Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:33




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Землетрус у Японії
30368
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2011, 20:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Багато хто вважає землетрус у Японії початком Суду Господнього (Об.16)
Давид Вілкерсон у своїй книзі "Ведіння" (1973) http://www.im-narod.com/statiji/proroch ... denie.html серед іншого, говорить таке:
Цитата:
В не очень отдалённом будущем в Соединённых Штатах произойдёт самое сильное за всю историю землетрясение. Близится день, когда в этой стране средства массовой информации сообщат об ужасной новости – о самом сильном и разрушительном землетрясении за всю историю. Это сообщение будет причиной широко распространившейся паники и страха. Все передачи по телевидению будут прерваны, изо дня в день будут говорить только об этой катастрофе. Ему будет предшествовать очень сильное землетрясение в Японии.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30383
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2011, 13:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Багато хто вважає землетрус у Японії початком Суду Господнього (Об.16)
Я думаю, що ті землетруси, які йдуть на землю є попередженням (образом) Божого Суду, через який мусить пройти кожна душа зокрема.
Написано: Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії? (1Петр.4:17)

Цікаво, що цьогорічні землетруси стартували не з Японії, але розпочалося руйнування саме з міста "Церква Христова" (Christchurch) - так називається місто в Новій Зеландії, де власне був епіцентр землетрусу і саме там був зруйнований християнський собор.
Девід Вількерсон написав:
В не очень отдалённом будущем в Соединённых Штатах произойдёт самое сильное за всю историю землетрясение... Ему будет предшествовать очень сильное землетрясение в Японии.
Справді, наступний великий землетрус буде в Америці - і не лише через Девіда Вількерсона Господь про це застерігає. Але це просто попередження для тих, хто ще залишається живим - щоб поспішили примиритися з Богом, бо не всі встигнуть. Пізніше буде ще гірше - таке, що ми навіть уявити не можемо.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30560
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2011, 12:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Стільки розмов про ці катаклізми... Висновків про тамтешні події... Висновків про безбожних і для безбожних, які десь там. І це правильно. Написано ж: "бо коли на землі Твої суди, то мешканці світу навчаються правди" Iс.26:9
Але які висновки ви зробили для себе? Крім того, що це кара Божа.
Адже завтра Бог може потрясти землею і на Україні :( Якою тоді буде наша реакція?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30562
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2011, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Але які висновки ви зробили для себе? Крім того, що це кара Божа.
Адже завтра Бог може потрясти землею і на Україні :( Якою тоді буде наша реакція?

Я не думаю, що це кара Божа. Це лише ознака, так би мовити попередження кари Божої.

Ті японці, що постраждали, не були грішніші за українців, які не постраждали.
Ісус же сказав їм у відповідь: Чи ви думаєте, що оці галілеяни, що так постраждали, грішніші були від усіх галілеян? 3 Ні, кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так! 4 Або ті вісімнадцять, що башта на них завалилась була в Сілоамі й побила їх, чи думаєте, що ті винні були більш за всіх, що в Єрусалимі живуть? 5 Ні, кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так! (Лук.13:2-5)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30570
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2011, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Ті японці, що постраждали, не були грішніші за українців, які не постраждали.
Ісус же сказав їм у відповідь: Чи ви думаєте, що оці галілеяни, що так постраждали, грішніші були від усіх галілеян? 3 Ні, кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так! 4 Або ті вісімнадцять, що башта на них завалилась була в Сілоамі й побила їх, чи думаєте, що ті винні були більш за всіх, що в Єрусалимі живуть? 5 Ні, кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так! (Лук.13:2-5)

От і я про те ж. А кажу це ще й до того, що передбачається землетрус із епіцентром у румунській Буковині. Це вже близько до нас.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30576
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2011, 05:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та про той можливий землетрус в Карпатах я чув ще рік назад. Зараз багато землетрусів передбачають, і в Америці зокрема. Ніхто точно не може сказати де і коли буде землетрус. Але одне я знаю, що віруючим немає чого переживати, бо, по-перше, наша надія не у земному житті, а по-друге, Бог сильний нас віруючих зберегти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30652
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2011, 12:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Та про той можливий землетрус в Карпатах я чув ще рік назад. Зараз багато землетрусів передбачають, і в Америці зокрема. Ніхто точно не може сказати де і коли буде землетрус. Але одне я знаю, що віруючим немає чого переживати, бо, по-перше, наша надія не у земному житті, а по-друге, Бог сильний нас віруючих зберегти.

Бог давно попереджає Своїх про землетрус у моєму краї. Ще до того, як учені почали про це говорити. Правда, внаслідок цієї звістки, люди почали вигадувати всілякі домисли,поширювати передбачення не від Духа Святого. Та це робота ворога людської душі, котрий намагається заплутати тих, хто марновірний і не має духовного розрізнення, а також, щоб збити віру в істинні Божі слова своїми невиповнившимися лжепророцтвами. Це його тактика: "щоб нас сатана не перехитрував, відомі бо нам його задуми!" 2Кор.2:11




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
30668
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2011, 16:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Скажіть, який сенс Богу попереджати про землетрус віруючих? Чи зможемо ми до землетрусу якимось чином підготовитися? Я думаю і без підготовки Бог зможе своїх дітей захистити, і, навпаки, як би ми не готовились, якщо Бог не захистить - наші підготовки - марні. Це якраз той випадок, коли ми можемо покладатися лише на милість Божу. А ми знаємо доброту і милість нашого Батька! Хай ніхто і ніщо не вкраде у нас радість спасіння! Ти, Господи, берегтимеш нас і зберігатимеш нас від цього роду і на віки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус у Японії
37538
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2012, 22:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
GEOFON © Центр імені Гельмгольца Потсдам GFZ Німецького дослідницького центру наук про землю - http://geofon.gfz-potsdam.de/eqinfo/list.php




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>