушали в збентеженні. Наповните їх життю такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили у Ісуса. Скоро вони працюватимуть, покладаючись на себе, жертвуючи своїм здоров'ям і сім'ями ради чергової справи.
Це спрацює! Це спрацює!"
Це був відмінний план! Біси з радістю відправилися на своє завдання, заставляючи християн всюди бути усе більш зайнятими і квапитися туди і сюди залишаючи мало часу для свого Бога і сімей. Не маючи часу розповісти іншим про силу Ісуса, здатну змінювати життя.
Питання в тому, чи вдався дияволові його задум? Вам судити! :)
Із www.life-streams.org.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про ...
15582
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2008, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, зайнятість - це найбільша проблема теперішніх християн. А зайнятість - це від бажання збагачуватися, що веде у загибіль:
1Тим.6:9 А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибіль.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
15740
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2008, 14:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тема мені не сподобалася, а по суті справді хороший матеріал. І мова йде не про сатану, а про пастки сучасної цивілізації.
Про це потрібно говорити, кричати, щоби усвідомив це кожен віруючий.
Це - вельми важливо.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
15747
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2008, 23:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Taj написав:
Тема мені не сподобалася, а по суті справді хороший матеріал. І мова йде не про сатану, а про пастки сучасної цивілізації.
Про це потрібно говорити, кричати, щоби усвідомив це кожен віруючий.
Це - вельми важливо.


Раджу прочитати статті на цю тему:
http://christianin.net.ru/article.php?id=125
http://christianin.net.ru/article.php?id=80


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
34509
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 15:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Диявол особливо затягує в свою сітку через інтернет, фільми, мультфільми,компютерні ігри, художних книжок.. :evil: - особливо дітей( тай дорослі)...Вони стають як нарко залежні...Неможуть і дня прожить без того. і часто християни...Сама була свідком цього :shock:




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
34510
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Пропоную молитися за тих людей яких диявол заманив в свою сітку, їм дуже нелегко звідти вибратись!!!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
43190
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 16:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Форумчани, як ви думаєте, чи може сатана промовляти через Біблію в наші думки і серце? Для прикладу згадаймо, як сатана в пустелі до Ісуса Христа промовляв, посилаючись на Слово Боже...




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
43206
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 20:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15 написав:
Форумчани, як ви думаєте, чи може сатана промовляти через Біблію в наші думки і серце? Для прикладу згадаймо, як сатана в пустелі до Ісуса Христа промовляв, посилаючись на Слово Боже...

Напевно, якщо б не промовляв так як ви пишете, то б не було стільки конфесій, а так кожен ґрунтується на Біблії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
43207
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Багато людей використовують Біблію для прикриття(оправдання) лихих справ, або своєї бездіяльності. Цитуючи Рим12:18, вони не шукають миру, кажучи що це не залежить від них. Згадуючи другу половину 14 віршика Рим6, відкидають всі закони і постанови, кажучи, що вони не під законом. Згадуючи що "не дивиться Бог на обличчя" Дії10:34 дозволяють собі багато вольностей, які перед Богом є гидотою... І інші є приклади. Таким Слово Боже проповідане буде лише на свідоцтво :(




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Давайте поговоримо про сатану
43215
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 23:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
taras15 написав:
Форумчани, як ви думаєте, чи може сатана промовляти через Біблію в наші думки і серце? Для прикладу згадаймо, як сатана в пустелі до Ісуса Христа промовляв, посилаючись на Слово Боже...

А чому б ні? Дійсно, стільки є перекручень і невірного розуміння Біблії! Та й антихрист буде прикриватися спочатку Словом Божим, я це робить зараз вавілонська церква




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>