Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:35




Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
24710
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2010, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цікаво, Давид, мабуть, був жахливим грішником, якщо створив два образи херувимів? А Соломонові Він, мабуть, випадково наказав оздобити зображеннями ангелів храм?

Я не розумію яке відношення мають херевими до ікон, якщо цим херувиман ніхто не поклонявся і не молився до них.

Nazariusz написав:
Писання нічого не пише ПРОТИ ікон, читайте уважніше. А мати себе за єдиний авторитет - це вже гордість

Читайте другу заповідь.
Вихід 20:4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій,
Бог не подібний до нічого і не до кого земного.

Iс.44:9-20

Iс.40:17 Насупроти Нього всі люди немов би ніщо, пораховані в Нього марнотою та порожнечею.
18 І до кого вподобите Бога, і подобу яку ви поставите поруч із Ним?

То до кого Бог подібний?

22 Називаючи себе мудрими, вони потуманіли,
23 і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.

(Рим.1:22,23)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
24711
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2010, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Я не розумію яке відношення мають херевими до ікон, якщо цим херувиман ніхто не поклонявся і не молився до них.

Іконам теж ніхто не поклоняється, поклоняються зображеним на них, так само як херувимам
Цитата:
Читайте другу заповідь.
Вихід 20:4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій,
Бог не подібний до нічого і не до кого земного.

Це закон євреїв. Ми ж можемо зображати Христа таким, яким він себе явив світові
Цитата:
18 І до кого вподобите Бога, і подобу яку ви поставите поруч із Ним?
То до кого Бог подібний?

До чого тут ікони? Ікона - це не приблизне, а СИМВОЛІЧНЕ зображення
Цитата:
23 і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.
Це Христос - тлінна людина? Тут пишеться про язичників, а не про ікони, не треба виривати цитати з контексту




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
24739
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 15:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Я не розумію яке відношення мають херевими до ікон, якщо цим херувиман ніхто не поклонявся і не молився до них.

Іконам теж ніхто не поклоняється, поклоняються зображеним на них, так само як херувимам

То ви хочете сказати що євреї поклонялися херувимам, з вітки ви таке узяли? Друге, Бог є Дух, Він всюди присутній, Він не може бути на іконі. Третє, чому всі ікони різні, якщо І.Х. Один, а на іконах Він різний?


Цитата:
Це закон євреїв.

Дивна відповідь, то чому ви вірете у Христа, якщо весь Закон говорить про Нього.
Цитата:
Ми ж можемо зображати Христа таким, яким він себе явив світові

Повторяюся, то чому Він усюди зображений різний?

Nazariusz написав:
Цитата:
18 І до кого вподобите Бога, і подобу яку ви поставите поруч із Ним?
То до кого Бог подібний?

До чого тут ікони? Ікона - це не приблизне, а СИМВОЛІЧНЕ зображення
Цитата:
23 і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.
Це Христос - тлінна людина? Тут пишеться про язичників, а не про ікони, не треба виривати цитати з контексту

То ви хочете сказати що цей обряд не перейшов із язичества. Язичники так робили і ви так робите. Ви зробили Бога подібного до інших богів і людей.
Якщо уже пишете що я вириваю, то де ви прочитали що потрібно поклонятися іконам, а не живому Богу?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25089
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 18:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
То ви хочете сказати що євреї поклонялися херувимам
Ще б пак, як Слугам Божим
Цитата:
Друге, Бог є Дух, Він всюди присутній, Він не може бути на іконі

Якщо Він є всюди, то і на іконі теж - обов'язково
Цитата:
Третє, чому всі ікони різні, якщо І.Х. Один, а на іконах Він різний?
Дивно, чомусь я бачу на іконах одного і того ж Бога
Цитата:
Дивна відповідь, то чому ви вірете у Христа, якщо весь Закон говорить про Нього.

Якщо ви не знаєте, Христос не робив різниці між юдеями і поганами. Так що юдейський Закон - не для християн
Цитата:
Повторяюся, то чому Він усюди зображений різний?
Повтояюся, він всюди однаковий
Цитата:
Язичники так робили і ви так робите.
А ще язичники користувались вогнем, знаряддями праці, іншими видами мистецтва... За такою логікою ми всі є язичниками
Цитата:
Ви зробили Бога подібного до інших богів і людей.
По-перше, у мене немає інших богів. По-друге, якщо ви не помітили, Бог прийшов у світ і став Сином Людським - і в цьому вигляді був дуже навіть схожий на людину
Цитата:
то де ви прочитали що потрібно поклонятися іконам, а не живому Богу?
Де ви прочитали, що християни поклоняються іконам?




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25151
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 02:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
То ви хочете сказати що євреї поклонялися херувимам
Ще б пак, як Слугам Божим

Звідки ви таке узяли, ви що хочете сказати що вони порушували 1 і 2 заповідь?

Nazariusz написав:
Цитата:
Друге, Бог є Дух, Він всюди присутній, Він не може бути на іконі

Якщо Він є всюди, то і на іконі теж - обов'язково

Бог є Дух.Чому перші християни не поклонялися іконам? Чому одні забороняли, а другі взаконювали цей культ?

Nazariusz написав:
Цитата:
Третє, чому всі ікони різні, якщо І.Х. Один, а на іконах Він різний?
Дивно, чомусь я бачу на іконах одного і того ж Бога

Я серйозно, чому майже на всі х іконам лице Ісуса різне?

Nazariusz написав:
Цитата:
Дивна відповідь, то чому ви вірете у Христа, якщо весь Закон говорить про Нього.

Якщо ви не знаєте, Христос не робив різниці між юдеями і поганами. Так що юдейський Закон - не для християн

То чому ви перейняли майже все служіння священства із Ст. З у християнство, хіба апостоли вчили носити спеціальну одіж? Чому до 500 років ніхто із пресвітерів чи єпископів її не носив?


Nazariusz написав:
Цитата:
то де ви прочитали що потрібно поклонятися іконам, а не живому Богу?
Де ви прочитали, що християни поклоняються іконам?

вихід 20:4-6, ів 1:18, Лев.26:1, Дiї.17:29, Повт.5:8 Не роби собі різьби й усякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Я думаю що хватить, я ще можу написати, а тепер наведіть ви стільки ж місць із Писання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25282
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2010, 20:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Nazariusz написав:
Де ви прочитали, що християни поклоняються іконам?

Та для чого притворятися, Nazariusz тисам знаєш, що люди традиційно поклоняються іконам, як внас кажут "вобразам" і цюлюють і вишиваними рушниками обкладают і т.д.?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25514
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2010, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Звідки ви таке узяли, ви що хочете сказати що вони порушували 1 і 2 заповідь?

Не бачу тут ніякого порушення
Цитата:
Чому перші християни не поклонялися іконам?
по-перше, ніхто іконам не поклоняється в ідеалі. По-друге, прівєт, які перші християни? Фрески на стінах ккатакомб і оздоблення церкви у Дура-Европос давно відомі цілому світові, можна і самому почитати
Цитата:
Я серйозно, чому майже на всі х іконам лице Ісуса різне?
Дивно, я там чомусь завжди бачу чоловіка з бородою, вусами, довгим волоссям... Один і той же Ісус, та ще й з підписом ІС ХС у православній традиції
Цитата:
То чому ви перейняли майже все служіння священства із Ст. З у християнство, хіба апостоли вчили носити спеціальну одіж? Чому до 500 років ніхто із пресвітерів чи єпископів її не носив?
По-перше, не 500 років))) По-друге, тому що з'явилась можливість зробити Літургію ще більш торжественною і урочистою, наповнити її більшим символізмом
Цитата:
вихід 20:4-6, ів 1:18, Лев.26:1, Дiї.17:29, Повт.5:8 Не роби собі різьби й усякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Я думаю що хватить, я ще можу написати, а тепер наведіть ви стільки ж місць із Писання.

Де ви прочитали, що християни поклоняються іконам?
п.с. Я не буду нагадувати про мідяного змія Мойсея, якого Бог сам наказав виготовити
Цитата:
Та для чого притворятися, Nazariusz тисам знаєш, що люди традиційно поклоняються іконам, як внас кажут "вобразам" і цюлюють і вишиваними рушниками обкладают і т.д.?

Типова підміна понять. Розрізняй "люди роб'ят" і "Царква вучит"




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25534
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2010, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Nazariusz написав:
Не бачу тут ніякого порушення
Цитата:
Чому перші християни не поклонялися іконам?
по-перше, ніхто іконам не поклоняється в ідеалі. По-друге, прівєт, які перші християни? Фрески на стінах ккатакомб і оздоблення церкви у Дура-Европос давно відомі цілому світові, можна і самому почитати

Те що тинебачиш означає що нехочеш бачити,
Определения Собора 754 г.
....Итак, будучи твёрдо наставлены из богодухновенного Писания и из отцов, а, также утвердив свои ноги на камне божественного служения духом, все мы, облечённые саном священства, во имя святой пресущественной и живоначальной Троицы, пришли к одному убеждению и единодушно определяем, что всякая икона, сделанная из какого угодно вещество, должна быть извергаема из христианских церквей. Она чужда им и заслуживает презрения. Никакой человек да не дерзает заниматься таким нечестивым и неблагоприличным делом. Если же кто-либо с этого времени дерзнёт устроить икону, или покланяться ей, или поставить её в Церкви, или в собственном доме, или же скрывает её, такой, если это будет епископ, или пресвитер, или дьякон, то да будет низложен, а если монах или мирянин, то да будет предан анафеме, и да будет он виновен и перед царскими законами. Ибо он противник Божьих распоряжений и враг отеческих догматов. Определяем также и то, чтобы ни один человек, будучи настоятелем церкви Божьей или хозяином досточтимого дома, под предлогом ослабления такого заблуждения относительно икон, не налагал рук своих на посвящённые Богу святые сосуды с целью дать им другое — не идольское — назначение. А также и на одежды и на другие покровы, или на что-либо другое, посвящённое на священное служение Богу, под предлогом дать всему этому полезное назначение. Если же кто-либо, получив силы от Бога, захотел бы сделать их этих сосудов или одежд иное употребление, то, чтобы он не осмеливался делать этого помимо совета и ведения святейшего и блаженнейшего вселенского патриарха и без повеления благочестивых и христолюбивых императоров наших, чтобы под предлогом подобного рода дьявол не унизил церквей Божьих. Равным образом определяем, чтобы никакой человек из начальствующих, или из подчинённых им, или же мирского чина не налагал под тем же предлогом руки своей на божественные храмы и не порабощал их, как это сделано было некоторыми бесчинно поступающими. Сделав такое улучшение и утвердив его Божьей благодатью, мы сочли справедливым в нашем кафолическом и богоугодном писании изложить главные пункты определения, потому что, кажется, мы говорим по-апостольски и веруем, что имеем Дух Христов. И как жившие прежде нас, веруя в это, соборно провозглашали свои определения, так и мы веруем в тоже, потому и изрекаем определения. Ссылаясь на некоторые отеческие определения, мы по примеру их и согласно им делаем постановления.
Не говорячи вже про Біблію, де ясно написано "Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене…"
(Вих 20:4,5)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25535
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2010, 19:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Nazariusz написав:
Цитата:
Звідки ви таке узяли, ви що хочете сказати що вони порушували 1 і 2 заповідь?

Не бачу тут ніякого порушення

Малий катехізис
ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ БОЖИХ
Як голова сім’ї повинен якнайпростіше навчати заповідей тих, хто в його домі
Перша Заповідь
Нехай не буде тобі інших богів передо Мною!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога та довіряти Йому понад усе.

Друга Заповідь
Не призивай Ймення Господа, Бога твого, надаремно!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не вживати Його Імeні для прокльонів, присягання, брехні чи обману, чи використовувати Його забобонно, aлe звертатись до Божого Імені у кожній oypaoo?, молитися до Нього, прославляти Його та дякувати Йому.

Третя Заповідь
Пам’ятай день святий, щоб святити його!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не зневажати проповідування та Його Слова, але свято шанувати їх, а також радо їх слухати та вивчати.

Четверта Заповідь
Шануй свого батька та матір свою, [щоб довгі були твої дні на землі]!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не зневажати та не гнівити наших батьків та інших старших, а шанувати їх, служити їм і слухатися їх та наділяти їх любов’ю й повагою.

П'ята Заповідь
Не вбивай!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не завдавати болю чи шкоди нашому ближньому щодо тіла його, а допомагати йому та бути йому другом у всякій тілесній потребі [у кожній потребі та небезпеці для життя і тіла].

Шоста Заповідь
Не чини перелюбу!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб вести чисте та пристойне життя в словах і вчинках, та щоб чоловік і дружина любили та шанували одне одного.

Сьома Заповідь
Не кради!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не відбирати у нашого ближнього грошей чи його власності й не здобувати цього підробкою товарів чи нечесною торгівлею, а допомагати йому захищати його власність та поліпшувати справу [щоб його засоби для життя зберігалися, а його стан поліпшувався].

Восьма Заповідь
Не свідчи неправдиво на свого ближнього!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не розпускати неправди, пліток чи поганої слави про нашого ближнього, не зраджувати його, а його захищати, добре про нього говорити, сприймати його слова та вчинки в якомога ліпший спосіб.

Дев'ята Заповідь
Не жадай дому ближнього свого!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не зазіхати на спадщину чи дім нашого ближнього, не здобувати їх неправдивими позовами, але допомагати й бути в пригоді йому утримувати їх.

Десята Заповідь
Не жадай жінки ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
Що це означає?
Відповідь:
Ми повинні боятися і любити Бога так, щоб не забирати силоміць, не спокушувати дружини ближнього свого, його робітників або тварин, а спонукати їх до того, щоб вони залишалися і виконували свої обов’язки.


Чому за ідоли тут нічого нема, і для чого розділили 10-ту заповідь на 2 частини???


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25870
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 19:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Фу, як убого цитувати постанови єретичного собору... Почитайте постанови Сьомого Вселенського собору у Нікеї 787 року, це буде корисніше
Цитата:
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене…"
(Вих 20:4,5)

Ага. Отже, перше речення забороняє абсолютно відтворення в мистецтві будь-яких природних форм. Чи заповідав це Христос? Ні. Вже апостоли зрозуміли, що не потрібно дотримуватися усіх приписів юдейського Закону. Іконам не служать і не вклоняються, тому це тут ні до чого. Хто в це не вірить - нехай почитає роботи часів іконоборства, або просто теорію іконопису - це елементарні речі




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
25946
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 20:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Фу, як убого цитувати постанови єретичного собору...

Ніколи такого не чув, то який це був єретичний собор?

Nazariusz написав:
Почитайте постанови Сьомого Вселенського собору у Нікеї 787 року, це буде корисніше
Цитата:
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене…"
(Вих 20:4,5)

Ага. Отже, перше речення забороняє абсолютно відтворення в мистецтві будь-яких природних форм. Чи заповідав це Христос? Ні.


Заповідав. А ви що стверджуєте Христос прийшов і перекреслив Закон? Чи його виконав?
17 Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.
18 Поправді ж кажу вам: доки небо й земля не минеться, ані йота єдина, ані жаден значок із Закону не минеться, аж поки не збудеться все.

(Матв.5:17,18)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
26295
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 10:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Ніколи такого не чув, то який це був єретичний собор?

Псевдособор 754 року в Константинополі, за Константина V, рішення якого засуджені Сьомим Вселенським Собором у 842 році
Цитата:
17 Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.
18 Поправді ж кажу вам: доки небо й земля не минеться, ані йота єдина, ані жаден значок із Закону не минеться, аж поки не збудеться все.
(Матв.5:17,18)

Я стверджую те, що написано:
21 А тепер, без Закону, правда Божа з'явилась, про яку свідчать Закон і Пророки
27 Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри.28 Отож, ми визнаємо, що людина виправдовується вірою - без діл закону
31 Тож чи не нищимо ми Закона вірою? Зовсім ні - але зміцнюємо Закона
(Рим. 3: 21, 27, 28, 31)
4 Так, мої браття, і ви вмерли для Закону через тіло Христове, щоб належати вам іншому, Воскреслому з мертвих, щоб приносити плід Богові
(Рим. 7: 4)
Також почитайте Євангеліє від Матея 12: 9-15 - щоб не говорили, наче це все апостоли "накрутили", а Спаситель робив інакше :yes:




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
29516
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 13:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Тема цікава. От тільки дехто бореться зі своїми ж уявленнями про те, як в католиків чи православних почитають ікони. Щось подібне: -"Ви давно перестали пити коньяк кожного ранку"? . От і приходиться доказувати, що ніякого коньяку ти на п єш. Зверніть яким стилем задано питання, стверджується те, чого немає.

Шановне товариство повинно знати, що ні католики, ні православні не поклоняються іконам.

Наводжу простий приклад. Мені треба доїхати до якогось міста, я можу йти пішки(цікаво як дійти на інший континент), а можу взяти літак. Чи взявши літак, я його вважаю своїми ногами? Звичайно ні.

Так щось і з іконами.

Завтра зроблюся протестантом, коли хтось з іконокластів докаже мені, що католики і православні поклоняються іконам, тобто просять нпр. здоров я у цього зоображення того чи іншого.

Ще й до того всього , шановне паньство не дуже уважно читає св. Писання, Бог забороняє робити поганських ІДОЛІВ. Покажіть де є ІДОЛИ в католицьких чи православних храмах? Чи може там є статуї биків, або пташок, чи чогось іншого?

Завжди говорю, не боріться зі своїми уявленнями про когось, а вивчіть по джерелам тих же католиків чи православних, а не в переказі.

Уявіть собі якби я вас , протестантів запитав, навіщо ви під поріг своїх домів молитви закопуєте образи Матері Божої? :shock: Як би ви мене сприйняли? Отож - бо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
30410
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2011, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
История Иконоборчества и Реформации http://www.proza.ru/2010/10/03/1262




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
30411
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2011, 06:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
На жаль, не знаю, чи є ця книга в електронному вигляді (зате точно є в книгарні "Свічадо"), але раджу прочитати "Іконологія і іконографія" Дмитра Степовика - там все дуже чітко поянено, до деталей. Або, хоча би, "Богослов'я і духовність ікони" Якова Креховецького...




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>