Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:40




Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12485
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Taj написав:
Жити треба не згідно якогось навчання церкви, а згідно Біблії як єдиного критерію істини.

Навчання Церкви не є якимсь навчанням. :shock: Церква не заперечує Біблії, а навпаки , допомагає тим котрі заблукали в самостійних і часто хибних тлумаченнях Святого Письма.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12486
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Паша, знаєш, церков є багато, і кожна церква по-різному тлумачить Святе Письмо. Якщо так, то де гарантія того, щоб що саме Твоя церква навчає правильно?
І що саме Ти вкладаєш у поняття "Церква"? Яку Церкву Ти маєш на увазі?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12489
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
паша написав:
Ольг@ написав:
Що для тебе являєтья основним авторитетом? Якщо Писання, то чи не міг би ти підтвердити свою точку зору цитатами з Біблії? Якщо ще щось є (якісь книги, вчення, певні люди, просто власна думка), чи не міг би ти назвати ці джерела?
Це власне для того, щоб знати від чого відштовхуватись, спілкуючись з тобою.
І ще... Що ти маєш на увазі під поняттям "Церква", "істинна Церква"?

Для мене авторитетом є Ісус Христос, якого можна знайти в Святому Письмі.
"Ще й інші вівці я маю, що не з цієї кошари. Я і їх мушу привести..."
Невже ви в праві вирішувати хто може спастися, а хто ні. В чому винувати людина, що народилася поганином, але веде моральне життя?

Паша, я не вправі цього вирішувати. Я такого не казала й навіть не думала. Так що не треба перекручувати мої слова.
Я задала конкретне запитання. Чи не міг би ти на нього відповісти?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12494
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Церква істинна - це Церква заснована Ісусом Христом, який є її головою. Істинна Церква існує від часів Ісуса, її праводирем на землі є ап. Петро( якому Христос поручив свої вівці) і його послідовники, тобто Папа римський. А псевдо Церкви, що відєдналися від Вселенської Церкви я швидше назвав би сектами. Проте я вірю в те, що Господь попровадить цих людей до розуміння істинни, якою є Він сам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12497
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 16:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Паша, не зовсім зрозумів, що ти вкладаєш в поняття «проводир»? Кожна помісна церква має свого проводиря, пастиря –єпископа. Якщо говорити за основний організуючий принцип, то Церква живе і діє Святим Духом.
Ап.Петро був старший серед апостолів, на початку він ніс єпископське служіння в першій єрусалимській Церкві, а потім дбав за зв'язок єднання між окремими місцевими Церквами, відповідно головував на соборі апостолів. З часом ця функція(служіння) звязуючої ланки перейшла до єпископа (Папи) римського. Були такі часи коли таке служіння припинялось у Вселенській церкві. Та й зараз воно, нажаль, не реалізується, хоч Папа і намагається входити в контакт з різними помісними Церквами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12505
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 22:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Рома написав:
А релігії світу цього, не дають тобі можливості на землі провірити їх правдивість ознаками чи обітницями.

Князь Володимир, коли вибирав віру для Русі, прийняв одного дня послів з іудейської Хазарії.
-Звідки Ви і що у вас за віра ? - запитав він їх.
-Ми віри іудейської, наш центр знаходиться в Ієрусалимі!
-То чого ж ви тоді прийшли з Хазарії?
-Наш бог розсіяв нас!
-То ви , пропонуючи мені іудейство, хочете щоб ваш бог розсіяв і нас?

Мудрий був князь, а християнство вибрав, бо християнська розбишатська та вільна релігія найбільш підходила до звичок його дружини (не у розумінні жона чи жінка, а у розумінні воїнів).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12509
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 01:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 жовтня 2011, 21:56
Написано: 19
Щось дуже таки почерк RoStik схожий на Юру, Вершника та Максима. Чи знову ж таки цей проплаченний мудруган добрався до форуму?
От талант, за один раз встигати усі теми пройти та скрізь щось паскудне сказати...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12536
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 19:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Цитата:
Рома, зі скількома релігіями світу ти близько знайомий, щоб робити таку заяву?

Я впевнений, що жодна релігія світу не дасть тобі живої ознаки чи чуда, окрім якихось фокусів, чи демонічних чуд, які не дають життя, чи чогось доброго, а в результаті приведуть до якогось зла. Людина яка мислить це розкусить і зрозуміє.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12537
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 19:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Bratok написав:
Щось дуже таки почерк RoStik схожий на Юру, Вершника та Максима. Чи знову ж таки цей проплаченний мудруган добрався до форуму?
От талант, за один раз встигати усі теми пройти та скрізь щось паскудне сказати...

Він мабуть нас дуже любить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12540
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не згоден, що розумом людина може визначити в чому істина.
Різні релігії саме тому існують, що люди намагалися Бога пізнати розумом. А розум людини надто примітивний щоб розуміти духовні речі.

Людина звісно може своїм розумом і обрати християнство, і називатися християнином, але цього недостатньо щоб бути християнином і йти за Христом. А справжнім християнином може стати лише та людина, яка отримала милість від Бога, лише той, кого покликав Господь.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12542
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 21:49 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Сонячник написав:
Я не згоден, що розумом людина може визначити в чому істина...
... А розум людини надто примітивний щоб розуміти духовні речі.

Марк пише (12:30) "Люби Господа, Бога свого, усім сердцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї!"
А православний диякон Кураєв радить: "Коли заходиш у храм, знімай капелюха, а не голову!".
Так що відносно розума складно сказати однозначно.
Я думаю що людський розум, який до речі дав людині Бог, частіше всього хочуть принизити ті, хто цим розумом хоче володіти.
Це я, звичайно, не про Сонячника.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12551
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 07:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дякую, РоСтік, за поправку.
Звичайно, християнин повинен любити Бога всім тим що має: і серцем, і душею, і розумом, і всією силою! Так, щоб не залишалося місця в серці для іншого. Але пізнати Господа своїм тілесним розумом не можливо. Бо розум надимає, а любов будує!
17 Бо Христос не послав мене, щоб хрестити, а звіщати Євангелію, і то не в мудрості слова, щоб безсилим не став хрест Христа. 18 Бож слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа! 19 Бо написано: Я погублю мудрість премудрих, а розум розумних відкину! 20 Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту? 21 Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді. 22 Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости, 23 а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство, 24 а для самих покликаних юдеїв та греків Христа, Божу силу та Божую мудрість! 25 Бо Боже й немудре розумніше воно від людей, а Боже немічне сильніше воно від людей! 26 Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні. 27 Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, 28 і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити, 29 так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12647
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2007, 09:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
RoStik написав:
Мудрий був князь, а християнство вибрав, бо християнська розбишатська та вільна релігія найбільш підходила до звичок його дружини (не у розумінні жона чи жінка, а у розумінні воїнів).


Християнська релігія зовсім не була розбишацькою. Читай уважніше "Повість временних літ" і "Нестора літописця". Ти процитував лише один діалог, а їх у повісті є 4. Заглянувши в "Житіє Володимира",а також в літопис ти побачиш, що князь зовсім не намагався впровадити "розбишацьку" релігію. Після хрещення Володимир кардинально перемінився. Він почав будувати церкви, допомагав потребуючим і чинив діла милосердя.
Тому я попрошу тебе не перекручуй історію і не роби її субєктивною. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12648
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2007, 09:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Сонячник написав:

А справжнім християнином може стати лише та людина, яка отримала милість від Бога, лише той, кого покликав Господь.

Бог кличе усіх, і таку милість не дає лише комусь одному, а всім. Від людини залежить чи хоче вона цю істину прийняти.
Істина є лише одна її не треба довго шукати, вона сама обявилася нам. Нею є Ісус Христос. "Я - світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а матиме світло життя"(Йо.8,12) :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14628
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2008, 10:03 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
В біблію треба тупо вірити і не піддавати сумніву її походження
бо якшо людина не тупо вірить то вона починає задумуватись, і задумуватись над такими речами вважається гріхом. Такшо менше думайте а більше читайте біблію!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>