Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:15




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13390
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2007, 21:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Той кого любить Ісус, ми це питання обговорюємо в іншій темі, тому прошу писати на ту тему там, бо це загромаджує обговорення і приводить до плутанини.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13394
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 08:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
Тарас написав:
Той кого любить Ісус, ми це питання обговорюємо в іншій темі, тому прошу писати на ту тему там, бо це загромаджує обговорення і приводить до плутанини.

Це відповідь на твоє запитання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13398
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас написав:
Той кого любить Ісус, ми це питання обговорюємо в іншій темі, тому прошу писати на ту тему там, бо це загромаджує обговорення і приводить до плутанини.

Дай посилання на тему, в якій це питання обговорюється, бо я щось не можу знайти, а тема цікава.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13502
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 16:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Це питання обговорювалося в темі "молитва за померлих".




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14229
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2008, 14:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Цитата:
Тарас: Паша, ти десь читав в Біблії молитву до святих. Така практика є надумана людьми на фоні душевних роздумів, які протирічать Писанню, бо написано, що "Один посередник між Богом та людьми - людина Ісус Христос".

Цитата:
Тарас: Я вважав і вважаю, що і обгрунтовував, практику поклоніння святим єретичною. Я тобі там же в тій темі писав, що допускаю (не означало похваляю) присутність ікон, як витворів художників, і вони для мене рівнозначні з портретами будь-якої іншої людини.

Тарас, твоє обґрунтування не достатнє, щоб довести єретичність практики молитви до святих.
Ти читав десь в Біблії про молитву до Святого Духа? В Біблії не описано вичерпно всі можливі практики. Там даються основи.
Потрібно розуміти, що молитва до Бога-Трійці і молитва до святих не є ідентичними поняттями. Молитва до святих означає лише прохання про молитовне заступництво, так як ми це просимо і в живих християн. Про цих святих-праведників, які предстоять у престола Небесного згадується у Євр.12.,22-24. «Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів, і до Церкви первороджених, на небі написаних, і до Судді всіх до Бога, і до духів удосконалених праведників..»
Святі не є посередниками, вони є лише молитовними помічниками.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14523
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2008, 23:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Святе, Святий Дух є Богом, практика молитов до Якого зустрічається по всьому Писанню. Хоча особисто я в молитві більше звертаюсь до Христа і Бога Отця, по тій лише причині, яку ти написав. А святі люди, які раніше жили є лише людьми, і не більше. Те місце, яке ти привів не має ЖОДНОГО відношення до молитов до святих. Написано, що є лише один посередник, і в Біблії згадується лише про одного заступника на небі - Христа, Він є первосвящеником за чином Мелхіседека і заступається за нас. У відношенні молитов, до кого молитися, я розумію, що тут все чітко визначено Писанням і ухил від цього є гріхом проти Бога. Я розумію, що в даній сфері діє презумпція вини а не невинності.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14526
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2008, 00:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Тарас написав:
Хоча особисто я в молитві більше звертаюсь до Христа і Бога Отця,

Може тому в тобі й не перебуває Дух Божий?
Бо інакше як пояснити твоє зациклення на своїй правоті. Ти закрився на діяння Духа в собі, вірніше ти просто не намагався просити Його про якесь просвітлення, але ж Він саме Той про якого сказав Ісус
7 Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його.
8 А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд:
9 тож про гріх, що не вірують у Мене;
(Iван.16:7-9)

Ти судиш і вирішуєш, що єресь, а що ні??? Хто дав тобі таке право??? Біблія? Але ж ясно сказано, що без діяння Духа Святого людина не здатна сприйняти і зрозуміти Писання!!! Ти ж навіть не молиш Його про просвітлення??? Отож ти без Духа, отож ти не можеш розуміти Писання, а відповідно і просуджувати, що єресь, а що істина.

Тепер про молитви до святих. Наш Бог є Богом живих, а не мертвих -- це ти пам"ятаєш? Ти просиш про молитву своїх рідних або друзів, коли тобі особливо потрібна молитовна підтримка? То чому вважаєш єрессю просити про таку підтримку братів і сестер, які вже на небі, поряд з Богом??? :shock: Чи може ти вважаєш їх мертвими, бо вони наразі не в тілі на Землі...???
:shock:




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14531
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2008, 00:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікаво прочитати свій діагноз :)
сергій написав:
Може тому в тобі й не перебуває Дух Божий?

Ти впевнений?

Чому ж, якщо твоя логіка правильна, всякий визивач духів в Ізраїлі повинен був бути вкаменованим? Там тоже можна було підписати твою логіку. Людська логіка, не завжди співпадає з Божою логікою. Звернення і молитви до померлих той самий спірітизм. І там і там просили допомоги в померлих, так як і Саул.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14533
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2008, 00:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Відкрию тобі велику таємницю -- ти живеш в час Нового Заповіту.
Хоча це тобі мало що прояснить.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14535
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2008, 01:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Тобто ти хочеш сказати, що в часи Нового Заповіту розмова з духами померлих, це вже не спірітизм? Цікаво...
Підколювати тебе і іронізувати взаємно не хочу...




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14538
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2008, 01:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Тарас написав:
Тобто ти хочеш сказати, що в часи Нового Заповіту розмова з духами померлих, це вже не спірітизм? Цікаво...

після таких слів можу зробити лише один висновок -- ти не молишся до Бога, а проводиш сеанси "спіритизму"

Тарас написав:
Підколювати тебе і іронізувати взаємно не хочу...

я дякую Богові, що дає мені сили продовжувати з тобою розмову, а не післати подальше.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14581
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 17:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Цитата:
Тарас:Святе, Святий Дух є Богом, практика молитов до Якого зустрічається по всьому Писанню. Хоча особисто я в молитві більше звертаюсь до Христа і Бога Отця, по тій лише причині, яку ти написав. А святі люди, які раніше жили є лише людьми, і не більше. Те місце, яке ти привів не має ЖОДНОГО відношення до молитов до святих. Написано, що є лише один посередник, і в Біблії згадується лише про одного заступника на небі - Христа, Він є первосвящеником за чином Мелхіседека і заступається за нас. У відношенні молитов, до кого молитися, я розумію, що тут все чітко визначено Писанням і ухил від цього є гріхом проти Бога. Я розумію, що в даній сфері діє презумпція вини а не невинності.

Тарас, ти знову не вникнув в те що я тобі написав. :(
Так молитись до святих так як до Бога не можна, так святі не є заступниками перед Богом такими як Христос. Я говорю про те, що вони можуть молитись за нас до Бога-Трійці.
До речі, може ти мені нагадаєш де в Писанні прямо говориться про молитву до Святого Духа?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14582
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 22:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Svjat написав:
До речі, може ти мені нагадаєш де в Писанні прямо говориться про молитву до Святого Духа?

Цікаво після твоїх зауважень стосовно невникнення читати таке. Відповідь на це питання вже звучала:
Тарас написав:
Святе, Святий Дух є Богом, практика молитов до Якого зустрічається по всьому Писанню. Хоча особисто я в молитві більше звертаюсь до Христа і Бога Отця, по тій лише причині, яку ти написав.

До того ж просив би тебе звернути увагу на мої думки стосовно спірітизму у випадку розмови з померлими.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14592
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2008, 12:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тарас написав:
Цікаво після твоїх зауважень стосовно невникнення читати таке. Відповідь на це питання вже звучала:
Тарас написав:
Святе, Святий Дух є Богом, практика молитов до Якого зустрічається по всьому Писанню. Хоча особисто я в молитві більше звертаюсь до Христа і Бога Отця, по тій лише причині, яку ти написав.

Так, дійсно, звучала. З першого разу не вловивив. Звісно, з Писання ясно, що до Святого Духа можна молитись, бо це одна з Осіб Бога-Трійці. Але прямих згадок про таку молитву не має. Це, власне, підтверджує мою тезу про те що в Біблії не описуються безпосередньо всі можливі практики.
Цитата:
До того ж просив би тебе звернути увагу на мої думки стосовно спірітизму у випадку розмови з померлими.

А на це тобі, в принципі, дав відповідь Сергій, але не достатньо зрозуміло.
Спіритизм, це намагання спілкуватись з духами померлих і певна спіритично-релігійна філософія (магія) яка не має нічого спільного з Богом і від Нього віддаляє.
З огляду на це, звернення до духів християн-праведників, які і по смерті залишились «живими у Христі» і єдиними у Христі з братами що живуть земним життям, не є спіритизмом.
Євр.12.,22-24. «Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів, і до Церкви первороджених, на небі написаних, і до Судді всіх до Бога, і до духів удосконалених праведників..»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
16646
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2009, 21:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 березня 2009, 14:15
Написано: 2
Вітаю всіх хто читає Євангнліє !
Біблія каже що:
Ісус їм відказав: Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є. Iван.8:58.
Якщо Син Божий був до народження Авраама, значить і до народження Марії ? Якщо Месія прийняв тіло при народженні від Марії, то це просто мати Ісуса. А якщо говорити про мати Месії- Сина Бога, то як можна народити Бога який жив до Марії, до Авраама- прадіда Марії.
Марія- мати Ісуса, як він каже Сина людського (дала йому тіло)
Марія- матір Бога неможе родити того хто провадив Ізраіль ще в пустині задовго до народження самої Марії.
1Кор.10:4 ...і пили всі той самий духовний напій, бо пили від духовної скелі, що йшла вслід за ними, а та скеля був Христос!
Христос розуміти МЕСІЯ-СИН БОЖИЙ. (Бог є дух).
Ісус-тіло
ІСУС-ХРИСТОС, ІСУС-МЕСІЯ,


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>