Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:59




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що хотів сказати апостол Павло?
11417
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2007, 20:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 жовтня 2007, 20:41
Написано: 54
В посланні апостола Павла до римлян я знайшов одну цікаву фразу, яка привернула мою увагу. Цитую:
... И открылся Сыном Своим в силе, по духу святыни, через воскресение из мертвых, о Иисусе Христе Господе нашем, через Которого мы получили благодать и апостольство чтобы во имя Его покорять вере все народы ...
(К Римл. 1:4,5).

Звернуть увагу на виділені слова. Апостол Павло вживає саме слово "підкоряти", а не просто "хрестити", чи розповсюджувати віру. Саме слово "підкоряти" означає нав'язувати свою владу, пригноблювати.
Я хочу задати запитання і просто послухати ваші думки. Що мав на увазі апостол Павло у своєму посланні?

::Назва теми повинна починатися з великої літери! Виправляю, надалі прошу бути уважнішим.::


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11422
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2007, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Написано так:
Матв.6:24 Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні.
Тому далі Апостол Павло пояснює:
Рим.6:22 А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.
Зрозуміло, що Євангелія розповсюджується всьому світу на свідоцтво (щоб ніхто не міг сказати, що не чув, не знав...). І перші слова Євангелії: Покайтеся, і віруйте в Євангелію! (Мар.1:15)
Тобто звільніться від гріха, і служіть Богу!

Таким чином, Апостоли покорилися Богу, і отримавши благодать Божу, звіщали народам, щоб і інші люди так само покорилися Євангелії!
Звісно, що ніхто не нав'язував віри, і мова, звісно, не йдеться щоб покорялися Апостолам, але лише вірі у Євангелію.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11425
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2007, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 жовтня 2007, 20:41
Написано: 54
Що ж, Сонячнику, це перше твоє повідомлення зі всіх, які я прочитав, в якому ти грунтовно підтверджуєш свою думку. Я хотів би почути ще чиїсь думки.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11781
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 14:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
До речі в підстрочному переводі стоїть "для послушания веры во всех народах."
Але навыть якщо ы покорять, то в Еф.2:2 написано "в которых вы некогда жили, по обычаю мира сего, по [воле] князя, господствующего в воздухе, духа, действующего ныне в сынах противления".
Відповідно положення людства(крім дітей Божих) перед Богом таке, що вони противляться Богові (бо живуть "по воле князя"), самі до кінця цього не розуміючи.
Тому завдання людей які пізнали істину звіщати Євангеліє іншим, щоб вони покаялись, вірували і виконували його, тобто привести інших до покори Богу, (бо насправді це благо для людини). Причом у людини є завжди можливість прийняти чи відкинути.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>