Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:07




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: 15 000 років тому хтось літав і підривав атомні бомби
14256
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2008, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
15 000 років тому хтось літав і підривав атомні бомби

Зображення

Дослідники доводять: на Землі існувала високорозвинена цивілізація.

У індійському місті Хайдарабаді відбувся загальнонаціональний симпозіум "Наука й техніка в Древній Індії", де мова йшла про дивні літальні апарати й загадкове місто Мохенджо-Даро, спалене зброєю дивовижної сили...

>>> далі >>>

А от, цікаво як це поєднати з Біблійною історією?
Чи можливо що це були "сини Божі" з інших світів, які брали собі за жінок земних дочок...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14257
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2008, 21:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та ні, ці речі аж ніяк не можна співставляти з Біблією. Я думаю, що це є те саме, що порівнювати "правдиву" історію про Івасика Телесика з Біблією.
Ці всі історії грунтуються лише на легендах, віковічних мріях древніх людей літати. Відповідно, такі літальні апарати грунтувалися на тодішніх уявленнях людей: літаючі палаци, рухомою силою були слони тощо.
Деякі домішки наукоподібних слів не витримують жодної критики. Реактивний двигун із замкнутим циклом? :) Це ж класичний вічний двигун, неможливість існування якого доведено.
Всі ці історії придумують лише задля збудження зайвого інтересу, що збільшує лише тиражі газет, проте не має під собою серйозного підгрунтя.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14268
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2008, 21:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Ще до цього: Тайна Мохенджо-Даро


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14274
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2008, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А я думаю що була високорозвинена цивілізація бо знаходять багато різного і навіть водопроводи, і кажуть що це все було ще до потопу, негірше як зараз.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14276
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2008, 19:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не думаю, що цивілізація була так розвинутою а кораблів не було




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14283
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2008, 08:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Не думаю, що цивілізація була так розвинутою а кораблів не було

не було кораблів бо не було моря і гір!
Були лише невеликі човни, якими люди пересувалися по ріках, які як починалися "нізвідки" так і випаровувались в пустелях чи з озер. До потопу морів і океанів тим не було. Земля була іншою. Вода була в замороженому або іншому газоподібному виді розміщена навколо орбіти Землі, чим захищала Землю від спеки Сонця та робила рівномірний клімат на всій поверхні, а потім, на час потопу, різко опала на поверхню. А також під поверхнею була вода у виді підземних океанів. Такі океани і зараз вчені знаходять.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14299
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2008, 11:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax написав:
Це місто (2,5 тис. років до н.е.) мабуть було знищене всесвітнім потопом.

А те що у них була каналізація - нічого дивного нема.
Тоді ж люди були такі самі мудрі як і ми зараз. Просто тоді не була розвинуті такі науки як фізика, хімія, математика.

А для того щоб зробити водопровід чи цегляну каналізацію - великих знань не потрібно.

А от що стосується віку 10-15 тис. років тому, то ми знаємо, що це нісенітниця, бо тоді ще людей на Землі не було. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14313
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 05:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тоді був океан, але він був один, навколо землі, і континент був один суцільний, тому й, очевидно, людям не треба було будувати кораблів, та й, мабуть не знали вони що Земля кругла.
Щодо рівня цівілізації я дуже сумніваюся що вона була так сильно розвинутою як зараз, адже від дня створення першої людини до потопу минуло лише 2 000 років, тобто цивілізація мала б бути на рівні цивілізації Римської імперії, але якщо врахувати що люди тоді були дуже гріховними і впадали в різного роду розврат, що Бог вирішив їх знищити потопом, то й, очевидно, навіть до рівня Римської імперії їм було далеко.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14332
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
LMax написав:
Це місто (2,5 тис. років до н.е.) мабуть було знищене всесвітнім потопом.

але де взялися пласти плавленої кам'яної породи знайдені там, такі самі як після вибухів атомної бомби на випробуваннях в Неваді?

Цитата:
А от що стосується віку 10-15 тис. років тому, то ми знаємо, що це нісенітниця, бо тоді ще людей на Землі не було. :)

Людей в такому розумінні як пішов рід після Адама, не було, а були не розмовляючі і бездуховні прямоходячі мавпоподібні. Їх найдавніші сліди датуються 300 000 р до н.є. і знайдено поряд з слідами динозаврів на одному пласті породи. Вчені думають що це вже аж тоді люди були такі як зараз. Так, з вигляду схожі, але їх не можна назвати людьми.
Натомість людина мисляча існує як максимум 30 000, від одного предка, названого Богом Адам (що в перекладі з євр. "людина"). Треба врахувати що Адам та Ной жили по 900 та 600 років відповідно. Чим далі - тим тривалість життя скорочувалася через гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14335
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax написав:
але де взялися пласти плавленої кам'яної породи знайдені там...
...найдавніші сліди датуються 300 000 р до н.є. і знайдено поряд з слідами динозаврів на одному пласті породи. Вчені думають що це вже аж тоді люди були такі як зараз.

Стосовно плавленої камяної породи чи хибних думок безбожних археологів щодо неабиякого віку Землі, то все це підпадає сумніву, оскілька ця теорія ґрунтується на еволюційному розвитку, що вже давно була відкинена сучасними вченими.

Тобто, якщо припустити, що Бога нема, то все мало би створитися само собою, а для цього нібито потрібно міліарди тисячоліть :)
Але ж насправді вченими доведено, що само собою нічого не може виникнути (тобто якби світ розвивався сам собою - то ми мали би хаос).
Тобто зрозуміло, що світ сотворений Богом (я думаю, що в тому тут ніхто не сумнівається :) ), а Богу для створення світу не потрібно мільйони років, оскільки Він міг творити світ як миттєво, так і днями чи роками. Для Бога один день як тисячу років і навпаки.

Тобто я вважаю, що нерозумно допускати, що Земля існує понад 10 тис. років. (таке припущення змушені робити лише невіруючі атеїсти).
____________________________________________________________

А щодо думки, що місто було вигублено атомним взривом, то це надто примітивно. Якщо ми віримо в Бога, то повинні розуміти, що це місто було знищене Богом через гріх цього народу. А Бог сильний звести і вогонь чи будь яким іншим чином вигубити безбожний народ.

Братик написав:
Щодо рівня цівілізації я дуже сумніваюся що вона була так сильно розвинутою як зараз, адже від дня створення першої людини до потопу минуло лише 2 000 років...

Згоден з Братиком. Адже люди до потопу не могли досягнути такого розвитку як зараз. І кораблів тоді також не могло бути. Адже ми знаємо, що Ноїв ковчег був першим кораблем.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14351
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2008, 21:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
пласти плавленої кам'яної породи могли бути звичайною лавою




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14449
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2008, 01:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Є цікава книжка, "Нефілім" Марзулі якогось-- християнська фантастика. На мене справила враження новизною ідеї (принаймі я такого ще не чув) -- рекомендую. І по темі по-моєму.:D




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14489
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2008, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Думаю, справді по темі. ;)
Цю книжку ти у твердому вигляді читав чи у віртуальному?
До речі, книг, написаних у жанрі християнської фантастики є доволі багато. Але жодної я не читав, і відразу не можу згадати навіть авторів.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14491
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2008, 18:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Taj написав:
Цю книжку ти у твердому вигляді читав чи у віртуальному?

ти мав на увазі -- електронному?
Я її читав у твердому, але в електронному маю також... ніби.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14597
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2008, 11:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Щодо кораблів... дуже цікава ідея. Наскільки мені відомо (довідник Геллеля) за тих часів вже вміли плавити залізо і мідь, будували візки. Наприклад, також слід звернути увагу, що у Ноя була технічна можливість побудувати корабель висотою 15 метрів (7-поверховий будинок).
Може, тому й потрібно було знищити ту цивілізацію, що вона як і ми сьогодні наблизилася до неминучого самознищення... Зараз ми маємо техногенну цивілізацію, а тоді... хто знає... якщо Ной не взяв динозаврів із собою у Ковчег, то може це був витвір рук людських? Замість танків - гігантські звірі, що могли дихати вогнем (див. книгу Йова, а також зверніть увагу що в усіх земних народів є легенди про звірів, що дихають вогнем - змій Горинич, дракон і т.п.), самі харчувалися і не потребували тех. огляду і ремонту...
Чи були кораблі до потопу? Навіть, якщо були - це б їх не врятувало. Достатньо взяти ручку і листок паперу, щоб розрахувати що під час перших 40 днів потопу дощем на 1 метр квадратнийповерхні випадав як мінімум один літр води за секунду. Навіть, якщо кораблі були, то їх просто "потопило згори", припустимо, що корабель має площу 40 квадратних метрів, тоді за одну секунду на нього падає згори 40 кг води, а за хвилину майже дві з половиною тони і так протягом 40 суток.
Чи були герметичні кораблі (як то підводні човни) на той час? Наврядчи в них (маючи лише один супер-континент) виникала потреба, однак, навіть, якщо вони такі були, треба добре розрахувати, скільки їжі знадобилося б екіпажу, щоб прожити 1 рік... Швидше за все про такі запаси на той час ніхто не думав.




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>