Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:53




Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Католицька харизматична онова
14375
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2008, 05:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Пробігся так очима по кількох темах форуму, особливо зацікавили питання харизм та їх існування і потребу в сучасній Церкві.
Можливо питання дехто сприйме як провокаційне -- але я не мав цього на меті. Ось тут розглядаються теми на кшталт
Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця? чи

Інші мови - ставлення баптистів

хочу спитати людей компетентних -- бо я не з таких --
"Чи лише Католицька Церква не відкидає так званий харизматичний рух, а приймає як один з багатьох можливих середників на шляху до спасіння? Більше того велика частина католиків вважають цей рух одним з таких, що сприяють духовній онові цілої Церкви. Чи ще якісь конфесії мають подібне ставлення до цього явища?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14417
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2008, 06:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я також не дуже в цьому компетентний, але я теж чув про лояльність католицької церкви до харизматичного руху, і навіть, в деякій мірі, баптистської церкви.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14429
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2008, 20:14 

Востаннє редаговано Сонячник 04 липня 2009, 20:55 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я також не дуже в цьому компетентний, але я теж чув про лояльність католицької церкви до харизматичного руху, і навіть, в деякій мірі, баптистської церкви.
Слід розуміти різницю між католицькими харизматами і протестантськими харизматами - це різні речі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
15887
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2008, 13:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 лютого 2010, 10:07
Написано: 22
У Католицькій церкві є харизматичний рух, який досить поширений і в Україні, як у греко- так і римо-католицьких спільнотах. Серед католиків ставляться до руху "обнови у Святому Дусі" досить по різному, але він не є забороненим. Там практикується не тільки дар інших мов, але і пророцтва, зцілення, також інші дари.

Окрім того, я чула, що харизматичний рух є також в Англіканській церкві, може і ще якихось інших. Найменше поширений він у православних церквах, хоча і тут також є вийнятки.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
16229
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2008, 20:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Документальний фільм про Католицьку харизматичну Онову на You Tube.

http://christusimperat.org/uk/node/4220




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
17543
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2009, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Католицькі харизмати подібно до протестантів практикують не заучені молитви, а вільне спілкування з Богом.
Харизматичний рух в католицькій церкві поділяється на дві гілки: як такий, що контролюється наставниками - тобто офіційний, та такий, що вийшов з під контролю, а отже є підпільним.

Цікаво було б більш детально дізнатися про ці католицькі церкви, де практикується харизматичний рух, зокрема про їх розуміння духовних дарів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
18274
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
Пробігся так очима по кількох темах форуму, особливо зацікавили питання харизм та їх існування і потребу в сучасній Церкві.
Можливо питання дехто сприйме як провокаційне -- але я не мав цього на меті. Ось тут розглядаються теми на кшталт
Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця? чи

Інші мови - ставлення баптистів

хочу спитати людей компетентних -- бо я не з таких --
"Чи лише Католицька Церква не відкидає так званий харизматичний рух, а приймає як один з багатьох можливих середників на шляху до спасіння? Більше того велика частина католиків вважають цей рух одним з таких, що сприяють духовній онові цілої Церкви. Чи ще якісь конфесії мають подібне ставлення до цього явища?


на мій погляд католицькі обовязки є набагато важчі складніші ніж будь-яких протистантів, просто в Україні мало хто їх усіх виконує ( віру в Бога сприймають як традицію, на Різво і Паску піти до церкви), Католицькі харизмати як і протистанські допускають різні вольності, все побудовано на емоціях - молоді це подобається. І мета Католицьких і протестанських харизматів збігається-побільше членів церкви, які є такі є основне щоб десятину платили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
18275
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 10:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
prostak написав:
сергій написав:
Пробігся так очима по кількох темах форуму, особливо зацікавили питання харизм та їх існування і потребу в сучасній Церкві.
Можливо питання дехто сприйме як провокаційне -- але я не мав цього на меті. Ось тут розглядаються теми на кшталт
Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця? чи

Інші мови - ставлення баптистів

хочу спитати людей компетентних -- бо я не з таких --
"Чи лише Католицька Церква не відкидає так званий харизматичний рух, а приймає як один з багатьох можливих середників на шляху до спасіння? Більше того велика частина католиків вважають цей рух одним з таких, що сприяють духовній онові цілої Церкви. Чи ще якісь конфесії мають подібне ставлення до цього явища?


на мій погляд католицькі обовязки є набагато важчі складніші ніж будь-яких протистантів, просто в Україні мало хто їх усіх виконує ( віру в Бога сприймають як традицію, на Різво і Паску піти до церкви), Католицькі харизмати як і протистанські допускають різні вольності, все побудовано на емоціях - молоді це подобається. І мета Католицьких і протестанських харизматів збігається-побільше членів церкви, які є такі є основне щоб десятину платили.

в баптистів і пятидесятників, хто має харизматичні погляди вилучають з Церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
18299
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
prostak написав:
в баптистів і пятидесятників, хто має харизматичні погляди вилучають з Церкви.

:) Не чув, щоб за погляди вилучали. Я думав, що у протестантів є свобода думки і свобода слова. Просто ті хто мають такі погляди - вони самі "вилучаються", а от в неоп'ятидесятницьких церквах гірше - там самі церкви охаризматовуються, тобто стають харизматичними. Але в католицькій церкві саме поняття "харизмати" дещо інше ніж у протестантів. Я би дуже хотів почути коментар католицького харизмата в цій темі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
18304
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
prostak написав:
в баптистів і пятидесятників, хто має харизматичні погляди вилучають з Церкви.

:) Не чув, щоб за погляди вилучали. Я думав, що у протестантів є свобода думки і свобода слова. Просто ті хто мають такі погляди - вони самі "вилучаються", а от в неоп'ятидесятницьких церквах гірше - там самі церкви охаризматовуються, тобто стають харизматичними. Але в католицькій церкві саме поняття "харизмати" дещо інше ніж у протестантів. Я би дуже хотів почути коментар католицького харизмата в цій темі.

згоден що вилучаються самі, і ненайкращі, мяко говорячи. Але якщо член Церкви у Баптистів почне танцювати і махатируками на служінні швидше за все його вилучать :? :?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
20208
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 20:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Бачив ті зібрання в католиків. В порівнянні з протистантами-харизматами, нео-пятидесятниками, чи навіть просто пятидесятниками не помітно відмінностей. Навпаки, все дуже "те саме" тільки в іншій "шкурі". Хіба-що більше над ними контролю.
Дивує, чому нагло порушується припис "Коли хтось говорить мовами, нехай буде їх двоє, а щонайбільше троє, і нехай один пояснює, і то по черзі. Коли ж немає кому пояснити, нехай мовчить у церкві; нехай собі й Богові говорить." (1Кор.14:27,28)...




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
20259
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2010, 03:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Palatinus написав:
Бачив ті зібрання в католиків. В порівнянні з протистантами-харизматами, нео-пятидесятниками, чи навіть просто пятидесятниками не помітно відмінностей. Навпаки, все дуже "те саме" тільки в іншій "шкурі". Хіба-що більше над ними контролю.
Дивує, чому нагло порушується припис "Коли хтось говорить мовами, нехай буде їх двоє, а щонайбільше троє, і нехай один пояснює, і то по черзі. Коли ж немає кому пояснити, нехай мовчить у церкві; нехай собі й Богові говорить." (1Кор.14:27,28)...

"І дурень, як мовчить,
здається мудрим, | і розважливим,
як стулить губи."

Притчі 17,28




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Католицька харизматична онова
20263
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2010, 12:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
"І дурень, як мовчить, здається мудрим, і розважливим, як стулить губи." (Притчі 17,28)
Згідний, коли вони мовчать - це непогано, але коли почнуть "глоссалію" і це добре коли подібно на мову, а якщо кілька складів чи слів товкти як воду в ступі, це що?..
"Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи вони є від Бога; бо
багато фальшивих пророків з'явилося в світі." (1Иоан.4:1)




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>