Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:04




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29300
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 00:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Про непорочне зачаття матері Марії догмату немає.
Та звісно що немає,але є підгрунтя для нього,а саме-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??
Хіба ні.

sss написав:
Yur написав:
Кончина Марії не була через гріх, як і її Сина.
От тобі і маєш.Знову суперечите самі собі.Ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.
Це всього лиш ваші домисли, мною сказано те, що сказано.

sss написав:
То ви знову будете відмовлятись від своїх слів??
Просто в черговий раз виявлене ваше пересмикування і крутійство.

sss написав:
Так я ще раз даю вам шанс відповісти на моє запитання. Чому або з якої причини померла Марія?? :)
Уже ж відповідав купу разів, -- прийшов її час. Як і для кожного з нас прийде свій час і ми відійдемо з цього світу.
Що саме незрозумілого у цїй відповіді, чого саме ви очікуєте?

sss написав:
Ви невраховуєте Юрію,що відповіді не по суті мене не влаштовують.Таке враження знову складається що ви просто заблукали.
Я не можу вирішувати за вас ваші проблеми, можу порадити вчитися мислити логічно, перестати комплексувати й тримати себе в руках.

sss написав:
Я чекаю відповіді по суті,а не пояснення видуманого догмату про сутність Марії. :?
Зформулюйте ваше запитання, що саме ви хочете почути.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29312
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 13:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Про непорочне зачаття матері Марії догмату немає.
Та звісно що немає,але є підгрунтя для нього,а саме-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??
Хіба ні.
Чому??Бо вам так невигідно,бо ви в це не вірите,чи церква не допускає такого??
sss написав:
Yur написав:
Кончина Марії не була через гріх, як і її Сина.
От тобі і маєш.Знову суперечите самі собі.Ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.
Цитата:
Це всього лиш ваші домисли, мною сказано те, що сказано.
Ну так розвійте їх.Якщо кончина Марії,не була через гріх,а з тої ж причини що й і у інших людей,то що є тою причиною кончини Марії,яка згідно з ваших слів є тією ж причиною що й і у інших людей?Яка це причина.Якщо не розумієте,то перепитайте.
sss написав:
То ви знову будете відмовлятись від своїх слів??
Цитата:
Просто в черговий раз виявлене ваше пересмикування і крутійство
:lol: :lol: Жартуєте??Розумію :yes: ,вам нічого й не залишається у такій ситуації,як жартувати.Ну нехай,але співчуття від мене не чекайте.Це вже невперше ви себе виставляєте мягко кажучи жартуном.
sss написав:
Так я ще раз даю вам шанс відповісти на моє запитання. Чому або з якої причини померла Марія?? :)
Цитата:
Уже ж відповідав купу разів, -- прийшов її час. Як і для кожного з нас прийде свій час і ми відійдемо з цього світу.Що саме незрозумілого у цїй відповіді, чого саме ви очікуєте?
Ну ,добре будем жартувати разом.Що саме незрозумілого?-незрозумілим є те,як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати?Спробую задати таке ж питання першокласнику який читає біблію,аби переконатись чи питання є зрозумілим. :) Думаю ви про себе вагомішої думки Юрію.То не змушуйте мене витягувати з вас відповіді.Та всеж думайте перед тим що відповісти,адже як ви здогадались я не просто так вас питаю. :yes: ;) Сміху потім може бути багато.
sss написав:
Я чекаю відповіді по суті,а не пояснення видуманого догмату про сутність Марії. :?
Цитата:
Зформулюйте ваше запитання, що саме ви хочете почути.
як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29313
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Yur написав:
Й правду кажучи продовжувти розмову в такому руслі у мене немає бажання.
Ваше право. Думайте. Може Михайло щось відповість?
Протестанте,чим ти образив Юрка,що він втратив бажання з тобою розмовляти??Невже тобі не ясно,що та, яка породила Бога,повинна була залишатись дівою вічно.Як ти можеш допускати думку що Марія після того як зачала Бога,від Бога,дозволила б торкатись до себе простому грішному чоловікові??Хіба таке можна допустити.
Ну й цікаво дещо по тому що ти питав у Юрка-"І Ангол промовив у відповідь їй: Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, через те то й Святе, що народиться, буде Син Божий!".Згадується про зачаття Ісуса.То мова йде про секс,чи ні??
"




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29327
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??
Не випадковість. Саме так, як невипадково мусів помирати на хресті Ісус Христос.
Якщо вам хочеться почути про якісь інші причини, візьміть і перечисліть такі, й розглянемо, яким чином вони можуть підлягати до Богородиці Діви.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29352
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 06:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Як ти можеш допускати думку що Марія після того як зачала Бога,від Бога,дозволила б торкатись до себе простому грішному чоловікові??Хіба таке можна допустити.
Якщо про це говорить Біблія, то принаймні припустити можна.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29380
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 01:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??
Не випадковість. Саме так, як невипадково мусів помирати на хресті Ісус Христос.
Якщо вам хочеться почути про якісь інші причини, візьміть і перечисліть такі, й розглянемо, яким чином вони можуть підлягати до Богородиці Діви.
Ну ви даєте Юрію.Шо за туман у вашій голові.Як це Марія померла з тої ж причини що й Христос?? :shock: Як відомо Христос помер з причини -викупу,завдяки якому "кожен хто віруватиме у Нього,не загине,а отримає вічне життя".Хіба причиною смерті Марії була таж сама що й у Христа??Юрію,не пишіть дурниць.Якщо вам невідома причина смерті Марії божественної,то так і напишіть ,щоб люди не сміялись.Ви вже так багато сміху принесли.Будьте трохи серйознішим,чого я від вас сподіваюсь. :) :yes:
Ну й що з тим догматом щодо Марії??Ви чомусь уникнули конкретних питань-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??Чому?Пояснити можете?, чи цей догмат не пояснимий і його слід сліпо сприймати таким як його подають грішні люди??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29381
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 01:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Як ти можеш допускати думку що Марія після того як зачала Бога,від Бога,дозволила б торкатись до себе простому грішному чоловікові??Хіба таке можна допустити.
Якщо про це говорить Біблія, то принаймні припустити можна.
Ну припусткати можна багато чого.Власне можна припускати і те що ці слова передають зовсім інший зміст.Маю на увазі-"не пізнав ї,поки...".Як кажете




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29451
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2011, 18:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Щось відповідь на таке просте питання, поставлене у заголовку дуже затянулась. Щоб поставити крапку у цій темі, і щоб більше не виникало питань, підсумовую відповідь. Ні, Марія не є Божою матір"ю, тому що Бог вічний - Він ніколи не народжувався. Чи була Марія матір"ю Христа-людини? Так. А також вона стала матір"ю не тільки Христа, але й мала інших дітей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29452
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2011, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??
Не випадковість. Саме так, як невипадково мусів помирати на хресті Ісус Христос.
Якщо вам хочеться почути про якісь інші причини, візьміть і перечисліть такі, й розглянемо, яким чином вони можуть підлягати до Богородиці Діви.
Ну ви даєте Юрію.Шо за туман у вашій голові.Як це Марія померла з тої ж причини що й Христос?? :shock: Як відомо Христос помер з причини -викупу,завдяки якому "кожен хто віруватиме у Нього,не загине,а отримає вічне життя".Хіба причиною смерті Марії була таж сама що й у Христа??
А звідкіля ви таке взяли, що Марія померла з тої ж причини що й Христос? Ви хоч читаєте про що пише опонент.

sss написав:
Юрію,не пишіть дурниць.Якщо вам невідома причина смерті Марії божественної,то так і напишіть ,щоб люди не сміялись.Ви вже так багато сміху принесли.Будьте трохи серйознішим,чого я від вас сподіваюсь. :) :yes:
Про причину кончини Діви Марії уже сказано: -- прийшов її час.

sss написав:
Ну й що з тим догматом щодо Марії??Ви чомусь уникнули конкретних питань-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??Чому?Пояснити можете?, чи цей догмат не пояснимий і його слід сліпо сприймати таким як його подають грішні люди??
І ото охота воно самим з собою розмовляти .. У вас конкретні запитання по темі будуть.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
30779
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??
Не випадковість. Саме так, як невипадково мусів помирати на хресті Ісус Христос.
Якщо вам хочеться почути про якісь інші причини, візьміть і перечисліть такі, й розглянемо, яким чином вони можуть підлягати до Богородиці Діви.
Ну ви даєте Юрію.Шо за туман у вашій голові.Як це Марія померла з тої ж причини що й Христос?? :shock: Як відомо Христос помер з причини -викупу,завдяки якому "кожен хто віруватиме у Нього,не загине,а отримає вічне життя".Хіба причиною смерті Марії була таж сама що й у Христа??
А звідкіля ви таке взяли, що Марія померла з тої ж причини що й Христос? Ви хоч читаєте про що пише опонент.
Ну так ви чомусь навели приклад смерті Христа який невипадково помер і порівняли це до невипадкової смерті Марії.Хіба ні??Що нетак.відгороджуєтесь від своїх слів?

sss написав:
Юрію,не пишіть дурниць.Якщо вам невідома причина смерті Марії божественної,то так і напишіть ,щоб люди не сміялись.Ви вже так багато сміху принесли.Будьте трохи серйознішим,чого я від вас сподіваюсь. :) :yes:
Цитата:
Про причину кончини Діви Марії уже сказано: -- прийшов її час.
Так сказанно незрозуміло.Прийшов час-Як це??Чому цей час приходить,або ж з якої причини??
sss написав:
Ну й що з тим догматом щодо Марії??Ви чомусь уникнули конкретних питань-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??Чому?Пояснити можете?, чи цей догмат не пояснимий і його слід сліпо сприймати таким як його подають грішні люди??
Цитата:
І ото охота воно самим з собою розмовляти .. У вас конкретні запитання по темі будуть.
Мда,вже й так втікаєте від відповідальності,говорячи про розмову з самим собою.Будьте відвертим і визнайте що тут ви є "профансом з вулиці",адже крім отаких зворотів конкретного по сутті від вас невитягнеш.Тож повторю конкретне питання по темі---Якщо Син небесний, а це значить мати його Марія теж небесна.То чи означає це що й мати Марії теж небесна.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
30861
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Пане Юрію,що трапилось.??Ви непомітили тут запитання направленні до вас щодо "Богородиці" яка чомусь померла.Вам нічого про це невідомо чи хочете це приховати від інших??Я чекаю ваших пояснень які б основувались на тій великій вірі у НАПИСАННЕ.Не розчаровуйте і тут мене.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
30953
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2011, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Він ще думає, як Вам відповісти, щоб Ви зрозуміли :)

А я відповім так:
Все в цьому світі має початок і кінець, але людина має продовження в Царстві Небесному.
Різниця Марії, пророка Іллі і Еноха, що вони були взяті туди з тілом. Різниця є також і між Марією і пророком Іллею та Енохом...

Але це все Вам нічого не доведе, бо Ви не хочете вірити. Вишлю я Вам одну книжку. Як прочитаєте, тоді і пишіть всі свої зауваженння, але враховуючи все,, що в ній було сказано.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
31654
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2011, 17:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Даруйте пане Юр що і у цій гілці звертався до вас яко до Юрка.Як я й обіцяв надалі виключно називатиму вас Юр.Тож аби ви не нудьгували пригадаю вам те що мене цікавило у цій темі і про що я би хотів довідатись саме від вас,бо вірю та надіюсь ви найглибше проникнулись цим питанням.Тож--
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
[quotе="sss"]як так сталось що люди як і Марія мусять помирати,бо приходить їхній час.Тобто яка причина того що приходить час людині помирати??проста випадковість чи щось інше??
Не випадковість. Саме так, як невипадково мусів помирати на хресті Ісус Христос.
Якщо вам хочеться почути про якісь інші причини, візьміть і перечисліть такі, й розглянемо, яким чином вони можуть підлягати до Богородиці Діви.
Ну ви даєте Юрію.Шо за туман у вашій голові.Як це Марія померла з тої ж причини що й Христос?? :shock: Як відомо Христос помер з причини -викупу,завдяки якому "кожен хто віруватиме у Нього,не загине,а отримає вічне життя".Хіба причиною смерті Марії була таж сама що й у Христа??
А звідкіля ви таке взяли, що Марія померла з тої ж причини що й Христос? Ви хоч читаєте про що пише опонент.[/quote]Ну так ви чомусь навели приклад смерті Христа який невипадково помер і порівняли це до невипадкової смерті Марії.Хіба ні??Що нетак.відгороджуєтесь від своїх слів?

sss написав:
Юрію,не пишіть дурниць.Якщо вам невідома причина смерті Марії божественної,то так і напишіть ,щоб люди не сміялись.Ви вже так багато сміху принесли.Будьте трохи серйознішим,чого я від вас сподіваюсь. :) :yes:
Цитата:
Про причину кончини Діви Марії уже сказано: -- прийшов її час.
Так сказанно незрозуміло.Прийшов час-Як це??Чому цей час приходить,або ж з якої причини??
sss написав:
Ну й що з тим догматом щодо Марії??Ви чомусь уникнули конкретних питань-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??Чому?Пояснити можете?, чи цей догмат не пояснимий і його слід сліпо сприймати таким як його подають грішні люди??
Цитата:
І ото охота воно самим з собою розмовляти .. У вас конкретні запитання по темі будуть.
Мда,вже й так втікаєте від відповідальності,говорячи про розмову з самим собою.Будьте відвертим і визнайте що тут ви є "профансом з вулиці",адже крім отаких зворотів конкретного по сутті від вас невитягнеш.Тож повторю конкретне питання по темі---Якщо Син небесний, а це значить мати його Марія теж небесна.То чи означає це що й мати Марії теж небесна.??
Дуже вас прошу просвітити мене у цьому.Ну й думаю не тілько мене а й ваших одновірців,адже їм мабуть теж є невідомою причина смерті Богородиці а також Божественність(небесність) її матері.Сподіваюсь ви зможете!????




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
31824
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 17:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Матв.11:11 Поправді кажу вам: Між народженими від жінок не було більшого над Івана Христителя!

Питання: Якщо Писання говорить що більшого народженого від жінок не було ніж Іван Христитель, то значить Марія як мінімум нижча від Івана?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
31845
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2011, 13:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Матв.11:11 Поправді кажу вам: Між народженими від жінок не було більшого над Івана Христителя!

Питання: Якщо Писання говорить що більшого народженого від жінок не було ніж Іван Христитель, то значить Марія як мінімум нижча від Івана?
Якщо іти за такою схемою Ісус теж є народженим від жінки.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>