Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:43




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38409
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 00:37 

Востаннє редаговано Michail 28 листопада 2012, 01:12 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Потребувала спасіння - якраз способом очищення, а краще сказати охорони від всякої скверни Святим Духом під час зчаття, яке тому і назвали Непорочним, пане Юра.

Це якраз римо-католицька теологія і називає відкуплення Хресто Ісуса Христа наперед.
"Співспасителька" ...? Здається "совідкупительниця" термін вживають (хоча може десь і співспасителька теологи вжили. спорити не буду). Та й то не в дії спасіння, бо тут лише Ісус Христос єдиний посередник і Ходатай! Вона ж у ділі поширення благодаті посередниця (ну і совідкупителька в цьому плані).

Вона не встигла неде "замаратись" об гріх, тому не від замарання була відкуплена наперед, а відкуплена наперед від можливості заразитись Первородним гріхом, тобто Благодаттю Божою охоронена від цього при Зачатті. І це заради заслуг Ісуса Христа (які є його Хрестом).

Зацитовую іще раз католицьке пояснення з офіційного католицького сайту:

Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії: фрагменти з різних публікацій
23-12-2011
З Апостольського послання "MARIALIS CULTUS" Його Святості Папи Римського Павла VI: ЧАСТИНА I: 1


Відкуплення Хрестом Ісуса наперед (тобто не обійшлась без Єдиної ДІї Спасіння всього роду людського Ісусом Христом. Але то відбулось особливим чином (бо була напреед передбачена і обявлена ще Адаму і Єві, само собою).

"Ця «сяюча і абсолютно унікальна святість», якою вона «обдарована з першої миті свого зачаття», була дана їй Христом: Вона «відкуплена надзвичайним чином в передбаченні заслуг її Сина». Більш від будь-якої іншої створеної істоти, Отець благословив її «у Христі всяким духовним благословенням у небесах» (Еф 1, 3). Він обрав її «перед заснуванням світу, щоб була вона свята й бездоганна перед Ним у любові». (492)"


http://catholicnews.org.ua/neporochne-z ... -riz#point

Обраність наперед, тобто передбачив, що Вона буде і обрав Її для того, щоб народила Сина Божго



"Однак Марія, як усі люди, потребує Христа: «зрадів дух мій у Бозі, Спасі моїм», - говорить Вона (Лк. 1, 47), що на єврейську мову можна перекласти як: «зрадів дух Мій через Ісуса», тому що ім'я «Ісус» означає «Господь - Спаситель». Це Він уже врятував Її, тобто відновив у Її первісній чистоті, бо Він «згадав милість», «як говорив отцям нашим, Авраамові й насінню його аж повіки» (Лк. 1, 55). Але Вона потребує Його ще й, щоб досягти причетності до Божественної природи, якої набуває остаточно лише в таємниці Успіння."

http://catholicnews.org.ua/neporochne-z ... -riz#point

ТАк що я цілком пишу в католицькому аспекті.


(Десь між нами незгоди були, то Ви вибачте будь ласка. Але якщо хочете подискутувати, то тоеж будь ласка, але в мирі)


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38410
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 01:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Десь Ви там були проти щоб в теології вживати терміни "яйцеклітини", "сперматозоїди"...

Ось у цьому апстольскому зверненні термін яйцеклітина вживаєтьсяпросто:

"Сучасна медицина проливає нове світло на таємницю Непорочного Зачаття. Вона вчить, що насправді жіночі яйцеклітини, що існують в обмеженій кількості, жінка має у собі з перших тижнів свого зачаття. Ще в стані ембріона маленька дівчинка несе вже в собі ті яйцеклітини, з яких народяться її діти. Так було і з Ісусом. Яйцеклітина, яка призначена була дати Йому Його людську природу, була вже в лоні Анни, коли вона носила Діву в собі. Більше того, оскільки існує досконала наступність у формуванні ембріона, можна сказати, що, починаючи з першої клітини, яка вже була Марією як особистістю в стані зародка, потенційно вже була присутня людська природа Її Сина. Тобто саме Зачаття Марії мусіло би бути непорочним, бо тільки від Неї однієї виникла людська природа Христа завдяки дії Святого Духа."

http://catholicnews.org.ua/neporochne-z ... -riz#point

Не знаю, чи маєте теологічну освіту (в принциі не дуже важлиов, бо досить захотіти зрозуміти, щоб зрозуміти), але оцей закид щодо мене:

"Як це Марія потребувала спасіння, якщо була очищена Святим Духом, спасенною іще перед своїм народженням, а саме в момент свого зачаття :shock:"

мушу все-таки "опровергнути" також словами з цього апостольського послання (бо воно для Вас має бути авторитетним, адже є офіційним від Католицької Церкви.

І так ще раз його зацитовую ,а далі опроверження:

Цитата:
Юр: "Як це Марія потребувала спасіння, якщо була очищена Святим Духом, спасенною іще перед своїм народженням, а саме в момент свого зачаття :shock:"



"По суті Непорочне Зачаття Марії є першим плодом відкуплення, здійсненого Христом, і запорукою Його перемоги над злом. Джерело, що б'є з землі, з якого Діва Марія запросила Бернадетту напитися, нагадує про силу Духа Христа, яка повністю зцілює людину і дарує їй життя вічне."

http://catholicnews.org.ua/neporochne-z ... -riz#point


(Я не знаю як (просто вірю що так, бо є основ в Біблії - "Благодатна серед жінок", бо це Таїнство, але знаю що звязано воно з відкупленням всього роду людського з якого і Марія)


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38422
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 08:59 

Востаннє редаговано Conspector 28 листопада 2012, 09:03 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Michail написав:
Не знаю, чи маєте теологічну освіту

А для чого людям ця "теологічна освіта", чого вона вчить??? Як на мене, вона потрібна, щоб таким як ви вбивати в голову ці бредові доктрини (трійця, богоматір, і т.д.)
Щось апостолам (рибалкам, наприклад) вона була зовсім непотрібна. Найбільша освіта - це слово Боже, а не людське.




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38424
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 09:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Michail написав:
Яйцеклітина, яка призначена була дати Йому Його людську природу, була вже в лоні Анни, коли вона носила Діву в собі. Більше того, оскільки існує досконала наступність у формуванні ембріона, можна сказати, що, починаючи з першої клітини, яка вже була Марією як особистістю в стані зародка, потенційно вже була присутня людська природа Її Сина. Тобто саме Зачаття Марії мусіло би бути непорочним, бо тільки від Неї однієї виникла людська природа Христа завдяки дії Святого Духа.

Скажіть, а у Ватикані дозволені наркотики, щось мені підказує, що ваш папа трохи підсів на них :D Чи він у когось це списував?




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
-4
(0-4)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38559
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2012, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Conspector написав:
Скажіть, а у Ватикані дозволені наркотики, щось мені підказує, що ваш папа трохи підсів на них :D Чи він у когось це списував?

    -1 03 грудня 2012, 18:22 Протестант не можна так писати

    -1 28 листопада 2012, 12:44 Сонячник Не гарно так зневажати

Що вам, панове, тут не подобається? Моя думка щодо бредових ідей папи? Чи може це і ваші думки також?
Тоді зрозуміло... :lol:




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38584
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2012, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
А ці зневажають, чого не знають; а що знають із природи, як німа звірина, то й у тому псуються. (Юд.1:10)
Ох, сонячний, кидаєтесь цитатами, самі їх не розуміючи... Та воно зрозуміло, нащо думати, якщо "помазання" думає за тебе... :)

Скажіть, а ви підтримуєте цю думку папи:
Цитата:
Яйцеклітина, яка призначена була дати Йому Його людську природу, була вже в лоні Анни, коли вона носила Діву в собі. Більше того, оскільки існує досконала наступність у формуванні ембріона, можна сказати, що, починаючи з першої клітини, яка вже була Марією як особистістю в стані зародка, потенційно вже була присутня людська природа Її Сина. Тобто саме Зачаття Марії мусіло би бути непорочним, бо тільки від Неї однієї виникла людська природа Христа завдяки дії Святого Духа.
Що вам каже ваше "помазання"?




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38630
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2012, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Conspector написав:
Сонячник написав:
А ці зневажають, чого не знають; а що знають із природи, як німа звірина, то й у тому псуються. (Юд.1:10)
Ох, сонячний, кидаєтесь цитатами, самі їх не розуміючи... Та воно зрозуміло, нащо думати, якщо "помазання" думає за тебе... :)

Те, що ви не розумієте, не означає, що іншим теж неясно. А помазання, тобто Святий Дух у відродженому серці, справді відкриває глибини мудрості Божої, та не всі її можуть розуміти: "А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно " 1Кор2:12-14




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38646
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2012, 09:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Підсніжник написав:
Те, що ви не розумієте, не означає, що іншим теж неясно. А помазання, тобто Святий Дух у відродженому серці, справді відкриває глибини мудрості Божої, та не всі її можуть розуміти: "А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно " 1Кор2:12-14
Ну й високо ви себе несете, шановні "христи неправдиві", дивіться соломки собі настеліть. :)
І не забувайте, що "перед загибіллю гордість буває, а перед упадком бундючність."(Пр.16:18)

Давайте вже інформацію по темі, а то ви щось не те розписуєте.

Чи є діва Марія матір’ю Божою?
Покажіть тут вашу "не поділимість" :) , якщо зможете!




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38670
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2012, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Шановний Конспектор. Зважаючи на Ваші дописи, відповім лише одне. Діва Марія була скромна і Благодатна. Перша послідовниця Христа, яка і Його навчала з дитинства людськості і від Нього вчиалась Божественної думки.

Вона добре знала що є лише Один Посередник між Богом і Людьми, але не ображала навіть тих, хто розпинав Ісуса Христа, а не те що тих, хто в Нього вірить.

Навіщо теологічна освіта? Щоб людина, яка хоче розбиратись у свой вірі і могла її передати, здобула систематичну інформацію, яка накопичилась ві християнстві за 2000 років.

Навіщо теологічна освіта? Бо Христос також учитель. Звичайно не всім потрібна теологічна освіта в спецзакладах, бо можуть провести самоосвіту ( а з допомогою Святого Духа і мудрість сформувати) досліджуючи Святе Письмо. Але тоді будуь говорити лише на основі Св. Письма. А оскільки Юра говорить і на основі Святої Традиції Церкви (КЦ) і на основі деяких теологісних узагальнень і реляцій , які вплинули на офіційне вчення КЦ то я йог озапитав чи має таку освіту.

Вас яже я не питав.


Якщо Ви і далі так агресивно будете писати, я просто не буду відповідати.
Хай Вас благословить Бог!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38671
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2012, 17:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Michail написав:
Діва Марія була ... Перша послідовниця Христа

Марія не була першою послідовницею Христа, вибачте але це брехня.
Michail написав:
Діва Марія ... від Нього вчиалась Божественної думки

Це ви звідки взяли?
Michail написав:
Навіщо теологічна освіта? Щоб людина, яка хоче розбиратись у свой вірі і могла її передати, здобула систематичну інформацію, яка накопичилась ві християнстві за 2000 років.

Ви, напевно, хотіли сказати, "щоб людина здобула непотрібну міфологічну інформацію, якою обросло християнство за 2000 років"?
Michail написав:
Якщо Ви і далі так агресивно будете писати, я просто не буду відповідати.

Вибачте за агресію. Щодо вас нічого агресивного я не памятаю, а щодо папи, то що я сказав, то сказав. Можливо декому моє запитання щодо наркотиків здалося наклепом... Але його думки видаються щонайменше дивними.

Бажаю вам усього найкращого!




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38748
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2012, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Діва Марія була ... Перша послідовниця Христа

Марія не була першою послідовницею Христа, вибачте але це брехня.


Та, яка навчала Христа з дитинства людськості, вирощувала Його, чи не була і Його ученицею за 30 років? Перш ніж висловлюватись типу "брехня" і т.д. пороздумуйте над цим. Чи не відкрив Він матері своїй таємниці і 30 років нічог оїй не говорив? Та вона ще перед зачаттям Ісуса це прийнла, то му і є першою послідовницею. Як Він сказав? Ті послідовники Його які приймають Його і виконують Волю Божу.

Так що ніяка не брехня.

"Ви, напевно, хотіли сказати, "щоб людина здобула непотрібну міфологічну інформацію, якою обросло християнство за 2000 років"?"

Якраз ні. Що змогла її відсіювати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
38979
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 18:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Та, яка навчала Христа з дитинства людськості, вирощувала Його, чи не була і Його ученицею за 30 років?

Вибачте, що втручаюсь :lol: Ви самі собі ж суперечите: Марія навчала Ісуса і і була його ученицею? Хіба Ісус навчав когось до свого хрещення?
Michail написав:
Чи не відкрив Він матері своїй таємниці і 30 років нічог оїй не говорив?
Якої таємниці? Таємницю про його природу і нароження Марія добре знала від ангела Гавриїла. І Гавриїл їй пояснив, що Ісус - Син Божий.
Michail написав:
Та вона ще перед зачаттям Ісуса це прийнла, то му і є першою послідовницею
Перші послідовники Ісуса появились після його хрещення, чи ні? Коли Ісус став Христом?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
39647
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Verum написав:
Michail написав:
Та, яка навчала Христа з дитинства людськості, вирощувала Його, чи не була і Його ученицею за 30 років?

Вибачте, що втручаюсь :lol: Ви самі собі ж суперечите: Марія навчала Ісуса і і була його ученицею? Хіба Ісус навчав когось до свого хрещення?

Що Ви вбачаєте важкого в тому, що вчитель навчається також від свого учня?
Ісус в 12 років був у храмі загубився. Коли його знайшли, що він робив? Навчав тодішніх священиків. Також і Марії важливу сказав річ ,яку вона тримала в свому серці надлі? Памятаєте ці рядки з Біблії?

Цитата:
Michail написав:
Чи не відкрив Він матері своїй таємниці і 30 років нічог оїй не говорив?
Якої таємниці? Таємницю про його природу і нароження Марія добре знала від ангела Гавриїла. І Гавриїл їй пояснив, що Ісус - Син Божий.


Крім того Ісус міг готувати Марію до того, що має здійснити складну місію, щоб її материнське серце змогло це все терпіти.
Цитата:
Michail написав:
Та вона ще перед зачаттям Ісуса це прийняла, то му і є першою послідовницею
Перші послідовники Ісуса появились після його хрещення, чи ні? Коли Ісус став Христом?

Христом Він був пророкований з самого початку і по всьому Старому Завіті. А при своєму хрещенні не став, а був об’ялений народу Отцем, що насправді є Месією.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
43886
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Потребувала спасіння - якраз способом очищення, а краще сказати охорони від всякої скверни Святим Духом під час зчаття, яке тому і назвали Непорочним, пане Юра.
Це якраз римо-католицька теологія і називає відкуплення Хресто Ісуса Христа наперед.
"Співспасителька" ...? Здається "совідкупительниця" термін вживають (хоча може десь і співспасителька теологи вжили. спорити не буду). Та й то не в дії спасіння, бо тут лише Ісус Христос єдиний посередник і Ходатай! Вона ж у ділі поширення благодаті посередниця (ну і совідкупителька в цьому плані).
Вона не встигла неде "замаратись" об гріх, тому не від замарання була відкуплена наперед, а відкуплена наперед від можливості заразитись Первородним гріхом, тобто Благодаттю Божою охоронена від цього при Зачатті. І це заради заслуг Ісуса Христа (які є його Хрестом).
Ну, по-перше, католицька теологія одна, а саме подана у церковних документах затверджених Папою Римським; Церковних Догматах, Катехизмові зокрема. У якому, доречі, співдія Діви Марії у спасінні словосполучення доволі часто вживані:

511 Діва Марія «співдіяла у спасінні людей Своєю вільною вірою і послухом» http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
964 Роль Марії в Церкві невіддільна від її єдності з Христом і з неї безпосередньо випливає. «Ця єдність Марії зі Своїм Сином у ділі спасіння виявляється від часу дівичого зачаття Христа аж до Його смерті»
969 Після Успіння роль Марії у спасінні не переривається: Своїм постійним заступництвом Вона продовжує сприяти отриманню нами дарів, які забезпечують наше вічне спасіння. (...)
970 «Материнська роль Марії стосовно людей аж ніяк не затемнює і не зменшує унікального посередництва Христа: навпаки, вона показує Його силу. Бо весь спасенний вплив Благословенної Діви (...) випливає з надміру заслуг Христа http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
1172 «Святкуючи річний цикл містерій Христа, Свята Церква з особливою любов'ю вшановує Пресвяту Матір Божу, яка нерозривно зв'язана зі Своїм Сином у ділі спасіння. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=39


По-друге, фраза відкуплена наперед від можливості заразитись Первородним гріхом, якраз і вказує, що жодної загрози не було й бути не могло. Про що також сказано у Катехизмі.

492 Ця «велична й цілковито унікальна святість», якою Марія «була збагачена від першої хвилини Свого зачаття»
493 Східні Отці Церкви називають Матір Божу «Пресвятою» (Πανγίαν) і величають її як «вільну від усякої плями гріха, немов спорудженою Святим Духом і оформленою в нове творіння» http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Й саме тому ваші попередні твердження, що: Марія ж мала "загрозу скверни" viewtopic.php?p=37696#p37696 некатолицькі й невірні.

Michail написав:
Зацитовую іще раз католицьке пояснення з офіційного католицького сайту:
"Однак Марія, як усі люди, потребує Христа: «зрадів дух мій у Бозі, Спасі моїм», - говорить Вона (Лк. 1, 47), що на єврейську мову можна перекласти як: «зрадів дух Мій через Ісуса», тому що ім'я «Ісус» означає «Господь - Спаситель». Це Він уже врятував Її, тобто відновив у Її первісній чистоті, бо Він «згадав милість», «як говорив отцям нашим, Авраамові й насінню його аж повіки» (Лк. 1, 55). Але Вона потребує Його ще й, щоб досягти причетності до Божественної природи, якої набуває остаточно лише в таємниці Успіння."
Богородиця потребує Бога, бо така її божествена суть, що набуває свого сповнення в Успінні.

Michail написав:
ТАк що я цілком пишу в католицькому аспекті.
Католики не вважають, що Марія мала "загрозу скверни". Так кажуть схизмати, усі ті, що замісто католицької науки шукають якоїсь "іншої теології".
=======================================================================================================================

Michail написав:
Десь Ви там були проти щоб в теології вживати терміни "яйцеклітини", "сперматозоїди"...
Ось у цьому апстольскому зверненні термін яйцеклітина вживаєтьсяпросто:

"Сучасна медицина проливає нове світло на таємницю Непорочного Зачаття. Вона вчить, що насправді жіночі яйцеклітини, що існують в обмеженій кількості, жінка має у собі з перших тижнів свого зачаття. Ще в стані ембріона маленька дівчинка несе вже в собі ті яйцеклітини, з яких народяться її діти. Так було і з Ісусом. Яйцеклітина, яка призначена була дати Йому Його людську природу, була вже в лоні Анни, коли вона носила Діву в собі. Більше того, оскільки існує досконала наступність у формуванні ембріона, можна сказати, що, починаючи з першої клітини, яка вже була Марією як особистістю в стані зародка, потенційно вже була присутня людська природа Її Сина. Тобто саме Зачаття Марії мусіло би бути непорочним, бо тільки від Неї однієї виникла людська природа Христа завдяки дії Святого Духа."
Повірте, нічого не маю проти яйцеклітин і тим паче апостольських звернень.
Якщо десь там й було щось сказано, то тільки в стосунку вашого надмірного смакування отими яйцеклітинами, сперматозоїдами й тому подібне.
Воплочення Бога Сина виходить за межі людської природи. Як і зачати від Духа Святого удостоїна лише ОДНА Благословенна поміж жінками.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
44203
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2013, 17:51 

Востаннє редаговано Michail 02 квітня 2013, 18:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Католики не вважають, що Марія мала "загрозу скверни". Так кажуть схизмати, усі ті, що замісто католицької науки шукають якоїсь "іншої теології"."

Реальну загрозу вона не мала, бо її опікував Бог (я таке і не казав що вона мала пряму загрозу гріха). Саме тому і не мала загрозу що Бог опікував. Лише як створіння вона була захоронена від передачі Первородного гріха під час природного зачаття. Від чого вона була захоронена? Від загрози гріха. (Інакше (за логікою) не було б від чого охороняти, якби не було, так би сказати, потенційної загрози). НУ вже інакше не знаю чи зможу Вам пояснити, тобто чи хзахочете правильно зрозуміти суть того, що я хочу передати.
(І я не шукаю іншої теології.)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>