Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:15




Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Чи доводилося Вам читати журнал "Джерело"
Так, я постійний читач 13%  13%  [ 2 ]
Знаю про журнал, але читав зрідка 60%  60%  [ 9 ]
Ні, вперше чую про нього 27%  27%  [ 4 ]
Всього голосів : 15
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Журнал "Джерело"
5
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2006, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Хто з відвідувачів читає християнський журнал "Джерело"?

Пропоную у цій темі критично обговорювати та давати поради для редколегії цього журналу, щоб вони могли його зробити ще кращим.


0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення:
25
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 20:43 
А де його можна знайти? Я б хотiла почитати :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
27
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 20:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Я теж про цей журнал не разу не чула?!?! А чому форум теж мае назву джерело :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
28
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2006, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
"Джерело" вийшло у світ ще у 1999 році. Спочатку виходило у вигляді газети, а з 2001 року - у формі журналу.
Часопис "Джерело" був створений з метою популяризації християнських цінностей серед україномовної молоді.
"Джерело" є не стільки вузькоконфесійним, як загальнохристиянським виданням.
Єдиним критерієм істини вважаємо не якесь певне віровчення, а Слово Боже.
Журнал "Джерело" з'явився у відповідь на запити християнської молоді як ДЖЕРЕЛО духовної поживи.
Цитата:
А де його можна знайти? Я б хотiла почитати
Сподіваємося, що невдовзі зможемо викласти статті, роздуми та вірші, що друкувалися в журналі, на цьому сайті. :)
Цитата:
А чому форум теж має назву Джерело?
Хотілося щоб сайт також став ДЖЕРЕЛОМ чистої води для багатьох юнаків та дівчат.
Адже в інтернеті так бракує чистої води...
Нехай сайт стане ДЖЕРЕЛОМ чистих думок, роздумів, побажань. Будемо сподіватися, що сайт надихне нас до добрих справ та послужить нам допомогою на життєвому шляху.

Ще одна перевага сайту перед паперовим виданням є та, що ми з вами заощаджуємо на вартості друку та його поштовій пересилці, а також дописувачам простіше направляти матеріали в редакцію в он-лайні, аніж поштою. :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
524
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2006, 17:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Привіт! Бачу, шо ту є такі, шо читали журнал Джерело. То добре. Бо ті певно памятають, шо то я всілякі загадки і головоломки вигадував у журналі. Часом казали, шо за дуже складні, але то, як для кого.
А ту на форумі, бачу, теж багато допитливих і кмітливих. То ви вже не дивуйтеся, шо то прийшов якийсь новак, і шось за мудрого себе видає. Бо то є не так.
Але пару нових видів гри таки запропоную, аби ше розумніші ми всі стали.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дизайн сайту "Джерело"
21185
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Мене попала цікавіа фраза з сайту "Джерело" .....так, до речі, постраждав і журнал “Євангельський голос”, а також і “Джерело”. http://jerelo.info/u-skrutni-chasy/vovk ... serkvu.htm
За "Євангельський Голос" чув, а за Джерело не знаю правдивої інформації. Якщо можна докладніше?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Журнал "Джерело"
21222
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 10:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Це відбувалося у той час, коли "Євангельський голос" зазнав переслідувань. Редакція часопису "Джерело" мала тісні стосунки з ЄГ, хотілося якось підтримати цей ледве не єдиний тверезий євангельський журнал, хоча розуміли, що прямо це зробити буде неможливо, бо буде сприйнято, як виклик старшим браттям.
У декількох номерах ми помістили відгуки наших читачів про ЄГ, зокрема лист від старця з Нововолинська, в якому він дуже добре відзивався про цей журнал. Думали, що може хоч старця посоромляться...
Але ці листи потрапили на очі старшим братам, і претензії посипалися не на тих, хто писав, а на тих, хто дозволив опублікувати такі "крамольні" листи, тобто на редакцію "Джерела". Жодних інших зауважень до змісту часопису у братів не було. Ми згідні були піти на будь-які компроміси, пропонували братам повністю перечитувати і перевіряти номер часопису перед друком. Жодні наші пропозиції не були прийняті. Терещенко (обласний пресвітер) прямо заявив, що він не має часу читати і йому цей євангельський часопис не потрібний. Він саме зайнявся творенням власного клону "Євангельського голосу", йому потрібний був журнал, який би висвітлював його діяльність і діяльність союзу. Такі аргументи, що "Джерело" потрібне тисячам дітей Божих, які черпали духовну підтримку з його сторінок, на Терещенка не вплинули.
Таким чином ми втратили значну частину наших читачів. Тисячі читачів навіть не дізналися, що "Джерело" до них не приходить через бурхливу діяльність окремих діячів на ниві Божій, які переслідують сіячів зерен слова Божого.
Ще декілька років ми випускали часопис маленьким тиражом, що було дуже накладно і вимагало вкладення значних коштів. Адже видання журналу, його вартість сильно залежить від накладу.
Коли настала в державі економічна криза, ми взагалі припинили випуск журналу у звязку з кризою. Просимо наших численних читачів пробачення, але надалі випускати "Джерело" ми не маємо можливості.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Журнал "Джерело"
47694
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2015, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
я в темі про "сайт ЄГ" писав, що в покійних діда і бабці колись взяв журнали ЄГ. так ось недавно знову був в селі і ще віднайшов пару старих випусків ЄГ і пару нових мені тьотя дала, а ще знайшов 4 журнали Джерело! навіть не знав, що їх колись мої родичі читали.. о, і побачив там декілька знайомих прізвищ (і тут з форуму). жаль, звичайно, що так все сталося із журналом, та й з тими непорозуміннями із ЄГ.. просто не розумію для чого це робити, адже ці всі ситуації, як я розумію, навколо віруючих (не світських) крутилися?. проте Бог у всі часи залишав Собі святий залишок, то просимо хай Господь і зараз захистить та збереже тих людей, які носять чисту і просту науку Ісуса Христа і помилує тих, хто можливо заплутався, але щиро шукає і прагне до істини.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>