Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:47




Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43806
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 03:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
то ікони ввели щоб від людей послідню копійку во імя Ісуса Христа видурити,то індулігенції, то якісь мови з лже духами

Про ікони в Біблії немає, про індульгенцію нема, а про мови є написано. І ніхто їх не придумав, мови появилися після злиття Духа Святого і ними говорили ще апостоли.
Цитата:
ви за собою слідкуете в спілкуванні,єврей,жид.москаль..?..А деж любовь до ближнього

А у чому проблема?
Єврей - це національність, житель або громадянин Ізраїля.
Жид (юдей, jude (англ.) - це вже релігійна приналежність. Більшість євреїв сповідує юдаїзм, тому часто усіх євреїв називають жидами. Є в українській та польській Біблії навіть послання до жидів, в англійській - послання до judes (жидів) і лише в російській Біблії є послання до євреїв (по національній ознаці, а не релігійній, хоча зміст послання стосується саме законів юдаїзму, а не держави Ізраїль).
Москаль - житель Московії (сучасна Росія). Так здавна в Україні називали мешканців Московії, і тут також немає ніякого негативного змісту. Я дуже люблю як євреїв, так і жидів і москалів. Серед москалів у мене навіть є друзі.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
47458
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2015, 13:33 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
Анафема написав:
Правильно я згоден з svjatom.Людина не розуміє сакрального змісту ікон,не розібралася і дуже легко критикує.Мені здається це типово протестантсько-харизматична позиція тупого заперечення всього,що не відноситься до власної цервки

Це не "позиція тупого заперечення" а пошуки такої "позиції" у Біблії. Читаєш і не знаходиш. Зі всіх наведених доказів"за", розумієш одно: так надумали,сяк- так трактуємо і щось доводимо. І абсолютно ніякого твердого грунту чи пр ямого посилання на Біблію. Ось чому наприклад у Св ятому Письмі не пише:"постав собі образок. тобі так буде легше зосередитись" У Слові Божому є вся повнота правди. І хто така людина, щоб щось додати до закону? Чи можете ви сказати, що Бог щось забув, чи не продумав? Якщо це корисно і правдиво то чому цього нас не вчив Ісус.?


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
47724
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2015, 13:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
романм написав:
Тема цікава. От тільки дехто бореться зі своїми ж уявленнями про те, як в католиків чи православних почитають ікони. Щось подібне: -"Ви давно перестали пити коньяк кожного ранку"? . От і приходиться доказувати, що ніякого коньяку ти на п єш. Зверніть яким стилем задано питання, стверджується те, чого немає.
Дозволю собі не погодитись і тут з подібними тезами.Адже уявлення про те як католики чи православні почитають ікони взяті не з пусто-порожнього місця,з якого могли узятись уявлення про те що хтось пє чи не пє коняк кожного ранку.Це ж життя та дійство котре нас оточує і в якому дехто з нас перебував певний час.

Цитата:
Шановне товариство повинно знати, що ні католики, ні православні не поклоняються іконам.
А як тоді це назвати??Ну наведімо приклад -уклін перед статуею Марії,поцілунок зображення Христа чи що гірше хреста котрого в руках тримає священник,накладання на собі хреста рукою(т.зв. хрещення) перед тою ж фігуркою Марії чи образком(зображенням) Ісуса чи якось святого пантелеймона,клякання на колінна перед такими зображеннями,молитви з поглядом на ці зображення,тощо.Як це назвати?Чи можна зайти щось подібне в Писанні.Приклад з змієм за часу Мойсея недоречний бо там була відповідна ситуація ї цей захід з зміем був тимчасовий та продиктований Богом.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
47725
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2015, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
Наводжу простий приклад. Мені треба доїхати до якогось міста, я можу йти пішки(цікаво як дійти на інший континент), а можу взяти літак. Чи взявши літак, я його вважаю своїми ногами? Звичайно ні.

Так щось і з іконами.
Якесь дивне у вас порівняння двох зовсім різних за призначенням речей.Літак це ж засіб для пересування,чим аж ніяк не є образ чи фігурка Марії.Без таких засобів пересуваня на далеекі відстанні для людини практично не можливі на протязі недовгого часу.Невже у вас подібно поклоніння Богу,Христу, Марії подібно не можливе без цих образів чи фігурок??

Цитата:
Завтра зроблюся протестантом, коли хтось з іконокластів докаже мені, що католики і православні поклоняються іконам, тобто просять нпр. здоров я у цього зоображення того чи іншого.
Ну а як же тоді назвати те що католик чи православний падає ниць в той момент коли бачить перед собою образ чи фігурку тих кого вважае божественими?коли молится дивлячись на ці образки чи фігурки,ставить рукою на собі хрест(хреститься) коли прохидить повз такої фігурки чи коли приходить туди де є такі образи.?коли цілую ті образки,фігурки,а що гірше хрести,хрестики??Як це у вас називаеться??
Цитата:
Ще й до того всього , шановне паньство не дуже уважно читає св. Писання, Бог забороняє робити поганських ІДОЛІВ. Покажіть де є ІДОЛИ в католицьких чи православних храмах? Чи може там є статуї биків, або пташок, чи чогось іншого?
Ну я б так не стверджував,адже це вже ваше бачення.Апостол Іван писав-"дітоньки бережіться ідолів",де жодним чином не згадав чи то поганських чи то інших яких.Заповідь же чітко вказує,що любе зображеня,подоба того що в небі,на землі,під землею і у воді є ідолом,коли перед ним вклоняються,моляться дивлячись на нього,цілуют його,хрестяться перед ним,тощо.Невже ви непомітили цього,що про це написано??Для бога немає різниці чи то ідоли поганські чи будь які інші,адже в заповіді чітко сказав Бог-"Бо я Бог заздрісний".тому коли ти вклоняешся перед творивом,а що гірше перед його зображенням,то це у бога викликае заздрість та гнів.Вам вирішувати чи гнівити таким чином Бога чи ні.
Цитата:
Завжди говорю, не боріться зі своїми уявленнями про когось, а вивчіть по джерелам тих же католиків чи православних, а не в переказі.
Думаю для цього достатьно буде скористатись тим досвідом який дехто здобув коли був католиком чи православним,або ж просто спостерігав за католкиами чи православними як вони це роблять.

Цитата:
Уявіть собі якби я вас , протестантів запитав, навіщо ви під поріг своїх домів молитви закопуєте образи Матері Божої? :shock: Як би ви мене сприйняли? Отож - бо.
Ну спершу б запитав,звідки ви таке взяли??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>