Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:29




Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14633
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2008, 11:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Unker написав:
В біблію треба тупо вірити і не піддавати сумніву її походження
бо якшо людина не тупо вірить то вона починає задумуватись, і задумуватись над такими речами вважається гріхом. Такшо менше думайте а більше читайте біблію!

Задумування над якими речами вважається гріхом? Я б сказав, що треба читати вдумливо?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14638
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2008, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А справа в тому, Unker, що "тупо" вірити можна лиш в те, що не до кінця розумієш. Прошу тебе також в усіх темах вибирати вирази, якщо хочеш подовшити своє існування на форумі.
До речі, одна з причин того, чому в християнських церквах більше жінок, ніж чоловіків. Частіше саме чоловікам хочеться перш ніж в щось повірити, пізнати усі глибини та першоджерела, і що все-таки було першим: курка чи яйце. (Ні в якому разі не хочу образити жінок-християнок, але це факт, статистика)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14647
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2008, 23:23 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
цілком погоджуюсь, по тій самі причині практично немає жінок-філософів
коли ти починає думати над тим шо ти читаєш то може випадково виникнути власне трактування біблії, а це вже гріх! треба в отця питати шо воно означає. тобто слово "тупо" цілком виправдане, адже християнин не має право на трактування біблії
наведу цитату, яку навів ніцше у одному із своїх творів

1-е послання апостола павла до коринтян написав:
19 Бо написано: Я погублю мудрість премудрих, а розум розумних відкину!
20 Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту?
21 Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді.
22 Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости,
23 а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство,
24 а для самих покликаних юдеїв та греків Христа, Божу силу та Божую мудрість!
25 Бо Боже й немудре розумніше воно від людей, а Боже немічне сильніше воно від людей!
26 Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні.
27 Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
28 і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,
29 так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло.
30 А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням,
31 щоб було, як написано: Хто хвалиться, нехай хвалиться Господом!


взагалі біблію найкраще знають атеїсти і св ященники, а християни вірять останнім, бо ті її читали (в переважній більшості сірої маси)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14648
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2008, 23:28 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
взагалі соціологічні досліження показують, що чим більший інтелект тим менше віруючих




http://intelligence-club.org.ua/forum/
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14649
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2008, 12:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Unker написав:
цілком погоджуюсь, по тій самі причині практично немає жінок-філософів
коли ти починає думати над тим шо ти читаєш то може випадково виникнути власне трактування біблії, а це вже гріх! треба в отця питати шо воно означає. тобто слово "тупо" цілком виправдане, адже християнин не має право на трактування біблії
взагалі біблію найкраще знають атеїсти і св ященники, а християни вірять останнім, бо ті її читали (в переважній більшості сірої маси)

Біблія - є вершиною премудрості і зрозуміти її може лише той, хто здатний її досліджувати. На жаль, Unker, у ваших дописах можна побачити лише зверхність і цинізм, а це, за висловами численних філософів, є наслідком ницості розуму. І ця ницість проявляється у кожній вашій фразі. Я міг би прокоментувати КОЖНУ вашу фразу, щоб проявилося безумство пихатої людини, але не хочу цього робити.
Знову ж таки, з причини величезної мудрості, яка прихована у Біблії. А Біблія радить не вступати з такими людьми у суперечку, бо інші не побачать між вами різниці.
Отож, хто мудрий - не буде вступати в суперечку з безумним гордуном. А цей гордун нехай собі думає, що він надто мудрий у своєму безумстві.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14658
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2008, 19:47 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
Цитата:
На жаль, Unker, у ваших дописах можна побачити лише зверхність і цинізм, а це, за висловами численних філософів, є наслідком ницості розуму

тавишо, і яких це філософів, не скажете?
не пристойно християнину згадувати філософію, ібо це зло
правильно, біблія пише шо зі мною не можна спорити, бо я піддаю сумніву церковні канони (це було мяко сказано), тобто я сатана
якшо спорити із сатаною, то можна самому втарати віру.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14692
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 16:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
взагалі біблію найкраще знають атеїсти і св ященники, а християни вірять останнім, бо ті її читали (в переважній більшості сірої маси)

Радив би вам спочатку ближче розізнати про життя справжніх християн, тоді б ви не робили настільки викривлених заяв.
Теж радив би уважніше почитати Біблію, а не "тупо" цитувати Ніцше. Доречі, якщо хочете закінчити життя, так як Ніцше, то можете далі рухатися в філософії і атеїзмі, і керуватися ЛИШЕ розумом. А якщо хочете жити вічно з Богом, то вам треба покаятися і прийняти Христа, тоді він просвітить ваш розум, а так в своїй темноті можете загинути.

І накінець ще одне питання: чи можете ви зрозуміти що таке розум розумом?
Робіть висновки!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14702
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:50 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
Unker написав:
Ніцше збожеволів тому, що його батько, св ященник збожеволів також і це йому передалось у спадок і із-за того що був на грані божевілля міг оцінювати речі найбільш реально і при тому не бути божевільним

я десь цитував Ніцще?
біблія - одне велике задобрювання - баженні слабкі, бо їхнє царство небесне, блаженне бидло - бо воно туповірить, блаженні - правильні, бо вони схоже вівцям невідходять від отари, якою розумний пастух круте як хоче, а вівці навіть незамічають шо істину ґвалтують заради попвнення отари
біблія прослваляє слабких і тому така популярна, короче маркетнг


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14725
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2008, 05:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ункер, ти не ображайся, але ти мені нагадав дикуна з одного фільма. У цьому фільмі месіонери проводили роботу серед дикунів одного з племені у Еквадорі. І їхній вожак висловлював такі ж думки як і ти: що ми сильні, а білі люди слабкі і хочуть нас зробити слабкими. Він думав що він сильний! Але його сила ніколи б не вивела його племя з цього жалюгідного існування в джунглях. Лише християнські цінності є двигуном наукового та індустріального прогресу. Ти сам не хочеш жити у цій країні, яка здеморалізувала протягом атеїстичного режиму. Прикладів в історії - багато. Подумай.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14727
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2008, 08:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ункер, християнство звільняє людей від гріховного рабства.
Віруючі люди вільні, а не віруючі, думаючи про свободу, знаходяться у рабстві гріха. З твоїх багатьох дописів, Ункер, я бачу, що ти попав у рабство своєї плоті і не можеш звільнитися.

А звільнити може лише Христос.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14739
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2008, 08:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Unker написав:
я десь цитував Ніцще?
біблія - одне велике задобрювання - баженні слабкі, бо їхнє царство небесне, блаженне бидло - бо воно туповірить, блаженні - правильні, бо вони схоже вівцям невідходять від отари, якою розумний пастух круте як хоче, а вівці навіть незамічають шо істину ґвалтують заради попвнення отари
біблія прослваляє слабких і тому така популярна, короче маркетнг
Можливо і не цитував - але філософія (якщо цим словом можна назвати безумне марення) Ніцше повністю тотожна Вашому світогляду, обмеженість якого викликає щонайменше подив. Не віриться, що у 21 столітті, коли є можливість отримати різнобічну обєктивну інформацію, можуть бути люди з таким обмеженим світоглядом. Але духовні закони носять обєктивний характер і не залежать від часу, в якому живе людина. Гордість затьмарує розум і людина вже не здатна аналізувати обєктивну реальність, а тому й живе у штучно створеній клітці своєї зарозумілості.
Ваша проблема, Unker, у надмірній гордості, яка й не дає можливості більш менш обєктивно мислити.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>