Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:07




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Незалежність Косово - це добре, чи погано?
14779
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2008, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Чесно кажучи, досі не можу скласти однозначну думку з цього приводу.
Наскільки це добре, наскільки погано?
Хто від цього постраждає а хто виграє?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14781
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 13:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що від цієї незалежності більше мінусів, причому як для світу і Європи і України, так і для самого Косово.

Адже Косово відокремилося від Сербії в односторонньому порядку (без згоди Сербії), а це ознаки сепаратизму. І Косово буде від цього мати більше мінусів, аніж плюсів.

Подібна ситуація була у Молдові з сумнозвісним Придністровям. Придністровя досі не визнали більшість держав, і ця частинка землі (яка ні з ким не дружить) не може економічно розвиватися. У результаті - це бідненька територія, яка завжди знаходиться під страхом війни чи збройних конфліктів.

Від так, в Україні (за Косовським зразком) можуть заявити кримчани про вихід з України в односторонньому порядку, що може призвести до громадянської війни в Україні.

Тому незалежність Косово у жодному разі не можна визнавати. США - визнали, але лише тому, що їм вигідна війна у Європі (щоб послабити Євро). А Україна повинна зайняти жорстку позицію для захиту цілістності Сербії.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14785
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Я думаю, що від цієї незалежності більше мінусів, причому як для світу і Європи і України, так і для самого Косово.

Адже Косово відокремилося від Сербії в односторонньому порядку (без згоди Сербії), а це ознаки сепаратизму. І Косово буде від цього мати більше мінусів, аніж плюсів.

Подібна ситуація була у Молдові з сумнозвісним Придністровям. Придністровя досі не визнали більшість держав, і ця частинка землі (яка ні з ким не дружить) не може економічно розвиватися. У результаті - це бідненька територія, яка завжди знаходиться під страхом війни чи збройних конфліктів.

Від так, в Україні (за Косовським зразком) можуть заявити кримчани про вихід з України в односторонньому порядку, що може призвести до громадянської війни в Україні.

Тому незалежність Косово у жодному разі не можна визнавати. США - визнали, але лише тому, що їм вигідна війна у Європі (щоб послабити Євро). А Україна повинна зайняти жорстку позицію для захиту цілістності Сербії.



США ще не визнали офіційно Косово а сказали що вітають їхню позицію на незалежність.
Не всі Європейські країни спішать того робити. Зайняли вичікувальну позицію.

Офіційне визнання є тоді коли підписані угоди між державами і відкриття посольств. США і ще не на другий день не відкривало посольство. Чи то не так? :)

Цитата:
Адже Косово відокремилося від Сербії в односторонньому порядку (без згоди Сербії), а це ознаки сепаратизму. І Косово буде від цього мати більше мінусів, аніж плюсів.


а яке має відношення Україна до проблем Сербії? Спочатку навчіться вирішувати свої власні проблеми. Як буде проведено Євро-2012? Боюсь що наберетеся сорому...

Косово вже давно говорило про незалежність і ще пару років коли серби проводили етнічні зачистки проти мешканців Косово.
І то так само відбувалося в Боснії пару років тому проти європейських мусульман які не мають нічого спільного з арабськими мусульманами.

Вдивися в слово - ЕТНІЧНІ зачистки - не нагадує вам як Росія то робила то в минулому проти українців?

А про дозвіл про вихід з складу - вибачте - от наприклад штат Флоріда або Каліфорнія може вийти з складу США добровільно але то ніколи не відбудеться - чому? - тому що і всім добре і ніхто не принижує і не навязує як треба жити і проводити бізнес.

Але то Сербія не має бажання і ніякої поваги до мешканців Косово.

А то що Серби спалили посольства США і Канади - то вже зрозуміло що влада Сербії дискредитувала себе не забезбечивши охорону посольств. Одні імперські прояви Сербії зрозумілі. І так само в Росії відбувалися і відбуваються.

Прошу не читати пресу в Україні яка тільки перекручує переклад з різних джерел.

Про Крим - то вже пісня - от бачте і весь схід України тягнеться до Росії . Ну а яка вигода від цього? Ніколи так не позбутеся меншовартості і завжди будете попихачами при таких настроях.

Світ вже глобалізований і той процес вже не зупиниш. І так правильно.


(до Соняшник - може дам вам зауваження - перестань натякати що США винні в проблемах світу. А хто руйнував будинки в Москві, а хто розвязав війну в Чечні? А хто робив тероризм в Іспанії, Великобританії тощо. Хто робив зачистки в Руанді? То все непросто зрозуміти на поверхневому рівні чому все так відбувається.)

Цитата:
Подібна ситуація була у Молдові з сумнозвісним Придністровям. Придністровя досі не визнали більшість держав, і ця частинка землі (яка ні з ким не дружить) не може економічно розвиватися. У результаті - це бідненька територія, яка завжди знаходиться під страхом війни чи збройних конфліктів.


Скажи мені - в чому там є проблема з Придністровям? Цікаво почути вашу думку.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14786
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ну, знаєш, сперечатися не буду - я висловив свою власну думку (а не думку українських журналістів). Зрештою мені доводилося бувати у Сербії (правда в Косово не був) і спілкуватися з мешканцями Сербії, Боснії та Герцеговини, а також хорватами, а тому можу скласти власну думку про тамтешню ситуацію.

Бував також і в Придністровї (як до війни, так і після). Я на власні очі все бачив, а тому можу порівнювати.

І зауважу, що нема окремого косовського етносу: у Косово жили як серби, так і мусульманські албанці. Але оскільки у мусульманів народжуваність перевищувала ріст сербів, то вони в результаті почали витісняти сербів.
Так само нема придністровського народу: там проживають молдавани, українці та росіяни, хоча молдавани у меншості. Але меншість не дає права на переміщення кордонів.
Так само нема кримського етносу (хіба що кримські татари). Але у майбутньому не виключено, що татарів у Криму стане більшість і вони захочуть мати незалежність.

Але твій приклад відносин Росії та України чи США та Флоріди - є недоречним. У першому випадку України відділилася від СРСР правочинно, а в другому - ну нема ж флорідського чи сакраментського народу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14787
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Ну, знаєш, сперечатися не буду - я висловив свою власну думку (а не думку українських журналістів). Зрештою мені доводилося бувати у Сербії (правда в Косово не був) і спілкуватися з мешканцями Сербії, Боснії та Герцеговини, а також хорватами, а тому можу скласти власну думку про тамтешню ситуацію.

Бував також і в Придністровї (як до війни, так і після). Я на власні очі все бачив, а тому можу порівнювати.


Ви конкретно не сказали - в чому полягає проблема Придністровя.
Те що були в Балканських країнах - яке то має значення. Ви ж не говорили з всіма кожним хто мешкає в тих країнах. Глибше подумай - в чому проблема в колишній Югославії?

Цитата:
І зауважу, що нема окремого косовського етносу: у Косово жили як серби, так і мусульманські албанці. Але оскільки у мусульманів народжуваність перевищувала ріст сербів, то вони в результаті почали витісняти сербів.
Так само нема придністровського народу: там проживають молдавани, українці та росіяни, хоча молдавани у меншості. Але меншість не дає права на переміщення кордонів.
Так само нема кримського етносу (хіба що кримські татари). Але у майбутньому не виключено, що татарів у Криму стане більшість і вони захочуть мати незалежність.


А в Російській федерації є також Татарстан але то вже не ті Кримські татари.
Відносно незалежності для Татар - не розпалюй вогонь (не роби ворожнечу з ними) і нічого не буде. І буде все добре.

Відносно Косово - причина є в Косовських Албанцях.

От питання - чи законно Чорногорія відділилася від Сербії?
Був там сепаратизм?

Дивився карту Чорногорії по ентносу - 56% є чорногорці а решта албанці, мусульмани боснійські, хорвати і серби причому їх є 23%.

Нічого вам то не нагадує?

Цитата:
Але твій приклад відносин Росії та України чи США та Флоріди - є недоречним. У першому випадку України відділилася від СРСР правочинно, а в другому - ну нема ж флорідського чи сакраментського народу.


Звичайно що не той приклад - але подивися - в прикордонних штатах з мексикою є багато іммігрантів з Мексики і то вони не говорять про преєднання тих земель до Мексики. Чому - ті діти які народжені в США вже є американці і їхні погляди на ентнічність не збігаються з поглядами їхніх батьків з Мексики.

Відносно правочинності відділення України від Росії (Радянського Союзу) - я не знаю чи це офіційно визнано Росією.
Але факт - та пята колона і ще шкодить самій Україні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14789
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Проблема Придністров'я полягала в тому, що сепаратисти, які не хотіли покорятися молдавській владі (зокрема вивчати молдавську мову), знайшли підтримку в Росії, і намагалися проголосити незалежність Придністровя. Внаслідок того там пролилася кров, а зараз це невизнаний економічно відсталий островок.

Чорногорія відділилася від Сербії та Чорногорії за взаємною згодою. Тай раніше Чорногорія мала автономні права, зокрема відмінну валюту та свій правопис.

А от Косово було фактично захоплене албанцями, так як зараз татари захоплюють Крим.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14790
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2008, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Проблема Придністров'я полягала в тому, що сепаратисти, які не хотіли покорятися молдавській владі (зокрема вивчати молдавську мову), знайшли підтримку в Росії, і намагалися проголосити незалежність Придністровя. Внаслідок того там пролилася кров, а зараз це невизнаний економічно відсталий островок.

Чорногорія відділилася від Сербії та Чорногорії за взаємною згодою. Тай раніше Чорногорія мала автономні права, зокрема відмінну валюту та свій правопис.

А от Косово було фактично захоплене албанцями, так як зараз татари захоплюють Крим.


Правильно сказав відносно проблеми придністровя. Але молдавської мови в молдавії нема. Молдавани спілкуються переважно румунською, російською і українською. Там де придністровя - там були військові частини радянського союзу і після розпаду не хотіли миритися з втратою "старшого брата" і от вирішили проголосити частиною Росії але Росія не визнала їх.

"Татари захоплюють Крим" - вибачте, у вас проблеми з історією.
Крим одвічно належав татарам з часів козацтва до Російської імперії поки їх силою не переселили в Російський Татарстан.

Відносно Косово - то вже як вийшло. Проблема полягає в територіальних межах кордону. І так вийшло що та Албанська частина де зараз Косово стала частиною Югославії.

І так само війна на балканах після розвалу югославії на початку 1990-их виникла через територіальні і ентнічні проблеми. Війна була між хорватськими, сербськими і мусульманськими боснійцями з підтримкою урядів Сербії і Хорватії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14801
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2008, 18:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не експерт по югославському питанні і ніколи там не був на відміну від Сонячника, але маю деякі зауваження стосовно Сонячникової позиції. Сонячник наполягає на тому що не було взаємної згоди на відокремлення. Скажи мені, коли в і сторії таке було щоб одна держава добровільно відпустила шматок своєї території. Так само було і з Україною, дотримуючись цієї логіки, Україна повинна повернутися у склад СРСР, чи Росії (бо до революції це була російська територія). Друге. Ти вважаєш що право на незалежність мають лише народи з їх культурно-історичними ознаками? А як тоді пояснити незалежність США, Канади, Люксембурга і т.д.? Визнання незалежності Косово - це, насамперед, вирішення проблеми. А проблема у цьому регіоні була серйозною. А твоя репліка стосовно впливу США, яке нібито хоче послабити євро, взагалі беспідставна і смішна, яку навіть коментувати не хочеться. США ніколи не боролося з євро і проблеми з цього приводу не робить.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15495
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2008, 07:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Братик написав:
Скажи мені, коли в і сторії таке було щоб одна держава добровільно відпустила шматок своєї території. Так само було і з Україною, дотримуючись цієї логіки, Україна повинна повернутися у склад СРСР, чи Росії (бо до революції це була російська територія). Друге. Ти вважаєш що право на незалежність мають лише народи з їх культурно-історичними ознаками? А як тоді пояснити незалежність США, Канади, Люксембурга і т.д.?

Україна - це територія етнічного народу. Я також вважаю, що право на незалежність мають лише народи з їх культурно-історичними ознаками.
Незалежність США виборювало у зовнішніх королівств, які не мали права на цю територію. Якби коренні мешканці - індіанці - боролися за свою незалежність - я був би тільки на їхньому боці, бо за ними справедливість. Але вони були свого часу практично знищені завойовниками як нація. Те саме стосується Канади.
Люксембург - це данина територіальному утворенню, яке збереглося з часів Середньовіччя, в період багатьох князівств і графств. Вони не боролися за незалежність, це просто історичний уклад, що мирним чином залишився. Це саме стосується багатьох маленьких князівств у Європі.
Косово - не має автентичного народу, це просто область сербії, яку захопили мусульмани.
Цитата:
Визнання незалежності Косово - це, насамперед, вирішення проблеми. А проблема у цьому регіоні була серйозною.
Це не вирішення, а створення проблеми, роздмухування вогню. Це створення ще однієї гарячої точки на планеті.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Незалежність Косово - це добре, чи погано?
15553
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 21:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, я підтримую позицію щодо історично-етнічних основ для утворення незалежності. Здається що Косово - це штучне утворення, немає такого народу - косовчани. Як немає народу придністровці. Ось чому Придністровя ніхто не визнав і ніколи не визнає. Мені цікаво, а багато країн визнали Косово? Чи Україна визнала Косово?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>