Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:28




Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Що таке депресія?
Стан глибокого смутку та непевності. 83%  83%  [ 29 ]
Захворювання. 17%  17%  [ 6 ]
Вигадки це все! 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 35
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
27886
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Я думаю,що депресія-це страх перед життєвими труднощами. Немає впевненості у собі,відсутня надія,що все обов'язково буде добре. Навіть вислів у народа є підходящий:"Все,що не робиться-робиться на краще!". Але ця фраза не має бути оправданням для нас. Ми самі ковалі свого щастя,і потрібно підтримувати здорову атмосферу навколо себе )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
27891
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Геннадій написав:
Навіть вислів у народа є підходящий:"Все,що не робиться-робиться на краще!".

Павло писав так:
І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре.
А російською так:
Притом знаем, что любящим Бога, призванным по [Его] изволению, все содействует ко благу. (Рим.8:28)

Є одна умова: тим, хто любить Бога все складається на краще.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
27901
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Депресія - це коли наші емоції відчаю та безвиході, беруть верх над нашою вірою в те, що Бог завжди має правильний вихід для нас.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
28580
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2011, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 січня 2011, 18:49
Написано: 2
Звідки: м.Калуш
Ви всі все знаєте-і не один раз читали теж бібліію. І для вас легко "щось" казати-цитувати інших/е. А може б хтось поділився і на прикладі розповів-Як він поборов такий НЕДУГ-дипресію?
Наприклад ця книга про різні вияви емоцій пише по різному(як боротись)-Пр.31:6,7 алкоголь, наркотики і т.п. допомагають.
Але ми ж не станемо лікуватися-напиваючись до (безпамяті)-"...і муки своєї вже не памятатиме!"
Як для мене то розрадником і помічником є ми самі ж. Один - одному. Немає нічого ліпшого від того щоб поспілкуватись-вилити свої емоції-поділитися всім наболілим-тоді і горе це вже пів горя. Пригадуєте притчу про самарянина-він став ближнім бо перебував поряд з тим хто потребував поміч.
А лікарі існують для того щоб зрозуміти наш психічний стан-допомогти як спеціаліст. ДИПРЕСІЯ як і хвороба має різний стан, і буде неприємно якщо своєчасно не надасться правильна поміч. Адже наша країна має дуже високі показники суїцидів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
28581
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2011, 20:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Леолет правду каже: теорія теорією, а як же на практиці? Кажуть психологи, самотність - це головне джерело депресії. А ще, самотність - це проблема нашого віку. В еру, коли розвинутий інтернет, транспорт, засоби спілкування (телефон), засоби масової інформації (телебачення) люди все більше погружаються в самотність. Отже питання як вийти з депресії. Звичайно, можна помолитися, стане легше. Це один з найдоступніших виходів з деприсивного стану. Але все таки, людина - істота соціальна і без спілкування людина не може повноцінно жити. А може і взагалі не може жити (фізично). Сатана пропонує нині свої методи: алкоголь, наркотики, таблетки депресанти, і багато людей вживають це, але це не вихід, а, навпаки, ловушка сатани, з якої вибратися дуже важко.
Цікаво, що було б, якби дві людини, які пробувають в стані глибокої депресії, зійшлися разом, чи помогло б таке спілкування обом?
Як би не було, я думаю, що людям у нашому столітті не вистачає спілкування.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
28623
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 12:12 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
LEOLET написав:
Немає нічого ліпшого від того щоб поспілкуватись-вилити свої емоції-поділитися всім наболілим-тоді і горе це вже пів горя. Пригадуєте притчу про самарянина-він став ближнім бо перебував поряд з тим хто потребував поміч.
А лікарі існують для того щоб зрозуміти наш психічний стан-допомогти як спеціаліст. ДИПРЕСІЯ як і хвороба має різний стан, і буде неприємно якщо своєчасно не надасться правильна поміч. Адже наша країна має дуже високі показники суїцидів.
Нема нiчого кращого,як вилити все Христу, Вiн найкращий cпецiалiст душi.Тодi горе як не горе.
Христос - наш добрий самарянин.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
28641
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2011, 08:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згоден. Простий і ефективний спосіб позбутися депресії! Біблія так просто нам дає відповіді на такі складні питання. А вчені досі сперечаються як вийти з депресії. А Бог не тільки заспокоїть і утішить, але й вихід покаже. :yes:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
33319
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2011, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Rastin написав:
Як гадаєте, що таке депресія? Чи може трапитись таке у християнина? І який бачите вихід із цього?

Мені сподобалося таке визначення депресії: "Депресія - відсутність душевного спокою, стан коли людина розчарована у відсутності цілі та можливостях її досягнення, коли вона чимось так занепокоєна, що намагається чимсь його компенсувати." Думаю, такий стан знайомий не одному християнину. А вихід? Подивитися на свої проблеми з погляду вічності (перевірено: допомагає :) )
Assol написав:
Треба пошукати в Біблії хто страждав депресією і як із неї викарабкався. Може хтось знає?

Давид часто боровся депресією через випробування, якими його проводив Господь. Це видно з багатьох його псальмів, у яких він виливає свої смутки та переживання. Наприклад, такі рядки: "Сльоза моя стала для мене поживою вдень та вночі, коли кажуть мені цілий день: Де твій Бог? Як про це пригадаю, то душу свою виливаю, як я многолюдді ходив, і водив їх до Божого дому, із голосом співу й подяки святкового натовпу… Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його! Мій Боже, душа моя тужить в мені, бо я пам'ятаю про Тебе з країни Йордану й Гермону, із гори із Міц'ар. Прикликає безодня безодню на гуркіт Твоїх водоспадів, усі вали Твої й хвилі Твої перейшли надо мною.Удень виявляє Господь Свою милість, уночі ж Його пісня зо мною, молитва до Бога мого життя! Повім я до Бога: Ти Скеле моя, чому Ти про мене забув? Чого я блукаю сумний через утиск ворожий? Ніби кості ламають мені, коли вороги мої лають мене, коли кажуть мені цілий день: Де твій Бог?І він сказав: ? Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога!" Пс 41:4-11 Але врешті - решт ці випробування депресією стали для нього можливістю зміцнитися у вірі, зрости духовно, піднятися на новий рівень довіри Богові.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
33326
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2011, 10:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Депресія, на мою думку, це більш духовний недуг. Чому багато людей закінчують життя самогубством через депресію. І зачасту це можуть бути навіть видатні люди - політики, спортсмени, зірки шоубізнесу. Депресія виникає через духовну порожнечу.
Підсніжник написав:
Давид часто боровся депресією через випробування, якими його проводив Господь. Це видно з багатьох його псальмів, у яких він виливає свої смутки та переживання.

Я трішки не згідний з Підсніжником. Смуток, переживання, сльози - це не депресія. Навіть Христос перед Своїми стражданнями у Гефсиманському саду говорив, що смертельним сумом обгорнена Його душа. Але це ж не була Депресія. Депресія - це стан безвиходу. Коли людина не знає куди або до кого звернутись за допомогою. А ми, християни, дякуючи Господеві, знає до Кого йти з своїми проблемами.
Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!
1 Петра 5:7




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
34013
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2011, 18:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Значить, по-твоєму, християни в депресію не впадають?
Ти кажеш, що це духовний недуг. Якщо це духовний недуг, то цим недугом взагалі тільки духовні люди можуть захворіти, чи не так? Адже фізичною хворобою може захворіти лише живе тіло, мертве тіло не хворіє.
Згоден, що депресія виникає через духовну порожнечу. Думаю, духовні люди, тобто християни, схильні більше попадати у депресію ніж невіруючі, бо невіруючі не знають що таке спільність з Богом, тому вони не мають що втрачати. Духовні ж люди попадають у депресію через порушення спільності з Богом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
34120
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2011, 07:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Значить, по-твоєму, християни в депресію не впадають?
Ти кажеш, що це духовний недуг. Якщо це духовний недуг, то цим недугом взагалі тільки духовні люди можуть захворіти, чи не так? Адже фізичною хворобою може захворіти лише живе тіло, мертве тіло не хворіє.
.

Скоріше депресія - недуг душі, борються з нею всі люди. А перемагають не всі.
Цитата:
Згоден, що депресія виникає через духовну порожнечу. Думаю, духовні люди, тобто християни, схильні більше попадати у депресію ніж невіруючі, бо невіруючі не знають що таке спільність з Богом, тому вони не мають що втрачати. Духовні ж люди попадають у депресію через порушення спільності з Богом
Депресія виникає тоді, коли нам бракує сил протистати відчаю. Можливо, відроджені духовно (це не те саме,що духовні) мають більше протистоянь атакам духам депресії. А духовні? Хіба вони ходять почуттями? Вони ж вірою дивляться вище того всього.Хіба ні?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
34162
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 06:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, депресія - це не є духовний недуг, але душевний.
Цитата:
Депресія виникає тоді, коли нам бракує сил протистати відчаю.

Гарне формулювання. Сама придумала чи з підручника (інтернета)?
Якщо порівнювати душевних та духовних людей (невіруючих та віруючих) щодо боротьби з депресією, то дійсно, віруючі легше переносять депресію, а можливо, і рідше впадають у неї, бо вони знають де шукати вихід. Коли віруюча людина здорова духовно, має спільність з Богом, то вона взагалі не впадає в депресію. Але всі падають, і саме в такі моменти депресія може появитися.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
34166
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 15:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Депресія виникає тоді, коли нам бракує сил протистати відчаю.
Гарне формулювання. Сама придумала чи з підручника (інтернета)?

Я не придумала, це з особистого досвіду, бо мій підручник - мої життєві обставини.
Цитата:
Якщо порівнювати душевних та духовних людей (невіруючих та віруючих) щодо боротьби з депресією, то дійсно, віруючі легше переносять депресію, а можливо, і рідше впадають у неї, бо вони знають де шукати вихід. Коли віруюча людина здорова духовно, має спільність з Богом, то вона взагалі не впадає в депресію. Але всі падають, і саме в такі моменти депресія може появитися.
Щодо того, що віруючі легше переборюють і рідше впадають в депресію, то згідна. А от щодо того, що Бог береже нас від боротьби з депресивним станом, то сумніваюся, бо Його ціль - не зберегти нас від труднощів, а зробити переможцями над труднощами.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
34177
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 19:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А де я писав, що Бог береже нас від боротьби з депресією?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
42674
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 18:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Про депресію думаю можна багато писати а ось вийти з неі часом досить складно. Ну передовсім мені здається що це захворювання яке повинен лікувати відповідний лікар-психотерапевт чи психіатр.Безумовно якщо людина віруюча ій легше вийти не тільки з цього захворювання а й інших захворювань чи життєвих труднощів. Та на власному прикладі знаю як це бути в депресіі-коли відчуваєш загнаним себе в кут,є страх ступити крок, не те що вийти на двір,погано відчуваєш власне "Я" і реальність загалом...Мені особисто подолати депресію допомогла психоаналітична терапія т.б. робота з психотерапевтом яка полягала в сеансах де я проговорював своє минуле і ми разом аналізували пережиті мною емоціі,вчинки,думки.Таким чином я навчився себе бачити дещо зі сторони,краще став розуміти що відбувається у моєму в
нутрішньому світі одним словом "подорослішав". Та такі сеанси може нажаль собі позволити не кожен-вони надто дорогі.
І ще одне: мій психотерапевт був вражений наскільки швидко я виходжу з цього стану(а я думаю його важко чимось вразити) то власне це прискорення відбулось думаю завдяки Богу,молитвам і моій ВІРІ!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>