Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:51




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13251
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Дивився зїзне зібрання у с. Збуж, за 11.07.2004 проповідував Славік Радчук і казав, що був у багатоьх країнах і на різних континентах, і в цих країнах до нього підходили різні пророки і говорили йому приблизно так :
"Сину мій, у тому народі з якого ти є Я зроблю велике пробудження, і воно пошириться на всю Європу і весь світ, Я буду посилати з твого народу мужів в апостольському дусі по цілому світі."

Тобто виглядає що з України почнеться пробудження на весь світ.
Здається я знаю навіть з якого міста і з якої церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13260
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Ага, у Сандея :)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13261
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 00:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В здогадах можна помилитись, Романе.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13264
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Рома написав:
Тобто виглядає що з України почнеться пробудження на весь світ.
Здається я знаю навіть з якого міста і з якої церкви.

Я дуже сумніваюся, що ця думка від Бога.
Матв.24:24 Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних.

Якщо пробудження і буде, то буде хіба що харизматичне, завдяки Сандею. :)

Матв.7:14 Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13288
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 01:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не розумію Сонячнику, як те місце яке ти привів заперечує Роми думку?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13300
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я розумію, що слово "пробудження", яке увійшло у християнський лексикон як поняття масового приєднання людей до певної церкви, має сенс лише коли постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, які чинять великі ознаки та чуда, зокрема сцілення від всіляких хвороб тощо. Через таке "пробудження" багато хто з віруючих стануть захоплюватися цими ознаками та чудами, і залишать вузьку та тернисту дорогу.

Я раджу прочитати книгу Ерло Штегена "Пробудження починається з мене", де Ерло розповідає, як він прагнув пробудження, але Господь йому показав, що пробудження має починатися з самого себе, а не з якогось села чи країни.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13315
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 22:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Чекай, ти шось все наплутав. Скажи в Зулу хіба нема пробудження.
Ти вважаєш пробудження в Уельсі теж від диявола? Я вважаю, що пробудження, яке має початися з мене, зовсім не заперечує пробудження нації, народу. Такі пробудження мали місце в історії християнства.
Коли буде багато таких, пробудження яких "почнеться з них" в конкретному народі, то можна говорити про пробудження країни.
До того ж, справжнє пробудження ніколи не зводило з вузької дороги, а приводило людей туди.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13316
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я згоден, що можливе справжнє пробудження (як це було в Зулу), коли люди чують слово, приймають і приходять до Бога. Але з часом, коли приходить випробування, то мало хто залишається на дорозі святій.

Але ж більшість сучасних проповідників говорять про пробудження, яке полягає не у тому, щоб люди жили свято, а у тому щоб ознаками та чудами звести навіть вибраних зі святої дороги. Про це каже Писання, що так воно буде.
І зрозуміло, що різниця між широкою та вузькою дорогою саме в тому, що широка - у кількості, а вузька - у якості.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13331
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2007, 16:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Ольг@ написав:
Ага, у Сандея :)

Ні не у Сандея :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13332
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2007, 16:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Сонячник написав:
Я дуже сумніваюся, що ця думка від Бога.
Матв.24:24 Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних.

Сонячнику чи те що постануть неправдиві христи і будуть робити чуда виключає те, що через Церкву Божу в останні часи буде звершатися Божа дія на роблення чудес і знамен як в часи апостолів ато і більше?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13344
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2007, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Рома написав:
Сонячнику чи те що постануть неправдиві христи і будуть робити чуда виключає те, що через Церкву Божу в останні часи буде звершатися Божа дія на роблення чудес і знамен як в часи апостолів ато і більше?
Розумієш Романе. Господь не змінюється. І як було в часи апостолів, то так Бог діє і зараз.

Але:
По-перше, дія антихриста в останні часи буде більш масовою і більш значимою.
По-друге, є різниця між Божою дією і дією антихриста.

Якщо Господь діє з метою нашого освячення, то антихрист діє з протилежною метою, щоб посіяти в нас думку типу: "якщо там не дуже виконують волю Божу і такі чудеса, то навіщо мені коритися Слову".

Тому робити висновки про якесь пробудження не має основ, бо у цьому можна помилитися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13385
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2007, 21:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Взагалі під словом "пробудження" я маю на увазі те, що не тільки відбуваються якісь чудеса, але й те, що люди тісно зближаються з Богом у великій кількості, прагнуть святості, стремляться до єдності у Бозі.
Якщо подивитись на уєльське пробудження, то люди у великій кількості і каялись і також жаждали святості. Це пробудження не спонукувало їх до пасивності, але вони були духовно активні. Люди йшли до світла і не втікали від нього. А де діє Дух Божий і має свободу, то там грішнік не устоїть.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13397
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Я би не ставив для Бога якісь рамки "Ось так Бог має діяти", а "Ось так Бог не буде діяти". Бог не має нічого спільного із гріхом, це зрозуміло.
До "пробудження" треба підходити "правильно". Дуже раджу подивитися док. фільм "Преображение-1" (друга частина мені менше сподобалася). Розповідається про пробудження у декількох країнах - зокрема Африки, Південної Америки та Канади.
Наскільки я розумію, пробудження завжди супроводжується масовим наверненням людей до Бога (як це було за часи першоапостольської Церкви - за одну проповідь покаялося 3000 за іншу 5000 людей). Коли по землі ходив Ісус Христос - люди збиралися тисячами... І люди приписували таку дію вельзевулу... Пробудження завжди супроводжувалося вилиттям явної Божої сили - зціленнями (Петро і Іван в храмі), хрещенням Духом Святим (Самарійське місто Дії.8), іншими проявами Духа Божого. Однак, я спеціально роблю акцент на слові "супроводжувалося", оскільки самі по собі такі прояви не є пробудженням, як часто роблять помилку і говорять. Найважливіше - воно заховане всередині і трошечки раніше за часом. По-перше це буде реальна зміна відносин самих віруючих із Богом (про що писав Ерол Штеген). Це призведе до того, що Бог - вже не обмежений нашою невірністю і нечистотою - зможе активно діяти серед нас і в нас - по перше змінюючи нас самих. Коли ж зміна сягає певної "межі" і наступає назначений Богом час (як у п'ятидесятницю) - Бог починає приводити людей у готову Церкву, яких вже цікавить не гарний спів групи, не красномовний проповідник, не святкова гостина на свято жнив - але те, про що сказано "Шукайте Господа та сили Його" (Пс. 104:4). Це є речі взаємопов'язані. Коли Бог буде реально проявлятися в Церкві - не потрібно буде довгих хвілософських дискусій про те, що Бог є, що Всесвіт не виник випадково, що креаціонізм краще еволюціонізму і так далі... Це, звичайно, теж є важливим... Але це не є духовною поживою для людей.

Отже (щось я знову багато-багато став писати, не добре :)), коротко моя думка буде наступною:
1. Пробудження починається з невидимого - внутрішнього світу людини і Церкви.
2. Пробудження супроводжується видимими ознаками та масовим наверненням людей до Христа.
3. На Україні ще ніколи не було пробудження в розумінні перших двох думок. Історія ж свідчить про те, що кожен народ одного разу має пробудження (Європа-Америка-Африка-Китай...).
4. Цього треба шукати.




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13557
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 19:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що на Україні мали місця пробудження, але це були пробудження не всієї країни, а локального масштабу.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
22562
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А я думаю що пробудження уже було 15 -17 ст. і почав це Лютер.

А що у Біблії написано про пробудження?
Я згадав тільки одне місце, це про 10 дів, але для них це було уже запізно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>