Джерело
https://forum.jerelo.info/

Нова хвиля "антисектантської істерії",
https://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=533
Сторінка 1 з 1

svyatoslav [ 15 грудня 2007, 19:55 ]  Нова хвиля "антисектантської істерії",

На днях потрапив на нижче подану статтю в Українському виданні
Christianity Today. Цікаво б було знати думки дописувачів цього форуму.


Нова хвиля "антисектантської істерії", жертвами якої стають тисячі віруючих-протестантів
Написано: Субота, 1 Грудня 2007, 11:09 (

Останнім часом українські журналісти як друкованих видань, так і телеканалів представили своїм читачам і телеглядачам ряд статей і програм, присвячених деструктивним культам, до яких журналісти зарахували і офіційно зареєстровані в Україні протестантські євангельські церкви.

У відповідь «Асоціація журналістів, видавців Новомедіа» обнародувала офіційну заяву, в якій звернулася до представників державної влади з проханням "вжити необхідні рішучі заходи для захисту суспільства від необьєктивної і замовленої інформації про християнські євангельські протестантські церкви, яка провокує релігійну ворожнечу в суспільстві."

"Акцентуємо увагу українських мас-медіа і журналістів на тому, що протестантські євангельські церкви не мають нічого спільного з «Білим братством», мормонами, саєнтологами, расселістамі («Свідками Єгови») і іншими релігійними організаціями, які не сповідають фундаментальні доктрини християнства і Нікейський символ віри."

"Закликаємо українські мас-медіа бути зваженими і обьєктивними при освітленні релігійної тематики, а також поважати релігійні почуття громадян України, поважати свободу совісті, гарантовану вітчизняним і міжнародним законодавством."

Практично в цей же час в багатьох друкованих ЗМІ, інтернет-виданнях, на телебаченні зьявилися сюжети і програми, присвячені проекту "Відчуй силу змін". В основному, освітлювалася одна сторона проекту - фінансова. Журналісти побачили в цьому проекті суспільно-політичну акцію, компонент виборчої і рекламної кампанії нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького.

28 листопада 2007 року в прес-центрі Інтерфакс-Україна організатори акції "Сила змін" в Києві провели прес-конференцію. Вони спростовують причетність до ідеї її проведення лідера церкви "Посольства Божого" Сандея Аделаджи і мера Києва Леоніда Черновецького.

Як повідомив глава наглядової ради проекту "Сила змін", президент Союзу церков віри євангельської Михайло Паночко на прес-конференції, минулого року він побачив реалізацію цього проекту в Росії і вже тоді вирішив звернутися до фінської компанії "ІРР-ТВ", яка його проводила, для організації такої акції в Україні.

За його словами, до проекту приєдналися близько 4,2 тис. релігійних організацій, у тому числі і церкви "Посольства Божого", проте ініціатори акції вирішили не включати С.Аделаджу в керівні органи проекту.

"Мета проекту - не рекламувати конкретну церкву, а примусити людей задуматися про своє життя. Ідея номер один - показати людям, що вихід є", - підкреслив М.Паночко.

"Немає абсолютно ніякого зацікавленості ані у мене, ані у "Сили змін" звьязуватися з політикою - для нас це отрута", - заявив в свою чергу, глава компанії "ІРР-ТВ" Ханну Хауука, відзначивши, що він не вважає за можливе відмовити кому-небудь з охочих приєднатися до акції.

Сонячник [ 15 грудня 2007, 23:44 ]  

Особисто я нейтрально ставлюся до піару християнства у суспільстві. Звичайно, добре, коли люди більше обізнані у релігійних справах, але от мимоволі згадую слова:
Лук.6:26 Горе вам, як усі люди про вас говоритимуть добре, бо так само чинили фальшивим пророкам батьки їхні!

Я думаю, що християни перш за все повинні дбати за чистоту свого серця і щоб бути праведними перед Богом. А як народ розіпяв нашого Господа Ісуса Христа, то так буде чинити й послідовникам Христовим.

Христос не шукав оправдання в очах лукавого народу.

Тарас [ 17 грудня 2007, 00:34 ]  

Я теж вважаю подібно до Сонячника. Думаю, що якщо є можливість прояснити правду, то варто це зробити. Але не варто тим перейматися, що на нас щось наговорюють.
До того ж, я не зовсім розумію, чому пов’язують Сандея і Черновецького, оскільки я чув, що Сандей відлучив Черновецького.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин