Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:19




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18775
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 19:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
З цим Сандеєм, це просто комедія вийшла, це класичний приклад того, що стається, коли людина покладається не на Бога, а на "духовного" авторитета, чи пастора.

Та нічого тут смішного немає, це сучасне вчення про "слухняність Старшим", ті хто це вчення несе у церкви, забуває, що слово "служитель" відрізняється від слова "старший". Доречі, у інших темах цього форуму ти сам підтримував тему "слухняності Старшим".

Цитата:
Я бачив відео, де пастор московської харизматичної церкви виливав всю злість на Сандея зі словами: ми йому повірили, вложили всі гроші, а він нас "кинув".

Та нічого тут дивного немає, людина завжди постає перед проблемою як зберегти та накопичити гроші.

Цитата:
Яка бідна духовно ця людина, кому як не пастору потрубно знати Біблію, яка прямо застерігає нас, щоб ми не покладалися на людину, і наші гроші вкладали не в банки (навіть з вивіскою християнською), а НА НЕБО, де ні злодій, ні іржа, ні міль, і ні аферисти не зможуть їх украсти. Ця афера з людьми - це просто цінний практичний урок для всіх неутвердженних християн, які поступили не по Писанню. І навіть за цей урок я вдячний пастору Сандею.

Ото так! А якби не фінансова криза, що привела до банкрутства багато фінансових установ по всьому світу? Вкладники отримали б свої гроші з відсотками! І що би тоді казав? Щось на зразок "які вони духовно багаті!", бо вклали гроші саму туди, куди треба? :-)
Доречі, у куди саме треба вкладати гроші? Може підскажешь? :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18777
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 20:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Ця афера з людьми - це просто цінний практичний урок для всіх неутвердженних християн, які поступили не по Писанню. І навіть за цей урок я вдячний пастору Сандею.
[/quote]
Братику ти з одного боку визнаєш що Сандей аферист, але все одно йому вдячний :???: хоч трошки але вигороджуєш харизматів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18834
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2009, 16:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Куди потрібно вкладати гроші написано у Біблії. Помилка тих людей, які несли гроші Сандею, заключалася не в економічній кризі і не в помилкових фінансових розрахунках, а в тому, що поклалися на духовний авторитет пастора, бо написано "проклята людина, що покладається на людину".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18860
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2009, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Куди потрібно вкладати гроші написано у Біблії. Помилка тих людей, які несли гроші Сандею, заключалася не в економічній кризі і не в помилкових фінансових розрахунках, а в тому, що поклалися на духовний авторитет пастора, бо написано "проклята людина, що покладається на людину".

З цим я згоден але я не проце , я про те що ти Братику йому вдячний, вмене склалося враження що ти його трошки вигорожуєш а він аферист ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18880
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2009, 15:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, я його не вигороджую і не оправджую, але і не осуджую.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18882
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2009, 23:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Я був знайомий з одним чоловіком, з сандївської церкви, який з власної ініціативи добивався на особистий прийом до Луценка, щоб змусити його вибачитись за свої "наклепи". До речі, Сандей має у своїй африці здається навіть декілька власних банків і я думаю, що ніякі гроші просто так не пропали. А якщо його депортують, то у Африці йому буде нормально, він про це потурбувався.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18905
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2009, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
A.M.S написав:
Я був знайомий з одним чоловіком, з сандївської церкви, який з власної ініціативи добивався на особистий прийом до Луценка, щоб змусити його вибачитись за свої "наклепи". До речі, Сандей має у своїй африці здається навіть декілька власних банків і я думаю, що ніякі гроші просто так не пропали. А якщо його депортують, то у Африці йому буде нормально, він про це потурбувався.

Нічого дивного, це звичайний харизматичний аферист, їх трохи розвелося, але дивно що дехто знає про це і його не осуджує.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18911
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2009, 04:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
prostak написав:
дивно що дехто знає про це і його не осуджує.

Христос вчив нас осуджувати аферистів?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18915
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2009, 18:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Христос вчив нас осуджувати аферистів?

Христос вчив нас не виправдовувати беззаконня та не ховати недоліки під лавку.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
19029
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2009, 20:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
І навіть за цей урок я вдячний пастору Сандею.

Ап.Павло каже вилучити нечистивого з поміж себе


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
19217
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2009, 01:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
У своєму маєтку Аделаджа поховав понад $300 000
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4a12a2826140a/


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
22083
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 17:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Пастору "Посольства божого" Сандею Аделаджі була вручена подяка від імені президента Віктора Януковича.

Як свідчить відеоролик, який з'явився в Інтернеті, церемонію нагородження провів глава Духовної ради України, пастор протестантської церкви Донецька, депутат Верховної Ради 3-го скликання Володимир Шушкевич.

"Щиро дякую вам за активну участь у президентській кампанії 2010 року, вашу самовіддану працю, високе почуття обов'язку і громадянську позицію,...які стали головною запорукою нашої спільної перемоги", - йдеться в документі, який зачитав пастор.

"Я надзвичайно високо ціную вашу підтримку і допомогу та сподіваюся на успішне продовження нашої спільної діяльності на шляху утвердження України, як сильної процвітаючої держави, України для людей", - наголошується у документі.

"Бажаю вам міцного здоров'я, життєвого благополуччя, особистого щастя і нових звершень на благо української держави", - зачитав Шушкевич слова Януковича.
http://www.youtube.com/watch?v=zhUupHoL ... r_embedded


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
22086
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 18:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
vern_gora написав:
"Щиро дякую вам за активну участь у президентській кампанії 2010 року, вашу самовіддану працю, високе почуття обов'язку і громадянську позицію,...які стали головною запорукою нашої спільної перемоги", - йдеться в документі, який зачитав пастор.


Та коли уже навчаться усі що не може Церква (всі конфесії України) вмішуватися у політику?????
Напевно поки по хребті не получить!!!!!!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
22097
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
vern_gora написав:
Пастору "Посольства божого" Сандею Аделаджі була вручена подяка від імені президента Віктора Януковича.

Як свідчить відеоролик, який з'явився в Інтернеті, церемонію нагородження провів глава Духовної ради України, пастор протестантської церкви Донецька, депутат Верховної Ради 3-го скликання Володимир Шушкевич.

"Щиро дякую вам за активну участь у президентській кампанії 2010 року, вашу самовіддану працю, високе почуття обов'язку і громадянську позицію,...які стали головною запорукою нашої спільної перемоги", - йдеться в документі, який зачитав пастор.

"Я надзвичайно високо ціную вашу підтримку і допомогу та сподіваюся на успішне продовження нашої спільної діяльності на шляху утвердження України, як сильної процвітаючої держави, України для людей", - наголошується у документі.

"Бажаю вам міцного здоров'я, життєвого благополуччя, особистого щастя і нових звершень на благо української держави", - зачитав Шушкевич слова Януковича.
http://www.youtube.com/watch?v=zhUupHoL ... r_embedded

"Яка власть- така масть" принцип Аделаджі


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 10 квітня 2010, 21:21.
Причина: Видалено на прохання автора
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>