Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 13:51




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15242
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 17:25 

Востаннє редаговано LMax 21 квітня 2008, 17:41 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
сергій написав:
саму суть цієї організації
білі і пухнасті кролики, так? :D

Цитата:
:lol: LMax, *** Великий плюс, що ти два дні займався дослідженням питання масонерії, але це тре було робити перед тим, як починати тему. Як кажуть москалі:"после боя..." [mrgreen]

сергію, ти просто дурень (перепрошую), що таке пишеш... Я два дні не відповідав, бо готуюся до сесії. А питанням жидомасонства і всьго що з ним зв'язано і не тільки, я займаюся уже більше двох років. А також питанням щодо методів зомбування. І скажу тобі, що ти зазомбований, як у вся сіра маса невігласів одурених сатаною, що надів білу мантію і видає себе більм і пухнастим. Як би ти почитав хоча б ці всі матеріали, (а потім став би готовий читати наступну порцію), то може зрозумів би у чому твоя зверхня упередженність.

Підказка: зомбі - це той, хто послухавши одного разу інших, тепер вже не думає головою, що то йому й надалі підсовують якогось кота в мішку у вигляді "правди", мало того, він ще може у такому стані щось неусвідомлено творити на вигоду своїм "хазяїнам", і зухвало глузувати з відмінної від його точки зору...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15244
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Дякую, ЛМаксе, за детальну інформацію про масонів, але ми вже розглядали цю тему в окремому розділі, який, здається, так і називається.

Це я повторив тут дещо спеціально для сергія, бо він очевидно що не читав тої теми.

Цитата:
Але маю до тебе питання. Як скачати цей фільм? По цьому посиланні, що ти навів, я не знайшов можливості скачати цей фільм.
Я бачу ти хочеш качати десь із США. Нажаль сервер Infostore підтримує користувачів тільки українського сеґменту інтернету.

Спробуй тут: http://forexgid.com/ru/mirovoj-finansov ... 6-678.html
або тут: http://www.teraz.ru/2008/01/13/dukh-vre ... vdrip.html

Або скористайся пошуковиками.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15245
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 17:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
LMax написав:
Я два дні не відповідав, бо готуюся до сесії.

бурсу закінчуєш? певно токар високорозрядник?
шо ти мене інформацією лівою годуєш -- всі твої зцили гроша ломаного не варті, бо написані подібними тобі невігласами, які вважають, що вже і Бога собі за пазуху запхали.
Точи болти -- не варто пхатись в речі, яких не розумієш.
[mrgreen]




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15246
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 18:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
сергій написав:
LMax написав:
Я два дні не відповідав, бо готуюся до сесії.

бурсу закінчуєш? певно токар високорозрядник?
шо ти мене інформацією лівою годуєш -- всі твої зцили гроша ломаного не варті, бо написані подібними тобі невігласами, які вважають, що вже і Бога собі за пазуху запхали.
Точи болти -- не варто пхатись в речі, яких не розумієш.
[mrgreen]

ти ідіот чи тобі нема чим зайнятися?
Сидиш в своєму селі з конями в конюшні і боїшся втратити ілюзії.
Грубі вуличні вислови типу "бурса", "лівою" і т.д. показують твій рівень світогляду... Прикро...

Порад чи схвалень від тебе я не питав. Ким ти себе уявив - не знаю.
Як нема чого сказати по темі, то й не пиши.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15247
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 20:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
LMax написав:
Як нема чого сказати по темі, то й не пиши.

ти так не нервуй, чи може я болюче місце яке зачепив?
"бурса" -- це вуличний вислів? ти що дундук? -- як ти не розумієш походження і смисл таких слів, то що вже казати про решту... а ось це прикро...
тебе попросили своїми словами сказати що ти знаєш про масонів, а ти відразу приплів "жидомасонів"(???) -- то щоб мудрішим видаватися, чи як? даєш купу посилань, які викидають на інші форуми -- ти шо думаєш справити враження їхньою кількістю? :shock:
ти почав тему
Цитата:
Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша

потім ти заявив, що Папа -масон?, потім ти сказав, що досліджуєш питання жидомасонів вже два роки? а потім виявляється, що ти недоумок-студент, який дає посилання на студентські форуми. От поясни -- ти нормальний? :shock:




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15248
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2008, 23:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
не полінувався, походив по твоїх посиланнях.
Тим якраз і відрізняються барани (ти) від людей, бо перші ковтають все що їм накидається, а другі фільтрують і обмірковують інформацію :?
Ти б ще зайшов на офіційний сайт Московського патріархату -- там і не таке можна вичитати...
Але перепалок з тобою я не збираюся влаштовувати -- не виплатиться. Хочеш вважати себе супергероєм, який розкриває "таємниці великих заговорів" [mrgreen](не заперечую існування такого факту) -- будь-ласка, але повір, те що ти досліджуєш жодного відношення до масонів немає і тобі їхніх таємниць і істинних намірів ніхто не відкриє.
Єдине бажання, яке ти можеш в такий спосіб задовільнити -- це вивищити себе в своїх же очах -- вперед, не буду заваджати. [mrgreen]




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15249
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 05:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
досить суперечок. А то закрию тему.

LMax! Ваші коменти створюють враження що ви нічим необізнані і начитані на грязних сайтах які спотворюють реальність!

Теорії теоріями але то треба довести самому на своїх словах своє власне бачення.

У ваших коментах нічого нема крім кпинів і нападків.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15250
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 08:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
:lol: Читаючи вашу перепалку нареготався від душі! [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
ЛМаксе, дякую за посилання, але я вже скачав фільм з іншого сайту. Ще, правда, не дивився. Подивлюся як тільки знайду час.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15251
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 09:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
сергій написав:
і тобі їхніх таємниць і істинних намірів ніхто не відкриє.

їх не бачить кожен, хто у темряві перебуває, живе в ілюзіях.
Я тобі відкрию, якщо ти ще не бачиш їхній намір - це сворення на Землі так званого Нового Світового Порядку з єдиним правителем на чолі, а за його спиною - керуюча група правлячої світом "еліти".
Всі маніпуляції релігійно-політичних лідерів ведуть тільки до цього, а не до чогось і ще. Решту - показуха, очезамилювання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15252
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 09:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
YuraLviv написав:
Теорії теоріями але то треба довести самому на своїх словах своє власне бачення.
У ваших коментах нічого нема крім кпинів і нападків.

я поки хотів побачити ваше бачення, а потім вже висувати своє власне бачення. Чомусь не маю звички козиряти ним наперед...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15255
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 15:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
сергій написав:
і тобі їхніх таємниць і істинних намірів ніхто не відкриє.

їх не бачить кожен, хто у темряві перебуває, живе в ілюзіях.
Я тобі відкрию, якщо ти ще не бачиш їхній намір - це сворення на Землі так званого Нового Світового Порядку з єдиним правителем на чолі, а за його спиною - керуюча група правлячої світом "еліти".
і всьо в них схвачено, і всі масони (навіть глава Католицької Церкви [mrgreen] , президенти і взагалі усі, хто хоч якимісь чином впливає на політичну ситуацію в світі), , а вони тлумки до цього часу не можуть досягнути свого [mrgreen] --- може ти їх недооцінюєш? -- подумай.
LMax написав:
Всі маніпуляції релігійно-політичних лідерів ведуть тільки до цього, а не до чогось і ще. Решту - показуха, очезамилювання.

от давай тільки без цих порожніх воплів -- докажи, а потім будеш плів дурню :?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15256
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
сергій написав:
і всьо в них схвачено, і всі масони (навіть глава Католицької Церкви [mrgreen] , президенти і взагалі усі, хто хоч якимісь чином впливає на політичну ситуацію в світі), , а вони тлумки до цього часу не можуть досягнути свого [mrgreen] --- може ти їх недооцінюєш? -- подумай.

і над чим тут думати. Це ти недооцінюєш їх. Взагалі ти все про себе тут говориш, при чому тут я.
Не можуть досягнути так скоро свого задуму, бо, для прикладу, мусульмани так просто не здадуться (треба усіх винищити хіба-що), Китай - взагалі не підкорити цим намірам. Тому ще треба час.

Цитата:
от давай тільки без цих порожніх воплів -- докажи, а потім будеш плів дурню :?

достатньо доказів є у тих книгах, що я подав, та фільмі "Дух времени" трохи є самих ключових, а також у фільмі "Фаренгейт-911".
Не читаєш, не дивишся - то прошу не флуди. Я бажаю тут поговорити з тим, хто ознайомився з матеріалом, а не бігло пробіг по заголовках.

І ще раз кажу: краще займися улюбленими кіньми, якщо ти написав правду.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15257
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2008, 18:25 

Востаннє редаговано Братик 24 квітня 2008, 17:10 (всього 2 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
LMax написав:
достатньо доказів є у тих книгах, що я подав, та фільмі "Дух времени" трохи є самих ключових, а також у фільмі "Фаренгейт-911".

Ок, фільм бачив. Брєд. Мене тільки дивує як ти, ЛМаксе, будучи християнином, принаймні, називаючи себе християнином, міг повестися на цю божевільну тетеревеню. Ти називаєш тут людей зомбі, а сам піддвася зомбуванню. Кожен політично спрямований фільм має якусь ідеологію і має приховану пропаганду. Красивими і "науковими" фразами автори фільму уловлюють глядачів заставляючи повірити їх у безглуздя. Я не знайшов у фільмі жодного факту, який би доводив те, у що вони намагаються заставити нас повірити.
Ну, по-перше, автори фільму засівають сумніви щодо божественності Ісуса Христа, ба навіть взагалі у Його існуванні. Це повинно було уже тебе насторожити: не може погане дерево приностити добрий плід.
По-друге, в другій частині вони намагаються довести всім набридлу версію того що будинки близнюки були підірвані. Знову: жодного доводу, лише аргументи. Те що на камері було зафіксовано взриви у нижчих поверхах в час падіння верхової частини будинку, ще нічого не доводить, а навпаки, доводить протилежне: якби в будинок були закладені взривчатки, то організатори би подбали щоб вони взривалися послідовно а не хаотично. А взриви могли бути визвані електричними замиканнями, адже коли будинок падав - нарушилася вся його структура. Тим більше вибухи були незначними, явно не в центрі будинку, та й будинок падав своїм ходом, незважаючи на ці вибухи. Плавлене залізо після вибуху літака та падіння будинку? А що тут дивного? Я сам не заперечую версії що будинки, подібно до тих що були взірвані в Москві, були знесені американською владою, але фільм не переконав мене у цьому: незаперечних фактів небуло. Та й зробити це щоб ніхто нічого не взнав було майже не можливо (влада складається не лише з президента і його оточення, та й в операції повинні були брати участь дуже багато людей).
Третю частину не дивився, бо інтерес до перегляду фільму, зважаючи на першу дві, пропав.
Шкода витрачений час, єдине що було цікаво, це ще раз переглянути документальні кадри цього дня (9/11).

Але виникає питання: кому вигідно дизінформувати населення, налаштовувати думку суспільства проти Америки, засівати сумнів щодо існування Бога? Ця лінія вже протягом шести років постійно масується. Відповідь одна: антихрист підготовлює свій прихід, і єдине що йому заважає, це існування потужної християнської країни (США) і віра в Бога. Ослабивши економічно Америку, зруйнувавши її авторитет у світі, та зруйнувавши віру людей у Бога, у нього не залишиться перешкод стати світовим правителем.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15261
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2008, 09:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
LMax написав:
Не можуть досягнути так скоро свого задуму, бо, для прикладу, мусульмани так просто не здадуться (треба усіх винищити хіба-що), Китай - взагалі не підкорити цим намірам. Тому ще треба час.

тобто безбожники, мусульмани, будисти... стримують прихід антихриста??? :shock: думати не навчився? :shock:
якщо хтось і стримує масонів, то це Америка (погоджуюсь з Братиком)та й християни по цілому світу взагалі
LMaxе -- йди готуйся до сесії! Найрозумнішим, що б ти міг зробити це почати вчитись, бо на Україні бездарних спеціалістів і так достатньо -- не поповнюй їх список. :?
LMax написав:
І ще раз кажу: краще займися улюбленими кіньми, якщо ти написав правду.

ти не здатен зрозуміти, для чого я поставив такий підпис...???? яка може бути мова про фільтрумання тобою інформації? :?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський приїхав святкувати свій д/р до Буша
15267
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2008, 16:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Щойно подивився таки третю частину фільму. Третя частина дійсно вразила. І хоча не можна це все приймати за чистий лист, але якщо це дійсно все правда, то тоді багато що стає зрозумілим. В тому числі і війна з Іраком і взриви будинків і так далі. Не даремно, Кучма у плівках Медьниченка, натякав на безпредєл президентів у світі, тобто, що він порівняно з ними - мало не святий. Виходить Кучма знав і про взриви в Москві і, можливо, про будинки в Нью-Йорку. Як би там не було, одне ясно: політика - брудна річ, весь світ котиться до обєднання і що, світовий уряд обовязково буде, і світова релігія також, і чіпи в руках людей.
Перша частина фільму ніби випадає з фільма. Незрозуміло навіщо цю першу частину взагалі вклеїли у фільм. Адже початок фільма посіває сумнів у існування Бога, а в кінець фільма повністю підтверджує Відкриття Івана щодо останніх часів.
Хоча, з огляду на те, що фільм зробили безбожники, і те що перша частина явно брехня, то немає гарантії що і наступні дві це правда.
А можливо, фільм зробили демократи тільки для того щоб виграти наступні вибори. Оскільки основа електорату республіканців - християни, тому вони і постаралися в першій частині фільму зменшити число християн в Америці. Але тратя частина дійсно заставляє задуматися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>