Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 20:57




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13048
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
LeoV написав:
Я Марії не можу славити. Я її поважаю, вона була блаженною. Прослявляти потрібно лише Бога, і Він своєю славою нікому не поступиться.

Паша, а ти молишся до Марії?

Так молюся, адже вона матір Божа. І всі прохання якими вона звертається до свого Сина є вислухані.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13050
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 14:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 лютого 2008, 07:37
Написано: 10
Звідки: USA
На основі чого у тебе така позиція? Де Христос навчав молитися до Марії?




L. Vovna
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13051
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 15:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
паша написав:
Так молюся, адже вона матір Божа..

"Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, що Христові, під час Його приходу." (1Кор. 15:22,23)
Якщо Марія, мати Ісуса зараз спочиває смертним сном, і воскресне в першому воскресінні під час приходу нашого Господа, тоді постає досить серйозне запитання - з ким ти спілкуєшся в молитві?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13067
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2007, 10:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Svjat написав:
Трохи повторюсь. LeoV, у вищезазначеному сенсі я б теж не називав Марію Богородицею, оскільки Син Божий «рожденний перше всіх віків». Але в сенсі фізичного народження (яке має свій часовий момент) Ісуса Христа (як Його людської так і божественної природи) я не бачу проблем, щоб назвати Марію Богородицею. Це фізичне народження не означає початок виникнення Божественної природи Христа, а лише явлення її через вочоловічення.
.
Я в більшості згідний з тим, що ти пишеш тут. Але я думаю, що саме по цій причині, що Син Божий є вічний і його родив Бог Отець, тому ми Марію можемо називати лише матір’ю Ісуса Христа. Я думаю, що в такому сенсі як ти пояснив народження Христа неправильно смислово називати Марію Матір’ю Божою, бо Марію не родила Бога. Через Марію Бог лише прийшов у світ.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13072
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2007, 12:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
LeoV написав:
На основі чого у тебе така позиція? Де Христос навчав молитися до Марії?

Всі святі є вже в небі, вони є поруч Бога. Тим більше Богородиця. Вона є матірю Христа, Матір Бога. Для кого Богородиця не є матірю, для того і Христос не є Богом.
А де сказано, що не можна звертатися з проханнями до Богородиці?Хіба Син не вислуховує прохань матері.
Якби ці молитви не були дієвими і не вислуханими, якби не творилися великі чуда за посередництвом Богородиці тоді справді ніхто до Неї не молився.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13073
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2007, 13:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
я думаю, що саме по цій причині, що Син Божий є вічний і його родив Бог Отець, тому ми Марію можемо називати лише матір’ю Ісуса Христа. Я думаю, що в такому сенсі як ти пояснив народження Христа неправильно смислово називати Марію Матір’ю Божою, бо Марію не родила Бога. Через Марію Бог лише прийшов у світ.

Марія родила Христа у якому були поєднані божа і людська природа. Це не було так, що існували дві особи - Ісус людина і Ісус Бог. Був лише один Ісус з двома природами і однією особою. Так Бог прийшов у світ через Марію, яка містила Бога і людину у своєму лоні. Ти нее можеш цього сприйняти бо ти розділяєш дві природи, і не розумієш воплочення. "Якщо Ісус не Воплотився то марна віра наша", - каже св. Атаназій Великий


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13077
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2007, 16:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені цікаво. Ти цитуєш мене зовсім не читаючи того, що я писав. В моєму дописі, який ти цитуєш є роз’яснення на твої запити.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13081
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2007, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
В мене не запити, а констатація факту. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13086
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2007, 09:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я злегка перечитав цю дискусію і мені важко до неї долучитися, бо до багатьох дописів є свої зауваження. Але загалом я думаю, що дискусія викликана в першу чергу тим, що, на жаль, не всі учасники намагаються грунтуватися на Біблії як на ЄДИНОМУ богонадхненому і безпомильному аргументі. А шукають собі якісь інші "непомильні" аргументи. У цьому і полягає головна проблема.
Давайте, все ж грунтувати віру нашу на Біблії і її досліджувати (як зрештою і називається цей розділ форуму).




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13090
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2007, 12:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
паша написав:
Всі святі є вже в небі, вони є поруч Бога. Тим більше Богородиця.

Святі, що померли, очікують воскресіння при Другому приході Ісуса Христа. І Марія, мати Ісуса також.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13102
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2007, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
А як щодо слів Ісуса : "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раї". (Лк.23,43)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13143
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 08:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
паша написав:
А як щодо слів Ісуса : "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раї". (Лк.23,43)

Грецька мова досить специфічна через відсутність у ній ком. Згадаймо відому російську фразу "казнить нельзя помиловать", яка при перекладі отримає форму, залежну від позиції того, хто перекладає.
Грецькою текст Луки 23:43: "Поправді кажу тобі сьогодні ти будеш зі мною в раю".
Bважаю, що даний текст потрібно розглядати в контексті всього Святого Письма, де за словами Ісуса Христа (Луки 11:11-14, 8:52-55), апостолів (1Кор. 15:51-52), пророків (Ісаї 26:19-21, Дан. 12:2,13), смерть вважається сном, з якого Бог має владу підняти.
До речі, щодо вищезгаданого тексту євангеліста Луки - Ісус Христос ні в п'ятницю, ні в суботу, ні в неділю вранці ще не був в раю: "Говорить до неї Ісус: "Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця." (Іоанна20:17)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13164
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
той, кого любить Ісус написав:
паша написав:
А як щодо слів Ісуса : "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раї". (Лк.23,43)

Грецька мова досить специфічна через відсутність у ній ком. Згадаймо відому російську фразу "казнить нельзя помиловать", яка при перекладі отримає форму, залежну від позиції того, хто перекладає.
Грецькою текст Луки 23:43: "Поправді кажу тобі сьогодні ти будеш зі мною в раю".
Bважаю, що даний текст потрібно розглядати в контексті всього Святого Письма, де за словами Ісуса Христа (Луки 11:11-14, 8:52-55), апостолів (1Кор. 15:51-52), пророків (Ісаї 26:19-21, Дан. 12:2,13), смерть вважається сном, з якого Бог має владу підняти.
До речі, щодо вищезгаданого тексту євангеліста Луки - Ісус Христос ні в п'ятницю, ні в суботу, ні в неділю вранці ще не був в раю: "Говорить до неї Ісус: "Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця." (Іоанна20:17)

Навіщо б Йому було говорити і наголошувати на сьогодні. Хіба не було б зрозуміло, що це не відносилося б до завтра, чи до вчора. А хіба Ісус міг сказати: "Кажу тобі завтра"? Ні тому Він сказав: "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зі мною в раї".
В тексті Луки 11: 11-14, який ти навів, нічого взагалі не згадується про смерть. І послання до Коринтян не підтверджує твою позицію. В Ісаї теж говориться про воскресіння тіла, а не про перебування душі після смерті. Тому на наступний раз не розкидуйся невідповідними цитатами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13190
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 11:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
паша написав:
той, кого любить Ісус написав:
паша написав:
А як щодо слів Ісуса : "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раї". (Лк.23,43)

Грецька мова досить специфічна через відсутність у ній ком. Згадаймо відому російську фразу "казнить нельзя помиловать", яка при перекладі отримає форму, залежну від позиції того, хто перекладає.
Грецькою текст Луки 23:43: "Поправді кажу тобі сьогодні ти будеш зі мною в раю".
Bважаю, що даний текст потрібно розглядати в контексті всього Святого Письма, де за словами Ісуса Христа (Луки 11:11-14, 8:52-55), апостолів (1Кор. 15:51-52), пророків (Ісаї 26:19-21, Дан. 12:2,13), смерть вважається сном, з якого Бог має владу підняти.
До речі, щодо вищезгаданого тексту євангеліста Луки - Ісус Христос ні в п'ятницю, ні в суботу, ні в неділю вранці ще не був в раю: "Говорить до неї Ісус: "Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця." (Іоанна20:17)

Навіщо б Йому було говорити і наголошувати на сьогодні. Хіба не було б зрозуміло, що це не відносилося б до завтра, чи до вчора. А хіба Ісус міг сказати: "Кажу тобі завтра"? Ні тому Він сказав: "Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зі мною в раї".
В тексті Луки 11: 11-14, який ти навів, нічого взагалі не згадується про смерть. І послання до Коринтян не підтверджує твою позицію. В Ісаї теж говориться про воскресіння тіла, а не про перебування душі після смерті. Тому на наступний раз не розкидуйся невідповідними цитатами.

"Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них, і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!..." (Екл. 9:5,6); "І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту... А ти йди до кінця, і відпочинеш, і встанеш на свою долю під кінець тих днів!" (Дан. 12:2,13).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13227
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 14:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
той, кого любить Ісус написав:

"Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них, і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!..." (Екл. 9:5,6); "І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту... А ти йди до кінця, і відпочинеш, і встанеш на свою долю під кінець тих днів!" (Дан. 12:2,13).


Щось не зрозуміло до чого ти навів перший стих адже в ньому нічого не говориться, що померлі очікують воскресіння і другого приходу Христа.
Щодо другого стишка то ти сам бачиш, що в ньому говориться про тіло а не про душу. Тіло лежить в землі, а душа вже є або в небі, або в пеклі. Перший суд над душею відбувається одразу після смерті. Другий суд буде тоді коли воскреснуть тіла, коли буде друге пришестя Господа. Тому людина молиться до святих, які вже є в небі разом з Господом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>