Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:08




Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13692
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2007, 18:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
Невже ти не зрозумів, чому я написав попереднє повідомлення?

Стосовно того місця з об’явлення, то пишеться там зовсім не про Марію, а про Ізраїль, оскільки того, що там описано з Марією не відбувалося. То лженаука, яка називає Марію царицею небесною, так перекрутила Писання.
Господь це не Бог, слово Господь означає пан. Бог є Господом всієї землі, але зворотнє твердження не завжди вірне. Це слово вживалося не тільки по відношенню Христа, чи Бога Отця. Тому до Єлисавети справді прийшла мати її Господа, але не написано, що до Єлисавети прийшла "МАТИ БОЖА".
А стосовно передань, то я ще раз говорю тобі, що ти перекручуєш дане місце Писання. Я тобі можу навести місце, де Христос каже, що фарисеї уміло відкинули заповідь Божу, тримаючись своїх передань.

Як не про Марію? Невже вона не стала царицею породивши Спасителя світу. Хіба Ірод не хотів знищити її і дитятко(уособлюючи в собі зло), а Бог хіба не зберіг їх. Лже наукою радше є твердити і заперечувати справді велику гідність Марії, матері Божої.
До Єлизавети прийшла Мати Господа. Невже Єлизавета назвалаб своїм паном просту людине, просту не народжену дитину, якби до неї не прийшло просвітлення Святого Духа, що ця дитина є Господом Богом, а його мати гідна такої похвали. Єлизавета теж була вагітна. Якби в утробі Марії знаходилася проста дитина, то невже Єлизавета так би величали Марію, і її дитя. :?: :?: :?:
Щодо передань то невже ти думаєш, що апостоли перекрутили заповідь і неправильно вчили своїх учнів. Церква не творить свого Передання, свою Традицію вона плекає з апостольських часів, щодо інших лжеучителів, то вони хочуть нівелювати цю науку, яка була перейнята від апостолів і перших хритиянських громад.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13754
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2007, 22:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що мною сказано достатньо по відношенню моєї позиції. В тебе є дуже багато логічних скачків. Придивись уважніше. А так нехай Бог просвітить того з нас, хто неправий. Я впевнений, що Він може це зробити, правда, якщо ми будемо цього прагнути.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13778
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2007, 14:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Ніяких логічних скачків я не роблю. Єдине, що хочу сказати це те, що не все можна раціонально зрозуміти, потрібна віра. Віра і розум це два крила що йдуть поруч. Основна проблема, через яку ти не можеш сприйняти істину про Непорочне зачаття Пресвятої Богородиці є те, що ти не визнаєш Традиції живої Церкви і кажеш, що абсолютну істинну дає Святе Письмо. В історії християнства завжди появлялись люди, які хотіли якусь частину правди зробити абсолютною істиною, опускаючи при цьому інші джерела. Їх називають єресями. Святе Письмо є правдою, в ньому міститься правда, але правду також плекає Традиція Церкви. Християнство не є релігією книги, це жива релігія з живим Богом. Я бумаю ти знаєш, що перша книга Нового Завіту була написана 61 року, це було послання св. апостола Павла до солунян. Що ж було до цього року, чим жила Церква :?: Вони жили традицією і цю традицію плекала і передали нам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13854
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2007, 16:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
паша написав:
не все можна раціонально зрозуміти, потрібна віра. Віра і розум це два крила що йдуть поруч.
Добре брате кажеш. Завсіди мають бути разом Віра і розум. Але правдива віри йде від Слова Божого і має грунтуватись тілько на Біблії. Бо можна вірити і в байки. Тоди мені шкода таку людину, бо марна віра її.
Цитата:
Основна проблема, через яку ти не можеш сприйняти істину про Непорочне зачаття Пресвятої Богородиці є те, що ти не визнаєш Традиції живої Церкви і кажеш, що абсолютну істинну дає Святе Письмо. В історії християнства завжди появлялись люди, які хотіли якусь частину правди зробити абсолютною істиною, опускаючи при цьому інші джерела. Їх називають єресями.

І тут добре кажеш. Бо як тілько кусок правди зробити, як ти кажеш, абсолютною істиною, а решту добавити байками і ше на тому грунтувати свою віру - ото і є єресь. Як от недавно придумали байку про успення Діви Марії.
Як маєш трохи розуму, то ліпше покайся і навернися до Істинної Церкви, яка є невидимою невістою Христа. Вона не має організацій, немає ієрархії, а головою її є тілько Христос. Але тут крім розуму потрібна ше віра. Жива віра в Єдиного, Невидимого Бога.
Бо то легше вірити в якусь картину, ікону, але то не є віра. Бо коли бачиш, то вже не віра, а віра - тоди, коли не бачиш, а серцем віруєш.

Цитата:
Святе Письмо є правдою, в ньому міститься правда, але правду також плекає Традиція Церкви. Християнство не є релігією книги, це жива релігія з живим Богом. Я бумаю ти знаєш, що перша книга Нового Завіту була написана 61 року, це було послання св. апостола Павла до солунян. Що ж було до цього року, чим жила Церква :?: Вони жили традицією і цю традицію плекала і передали нам.

Та які можуть бути традиції - шо то за фантазії??? Та вживай трохи розуму, як Біблії не хочеш читати. Подивися, шо словник каже про слово традиції.
А тоди церкву навчали апостоли, шо були розпорошені по всіх країнах, і Дух Святий. Ото і нині Істинна Церква грунтується на вченню апостолів і водиться Духом Божим. Як було тоди, так і тепер. І нема на то жодної ради.[/quote]


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13867
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2007, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тойко написав:
Добре брате кажеш. Завсіди мають бути разом Віра і розум. Але правдива віри йде від Слова Божого і має грунтуватись тілько на Біблії. Бо можна вірити і в байки. Тоди мені шкода таку людину, бо марна віра її.

І тут добре кажеш. Бо як тілько кусок правди зробити, як ти кажеш, абсолютною істиною, а решту добавити байками і ше на тому грунтувати свою віру - ото і є єресь. Як от недавно придумали байку про успення Діви Марії.
Як маєш трохи розуму, то ліпше покайся і навернися до Істинної Церкви, яка є невидимою невістою Христа. Вона не має організацій, немає ієрархії, а головою її є тілько Христос. Але тут крім розуму потрібна ше віра. Жива віра в Єдиного, Невидимого Бога.
Бо то легше вірити в якусь картину, ікону, але то не є віра. Бо коли бачиш, то вже не віра, а віра - тоди, коли не бачиш, а серцем віруєш.

Цитата:
Святе Письмо є правдою, в ньому міститься правда, але правду також плекає Традиція Церкви. Християнство не є релігією книги, це жива релігія з живим Богом. Я бумаю ти знаєш, що перша книга Нового Завіту була написана 61 року, це було послання св. апостола Павла до солунян. Що ж було до цього року, чим жила Церква :?: Вони жили традицією і цю традицію плекала і передали нам.

Та які можуть бути традиції - шо то за фантазії??? Та вживай трохи розуму, як Біблії не хочеш читати. Подивися, шо словник каже про слово традиції.
А тоди церкву навчали апостоли, шо були розпорошені по всіх країнах, і Дух Святий. Ото і нині Істинна Церква грунтується на вченню апостолів і водиться Духом Божим. Як було тоди, так і тепер. І нема на то жодної ради.
[/quote]
Йдучи за твоєю логігкою можна сказати, що апостоли і перші християни не мали віри, бо, як ти кажеш правдива віра йде від Божого слова, а до 61 року Боже слово не було ще записане. То що вони творили байки? Якщо для тебе це байки, то хай тобі так і буде. Для християн ці "байки апостолів" є Традицією. Кому краще вірити "байкам"апостолів чи байкам пасторів протестанських церков.
Ти кажеш, що віра це коли не бачиш. То що апостолів не можна назвати віруючими через те, що вони бачили Христа. Щодо ікон, то в них поєднюється віра і розум, споглядання зовнішнє і споглядання серця.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13868
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2007, 11:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
паша написав:
Йдучи за твоєю логігкою можна сказати, що апостоли і перші християни не мали віри, бо, як ти кажеш правдива віра йде від Божого слова, а до 61 року Боже слово не було ще записане.
Аяяяй! Паша, з чого ти взяв, що до 61 року слово Боже не було записане? :)
А що читав Христос та апостоли у синагогах? Читали Святе Письмо - нині це так званий Старий завіт. І апостоли навчали те, що було написано у Законі і Пророках. І цього ми не повинні відкидати. Христос закликав: Прослїдїть писання; бо ви думаєте в них життє вічнє мати; й ті сьвідкують про Мене.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13872
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 11:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Так слово Боже міститься і в Старому Завіті. Але Христос вдосконалив Старий Завіт, Він змінив багато приписів. Ці зміни були записані лише 61 року в посланні ап. Павла до Солунян. Тойко сказав, що правдива віра йде лише від слава Божого. То що апослоли і перші християни не вірили, лише через те, що наука їхнього Учителя не була записана. :?: Ні, вони жили з Традиції :!:, частину якої пізніше було перенесено в книги Нового Завіту.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дівицтво Марії до і після народження Ісуса Христа.
23003
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 09:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 травня 2010, 18:06
Написано: 4
Звідки: Косів
Тарас написав:
Цитата:
Тому до Єлисавети справді прийшла мати її Господа, але не написано, що до Єлисавети прийшла "МАТИ БОЖА".


Тарас, ви що, заперечуєте Божественість Ісуса Христа?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дівицтво Марії до і після народження Ісуса Христа.
23056
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дмитро Пожоджук написав:
Тарас, ви що, заперечуєте Божественість Ісуса Христа?
Ні, Тарас не заперечує, а просто логічно викладає думку.

Син Божий, наш Господь, Ісус Христос лише воплотився через Марію, але аж ніяк не народився, бо Христос був ще до закладин світу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дівицтво Марії до і після народження Ісуса Христа.
23121
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2010, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Син Божий, наш Господь, Ісус Христос лише воплотився через Марію, але аж ніяк не народився, бо Христос був ще до закладин світу.

Як і до закладин світу Богом була обрана та, через котру Він зішле Спасителя.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
23826
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2010, 12:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Тарас написав:
Стосовно того, що ти відповів Роману, то мені здається, що ті два "аж" мають зовсім інше смислове забарвлення.
Щодо того, що ти говориш буцім-то то були, не рідні брати Христа, то я так розумію, що там перечислювалось рідних Христа, по причині того, що мати Христа була рідна мати, Йосип, як думано, рідний батько, а тут десь беруться двоюрідні брати і сестри. Парадокс. Може давай тоді припустимо, що мати теж була двоюрідна, бо в єврейській мові нема слова двоюрідний.

Цитата з довідника Еріка Нюстрема.(вибачте, що мовою оригіналу)
«Иаков, брат Господень» (Гал. 1:19), старший из братьев Господа (Мат. 13:55; Map . 6:3), которые во время жизни Иисуса не верили в Него (Иоан. 7:5), но после Его воскресения они перечисляются среди Его учеников (Деян. 1:14). Это тот Иаков, которому Воскресший Господь явился особо (1Кор. 15:7); впоследствии он занимал видное место в Иерусалимской церкви. На съезде в Иерусалиме он в своей речи разрешил вопрос о принятии язычников в церковь. Язычникам предписывалось только «воздерживаться от оскверненного идолами, блуда, удавленины и крови, мне делать другим того, чего не хотят себе» (Деян. 15:13 и дал.).



Мало, що пишуть різні автори.
В цьому стишку:
"ЯКІВ, СИН ЗАВЕДЕЯ, та Йоан, брат його; ФИЛИП та ВАРТОЛОМЕЙ; ТОМА й МАТЕЙ, митар;ЯКІВ, СИН АЛФЕЯ, "

ясно сказано, чий син Яків. І аж ніяк не Марії і Йосифа... Про іншого Якова крім цих двох взагалі не йдеться.... Десь сказано в Новому завіті, що і сестри в Ісуса Були.... Але про них лише одна згадка... Значить віддалені сести були... А от Марія і ті двоюрідні брати, що увірували в Ісуса -були з Ним і про них частіше писали!

Біблія - основа. Там все сказано. На жаль ті, хто писав, не описали детальніше і тепер мають християни на чому спорити, бо неуважно читають Біблію.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>