Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:00




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Про Сандея Аделаджа
10878
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 08:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 липня 2007, 23:02
Написано: 4
Звідки: Вінничина
Мир Вам. Коли в газеті 2000 земля №31 прочитав статю Сандея Аделаджа то просто не міг не привести її на форумі. Адміністрацю уклінно прошу залишити дане повідомлення.

Приношу вибачення за технічні помилки.

На російській моіві: http://www.2000.net.ua/print/svobodaslova/42841737.html

Дмитро СКВОРЦОВ
Перше, що впадає в очі на робочому столі глави найбільшої в Європі харизматичної організації «Посольство Боже для Всіх Народів Світу» — вилита з металу рука, яка тримає земну кулю.
— У цьому полягає моє покликання! — пояснює очільник «Посольства» пан Аделаджа, зауваживши мою зацікавленість.
— Це ваша рука?
— Так, це Божа рука (бере Божу руку у свою). Рік тому я бачив сон, де Бог дає мені земну кулю і каже, щоб я покрив її Євангелієм.
— Але «Посольством Божим» ви називаєтеся вже давно, а сон цей вам наснився тільки торік...
— Ми завжди знали, що ми на вірному шляху. Що мною буде насаджено Новий Порядок, Бог відкрив мені 15 років тому. А торік був знак, що ми правильно вибрали назву нашої церкви. Навіть два знамення. Адже та людина, яка подарувала мені цю композицію, не знала про сон. «Якби жили, як я, усім в Україні було б добре».
— Отже, ви «Посольство Боже». Але, як відомо, двох чи трьох посольств однієї країни в іншій одній країні бути не може. Є консульства, представництва, але істинне посольство — одне. Чи означає це, що й ваше посольство — єдина істинна церква в Україні
— Аж. ніяк! Заява про те, що така чи така церква єдино правильна — це знак сектантства. Секти — це мормони, суботни- ки, саентологи, котрі не вірять у Святу Трійцю. А всі, хто вірить — усі посольства. Таких, як наша, харизматичних церков тільки в Києві близько тисячі. А в Україні — щось із 12 тисяч! Усі ми друзі. І православні — істинні посольства, і католики — істинні.
— Але якщо до вас в Україні істинні церкви існували, то в чому був сенс вашого приходу? Що, у тих церквах люди не спасалися?
— Спасалися.
— То нащо було засновувати ще одну?
—Дуже гарне питання. Розумієте, якби не було відступництва комуністичного, то, справді, такі церкви, як наша, булиб не потрібні. Але оті 70 років залишили відбиток на православних і католиках.
- Тобто комуністичне правління зіпсувало ці церкви?
— Саме так. Справжніх священиків вони знищили в Сибіру, а на кагебістів начепили ряси. От чому ми бачимо на вулицях священиків-пияків. Які вони агенти Бога, коли вони п'яними ходять, з матушками сплять?! Тому люди і переходять до нас, що їх, наприклад, священики зґвалтували.
— Отже, усе-таки «пекельна брама здолала» Церкву (тобто не справдилоя твердження Христа про те, що «Церкву, яку Він створив, не здолає пекельна брама»)?
— Так. Але навіть якби не здолала, Бог — це ж розмаїття у своїх проявах. Подивіться на мавп — їх багато видів, подивіться на корів — їх теж багато видів. Так і церкви. Не можна загнати Бога у скриню!
— Але попри розмаїття істинних церков, судячи з ваших проповідей, праведники перебувають тільки в лоні «Посольства»: «якщо є хоча б один праведник в Україні, то це я. Я - друг Бога. Нікуди не дінешся! Я ходжу з ним. Сто відсотків!» Виходить, помиляється президент, коли призначає главою СБУ, де потрібні «гаряче серце і чисті руки», не вас, а баптистського пастора Турчинова?
— В жодному разі! Просто, коли я бачу всі ті томи негативу про мене, я не можу повірити, що це про мене. Я навіть дорогу на червоне світло не переходжу! Тому я образно відповідаю: якщо знайдеться в Україні хоча б два праведники, то я серед них. І ті, хто виставляють себе праведниками — не такі праведники, як я. Бо якби вони жили, як я, усім в Україні було б добре. Тому я кажу: якщо всі мільйони праведників в Україні звести до одного, то це буду я.
— А що ви мали на увазі під праведністю, коли, виступаючи в американському сенаті, звернулися до «Господа всього живого» з молитвою: «Тож не забудьмо, що ця країна стала великою завдяки праведності». Чи не здається вам, що первинний капітал своєї величі США заклали все-таки на крові корінного населення і на поті рабів — ваших предків, більшість яких гинули ще в трюмах кораблів?
— Річ у тім, що Америку було створено 400 років тому. Але тільки перші 100 років вони займалася работоргівлею. І не держава торгувала людьми, а багатії. До того ж це єдина країна у світі, конституцію якої було засновано на Євангелії. На праведності, на рівноправності. І тільки Америку було побудовано на основі Трійці: «Господь — наш суддя, Господь — наш цар і Господь — Господь — від яд наш законодавець». Це і є Трій- ця. І на її основі збудовано три гілки американської влади. То- му батьки американської нації і заявили, що усі рівні.
— Але попри це, расову нерівноправність офіційно ліквідували тільки у другій половині XX століття.
— Тому я й хотів розбудити совість сенаторів. Ви ж розумієте, коли ти приїжджаєш у країну, то вказувати на вади слід делікатно. Я мовби «авансом» підводив до пробудження їхньої совісті. Нагадуючи їм про праведність, я хотів, щоб вони припинили війну в Іраку.
— Стривайте, але ж ви самі напередодні американського вторгнення в Ірак заявляли у Вашингтоні: «Виходячи з тих взаємин, які я маю з Богом, ось те, що Бог відкрив мені: від імені України і Росії дякуємо і підтримуємо вас за ваше рішення. Нехай президент Буш не зважає на думку світової громадськості і приймає Боже рішення. Америка - це зброя суду в руках Божих. Ось ми, християни їхніх націй, говоримо: йдіть на війну. Ми благословляємо Вас».
— Та жінка, що перебрехала мій виступ на конгресі «Генералів—заступників світу», уже написала спростування. А я говорив, що через Америку Бог хоче звільнити іракський народ від ярма Саддама.
— Але Америка заявляла, що йде в Ірак визволяти світ від ядерної зброї в руках Саддама — якої там не виявилося.
— Це Америка заявляла. А я заявляв про.демократичну місію. Завдяки цій інтервенції Бог Шить добро там. Це як у ча-сТі Кучми, коли народ ремствував і люди вийшли на вулиці. Ще за часів «України без Кучми» я дивився на безпорадний люд і думав: «Невже ніхто не може допомогти нам збутися цього»? І тільки завдяки підтримці поляків і усього світового співтовариства народ переміг.
— Не тільки за допомогою посольств «царств земних», але і «Божого», яке вивело десятки тисяч на Майдан. У вашому фільмі «Помаранчева революція: усе явне має початок у духовному світі» ви говорите: «Усе те, що відбувалося протягом десятків років на протестантських богослужіннях, у дні «помаранчевої революції» стало діятися на вулицях і площах». «Помаранчевий Майдан - тут нічого нового!»
— Не тільки я — уся країна це визнала! Навіть Янукович говорив і все його оточення, що коли приходиш на Майдан, то опиняєшся у протестантській церкві. Так само підносять руки, ті ж таки рухи вліво-впра- во — тут нічого нового! Не дарма ж бо ми маємо Подяку від президента за «Помаранчевий» Майдан.
— Пригадую, учасники тих подій вийшли на Майдан, протестуючи проти порушень під час виборів, у тому числі й проти зловживання відкріпними талонами. Але лихі язики подейкують, що коли по 218-му київському округу балотувалася до Верховної Ради пастор «Посольства» Софія Жу-котанська, округ піддався навалі ваших парафіян. Весь день до виборчих дільниць під'їжджали колони автобусів із дніпропетровськими, миколаївськими, вінницькими, волинськими та іншими номерами. Коли кількість го-лосувальників перевалила за 130%, скінчилися бюлетені.
—Добре, що ви сказали «лихі язики». Насправді нам не дозволили це зробити. Адже у 2002 році в нас тільки в Києві вже було 15—20 тисяч чоловік, ми намагалися їх відкріпити і направити на цей округ. Але ті, хто придумали закон про відкріплення, написали його тільки для себе.
— У вас, на відміну від ваших суперників, була ще і сила молитви, яка перемогла врешті у 2004-му. Як написано на вашому сайті, «Бог дав нам по наших молитвах і молитвах наших батьків нового народного Президента Віктора Ющенка. Нарешті, після тринадцяти років незалежності, подарованої нам Богом, відродився національний дух нашого народу». Але наскільки відродження національного духу поєднується з тією сексуальною освітою, яку ви проповідуєте? Наприклад, у книжці «Райський клімат у сім'ї» ви даєте жінкам поради, як «робити такі рухи, щоб піхвові м'язи стискали пе-ніс», а чоловікам рекомендуєте «не виходити з піхви цілком». В українській традиції це завжди вважалося со-роміцтвом.
У цій книжці я звертаюся до сімейних людей. Якби ви тільки знали, які в людей у цій країні проблеми! До мене щотижня приходять мінімум 20 000 зі своїми проблемами. Люди через цю соромливість не йдуть до сексопатолога, а до мене йдуть. І щоб дати кожному відповідь особисто, я пишу КНИЖКИ, де відбито думку Бога щодо всіх питань, які хвилюють людей. І секс створили не Голлівуд і не люди, а Бог створив секс. І якщо так, то Він більше за всіх має право говорити про нього і про те, як поводитися в ньому. А щодо традиції, то я вам скажу: ніяких українських традицій сексу немає. Точніше, є традиція збочень, традиція спати із сусідкою, з кумою. Усі пісні — про блуд.
— Поговорімо про гріхи менш солодкі. Про те, що в народній традиції називається «гробками», а в православній - батьківськими днями. Ось напередодні свята Радониці -«дня особливого поминання небіжчиків — на сайті «Посольства Божого» ваша проповідь «Боже ставлення до гробків»: «Так звані «гробки» — справжнісіньке свято сатани... Люди настільки шанують традиції предків, що ці традиції їм дорожчі за Бога Живого».
— Бо це не християнська традиція. У Біблії немає цього! Це, звісно, не означає, що не треба згадувати померлих. Ми в нашій церкві ставимо їм квіти. Але ми не молимося на них, не ставимо їм харчів, не їмо на цвинтарі. Адже коли люди їдять — там і п'ють, вони відкривають себе для небезпеки — через рот впускають у себе духів усіх | похованих на цьому цвинтарі й І бісів, ^о з ними жили. Ось чому люди приходять до мене після «гробків» і скаржаться, і що їх "пеослідують кошмари. Не накривайте столи на цвинтарі це вкрай небезпечно! |
( Цвинтар—це територія дияво ла. |
— Але, наскільки я знаю, ( православні священики також засуджують пияцтво на цвинтарі та чарки для померлих. Навпаки, вважається, що в Радоницю (на 9-й день після Великодня) до батьківських могил слід іти, аби поділитися з померлими радісною звісткою про те, що Хрис-ос воскрес, і молитися не «на мертвих», а Богові - про полегшення небесних їхніх страждань. І харчі на могилах залишають не мертвим, а бездомним — у надії, що вони помолятся за похованих.
— Наспрвді православна церква заохочує все це, тому що це великий заробіток для священників Вони одержують гроші за те, шо люди йдуть туди і наливають. Але якщо те, що ви говорите — правда, то нам потрібно об'єднатися і відкрити людям істину. Якщо Україна сприйме мою проповідь «Боже ставлення до гробків», це вирішить половину проблем у країні. Але люди зараз кидають у мене каміння за цю проповідь.
— Чого ж ви хотіли? Усіх праведників в усі століття переслідували. Наскільки я знаю, халепа для вас почалася у 2003-му, коли Генпрокуратура сигналізувала, що «культова практика нігерійця, його сеанси «масового зцілення», доведення адептів до стану афекту викликає стурбованість за здоров'я громадян України». За твердженням експертів, при роботі з наркоманами ви використовуєте прийом,який полягає в «заміщенні» залежності. Тобто на зміну наркотичній залежності приходить залежність «зціленого» від свого «цілителя». І тепер уже сам «пастор» стає «наркотиком». Адепти починають жити від служби до служби, як наркоман — від дози до дози. «А тут он чим віддячили!»
— Іншими словами: «краще, щоб наші діти були наркоманами, ніж парафіянами цієї церкви»? Люди, які вже мали б лежати в труні — тепер бізнесмени! На Заході такі церкви, як наша, одержують державні субсидії на лікування наркоманів. А тут он чим віддячили!
— І все-таки, коли гри щенківський МЗС повідо мив, що з 1999 року ви пе ребуваєте в Україні без ві зи, понад півсотні народних обранців устали на ваш за хист і звернулися з листом до секретаря РНБО Горбу ліна, повідомляючи, що ва ша релігійна громада про водить «велику позитивну роботу, зокрема з молод дю і підлітками». Серед під писантів вимоги «вжити за ходів для недопущення не обґрунтованих пересліду вань церкви» були такі гучні імена, як Черновецький Бродський, Турчинов, Оно пенко, Юхновський, Шпиг Журавський, Стоян, Толоч ко. А депутати Звягільський Сушкевич, Чубаров, Яворів ський, Хмара, Сівкович Червоненко, Зварич і ще зо два десятки їхніх колег на чолі з Черновецьким і Тур-чиновим указали главі держкомітету у справах релігій: «пастор Сандей, окрім того, що несе суспільству Слово Боже, інвестував в економіку країни $100 000». За ту ж таки роботу серед молоді міністр МВС Луцен-ко і глава СБУ Ігор Дрижча-ний вручили пам'ятні знаки вашим провідним пасторам.
— Слава Богу, що в Раді знайшлися люди, які самі дістали тут допомогу, а також їхні діти, котрих вони мало не втратили.
— Але все-таки лише Черновецький відкрито зізнався: «Мій прихід до Бога пов'язаний був з моїми політичними амбіціями, коли я в 1996 році намагався стати депутатом ВР. Це не виходило, оскільки за законом про вибори на дільниці мали прийти не менше 51% виборців. А Дарниця, у зв'язку з тим, що на її території перестав діяти один з найбільших заводів, була цілком розчарована в перебудові і ніхто не хотів голосувати... Я прийшов до пастора Сандея, і він привселюдно помолився за мене. А я s ставив умову, щоб мій при хід у церкву був пов'язаний І саме з великою кількістю І людей, яких би я міг агітувати за себе. І диво! За мене помолилися близько
тисчі моїх майбутніх виборців, і я побачив у їхніх очах вогонь віри і щастя». Вас не збентежила така торгівля з Богом?
— Анітрохи. Ви його не зрозуміли. Ви його взагалі не зрозуміли! Його сім'я вже ходила в нашу церкву. Але він не хотів холити. Він БУВ бізнесмен банкір. Коли він балотувався йому бракувало голосів. І він зрозумів, що наші парафіяни – його шанс. його шанс. Але коли він прийшов сюди, то побачив стільки щасливих очей і простягнених рук, скільки за все своє життя не бачив. Він каже: «Що ви зробили з цими людьми?!! Як вам це вдалося?!!» Він думав, що посидить тут п'ять хвилин, а залишився на три години. І цілий рік потому ходив та перевіряв, чи залишалися в тому самому стані люди: «Я банкір, і я звик усі перевіряти». І потім тільки він прийняв рішення.
«В Америці праведність фіксується»
— Я вам скажу: на моїй батьківщині панують місцеві африканські культи та іслам. Але я євангельський проповідник. 35% християн — так само, як я, протестанти. Протестантські країни — найпрогресивніші у світі. Це знають усі.. Протестантизм дає можливість людям розкриватися. І це ^майбутнє України.
- Дещо дивно чути від духовної особи, що найпро-гресивнішими є країни, де узаконено гомосексуальні шлюби і гей-паради, де насаджується культ речей, де високобюджетна індустрія бездуховної попси... Чи, може, ви - про прогрес технічний? Але ж як тоді бути з японськими електро-нщиками, російськими програмістами, італійськими автомобілебудівниками — всі вони аж ніяк не протестанти?
— На Америку дивляться з погляду Голлівуду. А це зовсім не та Америка. Америка стоїть на праведності. Там усе фіксується. Не заплатив квартплату— фіксується. Не заплатив за телефон — фіксується. Усі твої штрафи фіксуються. Тому ти повинен бути порядним!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10882
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 14:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
раджу почитати оце:
http://pravoslavye.org.ua/index.php?r_t ... nfo&id=403
це:
http://www.otechestvo.org.ua/main/20069/2919.htm
http://www.iriney.ru/sects/50/news056.htm


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10883
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я перечитав цю статтю, але не можу зрозуміти: з якою метою ап28 вирішив це опублікувати?! Хотілося б почути твої коментарі!
ап28, невже тебе щось вразило в словах цього харизмата? Чи ти намагаєшся зробити рекламу Сандею? Чи навпаки, хочеш показати на скільки його погляди суперечать християнським цінностям?

Стосовно тих посилань, що привів LMax, скажу свою думку:
1) нагадує доклад службовця КГБ про свою роботу;
2) стаття на політичне замовлення (проти помаранчевих);
3) антихаризматичний журналістський експеримент.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10889
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 23:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Ось документ про офіційне розслідування злочинної діяльності тої секти, спричинене масовими скаргами її бувших учасників.
То варто було б почитати її прихильникам:

КОМПЛЕКСНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА КУЛЬТОВОЇ ПРАКТИКИ ТА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСОЛЬСТВО БЛАГОСЛОВЕННОГО ЦАРСТВА БОЖОГО ДЛЯ ВСІХ НАРОДІВ»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10897
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 08:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 липня 2007, 23:02
Написано: 4
Звідки: Вінничина
Зверніть увагу людина проживаючи на теренах України, не знаючи історії, робить висновок про моральність народу. Та коли під час війни, при відпрвці молоді до Германії, германські лікарі звернули увагу що практично всі дічата не тронуті. На імя Гітлера було відіслано листа про те, що з нацією, яка має такі високі моральні устої, перемогти неможливо,
Зверніть увагу на те, що одобрено війну.
Мене вразило в данній статі багато речей, в тому числі й заява про праведність. Біблія говорить що немає жодного праведного, тут говориться навпаки.
Хотілося б почути думки про ті основні тези, які викладені в статі
Не вважаю статю направлену проти помаранчевих.
А от про роботу з дітьми високопосадовців, залежних від наркотиків, варто задуматись.
Якщо в матеріали на які вказує LMax в першому випадку можна вважати журналіськими сенсаціями, в другому випадку дослідженням, то інтерв ю Сандея то його дружини дає цьому підтвердження.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10899
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 09:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Нехай би цей Сандей їхав в свою Нігерію і там проповідував. Нехай спасає свій народ, а не дурить наших.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10922
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 14:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
ап28 написав:
Зверніть увагу людина проживаючи на теренах України, не знаючи історії, робить висновок про моральність народу
А я то собі гадаю, нашо ти виставив тую статтю - чи то такий палкий прихильник Сандея, чи шо? :D :)
Бо я взагалі не знаю, нашо то про нього сильно писати. Ліпше і не згадувати, нема дуже про кого говорити.
Але стаття добра і пояснив усе Сандей дуже добре (напривеликий подив!). Він там говорить про мораль, яка є виражена у піснях сороміцьких народних. Бо там дісно всяку ганьбу оспівують. Та й по всіх інших пунктах добре каже.
А про війну я шось взагалі не знайшов??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10952
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 21:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не нам рішати добре Америка робить чи зле коли воює. Бог не раз благословляв Ізраїль у війнах, і навіть проклинав через те що євреї пошкодували і не вбили усіх фелистимлян! Як сказав один мудрий генерал, війна не приносить більше смертей! А життя справжнє лише коли воно вічне. І немає великої різниці чи безбожник помре раніше чи пізніше.
Щодо Сандея, то у нього потрібно брати приклад жертовності своїм благополуччям заради месіонерської праці. Чи Україна не потребує євангелізації?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10953
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 22:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 липня 2007, 23:02
Написано: 4
Звідки: Вінничина
-А я заявляв про.демократичну місію. Завдяки цій інтервенції Бог Шить добро там. -ось про війну.
Любі брати та сестри, Господь дав нам право вибору. Він не агресор. Невже Господь потребує, щоб під його іменем робили інтервенцію називаючи це демократичною місією. Були хрестові походи. І що? Католицька церква признала їх невірними.
А щодо пісень так вони різні є. Хто що слухає. А от жертвенності доречі я в Сандея не бачив. Трон бачив. Проамериканські настрої бачу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10957
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ап28, а чи мав ти якесь відношення до церкви Сандея?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10961
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 22:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 липня 2007, 23:02
Написано: 4
Звідки: Вінничина
Сонячнику .Я спочатку читаю, розпитую людей, по можливості спостерігаю сам, збираю матеріал, порівнюю, а потім роблю висновки.
Мав і маю справу з прихожанами даної церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10976
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 11:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
А-а, точно, я шось не замітив його слів про війну. Певно, шо такі слова є ганьбою, яку вже не змиєш ніякими оправданнями.
Братику, я ніяк не годен второпати, про яку таку жертовність ти говориш??? о: Їздити на лімузинах, чи шо?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10988
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 13:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо брат Сандей виступав перед сенатом США, то напевне він міг би жити в Америці, але він вибрав чомусь Україну... Ви повинні бути йому принаймні вдячними... Сумно що Божі люди поносяться... :(




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Анафема Сандея Аделаджа
16324
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2008, 17:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 грудня 2008, 17:47
Написано: 1
Єпископи України рішуче відмежуються від Сандея Аделаджа і його діяльності, закликають служителів не спілкуватися з Сандеєм, духовну раду релігійної громади «Посольство Боже» - відсторонити Сандея Аделаджа від виконання його обов'язків, а самого Сандея - повністю залишити своє служіння, - повідомляє прес-служба Всеукраїнського Союзу церков Християн віри євангельської - п'ятидесятників. Про це вони зробили офіційну заяву, текст якого публікується нижче.

ЗАЯВА
старших служителів християнських євангельських церков України
з приводу діяльності Сандея Аделаджа, що викликала
негативні наслідки для християн України

«...і випробував тих, хто себе називає
апостолами, але ними не є, і знайшов, що
фальшиві вони...» (Біблія, Об'явлення 2:2)

16 грудня 2008 року відбулася зустріч старших служителів євангельських церков України із старшим пастором релігійної громади «Посольство Боже» (м.Київ) Сандеєм Аделаджа, метою якої було озвучити претензії та з'ясувати питання, що хвилюють церкви та громадськість України, а також вказати на дії і вислови С.Аделаджа, що не відповідають Священному Письму. Під час цієї зустрічі С.Аделаджа визнав більшість помилок, вибачився та пообіцяв публічно покаятися у визнаних помилках, а також підпорядкувати себе євангельській позиції, висловленій на зустрічі з лідерами євангельських церков України. Зі свого боку ми, як служителі євангельських церков, очікували від пастора Сандея Аделаджа конкретних кроків для виконання обіцяних виправлень.

На наш превеликий жаль, з часу, що минув від вказаної зустрічі, С.Аделаджа не зробив дій, які можна було б розцінити як "вчинення гідного плоду покаяння". Навпаки, на офіційному сайті «Посольства Божого» з'явились інформаційні повідомлення («Сандей Аделаджа подякував лідерам євангельських церков за підтримку», «Сандей Аделаджа: "Несправедливо давати однобічний звіт"», «Звернення пастора Сандея Аделаджа до всіх протестантських віруючих»), які ясно свідчать про те, що Сандей Аделаджа вдався до маніпуляцій інформацією, неправди та самовиправдання.

Нами були взяті до уваги звернення за допомогою і порадою багатьох людей з числа парафіян релігійної громади «Посольство Боже», які постраждали у зв'язку з діяльністю компанії «King's Capital». Свідчення цих людей, аналіз фактів, реакція на претензії єпископів євангельських церков України від 16 грудня 2008 року вказують на те, що пастор Сандей Аделаджа надихав і здійснював духовне заступництво фінансових структур, що зрештою призвело до жалюгідного духовного та матеріального стану багатьох людей, а також до загрози втрати їх власного житла. Ця діяльність стала приводом для деяких ЗМІ ототожнювати Сандея Аделаджа зі всіма християнськими євангельськими церквами.

Священнослужителі церков раніше неодноразово перестерігали і попереджали С.Аделаджу, але були проігноровані.

Зважаючи на вищевикладене і на підставі Біблії (Іс.56:10-11; Іс.57:17,20-21; Єз.34:1-11; Матф.6:24; Матв.18:17; 1 Пет.5:1-3; 1 Тім.5:20; 1 Тім.6:5-11) ЗАЯВЛЯЄМО:

· Ми рішуче відмежовуємося від Сандея Аделаджі та його діяльності.
· Ми засуджуємо:
- Прагнення до створення культу особистості;
- Методи і діяльність, засновані на саморекламі, перебільшенні своїх здобутків та неправді;
- Псевдовчення про збагачення, гріх сріблолюбства;
- Практику проклинання служителів незгодних з його думкою.
· Ми констатуємо:
- що Сандей Аделаджа є натхненником і духовним заступником біляцерковних фінансових структур («King's Capital» та інших);
- що Сандей Аделаджа відхилився від чистоти євангельського вчення та знаходиться в духовній омані та зведенні.
· Ми закликаємо:
- Всіх служителів утримуватися від братського спілкування з Сандеєм Аделаджа;
- Молитися за духовне зцілення парафіян «Посольства Божого»;
- Молитися за постраждалих від діяльності фінансової компанії «King's Capital»;
- Духовну раду релігійної громади «Посольство Боже» – відсторонити Сандея Аделаджа від виконання його обов’язків, а самого Сандея Аделаджа – повністю залишити своє служіння для духовного оздоровлення церкви.
· Ми пропонуємо Сандею Аделаджа щиро покаятися у словах і справах, та віримо, що лише глибоке покаяння може дати очищення та прощення від усіх гріхів та зведень.

(Біблія, Об’явлення 3:18-19: «Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити. Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся!»)
Звернення підписали:
Михайло Паночко, Леонід Падун, Анатолій Глухівський, Пилип Савочка, Валерій Решетінскій, Анатолій Гаврилюк, Борис Грісенко, Петро Коваленко
м. Київ, 29 грудня 2008 року

Джерело: http://uupc.org/index.php?option=com_co ... &Itemid=62
Виправлено модератором jerelo


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
16334
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2008, 12:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Стоп-стоп-стоп... Тимчасове "взяття на зауваження" і "Анафема" це вкрай різні речі. Ніхто Сандею Анафеми не оголошував. Йому зробили зауваження, які він не прийняв до уваги, і тому щодо нього прийняті міри Церковного дисциплінування. Але це не Анафема ("нехай буде відлучений").




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>