Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:32




Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чому саме "християнство"?
11086
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Є багато різних релігій течій і вірувань.
Кожна людина, що являється прибічником певної релігії вважає, що саме вона спасенна.
Чому ви вважаєте, що можна врятуватись тільки християнам?
Чому ви вважаєте, що Біблія - це абсолютна істина?
Чи є якісь об"єктивні причини? Чи ж просто сліпа віра?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11088
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цікаві і філософські запитання, які власне вказують на різницю між релігійністю і вірою!

Сліпа віра - це мертва віра, це обрядовість, це самовнушання тощо.
Сліпою вірою може бути як будизм, як мусульманство, як атеїзм, так і християнство.

Написано:
Матв.19: 25 Як учні ж Його це зачули, здивувалися дуже й сказали: Хто ж тоді може спастися? 26 А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові.
Іван.6:65 І сказав Він: Я тому й говорив вам, що до Мене прибути не може ніхто, як не буде йому від Отця дане те.
Як.2:26 Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!

Тобто якої б ми віри не були (чи християнської, чи хтознаякої), без діл наша віра є мертвою, є марновірством. А якщо віра мертва, то нема ніякого значення, чи ми християни, чи буддисти, чи Свідки Єгови.

А що таке жива віра, що значить віра, яка підтверджена ділами? І які саме діла оживляють віру? Яким чином можна дізнатися, чи ми є діти Божі чи ні? Написано так:
Iван.14:14 Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. 15 Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! 16 І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, 17 Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. 18 Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас! 19 Ще недовго, і вже світ Мене не побачить, але ви Мене бачити будете, бо живу Я і ви жити будете!
Рим.8:16 Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми діти Божі.
Тобто жива віра є Життям з Богом, а це Життя вічне. А щоб мати Життя, потрібно що? Повірити у Слово Боже, прийняти Його у своє серце, і виконувати Заповіді Христа. Заповіді Христа - оці діла є основою живої віри.
Поки ми цього не робимо, ми не знатимемо точно, чи ми є діти Божі, чи Біблія є абсолютною істиною, чи є Бог тощо.
Але якщо ми зробимо цей крок до Бога, то наша віра стає живою. Тоді чого ми не попросимо у Бога - Бог нам дає. Ми просимо Духа Святого - Господь дає Духа Святого. Він дає Його всім, хто всім серцем полюбить Бога! І хто приймає Духа Святого у своє серце, той має свідчення в собі, і Дух Святий свідчить йому, що він є дитиною Божою.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12401
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 11:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Бачу Соняшник багато цитує Святе Письмо, Ти напевно його за 25 кадром вивчив, чи як там у вас вчать. Як на мене то Святим Письмом преба жити, а не лише цитувати.
Ольго Святе Письмо не є книгою, яка тебе заставляє, це не є деректива. Святе Письмо радить, це Бог промовляє устами священнописців.
Щодо християнства, то скажи мені чи закликає воно до морального зла. В чому Ти бачиш його помилки. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12423
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
паша написав:
Бачу Соняшник багато цитує Святе Письмо, Ти напевно його за 25 кадром вивчив, чи як там у вас вчать. Як на мене то Святим Письмом преба жити, а не лише цитувати.

Як на мене, то треба спочатку взнати людину, щоб такі заявочки робити.
По тобі видно, що ти не тільки його не цитуєш, а й не живеш ним, бо засудив безпідставно людину.
паша написав:
Щодо християнства, то скажи мені чи закликає воно до морального зла.

Ні
паша написав:
В чому Ти бачиш його помилки. :D

Хіба я казала, що десь бачу якісь помилки?

Прочитай будь-ласка уважніше запитання.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12430
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 10:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Знаєш Ольго, просто видається дуже дивним і підозрілим, коли людина дослівно в такій великій кількості цитує рядки Святого Письма. Зараз є різні псевдо церкви, членів яких навчають вибрані уривки Святого Письма за 25 кадром. Думаю ти знаєш, що це таке і я проти цього.
І ще одне, Церква не каже, що поза нею немає спасіння. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12432
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 12:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
паша написав:
Знаєш Ольго, просто видається дуже дивним і підозрілим, коли людина дослівно в такій великій кількості цитує рядки Святого Письма. Зараз є різні псевдо церкви, членів яких навчають вибрані уривки Святого Письма за 25 кадром.

:) Паша, нічого дивного і підозрілого тут немає. Справа в тому, що у мене є така чарівна комп'ютерна програма ("Цитата із Біблії"), яка знає всю Біблію на зубок. :) Ось вона мені і допомагає підібрати відповідні рядки Святого Письма.
паша написав:
І ще одне, Церква не каже, що поза нею немає спасіння.

А як це ти розумієш? Ти вважаєш, що спасіння можна отримати, не будучи членом Церкви Христової? І що саме ти вкладаєш у слово "Церква"?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12433
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 16:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Цитата:
Чому ви вважаєте, що можна врятуватись тільки християнам?

Не може бути кілька істин, істина є одна, мені здається, що це зрозуміло навіть з небіблійної точки зору. Відповідно якщо є істина, то вона у всьому істина, тобто у всіх питаннях і сферах. Також істина не боїться перевірки, бо вона є світло.
Бог через Святе Письмо залишив нам можливість випробувати Його, тобто в плані обітниць і ознак, наприклад зробите "так" то буде вам "так", чи що попросите в імя Моє то буде вам (якщо пробудете в Мені). Христос казав якщо не вірите Мені по словам, то вірте по ділам які Я роблю.
А релігії світу цього, не дають тобі можливості на землі провірити їх правдивість ознаками чи обітницями.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12437
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Відповідь Соняшнику:
-Церква не каже, що ті люди котрі є поза Церквою не можуть спастися, і не будуть в раю. Дійсно поза Церквою важко втриматися від гріха, коли тебе не стримують жодні заповіді, чи догми, коли ти сам вибираєш як жити, і живеш як тобі подобається, а подобається переважно гріх. Атакують спокуси. Проте є такі люди котрі навіть поза Церквою Христовою провадять глибоко духовне життя, живуть слухаючись голосу своєї совісті, свого серця. Вони не будучи членами Церкви живуть морально правильно.
І мені здається, що навіть члени не християнських спільнот можуть спастися. І не всі християни будуть в раю, тому що приналежність до Церкви нічого не значить, якщо ти не живеш згідно з навчанням Церкви. :D
На мою думку найбільшої кари зазнають псевдо провідники, які прикриваючись божим словом відривають людей від істинної Церкви, роблячи часто собі карєру, а людей тримають на поводку, і роблять з них "дійну корову", у якої можна виманити гроші. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12438
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Паша, а скажи, будь-ласка, яка то "Церква", що спасіння є поза нею?
І як вона каже чи не каже, дозволяє чи не дозволяє?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12446
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Паша, а ким ти себе вважаєш? Я маю на увазі, чи належиш ти до якоїсь помісної християнської церкви? Чи причисляеш себе до якоїсь християнської деномінації?
Що для тебе являєтья основним авторитетом? Якщо Писання, то чи не міг би ти підтвердити свою точку зору цитатами з Біблії? Якщо ще щось є (якісь книги, вчення, певні люди, просто власна думка), чи не міг би ти назвати ці джерела?
Це власне для того, щоб знати від чого відштовхуватись, спілкуючись з тобою.
І ще... Що ти маєш на увазі під поняттям "Церква", "істинна Церква"?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12447
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Рома написав:
Не може бути кілька істин, істина є одна, мені здається, що це зрозуміло навіть з небіблійної точки зору. Відповідно якщо є істина, то вона у всьому істина, тобто у всіх питаннях і сферах. Також істина не боїться перевірки, бо вона є світло.

Сатана отправился на прогулку со своим слугой. Они увидели человека, который наклонился и поднял что-то с земли.
— Что нашёл этот человек? — спросил слуга.
— Кусочек Истины, — ответил сатана.
— Разве это тебя не тревожит?
— Нет, — ответил сатана, — он сделает из него новую религию

До чого це я? Власне я згодна, що істина одна. Але як не переплутати шматочок істини з Абсолютною Істиною?
Рома написав:
А релігії світу цього, не дають тобі можливості на землі провірити їх правдивість ознаками чи обітницями.

Рома, зі скількома релігіями світу ти близько знайомий, щоб робити таку заяву?
http://www.kp.ru/daily/23415/34647/ як тобі така ознака?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12448
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ця ознака говорить про чудо, але чудо мертвого буддиста... що мертве тіло буддиста за 77 років не розклалося. Але що з того?

Християнство дає віруючим життя вічне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12449
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячник, я можу на будь-який аргумент сказати "і що з того?", от тоді в нас класний діалог вийде ;)
То було сказано на противагу словам Роми, про те, що ТІЛЬКИ християнство показує якісь ознаки.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12457
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2007, 20:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
паша написав:
І не всі християни будуть в раю, тому що приналежність до Церкви нічого не значить, якщо ти не живеш згідно з навчанням Церкви.
Це - перша ознака сектантського світогляду, який обмежується віровчення якоїсь церкви.
Жити треба не згідно якогось навчання церкви, а згідно Біблії як єдиного критерію істини.
Це ж можна сказати і щодо усіх релігій - релігія тим і відрізняється від служіння Живому Богові, що вона створює якесь мертве вчення і заставляє прихильників сліпо поклонятися цього "навчанню". Тому не релігію треба шукати, а Бога!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12484
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Ольг@ написав:
Що для тебе являєтья основним авторитетом? Якщо Писання, то чи не міг би ти підтвердити свою точку зору цитатами з Біблії? Якщо ще щось є (якісь книги, вчення, певні люди, просто власна думка), чи не міг би ти назвати ці джерела?
Це власне для того, щоб знати від чого відштовхуватись, спілкуючись з тобою.
І ще... Що ти маєш на увазі під поняттям "Церква", "істинна Церква"?

Для мене авторитетом є Ісус Христос, якого можна знайти в Святому Письмі.
"Ще й інші вівці я маю, що не з цієї кошари. Я і їх мушу привести..."
Невже ви в праві вирішувати хто може спастися, а хто ні. В чому винувати людина, що народилася поганином, але веде моральне життя?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>