Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:34




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


За який блок Ви б хотіли проголосувати?
За партію Регіонів, я за стабільність 18%  18%  [ 3 ]
За БЮТ, я за український прорив 41%  41%  [ 7 ]
За НУ-НС, я проти депутатської недоторканності 24%  24%  [ 4 ]
За іншу партію, за нові погляди 6%  6%  [ 1 ]
Проти всіх - набридли... 12%  12%  [ 2 ]
Всього голосів : 17
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12112
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2007, 07:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що за ПР тричі проголосував один і той же фальсифікатор ЮРА, який тут кількома ніками зареєструвався, і не приховував того, що за Януковича! ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12237
UNREAD_POSTДодано: 15 вересня 2007, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
А може і за Свободу Тягнибока би проголосував, сам ще не знаю




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12296
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2007, 20:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Свобода Тягнивбока має нечисту совість хоча б тому що вона тягне голоси демократів в бік, тобто нікуди, бо немає шансів пройти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12329
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 13:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
має нечисту совість

а українець буде мати нечисту совість якщо не обере Свободу!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12330
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 14:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
LMax написав:
а українець буде мати нечисту совість якщо не обере Свободу!

А за кого ж тоди ти проголосував на форумі? Ніби за інші партії є тілько один голос?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12352
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Я не проголосував ще, бо здивувася що Свободи нема тут.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12359
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Свобода - партія патріотична та чесна, на мій погляд. Але згоден з Братиком, що, на жаль, шансів ВО "Свобода" не має...
А те що ти, Lmax, закидаєш щодо нібито жидівського БЮТу, то я не згоден з тобою - це все наклепи. Але навіть якщо там і є жиди, то нічого поганого в тому не бачу. Адже жиди мають мудрість Божу, бо вони є вибраним Божим народом, їх благословляє Господь, і я вірю, що Бог дасть мудрості і управляти державою.
Головне, щоб жиди були патріотами України і дбали про добробут українського народу, а для того ми, українці, повинні їх благословляти, а не проклинати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12368
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
Свобода - партія патріотична та чесна, на мій погляд. Але згоден з Братиком, що, на жаль, шансів ВО "Свобода" не має...

отак кожен каже що не пройдуть (вже наперед знає) і не проголосує замість того що би спробувати знову. Я вже один раз голосував за них і знову буду, щоб ви тут не говорили.

Цитата:
А те що ти, Lmax, закидаєш щодо нібито жидівського БЮТу, то я не згоден з тобою - це все наклепи.
Це не наклепи а достовірна інформація від батька мого приятеля, який працював в штабі БЮТ і бачив хто там і чим дихає.

Цитата:
Але навіть якщо там і є жиди, то нічого поганого в тому не бачу. Адже жиди мають мудрість Божу, бо вони є вибраним Божим народом, їх благословляє Господь, і я вірю, що Бог дасть мудрості і управляти державою.
це ти про масонів? Так, вони мають мудрість Божу але служать то не Богові...

Цитата:
Головне, щоб жиди були патріотами України

ха-ха-ха!
Ти зовсім втратив здоровий ґлузд?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12376
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 13:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax, а чому б ні? :)
Звичайно, що є жиди які є масонами, безбожниками тощо. Але ж не можна всіх жидів на одне рівняти. Адже є євреї навіть християни!

LMax, а можна більш детальніше про штаб БЮТу, що бачив батько приятеля. Якщо ти про львівський БЮТ, то я згоден, що там мало патріотів (принаймні раніше було мало).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12382
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 18:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
на жаль як на мою думку український політикум втрачений довірою - всім керує жадоба влади і власні інтереси... І тому це є політика.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12388
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 20:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
LMax, а чому б ні? :)
Звичайно, що є жиди які є масонами, безбожниками тощо. Але ж не можна всіх жидів на одне рівняти. Адже є євреї навіть християни!

добрі ті, що не "вимазалися" в політиці. Християни-євреї це поважний народ (не мacoно-юдеї).

Цитата:
LMax, а можна більш детальніше про штаб БЮТу, що бачив батько приятеля. Якщо ти про львівський БЮТ, то я згоден, що там мало патріотів (принаймні раніше було мало).
Про Київський... Близьке оточення (рік назад). Більше нічого не розпитував.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12391
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ну, звичайно, оскільки БЮТ велика організація, то і там знайдеться ложка дьохтю. Я не ідеалізую БЮТ, але зато я знаю, що БЮТ не зрадила виборцям (не пішла на союз з регіоналами), на відміну від соціалістів та НУ. Але я згоден з політикою БЮТ. Крім того, у БЮТ є найбільше таких політиків, яким я довіряю, хоча не виключаю, що і там знайдеться Юда-зрадник.

Також не виключаю, що зрадники можуть бути і у ВО "Свобода". :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12392
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 20:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Братик написав:
Свобода Тягнивбока має нечисту совість хоча б тому що вона тягне голоси демократів в бік, тобто нікуди, бо немає шансів пройти.

Не треба так говорити. Тягнибок дуже розумно і логічно пояснює цю ситуацію та обгрунтовує, що насамперед пропали голоси тих, хто голосував за НУ і БЮТ.
По-перше. Якщо порахувати, то на кількість зрадників, що перебігли до ПРУ, припадає понад 2,5 мільйона голосів виборців, що за них проголосували. Ці голоси, віддані за НУ і БЮТ, справді пропали.
По-друге, ПРУ заявили, що вони купили 300 голосів у минулому парламенті, але засвітити всіх зрадників ще не встигли. АЛЕ Ж ЦІ ЗРАДНИКИ ДАЛІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У СПИСКАХ НУ І БЮТ! Тобто, існує дуже велика ймовірність, що голоси тих, хто проголосує за НУ і БЮТ, рано чи пізно пропадуть. У потрібний Регіонам момент вони задіють куплених депутатів.
А голос, відданий за Свободу, не пропаде і тоді - за словами Тягнибока - коли вона набере 2,9% і не попаде в парламент. Бо тоді демократичним силам доведеться рахуватися зі Свободою і виконувати її програму. Принаймні дослухатися до її позиції, яку підтримують значна кількість людей.

Насправді, я ще не вирішив, за кого голосувати. Програма БЮТ є реальною і науково обгрунтованою, соціально спрямованою, одним словом, поза всякої конкуренції.
Але ніхто, крім Тягнибока, не вимагає дуже багато вельми важливих речей. Насамперед, люстрація. Без люстрації комуністів, кагебістів та кучмістів неможливий будь-який розвиток країни. І так далі.

Не знаю, як тут розумно вчинити.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12439
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не проти Свободи Тягнибока. І навіть би дуже хотів, щоб вони були в парламенті. Я поважаю патріотичну позицію Тягнибока, зокрема щодо землі (він проти продажу землі)...

Але окрім Тягнибока у партії мало відомих політиків, а тому мало шансів на перемогу.
Тому, оскільки я довіряю БЮТ, то все таки буду голосувати за них, якщо не передумаю... бо останнім часом почали крутити рекламу з пророцтвами Ностардамуса та Ванги щодо перемоги жінки, що мені не подобається.

Але я категорично проти Партії Регіонів, а також швидше не підтримую, аніж підтримую НУ-НС.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12452
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2007, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Так чого ж все ж таки немає Свободи в переліку?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>